برگزیده های پرشین تولز

دیشب توی خواب چی دیدی؟

mosyhey1

Registered User
لایک‌ها
4
احتمالاً واقعا دستت در شرایطی بوده که درد می گرفته و شما این خواب را دیدی چون برای من هم شده که مثلاً ساعت یا تلفن داشتند زنگ می زدند و من در همان لحظه خواب می دیدم که دارد در شرایطی دیگر ساعت یا تلفن زنگ می زند. بیدار که شدم دیدم هنوز هم دارند زنگ می زنند.

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
چند شب پیش خواب دیدم که قسمتی از دستم در یک قطعه شیشۀ شکسته فرورفت، همون موقع از خواب پریدم ولی همون نقطه از دستم تا چند ثانیه درد می کرد....
جالب اینجاست که دقیقاً همون جایی که خواب دیدم فقط تا چند ثانیه شدیداً درد می کرد و وقتی دستم رو نگاه کردم هیچ اثری از قرمزی یا زخم و.... هم نبود و دردم در چند ثانیه قطع شد.
این یکی از اون حوادثی هست که خیلی برای خودم جالب بود، گفتم شاید برای شما هم جالب باشه.

درد تو خواب طبیعی هست ، من برام بعضی وقتا پیش میاد مشابه شما ، ولی دلیلش رو نمی دونم :lol::lol:
شاید در اثر شکی باشه که تو خواب دیدیم

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
از همه خواب ها باحال تر خواب سقوطه!
blinksmiley.gif

آخر هیجانه!!
laughingsmiley.gif

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
درد تو خواب طبیعی هست ، من برام بعضی وقتا پیش میاد مشابه شما ، ولی دلیلش رو نمی دونم :lol::lol:
شاید در اثر شکی باشه که تو خواب دیدیم

سلام
دلیلش هر چی هست عصبیه دیگه! برای منم پیش اومده مثلا یه صدایی رو توی خواب میشنوم و حتی محیطش رو هم میبینم بعد که بیدار میشم میبینم مثلا همسایه ضبطشو تا ته زیاد کرده. :wacko:

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
من هم یه موردی چند روز پیش اتفاق افتاد لازم دونستم که بگم .
این اتفاق بر می گرده به شنبه ای که گذشت . طبق معمول خوابیده بود . تا این که فکر کردم از خواب پاشدم ولی نمی تونستم دست و پاهام رو حرکت بدم با این که همه جا رو کدر می دیدم ولی موقعیت مکانی و زمانی خودم رو به خوبی درک می کردم و حتی پدرم که توی آشپز خانه بود رو هم می دیدم ( از توی اتاق من آشپزخانه پیدا هست ) تا این که یه دفعه همه جا سیاه شد ( حالت خواب ) و بعد از خواب پریدم .
خیلی ترسیده بودم کسی این حالت براش پیش اومده؟

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
من هم یه موردی چند روز پیش اتفاق افتاد لازم دونستم که بگم .
این اتفاق بر می گرده به شنبه ای که گذشت . طبق معمول خوابیده بود . تا این که فکر کردم از خواب پاشدم ولی نمی تونستم دست و پاهام رو حرکت بدم با این که همه جا رو کدر می دیدم ولی موقعیت مکانی و زمانی خودم رو به خوبی درک می کردم و حتی پدرم که توی آشپز خانه بود رو هم می دیدم ( از توی اتاق من آشپزخانه پیدا هست ) تا این که یه دفعه همه جا سیاه شد ( حالت خواب ) و بعد از خواب پریدم .
خیلی ترسیده بودم کسی این حالت براش پیش اومده؟

بله زياد پيش امده. با اینکه ترسناکه ولی کلی هيجان داره
:D:blush:

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
حالت بین خواب و بیداری خیلی جالبه
ولی بعضی وقت ها که حال آدم گرفته میشه اون موقع هاست که داری یک خواب قشنگ! می بینی بعد یک تلفنی چیزی صداش در میاد از خواب میپری بعد به امید این که ادامه خواب رو ببینی! میگیری میخوابی ولی هر چیزی زور میزنی خوابه ادامه پیدا نمیکنه!!
hmmsmiley02.gif

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
چند شب پیش خواب دیدم که قسمتی از دستم در یک قطعه شیشۀ شکسته فرورفت، همون موقع از خواب پریدم ولی همون نقطه از دستم تا چند ثانیه درد می کرد....

