برگزیده های پرشین تولز

دیدنیهای فوتبال DVD

mzizou10

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
دی وی دی دیدنیهای فوتبال با کلیپهایی از بازیکنان بزرگ دنیا آماده فروش می باشد.
توی این DVD از بازیکنانی مثل زیدان رونالدنیهو آنری رونالدو کاکا آدریانو و... گل ها وکلیپهایی هست که اون ها رو خودم از سایت های مختلف دانلود کردم و حالا هم با گلچین کردن اون ها این دی وی دی رو می فروشم . کیفیت کلیپها و گل ها با همدیگه فرق می کنه الیته کیفیت بیشتر اونا بسیار خوبه و باز هم می گم که من این ها رو گلچین کردم. محتویات این DVD به شرح زیر می باشد:
زیدان حدود 1 گیگابایت
رونالدنیهو حدود 700 مگابایت
آنری حدود 700 مگابایت
رونالدو 170 مگابایت ( تکنیک ها و گل های قشنگش)
کاکا 100 مگابایت ( فقط گل های قشنگش)
مارادونا 95 مگابایت ( تکینک و گل ها)
کلیپهایی از آدریانو ، روبینهو ، دیوید بکام ، روبرتو کارلوس ، روبرت پیرس ، دریبل های علی کریمی ، تکنیک های زیبای فوتبال توسط بازیکنان مختلف ، ضربه آزاد ، ضربه برگردون ، شوت از راه دور ، لحظات خنده دار فوتبال ، مجموعه ای از زیباترین گلهای دنیا مانند گلهایی که با همکاری تیمی به ثمر می رسند ، گلهای منتخب از لیگهای اروپایی همگی در این dvd عرضه می شوند.
همچنین یک ویدئوی 45 دقیقه ای از 50 گل برتر تاریخ جام باشگاه های اروپا با کیفیت عالی در این dvd هست که از شبکه ITV ضبط شده.
قیمت 2500 تومن - هزینه dvd و پست هم با من
برای سفارش PM بزارید
الیته چند dvd مسابقه فوتبال هم دارم
آرسنال - بارسلونا (فینال جام باشگاههای اروپا) ضبط شده از شبکه ITV باکیفیت خیلی خوب
رئال مادرید - بارسلونا ( بازی برگشت لالیگا نتیجه بازی 3-3 ) با گزارش فردوسی پور کیفیت خیلی خوب
فینال جام جهانی 2006 فرانسه - ایتالیا با گزارش فردوسی پور کیفیت عالی (DVD Quality)
فینال جام جهانی 2002 برزیل - آلمان کیفیت خیلی خوب
فینال جام جهانی 1998 فرانسه - برزیل کیفیت خیلی خوب
رئال مادرید - بایر لورکوزن ( فینال جام باشگاه های اروپا 2002) کیفیت SVCD
فرانسه - برزیل جام جهانی 2006 با گزارش فردوسی پور کیفیت عالی (DVD Quality)
فرانسه - انگلیس یورو 2004 نتیجه 2-1 به نفع فرانسه کیفیت خوب
الیته تعداد این بازیها ممکنه افزایش پیدا کنه که اون ها رو هم براتون می نویسم اگر هم بازی ای رو درنظر دارید به من بگید شاید بتونم اونها رو براتون بزارم
قیمت هر dvd بازی 1500 تومن هزینه پست و dvd هم با خودم

بالا