برگزیده های پرشین تولز

رئیس گوگل برای ایران خط و نشان کشید

abed19

Registered User
لایک‌ها
1
من این مطلب رو تو همین بخش(بخش سرویس های گوگل) ندیدم بخاطر اون گذاشتم نمیدونم تو سایر بخش ها هست یا نه

عصر ایران- رئیس و مدیر اجرایی شرکت «گوگل» با انتقاد از محدودیت های رسانه ای پس از انتخابات ریاست جمهوری ایران تهدید کرد: "اگر مقامات ایران از مسدود کردن کانال های ارتباطی از جمله پایگاه های اینترنتی دست نکشند مسوولیت و عواقب این کار با آنها خواهد بود!"

به گزارش عصر ایران (asriran.com) به نقل از گاردین، «اریک اشمیت» در حاشیه یک جشنواره تبلیغاتی بین المللی در شهر کان فرانسه مدعی شد: "کشورهایی چون ایران که در تلاش برای اعمال محدودیت بر رسانه هایی چون تلویزیون، اینترنت، رادیو و تلفن همراه هستند ، خود را به مخاطره می اندازند و مسوولیت این کار با آنها خواهد بود."

این مقام شرکت گوگل در ادامه اظهارات تهدیدآمیز خود گفت: "ما وکلای زیادی در اختیار داریم که در هر یک از این کشورها فعالیت می کنند. ما اعلام کرده ایم که اگر آنها در جهت مسدود کردن آزادی بیان و ارتباطات اقدام کنند، چه عواقبی در انتظارشان خواهد بود. گاهی آنها رفتارشان را تعدیل می کنند و گاهی نیز خیر. اگر آنها به صحبت های ما گوش نکنند مسوولیتش بر عهده خودشان خواهد بود."

اشمیت در ادامه ابراز امیدواری کرد کلیپ های ویدئویی زیادی از تظاهرات خیابانی که بر روی پایگاه هایی چون «یوتیوب» ارسال شده به آنچه "کاهش خشونت و تعدیل رفتار مسوولان نامید" ، کمک کند.

مدیر گوگل افزود: "اینترنت ، قوی ترین نیرو برای ابراز نظرات و ابراز وجود شخصی است که تاکنون ابداع شده و دولت ها در سراسر جهان همواره با جریان اطلاعات آنلاین مشکل داشته اند."

اشمیت خاطرنشان کرد: "موتور جستجوگر گوگل به عنوان مالک وب سایت «یوتیوب» ، دائماً برای دولت ها توضیح داده که محدود کردن ابزارهای ارتباطی، کاربرد ندارد."

براساس این گزارش از زمان اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایران دسترسی به کانال های ارتباطی با محدودیت روبرو بوده و در این میان استفاده از پایگاه هایی مانند توئیتر و فیس بوک برای کسب اطلاع از آخرین وقایع در بین معترضان متداول شده است.

-------------------------------------------------------------

مدل لباس

Last edited:

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
خدمت ایشان سلام ویژه بنده را برسانید بگویید همین 1 ماه پیش بود که فیس بوک می خواست ارائه سرویس به ایران رو ببننده و کاربرهای ایرانی عین احمق ها داشتن امضا جمع می کردن توروخدل مارو از این نعمت محروم نکینن، اونوقت ایشون وقتی سایتشون توو ایران فیلتر شد ابراز تعجب و نگرانی کردن !
بفرمایید آزادی بیان این است که اینها رو روی ایران باز کنی :
http://code.google.com/

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
Khepele Sibilo

همین 1 ماه پیش بود که فیس بوک می خواست ارائه سرویس به ایران رو ببنند

جدا؟؟برای چی میخواستن اینکارو بکنن؟؟؟؟؟

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
جالبه... از اونور خیلی از برنامه ها و محصولات گوگل برای ایرانیان تحریم شده.... و حالا هم.... !
بالاخره دم خروش رو قبول کنیم یا قسم حضرت عباس رو؟

