برگزیده های پرشین تولز

رئال يا بارسا؟؟

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از terrorist :
نه عزيز جان مي ترسين وگرنه بقيه چه جوري اينكارو مي كنن؟ :p
مرد حسابي همون اولش باس اين كار رو ميكردم كه نكردم. تقصير تو بود ديگه ، هول كردي منو يادم رفت.

terrorist

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mahdi206 :
مرد حسابي همون اولش باس اين كار رو ميكردم كه نكردم. تقصير تو بود ديگه ، هول كردي منو يادم رفت.
بابا من يادمه كه بعضي وقتا بعد از اينكه يه چيزي راه مي نداختن بعد كه احتياج مي شد نظر سنجي هم اضافه مي كردن. به احسان بگو اصلا اون كه مي تونه :D

terrorist

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Spiro :
جان !
جام يا جان :D
صدرا خوابي چيزي ديدي ؟ :cool:
هيك ... :blink: هيك... :blink: برادر چرا هيك :blink: به هيك :blink: سوتي هاي من گير مي دي هيك :blink: ... فرافكني نكن هيك :blink:

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5

terrorist

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از terrorist :
نه عزيز جان يكي از جاناي اروپايي بود مي پرسم و مي گم :D
آهان يادم اومد... سوپر جام اروپا با جام در جام اروپا جفتش تو سال 1997 :D :D :D :D :D :D

terrorist

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از terrorist :
نه عزيز جان يكي از جاماي اروپايي بود مي پرسم و مي گم :D
آهان يادم اومد... سوپر جام اروپا با جام در جام اروپا جفتش تو سال 1997 :D :D :D :D :D :D

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
فعلا وياريال و اتلتيكو...اونم بخاطر رومن ريكلمه و اريل ايباگازا.....
ايول به سليقه وحيد جان :D
خيلي باحالي :)

صدرا جان در مورد فيگو كه وحيد عزيز توضيح داد :D
در مورد برنابئو و ... هم كه .... ! اسطوره اند ! شما ميخواي يك اسطوره را خراب كني ؟ :D به هر حال اسم ورزشگاه رئال هنوز هم برنابئو هست و نشون ميده كه جايگاهش بين مردم محترمه !

در مورد روماريو و رونالدو كه 100 % !! من فكر كنم رونالدو توي كل تاريخ فوتبال دنيا (يا حداقل اين ده پانزده سالي كه جايزه بهترين بازيكن را ميدن) تنها بازيكني هست كه 3 بار اين عنوان را كسب كرده ;) !
روماريو دوران بازيش خيلي كوتاه مدت بود ! تازه روماريو توي بارسا چهره نشد ! توي آيندهوون بود كه خودش را به تيم ملي برزيل تحميل كرد ;)
شما ميگي آنلكا مهاجم سوخته بوده !!!!!؟ نا سلامتي سال 2000 بايرن بهترين تيم دنيا بود و حتي توي دور گروهي دو بار رئال را با 4 تا گل برد ولي توي هر دو بازي آنلكا خيلي خوب بازي كرد توي نيمه نهايي هم كه عامل اصلي برد رئال بود :D
آنلكا را هنوزم خيلي دوست دارم ! آنلكا بازيش نسبت به قبل هيچ افتي نكرده فقط حواشي بازيش هست كه كار دستش ميده ! خيلي جنجالي هست ، همين !
در مورد هيرو ! شما چطور افشين پيرواني را از تيمتون بيرون كرديد :D ؟ هيرو يكسال بيرون از رئال بازي كرد و خداحافظي ! قرار نيست كه يه بازيكن تا ابد الدهر توي يك تيم بمونه !
مورينتس از بازيكن هاي مورد علاقه منه كه خيلي دوستش دارم ! ولي نبايد از واقعيت گذشت كه بر رونالدو ارجح نيست ! و رائول هم كه از اركان اساسي رئال ! پس به نفع خودش بود كه از رئال بره...
كاري كه متاسفانه مك منمن نكرد :( من عاشق بازيش بودم و خيلي ازش خوشم ميومد !

اگر دكو و ماركز و اتوئو و ژولي و ژاوي و پويول خودشون يك تيم هستند پس زيدان و كارلوس و فيگو و بكهام و رائول و رونالدو و سالگادو و هلگرا و گوتي چند تا تيم هستند :D ؟

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
فيگو هيچ جام معتبري را توي مدت حضورش در بارسا به دست نياورده :D

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,346
به نقل از Ghamnevis :
ايول به سليقه وحيد جان :D
خيلي باحالي :)

:D ؟

چوبكاريمون نكن سايان جان..باحالي از خود شماست....

در ضمن يادم رفت بگم بازيكني كه به نظر من بين تمام ستارهاي سالهاي مختلف رئال و بارسا همه دوران اوجش رو تو يكي از اين دوتيم بوده همون هريستو استويچكفه....البته ريوالدو هم توي بارسا افتخارات خوبي داشت...

اونم بايد بهترين بازيكن جام جهاني ميشد ولي خوب يه مقداري قضاوت دادورفرانسوي مانع اين كارشد..(نيمه نهايي سال 94)....البته مرد سال اروپاو اقاي گل جام جهاني شد و يه تنه بلغارستان رو كه تقريبا هيچ چيز نبود تا مقام چهارمي جهان رسوند كه اين كارو حتي بازيكناي بزرگي همچون ژرژ وه ا هم نتونستن يك دهمش رو انجام بدن يا امثال شوچنكو كه تيمهاي قويتري هم دارن....

