برگزیده های پرشین تولز

راجع به ديويد كاپر فيلد شعبده باز

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
سلام با این که کلی کار داشتم پستهاتون را خوندم!! چیز های رو که دیدم میگم!((( ولی شدیدا تاکید میکنم که خودم چندان باور ندارم)) حالا :D

معلم فیزیک پیش دانشگاهی ما از اقوام دور ما بود !! و من قبلا شنیده بودم کارهای بلده از چند جلسه اصرار من مجبورش کردیم چیزی نشون بده!!

بالاخره آخر کلاس زنگ ناهاری با چند دقیقه تمرکز ! خود کار جلوی من رو چند سانت تکون داد !!! دقیقا یادمه که کپ کرده بودم!! !

می گفت بالای 20 ساله که ریاضت کشیده !! مثلا شبها توی کوههای تاریک شهرستان می دویده و به روح هم اعتقاد داشته!

________

حالا این چیزی که ما دیدیم توهم بوده یا واقعی!!!!

کسی اگر دلیل منطقی داره بگه !!!

ali baba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ببین اینکه با ریاضت میشه که بشه، شکی نیست. ( البته از منظر خودم) اما با تکان دادن یک خودکار دلیلی بر مرتاض بودن شخص نیست...زیرا که:
1. اصولا یک مرتاض فقط می تواند یک کار انجام دهد. یعنی چند سال ریاضت می بینه فقط برای انجام یک کار به خصوص... و معنی نداره که شخصی حداقل 20 سال ریاضت دیده باشه و کارش را محدود به یک خودکار کرده باشد.
2. یک مرتاض همواره شیرینکاریهایش در چنته اش هست...یعنی هر زمان که از او تقاضا شود فی الفور نشان می دهد( این یه قانون نیست، اما عموما اینطوریه) لذا اصرار جلوی یک مرتاض برای انجام یک کار به منزله ی دروغگوییه شخص هست!
3. نه تنها تکان دادن خودکار، بلکه شعبده ی معلق نگه داشتن انسان وجود دارد. بدون هیچ ابزاری
4. اگر دقت کرده باشید در تمامیه جاها لغت مرتاض رو بکار بردم نه اولیاء الله...
5. اما با این اوصاف همچین چیزی ممکنه، نه تنها با ریاضت بلکه با موهبت الهی.(مثال آن: سخا علی اکبری یک انرژی درمان هست که از بچگی هاله ی مغناطیسی اش بیشتر از بقیه بود، که جلوی چشمان من یک قاشق را با نگاه خم کرد--بماند اینکه شعبده ی این هم موجود هست--- اما بدون هیچ ریاضتی این کار را انجام داد و از این قبیل مثال که بسیار هم دیده ام و هم شنیده اید)

با این حال، احتمال وجود همچنین شخصی تایید میشه..

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
نه علی جان قضییه این بابا یکم فرق داره !!!(( چون دور از عقل بود توضیح ندادم )) !!!
چون بیشتر میخاست بگه با روح در ارتباط بوده و .... (( خوب من هم به روح اعتقاد ندارم ! بحث می کردیم که از لحاظ فیزیکی دلیلی می تونه داشته باشه یا نه))

مثلا اینکه از روح انرژی میگیره و چند روز نمی خابه !! یا می تونه غیب بگه !!!

حتی کار ساده تر یک شعر بیست بیتی براش رو خونی کردیم !! تونست تا 90 درصدش رو کامل بگه !!

حالا شما میگی واقعا ربطی به روح داشته؟؟؟؟

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
من هم با اینکه دیوید کاپرفیلد با جن درارتباط است

کاملا موافقم

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه شوخی خرکی کردیم این جا می گم
زمان دانشجویی یک آقایی بود اهل شهرستان بود خیلی به جن اعتقاد داشت
یکی از هم کلاسی های ما هم معروف به این بود که با جن ها در ارتباط هست و همیشه هم می گفت که مثلا زمانی که کلید نداره و پشت در می مونه اسم جن هرو صدا می کنه و اون میاد در را باز می کند
ما دیدیم یک سوژه مناسب برای تفریح پیدا کردیم
اومدیم به این دانشجو شهرستانیه گفتیم که شنیدی می گن فلانی با جن ها در ارتباط بیاین امشب بریم خونشون
ببینیم چی میگه و ببینیم راست می گه یا دروغ
اصلا مگه می شه کسی با جن ارتباط داشته باشه و جن وجود نداره و ازین حرفها ...
ازون طرف هم به اون یارو که معروف به ارتباط با اجنه و ازین چیزها بود پیغام دادیم که جریان چیه و سه نکنه