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
Khepele Sibilo

جدا؟؟برای چی میخواستن اینکارو بکنن؟؟؟؟؟

بستن روی کشور هایی که تحت تحریم آمریکا هستن، البته کمی بیشتر از 1 ماه بود که زمانش دقیق یادم نیست، یک cause به فیس بوک اجازه ندیم روی ایرانی ها بسته بشه هم راه افتاد بود !
و البته قرار بود با آی پی ایران بریم بگه دسترسی مقدور نیست ولی اکانت ها پاک نشه !

hesamsh

Registered User
لایک‌ها
0
خپل سیبیلو! چرا پرت و پلا می گی؟ آره یه کاز بود که خوب نشان دهنده تصمیم مدیران فیس بوک نبود! نشان دهنده بی اعتمادی کاربران بود. وقتی هیچ سندی برای حرفت نداری، نگو!

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
خدمت ایشان سلام ویژه بنده را برسانید بگویید همین 1 ماه پیش بود که فیس بوک می خواست ارائه سرویس به ایران رو ببننده و کاربرهای ایرانی عین احمق ها داشتن امضا جمع می کردن توروخدل مارو از این نعمت محروم نکینن، اونوقت ایشون وقتی سایتشون توو ایران فیلتر شد ابراز تعجب و نگرانی کردن !
بفرمایید آزادی بیان این است که اینها رو روی ایران باز کنی :
http://code.google.com/
برای اینکه الان حساب ملت ایران از دولت جدا شده !

من واقعا" تعجب میکنم از بعضیا! تا دیروز که تقی به تقی میخورد و خبر تحریم یه امکان نچندان مهم تو اینترنت میپیچید هزار تا اعتراض اینترنتی و کمپین یک میلیونی و ... راه مینداختن حالا که ورق برگشته و به چشم دیگری بهمون نگاه میکنن آقایون دچار توهم توطئه شدن .........

خلایق را هرچه لایق!

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1

من واقعا" تعجب میکنم از بعضیا! تا دیروز که تقی به تقی میخورد و خبر تحریم یه امکان نچندان مهم تو اینترنت میپیچید هزار تا اعتراض اینترنتی و کمپین یک میلیونی و ... راه مینداختن حالا که ورق برگشته و به چشم دیگری بهمون نگاه میکنن آقایون دچار توهم توطئه شدن .........

خلایق را هرچه لایق!

تااااااااااااایید!

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
رئیس گوگل برای ایران خط و نشان کشید

ميشه لطفا يک منبع خارجى ‌معتبر هم براى اين خبر ارائه کنيد (چون خودم به نتيجه اى نرسيدم) ؟ مرسى.

‌‌

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ميشه لطفا يک منبع خارجى ‌معتبر هم براى اين خبر ارائه کنيد (چون خودم به نتيجه اى نرسيدم) ؟ مرسى.

‌‌

خبر به نقل از روزنامه گاردین بوده . البته فکر کنم انتشار از گاردین آنلاین .

خدمت شما :

http://www.guardian.co.uk/media/2009/jun/26/google-iran-eric-schmidt

در مورد بحث 30 یا c اصلا کاری ندارم و هیچ حرفی هم ندارم. ولی برای اون دوستانی که میخوان با این حرکت ها بگن حتما مشکلی هست. همین تفکرات هست که ما رو از همه چیز عقب انداخته. وقتی که تحریمی صورت میگیره به دلیل مخالفت دولت کشور تحریم کننده با دولت کشور تحریم شونده هستش. و این بین همون ضرب المثل تر و خشک با هم میسوزنه ! کاریش هم نمیشه کرد!