توي ريال هم ستاره واقعيشون رائول و زيدانه كه اونا هم در رئال بازيشون در حد همون استويچكفه ولي فرق در اينه كه بين ستاره هاي بيشتري چون هستن كمتر به چشم ميان...

پس شرايط هم براي رشد بازي يه ستاره بايدفراهم باشه....گرچه زيدان خيلي خوب خودش رو به تيم تحميل كرده....

تك ستاره هم رئال كم نداشته مثل سه تا مهاجم عجيبشون يعني شوكرو زامورانو و مياتويچ.... ;)

terrorist

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Ghamnevis :
فيگو هيچ جام معتبري را توي مدت حضورش در بارسا به دست نياورده :D
عزيز جان مي گم جام در جام اروپا سوپر جام اروپا تو سال 1997

terrorist

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Ghamnevis :
اگر دكو و ماركز و اتوئو و ژولي و ژاوي و پويول خودشون يك تيم هستند پس زيدان و كارلوس و فيگو و بكهام و رائول و رونالدو و سالگادو و هلگرا و گوتي چند تا تيم هستند :D ؟
درباره بقيه حرفات مي آم توضيح مي دم ولي الان بايد برم جايي كار دارم فقط بگم تمام اينايي كه گفتي همشون يه تيم مي شن به اسم رئال مادريد كه امسال زير بارسلونا بود :D

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,346
به نقل از terrorist :

صدرا جان حق باشماست....فيگو تو يكي از اين دو فينال بازي كرده...

بازي با پاري سن ژرمن نبوده ولي تو بازي با دورتموند بوده....

سال 97 بارسلون جام برندگان جام رو برده كه خودم هم اول گفتم تو دهه نود ولي فكر كردم 91 بوده(دليليش هم منطقيه ...بارسلون رو با اژاكس اشتباه گرفتم... :D )

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,346
راستي ميدونيد معروفترين بازكنايي كه تو بارسلون بازي كردن كيا هستن:
اين:
Asensi اسنسي كه الان جزو هيات مديرس...
Amor همون گيلرمو امر معروف...
Bakero خوزه ماريو باكرو
Beguiristain
Cesar
Cocu معلومه
Cruyff هم پدر و هم پسر
Deco جديد..
Luis Enrique اشتباهش جلوي يونتوس فراموش نميشه(البته سوتي اتوو بدتر بود)
Ferrer
Figo
Guardiola
Kluivert
Koeman ذكر خير شد..
Hansi
Kubala يه مدت تو دهه 80 مربي بارسا بود..
Larsson گلي زيبا به ايتاليا تو جام 2000 زد
Laudrup بهترين بازيكن اروپا كه بيشتر مواقع به عنوان بهترين بازيساز تاريخ ازش ياد ميشه..(البته ميشل)
Gary Lineker اقاي گل جام 86
Evaristo de Macedo
Maradona
Neeskens يوهان نيسكنز معروف و افسانه اي
Puyol
Quini
Ramallets
Rexach كارلوس ركساچ (همون مربي بوقه :D )
Riquelme
Rivaldo
Romario
Ronaldinho
Ronaldo
Sadurni
Samitier
Saviola
Schuster برند شوستر...خداي ضربات بيرون پا...كسي كه تيم ملي الان رو تحريم نميكرد الان بيشتر ميشناختينش..
Sergi
Simonet
Stoitchkov بهترين زننده ضربات كاشته در تاريخ جامهاي جهاني..2 تا گل هم زد گه يادش رفته بود توپ غير مستقيمه
Urruti
Valdes والدس رو بازيكني بزرگ دونستن..
Velasco خوان ولاسكو كه قديمي ها خوب ميشناسنش..
Zamora ريكاردو زاورا بهترين بازكن جام جهاني 1930 ....
Zubizarreta انودني معروف
Krankl كرانكل هم تا حدودي معروفه..

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از terrorist :
جام در جام اروپا بين دو تا تيم برگزار ميشه كه قهرمان هاي دو جام معتبر باشگاهي اروپا هستند ! يك بازي هم كه بيشتر نيست !
يعني جام الكي :D با يه گل كه بهار نمياد :D

وحيد جان خوب شد گفتي..
برادران لادروپ واقعا محشر بودند... هم ميشل و هم برايان من خيلي باهاشون حال ميكردم :)
توي اين بازيكنايي كه گفتي من گيلرمو آمور ، برندشوستر و لادروپ + لوييز انريكه را قبول دارم بقيه اونقدرها بزرگ نيستند :D
البته به غير از حاجي و استوئيچكف و ....

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از terrorist :
درباره بقيه حرفات مي آم توضيح مي دم ولي الان بايد برم جايي كار دارم فقط بگم تمام اينايي كه گفتي همشون يه تيم مي شن به اسم رئال مادريد كه امسال زير بارسلونا بود :D
صدرا اين از اون حرفها بود ها !!!!!!!

در اينكه رئال ستاره هاش خيلي بيشتر از بارسا هست كسي شك نداره ! امسال هم اگر ميبينيد كه بالاتر از رئال قرار گرفتيد به خاطر اشتباهات كاماچو بود و بعدش هم رامون...

سال ديگه ! ببينم ميخوايد چي كار كنيد :D

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
اوفففففففف
اصلا حوصله فوتبالو ندارم حتي رئال :wacko:
امروز حالم خوش نيست.شماها به كل كلاتون ادامه بدين
164.gif

بالا