برگزیده های پرشین تولز

دیگه بریدم:(

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
حسِ افسرده ها بهم دست میده وقتی میام داخل این تایپیک :|
بابا پاشید خجالت بکشید
جدی نگیرید دوست من حرفای بعضی از دوستان رو
یه سری افراد هستن... هر چی بگی باهات مخالفت میکنن ! بگی روزه میگن شبه ! بگی شبه میگن روزه ..مهم نیست شما چی میگید و حق با شماست یا نه ... چون هدفشون از بحث یاد گرفتن و یاد دادن نیست ، در واقع میخوان کم و کاستی ها، فرصت سوزی ها و خطاهاشون رو پیش خودشون رو توجیح کنن... بهترین راه در مواجهه با این افراد اینه که از کنارشون رد بشین ... نمیشه کاری براشون کرد متاسفانه تا وقتی لج بازی ( حتی با خودشون ) رو کنار نزارن ...
وقتی هم که دیگه کسی نمیمونه که باهاش به کج بحثی شون ادامه بدن میوفتن به جون هم و با هم بحث میکنن...:general105:

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
جدی نگیرید دوست من حرفای بعضی از دوستان رو
یه سری افراد هستن... هر چی بگی باهات مخالفت میکنن ! بگی روزه میگن شبه ! بگی شبه میگن روزه ..مهم نیست شما چی میگید و حق با شماست یا نه ... چون هدفشون از بحث یاد گرفتن و یاد دادن نیست ، در واقع میخوان کم و کاستی ها، فرصت سوزی ها و خطاهاشون رو پیش خودشون رو توجیح کنن... بهترین راه در مواجهه با این افراد اینه که از کنارشون رد بشین ... نمیشه کاری براشون کرد متاسفانه تا وقتی لج بازی ( حتی با خودشون ) رو کنار نزارن ...
وقتی هم که دیگه کسی نمیمونه که باهاش به کج بحثی شون ادامه بدن میوفتن به جون هم و با هم بحث میکنن...:general105:

من تاپیک داشتم از اول تا اینجا میخوندم , کلا زیاد نظر نمیدم بیشتر فقط میخونم
ولی به این پست شما رسیدم گفتم حتما باید جوابی داد و مشارکت کرد - بنده سال ها کارگی و پادویی تو بازار و ......... کار کردم و پولم جمع کردم
ارثی هم رسید گذاشتم رو پولم و با اونم کار کردم
نتیجه کارم بعد از سال ها شد 480 میلیون موجودی که یه مسکن مهر پرند خریدم 70 میلیون - وسایل خونه و کنسول بازی خریدم مجموعا 10 میلیون شد - بقیه پولمو گذاشتم طرح آرمان بانک شهر طرح بلند مدت چند ساله
با سود بالا 22 درصد ( یعنی هر 10 میلیون ماهی 180 هزار تومن سود ) الانم میخورم میخوابم مسافرت میرم و ...........
موسسات قرداد 25 درصدم میبندن

اما با این پول و زندگی که دارم مثل شما ادعا بزرگی و گونده گو..ی ندارم و دنبال نصیحت بقیه نیستم
تمام نظرات شما خوندم هیچکدوم با ارزش و درست نبود بنظرم - از اون ادمایی هستید که ادعاهاتون کورور کوروره

من نمیگم ثروتمندم - نمیگم من فلانم - نمیگم فقط از راه درست پول درآوردم نه چون بعضی اوقات با دوردره بازی - صادق نبودن - چهارلا پهنا حساب کردن و ...... پول درآوردم با کارگری و صادق بودن آدم وضعش خوب نمیشه اینو حتی بچه ها کوچیک میدونن , شما هم شعار میدی فقط
شعارم باد هواست

ali56543

Registered User
لایک‌ها
543
با دسته کودنا و کورا که طرف نیستی , شما برا کسی ارزش قائل بودی اول نظر منو میخوندی بعد جوابشو میدادی
کسی که حتی وقت نمیزاره چند ثانیه جواب کسیو بخونه ارزش هم صحبتی نداره این از تربیت اشتباه والدینه
وقتی حتی چند ثانیه وقت نمیزاری نظر بخونی از کجات جواب در میاری خدا میدونه
بزرگ شو بچه کوچیک نمون - وقتی تو جامعه چند بار این کار تکرار کردی 2 تا چک زدن تو گوشت میفهمی دنیا جا بچه بازی نیست
یا بزرگ میشی یا از بین میری
ب جای اینکه نگران من باشی نگران این باش از رو شکم حرف میزنی و اصرار داری حرفت درسته,حالا حرفت چیه هی میگی بخون بخون ,میگی اونجا مدیریت دست خودشونه حالا خودشون کیه؟همونا که یا خودشون مهاجرن یا آبا و اجدادشون ,اگه به کشکی حرف زدن باشه منم میگم ایران قوی تر از آمریکائه چون 90 درصد قدرت ایمان دارند درحالی که اونا ندارند 50 درصد هم رو حیه بسیجی دارن 37.63 درصد هم روحیات انقلابی رو به ارث میبرن:D

