• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

راز موفقیت این سه سایت با سابقه کم ولی پربازدید در چیست ؟

4best

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به دلیلی نارضایتی مدیران این سه سایت پاک شد

Last edited:

4best

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کسی نبود جواب مارو بده و راهنمایی کنه

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,209
اره سایت دومی خیلی خوبه
مطالب خوبی داره
ولی رو لبه تیغ داره راه میره
الان این تاپیک یک جورایی بد میشه براشون!!؟

nice2net

Registered User
لایک‌ها
320
پول.پول.پول دلیل موفقیت هر سه تاییشون همینه :دی
ضمنا نایس تو نت رو شاید باز راه انداختم و مثل قبل به جمع برترینها اضافش کردم :دی

4best

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اره سایت دومی خیلی خوبه
مطالب خوبی داره
ولی رو لبه تیغ داره راه میره
الان این تاپیک یک جورایی بد میشه براشون!!؟

چرا لبه تیغ راه میده ؟ سایت بدی نیست که من که خودم خیلی دوست دارم اینو و سایت نیک صالحی هم همینجور محتوای خوبی دارن

vsf

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
44
به نظر من که خود شما صاحب این سایت ها هستی و اومدی بازارگرمی سایت های خودت را بکنی!
هر سه این سایت ها هم دیدم از نظر محتوا مفتشون هم گرونه!
کسی هم که وقتشو تلف خواندن اینجور محتوا ها میکنه از خود شما هم بیکار تره!
من اینجور کارها را مایه ننگ میدونم.
هم با وقت و هم با شعور کاربران بازی کردن و اسمشو هم افتخار گذاشتن!

4best

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر من که خود شما صاحب این سایت ها هستی و اومدی بازارگرمی سایت های خودت را بکنی!
هر سه این سایت ها هم دیدم از نظر محتوا مفتشون هم گرونه!
کسی هم که وقتشو تلف خواندن اینجور محتوا ها میکنه از خود شما هم بیکار تره!
من اینجور کارها را مایه ننگ میدونم.
هم با وقت و هم با شعور کاربران بازی کردن و اسمشو هم افتخار گذاشتن!

من خودم همچین سایت هایی رو دوست دارم و میخوام یه سایت تفریحی بزنم به خاطر همین میخوام بپرسم و از تجریبات بچه های اینجا کمک بگریم هر کسی نظری و عقیده ای داره شما شاید خوشت نیاد حتما خیلی ها دوست دارن این سایت هارو که انقدر بازدید دارن من دارم جستجو میکنم
سایت هایی مثله این ها درست کنم شما اگه پیشنهاد بهتری دارید بگید استفاده کنیم

Ho3ein_B

Registered User
لایک‌ها
434
همچین مالی هم نیستند . یه لطفی هم کن تایپیک رو هم پاک کن شاید مدیراش راضی نباشن

پ خ هم دادم خدمتتون . رسیدگی کنید حتما

alibozorg

Registered User
لایک‌ها
297
من خودم همچین سایت هایی رو دوست دارم و میخوام یه سایت تفریحی بزنم به خاطر همین میخوام بپرسم و از تجریبات بچه های اینجا کمک بگریم هر کسی نظری و عقیده ای داره شما شاید خوشت نیاد حتما خیلی ها دوست دارن این سایت هارو که انقدر بازدید دارن من دارم جستجو میکنم

بدست آوردن بازدید به هر قیمتی ارزش داره؟؟ مثلاً سایت سومی هر چقدر هم دارمد داشته باشه حرومه ، یه نگاه به مطالبش بندازید متوجه میشد....

parsawebin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگه اسم اینا رو موفق بزاری واقعا هیچی حالیت نیست :d

سایت های مزخرف و کپی کار که حتی یدونه مطلب بدرد بخور ندارن و ارزش 1 دقیقه وقت گذاشتن رو هم ندارن .

همین ....

4best

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
همچین مالی هم نیستند . یه لطفی هم کن تایپیک رو هم پاک کن شاید مدیراش راضی نباشن

پ خ هم دادم خدمتتون . رسیدگی کنید حتما

بله چشم . شرمنده واقعا درخواستتون رو انجام دادم . اگه میشه لطفا سوال هایی که پرسیدم راهنماییم کنید

4best

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگه اسم اینا رو موفق بزاری واقعا هیچی حالیت نیست :d

سایت های مزخرف و کپی کار که حتی یدونه مطلب بدرد بخور ندارن و ارزش 1 دقیقه وقت گذاشتن رو هم ندارن .

همین ....

ولی سایت دومی رو تولید محتوا میکنه مثله سیمرغ و نیک صالحی عمل میکنه این رو قبول ندارم اگه اینجوری باشه باید بگیم سیمرغ و نیک صالحی هم مفت نمی ارزه ولی الان جز بهترین سایت های تفریحی و خبری هستند

4best

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بدست آوردن بازدید به هر قیمتی ارزش داره؟؟ مثلاً سایت سومی هر چقدر هم دارمد داشته باشه حرومه ، یه نگاه به مطالبش بندازید متوجه میشد....

مطالب خوبی داره که . چرا بده ؟

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,209

vsf

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
44
ببخشید یک کمی تند رفتم.
شما واقعا اگر می خواهید کاری بکنید، یک کاری بکنید که تازه باشه و سطح شعور مردم را هم بالا ببره.
این همه محتوای جدید در سایت های انگلیسی هر روز تولید میشه، 50 تا سایت انگلیسی خوب که تولید کننده اصلی محتوا هستند و خودشون کپی کار نیستند را در زمینه ای که دوست دارید فعالیت کنید پیدا کنید، بهشون ایمیل بزنید که از مطالبشون می خواهید تو سایت خودتون ترجمه کنید و بهشون لینک میدین. اونهایی که راضی بودند، آر اس اسشون را بردارید و توی گوگل ریدر اضافه کنید. (به هیچ وجه کپی رایت را نقض نکنید و همیشه اجازه بگیرید برای ترجمه حتی) بعد یک دفتر کوچک راه اندازی کنید و دو تا مترجم رسما استخدام کنید و حرفه ای وارد این صنعت بشوید! چون دفتر بزنید و حالت شرکت بگیره کار تیمی قوی تر و قرص و محکم تری هم انجام میشه که در نهایت معروقیت شما را هم بیشتر میکنه. اینطوری هم اشتغال ایجاد می کنید و هم اینکه چون تولید کننده محتوا میشید سریع کارتون پیشرفت می کنه.
من خودم میخوام این کار را انجام بدم. دارم برای استخدام 4 تا مترجم و یک نفر فتوشاپ کار و ویدئو ساز فکر می کنم تا سایت خیلی خوبی بتونم بالا بیارم.
توجه کنید چون فعلا هزینه دستمزد در ایران نسبت به دستمزد در کشورهای خارجی خیلی پایین تره شما راحت می توانید در داخل ایران 10 نفر تحصیل کرده را استخدام کنید در حالیکه در اروپای غربی مثلا اگر شرکت بزنید با آن پول یک نفر با تحصیلات مبتدی را هم به زور بتوانید استخدام کنید! پس بهترین فرصت فعلا در داخل ایران هست برای راه اندازی یک کار حرفه ای. نیروی تحصیل کرده به کار بگیرید و یک حرفه قوی را شروع کنید.
دست از پیس پیس کاری هم بردارید وقتی راحت میشه تولید کننده بود چرا جنگولک بازی و نشر مزخرفات کپی پیستی؟!

بالا