خلاصه با این یارو رفیقمون و چند تای دیگه رفتیم خونه جن بازه !
قبلش هم با همدیگر قرار گذاشته بودیم که هی شوخی کنیم و مسخره بازی که اصلا جن وجود نداره و از این حرفها
رفتیم خونه و به این پسره که با جن ها در ارتباط بود اسمش هم منصور بود
گفتیم که منصور امشب الا و بلا باید بگی این جنه بیاد اینجا ما ببینیمش , منصور هم هی می خندید می گفت نمی شه بابا , آخه اینجوری نیستش که عزیزه من ... همینجوری نمی شه
هی از ما اصرار از اون انکار
خلاصه آخرش یکی از بچه گفت منصور اصلا اگه جنت وجود داره بگو بیاد دسته منو بگیره و دستشو دراز کرد
منصور گفت ببین عزیز من این مسایل شوخی نیست مطمین هستی ؟ اون هم همینجوری که می خندید و مسخره بازی در میاورد گفت بله مطمین مطمین هستم. بگو دسته منو بگیره
خلاصه چند ثانیه بعد دیدیم قیافه این دوست ما که دستشو دراز کرده بود تغییر کرد و از ترس خشکش زد
و جیغ کشیدو دستشو عقب کشید و رفت گوشه دیوار ایستاد
آقا این شهرستانی که این ماجرا را دید حالش خراب شد و تا دو روز بعد تب داشت

حالا اگه ما بیایم به این آقا بگیم که عزیز من برات برنامه چیده بودیم سره کار بودی این دیگه باورش نمی شه که
رفته تو مخش برای نوه نتیجه هاشم تعریف می کنه که اونروز من خودم جن دیدم

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزيز آقاي ميثم سريع قضاوت نكنيد.ممكنه ارتباط با جن داشته باشه يا نداشته باشه.اين از اين مطلب
واما مطلب بعدي راجع به قدرتهاي اشخاص است كه به صورت اكتسابي نيست (البته تا حدودي) و بيشتر بصورت يك استعداد و زمينه مادرزادي در برخي وجود داره كه مي تونه با تمرين و ممارست تقويت بشه يا اصلا توجهي بهش نشه و از بين بره يا حتي بعد از سالها در فرد كشف بشه.منظورم همون مواردي است كه دوستان اشاره كردند با ر ياضت بدست نيامدند و به عبارتي اكتسابي نيستند.اين همون مواردي است كه در كتاب استاد لي تحت عنوان اشخاص با كيفيت مادرزادي خوب اشاره كردند و اينكه چگونه بعضي افراد با تمرين كمتر و سريعتر قدرتهاي ماورايي را در خودشون تقويت مي كنند و به برخي شاگردانشان هم اشاره كردند.خاطرتون هم اگر باشه در تايپيك نيروي درون نمونه مواردي از اين دست ذكر شد كه مثال استادي بعد از 50 سال نتونسته بود تمام نيروي درونش رو فعال كنه ولي شاگردش طي سه سال به اين مطلب نايل اومده بود.اين همون كيفيت مادرزادي است كه استاد لي با زيبايي اونو براي ما شرح دادند.
خوب البته ارتباط با جن و روح واينها هم شايد در اين مقوله بگنجه يا نگنجه كه من اطلاعاتي در اين مورد ندارم.اما مي تونم يك مثال واقعي براتون بزنم.فالگيري مي شناختم استاد در كارش .مي گفت چهل ساله نتونسته بود با جن ارتباط برقرار كنه.اما دختري بود از طريق اون با اونها صحبت ميكرد. و البته اون دختره خودش مستقيما نمي تونست ارتباط داشته باشه.ميامد پيش اون فالگيره و اون با پهن كردن سفره و ظرف آب و دعاي خاصي اين ارتباط رو برقرار ميكرد.خوب خواهشا ديگه اين مورد مانور نديد. مي خواهيد باور كنيد مي خواهيد نكنييد.فر ض كنيد اصلا دروغ و الكيه و داستانه.بنده هيچ اصراري ندارم.
اگر كسي به اين مسايل شك داره و شديدا مشتاقه كه بعضي مسايل براش روشن بشه بگه تا من نمونه واقعيه كسي كه با جن مرتبطه و از طريق اونها غيب گويي ميكنه براش سراغ بدم.
اگر كسي هم مردد و مشكوكه و علاقه اي هم نداره كه هيچ.
اگر كسي هم قبول داره و به اين مسايل ايمان داره اونهم كه هيچ
و اگر كسي اصلا قبول نداره و اينها رو اراجيف دروغ خرافات جهل و عقب ماندگي و....ميدونه و بشدت بر عقايدش مصر و راسخه اونهم هيچ اشكالي نداره. اونهم هيچ. با اونهم بحث و مشكلي نداريم.عقايد تمامي اين افراد كاملا محترمه

