برگزیده های پرشین تولز

ذخيره كردن فلش روي هارد

mohammad123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
چطوري ميشه يك فلش در حال اجرا(مثلا يك تبليغ ) رو از يك سايت ذخيره كنيم روي هارد ؟؟
(با توجه به اينكه ادمين, كامپيوتري كه در اختيارمه رو محدود كرده و نميتونم وارد فولدر هاي خود ويندوز بشم)

برنامه اي چيزي هم سراغ دارين معرفي كنين .

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از mohammad123 :
چطوري ميشه يك فلش در حال اجرا(مثلا يك تبليغ ) رو از يك سايت ذخيره كنيم روي هارد ؟؟
(با توجه به اينكه ادمين, كامپيوتري كه در اختيارمه رو محدود كرده و نميتونم وارد فولدر هاي خود ويندوز بشم)

محمد جان تاپیک قوانین فرو رو خوندی؟
بد نبود اول یه سر میزدی بعد یه تاپیک
الان داری تو دلت فحش میدی به من
22.gif
22.gif
22.gif
22.gif
22.gif

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من يك روش بسيار ساده ميگم به شما .
ببين دوست عزيز تمام فايلهاي دريافتي شما از اينترنت در Temporary فايل ذخيره ميشود تا وقتي كه حجمي كه شما براي Temporary در نظر گرفتي پر شود شما بعد از ديدن هر فايل فلش به داخل شاخه Temporary برو و فايل فلشي كه ديدي رو از اونجا به هر شاخه ديگهاي كه ميخواي درگ كن اين راحت ترين راه ممكنست كه هيچ برنامهاي هم احتياج نداره و من خودم بارها به همين طريق فايلهاي swf رو روي هاردم ذخيره كردم

mohammad123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از saeid_2001 :
من يك روش بسيار ساده ميگم به شما .
ببين دوست عزيز تمام فايلهاي دريافتي شما از اينترنت در Temporary فايل ذخيره ميشود تا وقتي كه حجمي كه شما براي Temporary در نظر گرفتي پر شود شما بعد از ديدن هر فايل فلش به داخل شاخه Temporary برو و فايل فلشي كه ديدي رو از اونجا به هر شاخه ديگهاي كه ميخواي درگ كن اين راحت ترين راه ممكنست كه هيچ برنامهاي هم احتياج نداره و من خودم بارها به همين طريق فايلهاي swf رو روي هاردم ذخيره كردم

حاجي جان , حرفت درست . منم خودم اين راهو بلد م ولي بقول دوستمون, بد نبود پيغام منو دقيقتر مي خوندي ,
من كه نوشتم كامپيوتر اي اينجا ادمين داره و ادمين به ما يوزر هاي معمولي اجازه وارد شدن به فولدر هاي ويندوز رو
نمي ده . وگر نه خودمم اولين كاري كه كردم همين بود , كه اجازه نداد .

mohammad123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
فكر كنم منظورت اينه كه تاپيك تكراري زدم . ببخشيد .

در مورد برنامه ها , اولي اجازه ادمين ميخواد برا نصب .
دومي , من يه فلش پر از عكس رو باهاش ذخيره كردم , حجمش فقط 4 كيلو بايت شده !و در واقع هيچ چيزي
ذخيره نكرده .

روش يا غلق خاصي داره اين برنامه ؟

akhlaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من جديدا از سايت http://www.flash-gear.com بازديد كردم اما هر كار كردك نتونستم فلشهايي را كه ساختم ذخيره كنم.نرم افزارهاي زيادي رو هم مثل:SWF Cache Viewer و saveflash وFlashCatcher امتحان كردم اما باز هم نشد.
كسي مي تونه كمك كنه؟

akhlaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من جديدا از سايت http://www.flash-gear.com بازديد كردم اما هر كار كردك نتونستم فلشهايي را كه ساختم ذخيره كنم.نرم افزارهاي زيادي رو هم مثل:SWF Cache Viewer و saveflash وFlashCatcher امتحان كردم اما باز هم نشد.
كسي مي تونه كمك كنه؟

Sunboy454

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از code-page صفحه استفاده کن ؛

Ames

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mohammad123 :

روشهای مختلفی برای ذخیره یک فایا فلش وجود داره که من به ترتیب میگم. موارد از آسان به سخت مرتب شده اند. درنتیجه اگه امکان ذخیره فایل فلش در مرحله ای با شماره ردیف پایین تر وجود داشت سراغ راه های دیگه نرین.