اما در مورد امضا جمع کردن که دوستمون متاسفانه حرکت کسایی که اینکار رو میکنن احمق نام بردن!!! شاید این قضیه اینقدر زیاد شده باشه که در عمل حرکت بدون فایده شده باشه. ولی امضا کردن به این معنی هست که ما هم در این کشور با این جمعیت وجود داریم که به این تحریم اعتراض داریم و داریم از این سرویس استفاده میکنیم . یه جوری اعلام وجود و اعلام نیاز روزانه ملت هستش نه دولت ! پس بیایم به کارای خوبشون بهتر نگاه کنیم به جای اینکه مشکوک بشیم که آی چی شده و چی نشده ! یه جا تو یه خبرگزاری معروف خوندم این جمله رو به که ایرانیا گفته بود. که دنیا شما رو دوست دارد ! بیایم یه دفعه هم شده ما هم دنیا رو دوست داشته باشیم!!! بجای اینکه همش ساز مخالف.

البته این صحبت های من تماما نظر شخصیه و بدون هیچ گرایش به طرف یا گروهی یا مخالفت با کسی.همین.

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16

خلایق را هرچه لایق!

حساب ملت از دولت جدا شده !!!!:lol::lol::lol: حسابی عزیز شدیم :lol: جدا دارن به چشم دیگه ای نگاهمون می کنن :lol::lol::lol: الان من ملت یک قهرمان بزرگ هستم، برم خارجه کلی میان برام صوت و کف میزنن:lol:

من جایی از صحبتهام ندیدم حرفی از توطئه زده باشم ! فقط گفتم ملت رو خوب خر گیر آوردن، الان فرق یک ایرانی با احمدی نژاد برای اونها چیه !؟چقدر خوب که 3 هفته ای یهو حسابمون رو جدا کردن :lol::lol: چیزی که بارها گفتم اینه که بد بختی های داخل به کنار، این وسط تمام دلسوزان خارجی ، از گوینده های محترم شبکه های ماهواره ای تا گروه منافقین تا ... همه و همه برنامه اشون یک چیزه، این دولت که توو ایران هست رو نمی خوان، میان ملت رو بد بخت می کنن(از تحریمی که فقط یخه منو میگیره و نون ندارم بخورم تا ندادن امکانات و ... هواپیمایی که سقوط می کنه برای ملت سقوط می کنه نه دولت، نونی که نیست بخورم برای ملته نه دولت تکنولوژی ای که بدست نمیاد گریبان ملت رو میگیره نه دولنت ! حالا عزیز شدیم که برای اینکه بیشتر بریزیم خیابون همو بزنیم خسارت میلیاردی همین چند روز بموه برامون، میان اینکه اخبار اون هم اینهمه دروغ رو کاریم ی کنن بشه پخش بشه ؟ عزیز شدیم چرا برای ملت امکانات رو باز نمی کنن ؟ عزیز شدیم چرا نون برای خوردن نداریم ؟ ) ، تا ملت از سر بد بختی به امان بیاد بریزه خیابون دولت رو عوض کنه ! الان هم دل سوزان انگلیس 1 میلیارد و 700 میلیون پول ما رو بلوکه کردن ! مثل آمریکایی های عزیز که دلشون برامون می سوخت و اگر پولی از ملت که دستشون هست رو حساب کنیم، اون چند میلیاد از زمان انقلاب تا الان میلیاردها میلیارد شده ! بماند اینکه به خاطر نبود امکاناتش، چقدر هم ضرر کردیم ! ، بیچاره ***** ای که این پولها از جیبش رفت و دیگه نون برای خوردن نداره، به جاش حساب ما از حساب دولت جدا شده ! الان این پول رو میریزن به حسابمون :lol::lol:
اون منافقین بود که افتخارشون اینه که برنامه انمی ایران رو ما با جاسوس هامون لو دادیم، تحریم و گشنگی الان ملت افتخار ماست !
این برنامه های تلویزیونی که منی که الان توو ایرانم، هنوز مطمئن نیستم تقلبی شده یا نه، اونها که معلوم نیست آخرین بار کی ایران بودن، اینکه تقلب شده رو فهمیدن !چیزهایی مثل اصطلاحات کودتا و ... که طوری تلقین شده به مردم که الان خود احمدی نژاد هم بری سراغش می گه کودتا کردم!
کدوم حسابمون جدا شده ؟ دقیقا الان دارن برای ملت چیکار می کنن ؟
خیلی دوست دارم یکی به من بگه حساب من که الان جداست ، کدوم حسابه :lol:

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
اگه راست میگه بیاد ادسنس رو باز کنه دیگه این همه سراغ V*P*N نریم و همه شرکت های کلیکی ایرانی ورشکست بشن!!! :D

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
@ Khepele
اون پول که جدید بسته شده و گفتی مال 1 نفر خاصی بوده و صراحتا اسمش هم اعلام شده برای همین توی ایران این خبر رو بزرگ نکردن و مطمئنا نه این پول نه باقیش هیچکدوم چیزیش به من یا شما نمیرسه!
آیه یاس خوندن آسون ترین کاره مخصوصا از پای کامپیوتر.
اینجا هم جای این بحث ها نیست چون فیل میشه و این رو نمیخوایم!

cupid.

Registered User
لایک‌ها
0
عصر ایران- رئیس و مدیر اجرایی شرکت «گوگل» با انتقاد از محدودیت های رسانه ای پس از انتخابات ریاست جمهوری ایران تهدید کرد: "اگر مقامات ایران از مسدود کردن کانال های ارتباطی از جمله پایگاه های اینترنتی دست نکشند مسوولیت و عواقب این کار با آنها خواهد بود!"
.

دمش گرم!:happy:
اینومیگن ازادی خواه واقعی!یعنی کسی که بخاطر پول به اصولش خیانت نمی کنه!واقعا از این حرکت گوگل خوشم اومد!

Amir_Tb

Registered User
لایک‌ها
0
من این مطلب رو تو همین بخش(بخش سرویس های گوگل) ندیدم بخاطر اون گذاشتم نمیدونم تو سایر بخش ها هست یا نه

به گزارش عصر ایران (asriran.com) به نقل از گاردین، «اریک اشمیت» در حاشیه یک جشنواره تبلیغاتی بین المللی در شهر کان فرانسه مدعی شد: "کشورهایی چون ایران که در تلاش برای اعمال محدودیت بر رسانه هایی چون تلویزیون، اینترنت، رادیو و تلفن همراه هستند ، خود را به مخاطره می اندازند و مسوولیت این کار با آنها خواهد بود."

این مقام شرکت گوگل در ادامه اظهارات تهدیدآمیز خود گفت: "ما وکلای زیادی در اختیار داریم که در هر یک از این کشورها فعالیت می کنند. ما اعلام کرده ایم که اگر آنها در جهت مسدود کردن آزادی بیان و ارتباطات اقدام کنند، چه عواقبی در انتظارشان خواهد بود. گاهی آنها رفتارشان را تعدیل می کنند و گاهی نیز خیر. اگر آنها به صحبت های ما گوش نکنند مسوولیتش بر عهده خودشان خواهد بود."

اشمیت در ادامه ابراز امیدواری کرد کلیپ های ویدئویی زیادی از تظاهرات خیابانی که بر روی پایگاه هایی چون «یوتیوب» ارسال شده به آنچه "کاهش خشونت و تعدیل رفتار مسوولان نامید" ، کمک کند.

مدیر گوگل افزود: "اینترنت ، قوی ترین نیرو برای ابراز نظرات و ابراز وجود شخصی است که تاکنون ابداع شده و دولت ها در سراسر جهان همواره با جریان اطلاعات آنلاین مشکل داشته اند."

اشمیت خاطرنشان کرد: "موتور جستجوگر گوگل به عنوان مالک وب سایت «یوتیوب» ، دائماً برای دولت ها توضیح داده که محدود کردن ابزارهای ارتباطی، کاربرد ندارد."