جالب اینجاست که دقیقاً همون جایی که خواب دیدم فقط تا چند ثانیه شدیداً درد می کرد و وقتی دستم رو نگاه کردم هیچ اثری از قرمزی یا زخم و.... هم نبود و دردم در چند ثانیه قطع شد.
این یکی از اون حوادثی هست که خیلی برای خودم جالب بود، گفتم شاید برای شما هم جالب باشه.​
طبیعیه! مگه تو کوچیکیت نشده خواب دستشویی ببینی و بعدش که پا میشی ...
confused.gif

/
از شوخی گذشته برای منم پیش اومده
feel_good.gif
. من خواب دیدم که دارم با کسی با شمشیر می جنگیم و شمشیرش رو میکنه توی دستم بعد که پاشدم هم درد میکرد! یکمی تحقیق کردم فهمیدم سوزن بالشت در اومده رفته توی دستم!!
nosebleed.gif

ads

Registered User
لایک‌ها
6
طبیعیه! مگه تو کوچیکیت نشده خواب دستشویی ببینی و بعدش که پا میشی ...
confused.gif

/
از شوخی گذشته برای منم پیش اومده
feel_good.gif
. من خواب دیدم که دارم با کسی با شمشیر می جنگیم و شمشیرش رو میکنه توی دستم بعد که پاشدم هم درد میکرد! یکمی تحقیق کردم فهمیدم سوزن بالشت در اومده رفته توی دستم!!
nosebleed.gif
آخ آخ شیطونه چقدر گولمون می زد.

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
ولی بعضی وقت ها که حال آدم گرفته میشه اون موقع هاست که داری یک خواب قشنگ! می بینی بعد یک تلفنی چیزی صداش در میاد از خواب میپری بعد به امید این که ادامه خواب رو ببینی! میگیری میخوابی ولی هر چیزی زور میزنی خوابه ادامه پیدا نمیکنه!!

اره....خيلی واسه منم اينجوری شده....:(

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
hmmsmiley02.gif
:D

( حرف خواب شد ! به نظر من یه چیزی خیلی توی خواب بده ! این که بخوای داد بزنی و نشه ... :D )

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
یه مدتی هست خوابم زوم شده روی مشغله کاری روزانه خودم
نمیدونی چه الگوریتم هایی توی خواب مینویسم

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
منم از این خوابهایی که توش جاییم درد بگیره صبح که پا شدم همونجا درد میکرده دیدم!!!!

تازه از این خوابهایی که وسطشون بیدار بشم دوباره بخوابم ادامشو ببینم هم دیدم!!!...جدی میگم!!!!

ولی کماکان خواب نمیبینم...امشب هم که شیفتم تا صبح بیداررر!!!!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
ما بعد از مدتها خواب دیدیم!!!

توی خواب دیدم که یک آدم مرده(معلوم بود کشته بودنش) با لباس زیر دوش حموم هست ....جسدشو اینور اونور کردم زیر جسدش یک ظرف پلاستیکی پهن بود که توش چند تا اسکناس دو هزار تومنی و چند تا هم اسکناس 50 تومنی بود!!!...همینطور داشتم پولها رو زیر و رو میکردم که بیدار شدم....فکر میکنم این خواب تعبیر داشته باشه ....کسی از دوستان نمیدونه تعبیر این خواب چیه؟!!!

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
ادیتد!

Last edited:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
ای بابا گفتم تعبیر درست...این خزعبلات چیه تحویل ما میدی نصف شبی!!!

اها اقا اینکه تو جسدشو اینور اونور کردی مشکوک میزنه هومن بیا ساواپ بیاین این یه قاتل رو گرفتیم

من هیچکاره بودم خودش قبلا مرده بود!!!

همین رفت و امد قاتلا تو سایت بود که فیلتر کرد شده پاتوق قاتلا با این امضا ها و اواتاراشون که پر از اندرتیکر و بروک لسنر(قابل توجه اقا علی : کشتیگیر مورد علاقمه این) و اواتاراشون پره از عکسه گربه و خرگوش و بز و ..

چه ربطی داشت بابا...یک کم جدی باش!!!

بالا