1. ذخیره فایل از فولدر temporary که در نشانی مشابه زیر وجود داره: (همون طور که saeid جان فرمودند.)
D:\Documents and Settings\Ali\Local Settings\Temporary Internet Files
(به جای D پارتیشن نصب ویندوز و بجای Ali نام یوزر کامپیوترتون رو قرار بدید.)
[این روش احتمالاً برای شما همونطور که خودتون گفتیت میسر نیس. فقط نوشتم شاید برای دیگرانی که بلد نیستن مفید باشه.]

2.استفاده از Source فایل HTML و پیدا کردن URL فایل فلش:
برای این کار میتونید از نوار منوی بالای صفحه گزینه View و سپس Source رو انتخاب کنید و یا در حوالی کنار فلش مورد نظر راست کلیک کرده و View Source رو بزنید. در صفحه باز شده به دنبال پسوند swf بگردید. در اکثر موارد می تونید به راحتی URL فایل رو که پیدا کنید. (مثلاً http://www.sitename.com/sample/folder2/intor.swf). گاهی هم ممکن است با جستجوی swf. به URL کامل نرسید. کثلاً ممکن است به چیزی شبیه این برسید: src="folder2/intor.swf" که در این صورت باید عبارت وارد شده در src رو به انتهای آدرس موجود در نوار آدرس صفحه IE (از انتهای آخرین / ) اضافه کنید و نتیجه URL کامل فایل مورد نظر است. سپس باید فایل موجو در این آدرس رو از طریق برنامه Dap یا هر برنامه دانلود دیگری ذخیره فرمایید.

هر چند این روش در اکثر موارد بخوبی جواب میدهد، ولی همیشه اینطور نیست و دلیل آن هم استفاده عمدی برنامه نویسان Flash از فایلهای تودرتو می باشد. به این صورت شما فایل فلشی را دریافت می کنید که حاوی قسمت اصلی فلش مورد نظر شما نیست. و یا گاهی مسئاله از این نیز کمی مشکل تر می شود و آن زمانی است که اصلاً شما در Source صفحه swf نمی بینید. (مانند کاری که در flash-gear.com انجام می شود.) در هر حال در چنین موادی تنها چیزی که به در نهایت عاید شما می شود یک فال فلش بسیار کوچک است که هرگز Loading آن تمام نمیشود و یا لااقل تنها زمانی loading را انجام می دهد که به اینترنت متصل باشید. و این یعنی عدم توانایی ذخیره فایل!

در این موارد چه باید کرد؟
ابزارهایی وجود دارد که می توان به وسیله آنها به محتوای کدهای نوشته شده داخل یک فایل فلش پی برد و یا به اصطلاح فایل فلش را decompile کرد. اگر شما از برنامه نویسی اطلاعاتی داشته باشید، ممکن است بتوانید از روی این کدها به URL فایل دارای محتوای اصلی پی ببرید. بستگی به این دارد که ذخیره چنین فایل فلشی چقدر برایتان اهمیت دارد! (در هر صورت من این روش را خصوصاً برای کسانی که اطلاعات برنامه نویسی ندارند و یا سرشان زیاد درد نمی کند توصیه نمی کنم. بهتر است اگر با دو روش بالا موفق به ذخیره فایل نشدید از خیر آن بگذرید!) اما حتی با وجود همه این روشها، باز هم راه هایی برای یک برنامه نویس حرفه ای فلش وجود دارد که منابع خود را از ذخیره دیگران مصون بدارد...

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
یه روش هست صد در صد جواب میده.........

باید از همون فولدره temporary که گفته شد کپی بگیرید یه جا دیگه paste کنید........

وقتی اینکارو کنید یه سری فایل که همین جوری امکانه دیدنش نیستو میبینید........البته اگه 2تا ویندوز داشته باشید با ویندوزه دوم تو همون فولدر برید همه چی معلومه........

بالا