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
ولی به این پست شما رسیدم گفتم حتما باید جوابی داد و مشارکت کرد - بنده سال ها کارگی و پادویی تو بازار و ......... کار کردم و پولم جمع کردم
نتیجه کارم بعد از سال ها شد 480 میلیون موجودی که یه مسکن مهر پرند خریدم 70 میلیون - وسایل خونه و کنسول بازی خریدم مجموعا 10 میلیون شد - بقیه پولمو گذاشتم طرح آرمان بانک شهر طرح بلند مدت چند ساله
با سود بالا 22 درصد ( یعنی هر 10 میلیون ماهی 180 هزار تومن سود ) الانم میخورم میخوابم مسافرت میرم و ...........

اما با این پول و زندگی که دارم مثل شما ادعا بزرگی و گونده گو..ی ندارم و دنبال نصیحت بقیه نیستم
تمام نظرات شما خوندم هیچکدوم با ارزش و درست نبود بنظرم - از اون ادمایی هستید که ادعاهاتون کورور کوروره

من نمیگم ثروتمندم - نمیگم من فلانم - نمیگم فقط از راه درست پول درآوردم نه چون بعضی اوقات با دوردره بازی - صادق نبودن - چهارلا پهنا حساب کردن و ...... پول درآوردم با کارگری و صادق بودن آدم وضعش خوب نمیشه اینو حتی بچه ها کوچیک میدونن , شما هم شعار میدی فقط
شعارم باد هواست
دوست گرامی
همین نوع صحبت کردن شما ، تعریف کردن از اوضاع زندگیتون با این آب و تاب ،استفاده از الفاظ سخیف ، توهین به دیگران و صحبت از میزان درآمدتون در این تاپیک که هیچ ربطی به موضوع نداره !! به وضوح گویای شخصیت شما هست ... لازم نبود ذکر کنید که منبع درآمدتون بفرمایش خودتون راه نا ثواب بوده : " چون بعضی اوقات با دوردره بازی - صادق نبودن - چهارلا پهنا حساب کردن و ...... پول درآوردم " !
بله ، آدمی که بخواد از هر راهی پول در بیاره این مملکت براش گلستانه ، ولی شخصا ارزشی برای چنین افرادی قائل نیستم. موضوع صحبت کسب از راه درست است. وگرنه از هر راهی که ... خب هنر خاصی ندارن و فقط مقداری "بی وجدانی " میطلبد.

بنده اگر صحبتی میکنم چه تو این تاپیک چه جاهای دیگه مواردی هستش که حس میکنم ممکنه صحبت من ولو در حد سر سوزن بدرد کسی بخوره ( تعداد پایین پست های بنده در طی سالیان عضویت گواه این ادعا هست ) و مسلما با شما صحبتی نکردم که فکر کنید نصیحتتون کردم ، الان هم اگر دارم پاسختون رو میدم صرفا بدلیل این هست که بنده رو خطاب قرار دادید ( که امیدوارم در آینده تکرار نفرمایید)...

در نهایت .... حقیقتا من هنوز درک نکردم اینکه شما چقدر پول دارید( و جالبه فکر میکنید این میزان سرمایه در حال حاضر مبلغی هست !! ) ! چقدر سود میگیرید وچقدر بهتون ارث رسیده ...از راه نا سالم پول در میارید چه ربطی به بحث داره ؟ پیشنهاد میکنم هر جا میرسید اینگونه صحبت ها را مطرح نفرمایید چرا که ممکن است برای دیگران خدایی ناکرده ایجاد شائبه کند که تازه به دوران رسیده هستید. :general107: ای کاش درصدی سود کمتری میگرفتید ! مقداری کمتر بقول خودتون کار کرده بودید و پول جمع کرده بودید ، بقول خودتون کمتر از راه " دودره بازی ، صادق نبودن و چهارلا پهنا حساب کردن" کسب درآمد کرده بودید و در عوض در جهت اعتلای فرهنگ و ادب خودتون گام برداشته بودید.فرصت برای پول جمع کردن همیشه هست ولی برای داشتن ادب و کسب فرهنگ خیر. چرا که یکی از اصلی ترین مشکلات این ممکلت وجود افرادی اینچنین است که پایبند اخلاق در کسب و کار خود نیستند.
در ادامه بجهت منحرف نشدن بحث صحبتی با شما ندارم و برای شما آرزوی هدایت و موفقیت میکنم.اگر نیاز به توضیح مجدد دیدید بجهت 2 نفره بودن بحث و جلوگیری از تغییر مسیر تاپیک لطفا بصورت خصوصی مطرح بفرمایید.