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
یه شوخی خرکی کردیم این جا می گم
زمان دانشجویی یک آقایی بود اهل شهرستان بود خیلی به جن اعتقاد داشت
یکی از هم کلاسی های ما هم معروف به این بود که با جن ها در ارتباط هست و همیشه هم می گفت که مثلا زمانی که کلید نداره و پشت در می مونه اسم جن هرو صدا می کنه و اون میاد در را باز می کند
ما دیدیم یک سوژه مناسب برای تفریح پیدا کردیم
اومدیم به این دانشجو شهرستانیه گفتیم که شنیدی می گن فلانی با جن ها در ارتباط بیاین امشب بریم خونشون
ببینیم چی میگه و ببینیم راست می گه یا دروغ
اصلا مگه می شه کسی با جن ارتباط داشته باشه و جن وجود نداره و ازین حرفها ...
ازون طرف هم به اون یارو که معروف به ارتباط با اجنه و ازین چیزها بود پیغام دادیم که جریان چیه و سه نکنه

خلاصه با این یارو رفیقمون و چند تای دیگه رفتیم خونه جن بازه !
قبلش هم با همدیگر قرار گذاشته بودیم که هی شوخی کنیم و مسخره بازی که اصلا جن وجود نداره و از این حرفها
رفتیم خونه و به این پسره که با جن ها در ارتباط بود اسمش هم منصور بود
گفتیم که منصور امشب الا و بلا باید بگی این جنه بیاد اینجا ما ببینیمش , منصور هم هی می خندید می گفت نمی شه بابا , آخه اینجوری نیستش که عزیزه من ... همینجوری نمی شه
هی از ما اصرار از اون انکار
خلاصه آخرش یکی از بچه گفت منصور اصلا اگه جنت وجود داره بگو بیاد دسته منو بگیره و دستشو دراز کرد
منصور گفت ببین عزیز من این مسایل شوخی نیست مطمین هستی ؟ اون هم همینجوری که می خندید و مسخره بازی در میاورد گفت بله مطمین مطمین هستم. بگو دسته منو بگیره
خلاصه چند ثانیه بعد دیدیم قیافه این دوست ما که دستشو دراز کرده بود تغییر کرد و از ترس خشکش زد
و جیغ کشیدو دستشو عقب کشید و رفت گوشه دیوار ایستاد
آقا این شهرستانی که این ماجرا را دید حالش خراب شد و تا دو روز بعد تب داشت

حالا اگه ما بیایم به این آقا بگیم که عزیز من برات برنامه چیده بودیم سره کار بودی این دیگه باورش نمی شه که
رفته تو مخش برای نوه نتیجه هاشم تعریف می کنه که اونروز من خودم جن دیدم
جالب بود . همیشه همینطوره :))

S.O.N

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اون مطلب رو نخوندم...

اما یه پیشنهاد برات دارم... اگه دوس داری من برات دو تا سی دی می فرستم تا تمام سوالات جواب داده بشه...

و اما در مورد ایمان و اطمینان که خودم دنبال اینم:

اطمینان نیاز به دلیل داره اما ایمان نه....

اگر از دیوار نمی توانی رد شوی، چون اطمینان داری که نمی توانی. یعنی میدانی که جسم جامد از جسم جامد عبور نمی کند...اما اگر ایمان داشته باشی نه تنها از دیوار بلکه از خودت هم عبور می کنی کارلوس کاستاندا

غیب کردن مجسمه خیلی راحت تر از شعبده در خیابان هست!! شما اگر به زوایای دوربین نگاه کنین، متوجه میشید که اولا فیلمبردای حرفه ای بوده، دوما کارگردانی حضور داشته و سوما که از همه مهمتره، به مدد اسپشیال افکت سینمایی تونسته اون کار رو انجام بده! همون تکنیکی که تونسته بودن شهر روم رو در 2500 سال پیش در فیلم گلادیاتور با آدمهاش باز سازی کنن! اون برنامه فقط یک بار انجام شده اما n بار پخش شده!!!!

حالا اگه دوس داری درباره ی هر کدوم بحث رو ادامه میدیم

اما درباره ی سوالات:

اونی که کارت رو معلق میکرد طوری این کار رو میکرد که با اون روشی که من بلدم فرق می کرد! به خاطره همین در مقابل حرفی که زده مجبورم سکوت کنم تا مطمئن شم واقعا ماورایی بوده یا حقه!

جالب بود !
علي بابا فكر ميكني اطمينان همينه كه كاستاندار ميگه !
ايا دون خوان هم قدرت هاي سايبابا رو نداشت ؟
بهتر بگيم كه روش هاشون يكي بود . گفته ها هم يكي است و حرف ها البته با دو زبان مختلف

بالا