برگزیده های پرشین تولز

راز گرفتن بکلینک الکسا از گوگل پلاس, فیسبوک, تویتر, لینکد این, یوتیوب, live.com و... چیه؟؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,910

hidaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
من نزدیک به 10 وب سایت که اینگونه بک لینک داشتن رو چک کردم و تو همشون یه چیز مشترک بود همشون اکانت الکسا داشتند و یا حداقل برای یک بار هم که شده این اکانت رو خریداری کرده بودند

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,910
من نزدیک به 10 وب سایت که اینگونه بک لینک داشتن رو چک کردم و تو همشون یه چیز مشترک بود همشون اکانت الکسا داشتند و یا حداقل برای یک بار هم که شده این اکانت رو خریداری کرده بودند
حساب 99 دلاری داره و 149 دلاری، با این پول میشه کارای بزرگتری کرد تا بکلینک تویتر و...
این ها به کنار live.com چیز پابلیک و عمومی نیست که بشه بکلینک گرفت!
یه راز پشت این قضیه هست ولی چیه و چطوری معلوم نیست

hidaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
حساب 99 دلاری داره و 149 دلاری، با این پول میشه کارای بزرگتری کرد تا بکلینک تویتر و...
این ها به کنار live.com چیز پابلیک و عمومی نیست که بشه بکلینک گرفت!
یه راز پشت این قضیه هست ولی چیه و چطوری معلوم نیست
اونایی که اکانت الکسا رو خریدن که هدفشون این نبود این جور بک لینک ها رو بگیرن که تقریبا هیچ فایده ای نداره و فقط الکسا این لینک ها رو بع عنوان بک لینک میشناسه و الگوریتم های گوگل و الکسا زمین تا آسمون فرق می کنه ( به نظرم من الکسا این کار کرده که بقیه تشویق به خرید اکانت شن)
تو همه اون سایت هایی که تو عکس بالایی تون هست میشه حساب کاربری باز کرد و تو پروفایل لینک رو قرار داد یا اینکه تو سرویس های ایمیل لینک رو تو امضا قرار داد

بالا