Last edited:

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,490
استارتر شما اگر کارفرما بودید یکی مثل خودتو استخدام میکردی؟:D:D

sinsinate

Registered User
لایک‌ها
123
استارتر شما اگر کارفرما بودید یکی مثل خودتو استخدام میکردی؟:D:D
ببین وقتی جنگ شد هیچ کس از اول نمیدونست شهید آوینی یا باکری کیه . الان به هیچ کدوم از جوونا فرصت نمیدن که خودی نشون بده و طرز فکر بعضیایی مثل شما که واقعا کورکورانس وقت بحث زیاد باهاتو ندارم چون
اگه دقت کنی جوابتو گرفتی

ali56543

Registered User
لایک‌ها
543

شعارم باد هواست
داش تو نمیگفتی پدرم فوت کرده و الان موجودی زیادی ندارم؟:confused:

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,490
ببین وقتی جنگ شد هیچ کس از اول نمیدونست شهید آوینی یا باکری کیه . الان به هیچ کدوم از جوونا فرصت نمیدن که خودی نشون بده و طرز فکر بعضیایی مثل شما که واقعا کورکورانس وقت بحث زیاد باهاتو ندارم چون
اگه دقت کنی جوابتو گرفتی
بزار اول استخدام بشی بعد بگو وقت ندارم:general304::general304:

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
خودشون کیه داداش؟اوباما ترامپ کدومشون اصیلا آمریکایی بودن؟یا شهردار یکی از شهرهای سوئد ی خانم ایرانیه,و ی عالمه مثال دیگه
يه ديالوگ خوبی بود يادم نيست کدوم فيلم بود
طرف به يه کميسر آمريکايی گفت ما موسيقی داريم اون يکيا غذا دارن يه دسته ديگه رقص و کارناول دارن
شما امريکايا چی دارين؟
آقای کميسر خيلی جاهلی گفت ما امريکا رو داريم که شما توش اين شدين که الان شدين وگر نه تو کشور خودتون هيچ پخی نميشدين هروقتم بخوايم ميندازيمتون بيرون
حرف درستی زد امريکاييا چيزی دارن که بقيه دنيا ندارن اونا امريکا رو دارن
امريکا يه فرهنگه شما هرکی باش وقتی اونجوری رفتار ميکنی ديگه امريکايی هستی
مارکس حرف قشنگی داره جايی که پول درمياری وطنته
در کل ناسيوناليزم و وطنپرستی يه چيزی هست مثل دين خوب نيست چون يا چاپيده ميشی با اين تفکر يا ميخوای باهاش بچاپی

ali56543

Registered User
لایک‌ها
543
يه ديالوگ خوبی بود يادم نيست کدوم فيلم بود
طرف به يه کميسر آمريکايی گفت ما موسيقی داريم اون يکيا غذا دارن يه دسته ديگه رقص و کارناول دارن
شما امريکايا چی دارين؟
آقای کميسر خيلی جاهلی گفت ما امريکا رو داريم که شما توش اين شدين که الان شدين وگر نه تو کشور خودتون هيچ پخی نميشدين هروقتم بخوايم ميندازيمتون بيرون
حرف درستی زد امريکاييا چيزی دارن که بقيه دنيا ندارن اونا امريکا رو دارن
امريکا يه فرهنگه شما هرکی باش وقتی اونجوری رفتار ميکنی ديگه امريکايی هستی
مارکس حرف قشنگی داره جايی که پول درمياری وطنته
در کل ناسيوناليزم و وطنپرستی يه چيزی هست مثل دين خوب نيست چون يا چاپيده ميشی با اين تفکر يا ميخوای باهاش بچاپی
این فقط ی دیالوگ از فیلمه و تو آمریکا فقط تروریستا رو میندازن بیرون و از هرکس هر چیزی داره استفاده میکنن بخاطر همینه آمریکا شده آمریکا یعنی سرزمین فرصت ها ,اگه تاکیدشون رو نیروی انسانی فقط بود نه مدیریتی الان اونجا مثل ایران بود