براساس این گزارش از زمان اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایران دسترسی به کانال های ارتباطی با محدودیت روبرو بوده و در این میان استفاده از پایگاه هایی مانند توئیتر و فیس بوک برای کسب اطلاع از آخرین وقایع در بین معترضان متداول شده است.
من نمیدونم اینا فکر کردن کین که برای ما خط و نشون می کشند و تهدید می کنند؟
هرکاری میخوان بکنند!حق دخالت توی اموری داخلی ما و تهدید کردن ما به خاطر این مسائل رو به هیچ وجه ندارند!ما اگر مشکلی داریم خودمون باید حل کنیم نه این که اجنبی جماعت بخواهد بیاد واسه ما خط و نشون بکشه که فلان کارو نکنید ما چه غلطا که نمی کنیم.هرکاری میخواهن بکنند.ولی غلط می کنند توی کار ما دخالت می کنند و اظهار نظر می کنند.اینا میفهمند آزادی بیان یعنی چی؟

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129

mohammad_p30

Registered User
لایک‌ها
5
اگه راست میگه بیاد ادسنس رو باز کنه دیگه این همه سراغ V*P*N نریم و همه شرکت های کلیکی ایرانی ورشکست بشن!!! :D

تایید میشه .
همه فقط حرف زدن بلدن حالا از کجا در میاد این مهمه .

abed19

Registered User
لایک‌ها
1
من نمیدونم اینا فکر کردن کین که برای ما خط و نشون می کشند و تهدید می کنند؟
هرکاری میخوان بکنند!حق دخالت توی اموری داخلی ما و تهدید کردن ما به خاطر این مسائل رو به هیچ وجه ندارند!ما اگر مشکلی داریم خودمون باید حل کنیم نه این که اجنبی جماعت بخواهد بیاد واسه ما خط و نشون بکشه که فلان کارو نکنید ما چه غلطا که نمی کنیم.هرکاری میخواهن بکنند.ولی غلط می کنند توی کار ما دخالت می کنند و اظهار نظر می کنند.اینا میفهمند آزادی بیان یعنی چی؟

اقا خوب میکنن شمام برید یه موتور جسنجوی قوی مثل گوگل درست کنید اونوقت شما برید براش خط و نشون بکشید

-------------------------------------------------------------

مدل لباس

Last edited:

Amir_Tb

Registered User
لایک‌ها
0
اقا خوب میکنن شمام برید یه موتور جسنجوی قوی مثل گوگل درست کنید اونوقت شما برید براش خط و نشون بکشید
آها!
یعنی هرکی صاحب قدرت اینطوری باشه حق داره هر چرتی میخواد بگه؟
جدا از مسائل سیاسی که نمیدونم این رئیس جمهور شه اون رئیس جمهور شه اصلا میدونید وطن پرستی چیه؟کافی هست یکی چیزی بگه که باب میل شما باشه اون وقت بیخیال ایران و ایرانیتتون میشید.

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
آها!
یعنی هرکی صاحب قدرت اینطوری باشه حق داره هر چرتی میخواد بگه؟
جدا از مسائل سیاسی که نمیدونم این رئیس جمهور شه اون رئیس جمهور شه اصلا میدونید وطن پرستی چیه؟کافی هست یکی چیزی بگه که باب میل شما باشه اون وقت بیخیال ایران و ایرانیتتون میشید.

شما هم در جستجوی دشمن فرضی هستید؟
وطن پرستیت رو جاهای مهم تری هست که نشون بدی!
حق هر آدمی هست که اخبار رو بدونه حالا قبول و ردش هم با خودش, من و شما هم حق نداریم به انتخاب خودمون خبر یا اطلاعات رو سانسور کنیم به این توجیه که ما بهتر میدونیم
این رو اکثر مردم کره زمین یک حق برای خودشون میدونند, و اینجا هم, وطن پرست گرامی ولی متاسفانه اجازه بیانش اینقدری نیست که بقیه باید بیان و بگن...

*راستی این :یعنی هرکی صاحب قدرت اینطوری باشه حق داره هر چرتی میخواد بگه؟
آره دیگه مگه غیر از اینه؟؟

بالا