برگزیده های پرشین تولز

رازهای کسب درآمد از گوگل ادسنس

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
کتاب رازهای کسب درآمد از گوگل ادسنس در ادامه کتاب قبلی، یعنی کتاب کسب درآمد از اینترنت در 7 روز، که در پست قبلی معرفی کردم، میباشد و نویسنده هر دو کتاب یکی است. در واقع این کتاب بطور بسیار مفصلتر و کامل به فصل اول کتاب کسب درآمد از اینترنت یعنی کسب درآمد از گوگل ادسنس، پرداخته است و تمام رمز و رموز و قلق های آنرا بطور روشن و واضح شرح داده است. گوگل یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای جهان در دنیای اینترنت است و چه کاری بهتر از کار کردن با چنین شرکتی. گوگل ادسنس، سیستم آگهی دهی شرکت گوگل است که با دانستن طریقه درست کار کردن با آن میتواند درآمد بالایی را نصیب افرادی که با این سیستم همکاری دارند، کند.

Last edited:

djdaramad

Registered User
لایک‌ها
71
اوه ، هنوز این مونا افشار داره کتابش را میفروشه ....

تبلیغ این کتاب = تبلیغ سایتهای کلیکی

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
کتاب رازهای کسب درآمد از گوگل ادسنس در ادامه کتاب قبلی، یعنی کتاب کسب درآمد از اینترنت در 7 روز، که در پست قبلی معرفی کردم، میباشد و نویسنده هر دو کتاب یکی است. در واقع این کتاب بطور بسیار مفصلتر و کامل به فصل اول کتاب کسب درآمد از اینترنت یعنی کسب درآمد از گوگل ادسنس، پرداخته است و تمام رمز و رموز و قلق های آنرا بطور روشن و واضح شرح داده است. گوگل یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای جهان در دنیای اینترنت است و چه کاری بهتر از کار کردن با چنین شرکتی. گوگل ادسنس، سیستم آگهی دهی شرکت گوگل است که با دانستن طریقه درست کار کردن با آن میتواند درآمد بالایی را نصیب افرادی که با این سیستم همکاری دارند، کند.

احتمالا رازش اینه که چون گوگل و سیستم های مالی بین المللی ایران رو تحریم کردن شما نمی توانید هیچ درآمدی از ادسنس داشته باشید!

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
5 مارس 2018 !!!

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
اوه ، هنوز این مونا افشار داره کتابش را میفروشه ....

تبلیغ این کتاب = تبلیغ سایتهای کلیکی
چه ربطی به سایتهای کلیکی داره؟ در این کتاب در مورد کسب درآمد از گوگل ادسنس با گرفتن آگهی از گوگل و گذاشتن آن بر روی وبسایت یا وبلاگ خود، بحث شده است.

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
احتمالا رازش اینه که چون گوگل و سیستم های مالی بین المللی ایران رو تحریم کردن شما نمی توانید هیچ درآمدی از ادسنس داشته باشید!
در مورد این مشکل و حل آن هم در کتاب بحث شده است.

djdaramad

Registered User
لایک‌ها
71
ربطی به هم ندارن ، منظورم اینه که این کتاب شده مثل سایتهای کلیکی ،پوچ و بیهوده .....

وقت و پولتون را برا این کتاب نزارید .. چیز خاصی نداره

من خودم این کتابو خریدم اوایلی که امده بود برا همین میگم بیخیالش بشین

بالا