amircartio

Registered User
لایک‌ها
129
دوست عزیز شما حق داری فضای کاری اصلا وضعیت جالبی نداره و پول در آوردن برعکس چیزی که گفته می شه به هیچ وجه کار ساده ای نیست تا اینجاش حق با شماست ولی یه چیز بهت میگم صادقانه تو این وضعیت بمونی کم کم می ری تو فاز افسردگی چون من خودم این دوران رو گذروندم به نظرم حتی اگر شده تو وجودت یه انقلابی به وجود بیار و برو دنبال کارهای پورسانتی و بازاریابی چون همه جا و همیشه این نیروها رو می خوان مثلا کار به عنوان مشاور در املاک یا بازاریاب تلفی و... اگر هم دور و برت هستن کسانی که اهل عمل هستن و اهل حرف بی خود زدن نیستن چندتایی یه گروه تشکیل بدین و با هزینه ی خیلی کم یک گروه تشکیل بدین و با سرمایه ی نیروی انسانی که دارین دست به یک کار آفرینی برای خودتون بزنید که نیاز به هزینه ی زیادی نداشته باشه برای مثال عرض می کنم اگر تخصصی تو رشته ی خاصی دارین مطالب مفید گرد هم آوری کنید و بدین یک سایت براتون طراحی کنن و مطالبتون رو برای فروش بذارین هزینه ی طراحی سایت هم زیاد نیست و با قیمت های مناسبی انجام میدن و سعی کنید با تکنیک ها مناسب و بهره گیری از همون نیروهای انسانی سایتتون رو بالا بیارید و از فروش مطالبتون کسب درآمد کنید این تنها یک پیشنهاده راه های مختلفی هستن که میتونید امتحان کنید کارهای خدماتی و دستمزدی با توجه به شرایط کنونی بازار بهتر از کارهایی هستن که نیاز به سرمایه گذاری زیاد دارن ببینید با تخصصی که دارین چه خدمتی میتونید به جامعه بکنید و چه مشکلی رو برای مردم حل کنید یعنی ببینید مردم به چه چیزی نیاز دارن که شما میتونید تو اون زمینه کمکشون کنید... اولش سخته ولی امتحان کنید جواب می گیرین.

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
این فقط ی دیالوگ از فیلمه و تو آمریکا فقط تروریستا رو میندازن بیرون و از هرکس هر چیزی داره استفاده میکنن بخاطر همینه آمریکا شده آمریکا یعنی سرزمین فرصت ها ,اگه تاکیدشون رو نیروی انسانی فقط بود نه مدیریتی الان اونجا مثل ایران بود
آره ديگه کريستوف پلنگ که رفت اونجا تابلو سرزمين فرصت ها رو گرفت رفت جلو رسيد به اصل داستان
داداش اونا جون کندن زحمت کشيدن پاره شدن که امريکا شده امريکا
اگه اونا هم مثل پدران ما احمق و ک..گشاد بودن الان اونجا هم مثل ايران بود
آخه مسخره نيست بقيه تو کشور خودشون هيچی نميشن ميرن امريکا همه کاره ميشن
اين نشون ميده اين آدما نيستن که مهمن اين سيستم درست هست که مهمه

ali56543

Registered User
لایک‌ها
543
آره ديگه کريستوف پلنگ که رفت اونجا تابلو سرزمين فرصت ها رو گرفت رفت جلو رسيد به اصل داستان
داداش اونا جون کندن زحمت کشيدن پاره شدن که امريکا شده امريکا
اگه اونا هم مثل پدران ما احمق و ک..گشاد بودن الان اونجا هم مثل ايران بود
آخه مسخره نيست بقيه تو کشور خودشون هيچی نميشن ميرن امريکا همه کاره ميشن
اين نشون ميده اين آدما نيستن که مهمن اين سيستم درست هست که مهمه
داش با خودت چند چندی صحبت سر این بود که اونا از همه فرصتها استفاده میکنن چون کسی متولد ایرانه و مدیر خوبیه بخاطر ایرانی بودن کنارش نمیزارن ,حالا شما ی دیالوگ از فیلم میگی و منو نقل قول میکنی که سیستم درسته بله سیستم درسته چ ربطی ب صحبت های من داشتo_O؟یاد بگیریم درست نقل قول کنیم

hamid659

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
دوست عزیز و دوستان دیگر عرض سلام و خسته نباشید.
در صورت نیاز به مشاوره
در بحث سرمایه گذاری های خرد با سابقه ای بیش از 18 سال در خدمت هستم و حاضر به مشارکت و همکاری با دوستان و حتی ایده های جدید.
در صورت لزوم جهت آشنایی و دریافت رزومه با شماره09159390828 تماس داشته باشید. حمید

بالا