برگزیده های پرشین تولز

رام ويندوز موبايل 6 براي اتم و اتم پيور

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان

سلام عرض میکنم خدمت آقای vocian

آقا اینجا هیچ خبری نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟ رام جدیدی،حرکتی ،چیزی !!!!!!!!!!!!!!!

با تشکر از همه ....

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا يه خبرايي قراره بشه بايد صبر كني

اين رام رو كه داري؟ باطريت بايد بهبود پيدا كرده باشه

يه رام ديگه نهايي شده بدون مشكل كه يه خورده بايد صبر كني آپش كنن. آپ شد خبر مي كنم

با سلام و خسته نباشید

یعنی با این رام آخری که من نصب کردم فرق میکنه؟؟؟؟؟آ

چه چیزایه جدیده داره (منظور رفع مشکلات)

خیلی چاکریم آقای vocian

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام و خسته نباشید

یعنی با این رام آخری که من نصب کردم فرق میکنه؟؟؟؟؟آ

چه چیزایه جدیده داره (منظور رفع مشکلات)

خیلی چاکریم آقای vocian

مخلصم شایان جان

والا قبلا این رام رو معرفی کردم .تو همین لینک 2 تا رام هست یکی 0.7.1 و یکی رام اتم اگزک روی اتم . نمیدونم شما کدومی رو نصب کردی. اولی اکثر مشکلاش حل شده با اس آر اس واو کار میده 2 مگ رم اضافی داره + باطری در حدود 10-20 درصد بهبود پیدا کرده (البته من چون این مدت وحشتناک از پی پی سی کار میکشم نمیتونم در این باره نظر بدم بهتره خودتون ببینین تصمیم بگیرین!!)
این رام توییک شده رام جیگزه (همون رام قبلی ) و بسیار کم مشکل .و من یک هفته است بدون مشکل دارم باهاش کار میکنم.

رام اتم اگزک روی اتم مشکلات زیادی داره و داشته و قرار نیست فعلا ها اتفاقی بیوفته براش! اما مهم اینه که سی پی یو 520 شده!! و بدون کاهش عمر باطری از رام جیگز(همون رام اول ویندوز موبایل 6!!) و جالب اینه که چیپست رو هم pxa-272 میشناسه!! کم کم داره باورم میشه که همه این مشخصات کلک تبلیغاتیه و با یه رام راحت به هم دستگاهها تبدیل میشن!!

رامی که میگم آماده داره میشه تقریبا شده . گارمین ساختتش . مشکلاش کامل حل شده داره آپلودش می کنه . بیلت بالاتری داره و طبیعتا باید سرعت کمی بهبود پیدا کرده باشه. کامل آپ شد خبر میدم.

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مخلصم شایان جان

والا قبلا این رام رو معرفی کردم .تو همین لینک 2 تا رام هست یکی 0.7.1 و یکی رام اتم اگزک روی اتم . نمیدونم شما کدومی رو نصب کردی. اولی اکثر مشکلاش حل شده با اس آر اس واو کار میده 2 مگ رم اضافی داره + باطری در حدود 10-20 درصد بهبود پیدا کرده (البته من چون این مدت وحشتناک از پی پی سی کار میکشم نمیتونم در این باره نظر بدم بهتره خودتون ببینین تصمیم بگیرین!!)
این رام توییک شده رام جیگزه (همون رام قبلی ) و بسیار کم مشکل .و من یک هفته است بدون مشکل دارم باهاش کار میکنم.

رام اتم اگزک روی اتم مشکلات زیادی داره و داشته و قرار نیست فعلا ها اتفاقی بیوفته براش! اما مهم اینه که سی پی یو 520 شده!! و بدون کاهش عمر باطری از رام جیگز(همون رام اول ویندوز موبایل 6!!) و جالب اینه که چیپست رو هم pxa-272 میشناسه!! کم کم داره باورم میشه که همه این مشخصات کلک تبلیغاتیه و با یه رام راحت به هم دستگاهها تبدیل میشن!!

رامی که میگم آماده داره میشه تقریبا شده . گارمین ساختتش . مشکلاش کامل حل شده داره آپلودش می کنه . بیلت بالاتری داره و طبیعتا باید سرعت کمی بهبود پیدا کرده باشه. کامل آپ شد خبر میدم.

با سلام و خسته نباشید خدمت آقای vocian عزیز و با تشکر از زحمات شما

رامه فعلی که روی دستگاهه من هستش اینه:
Atom WM6 0.7.1 WWE 20070927B4WWE 8MBPP

پس ما منتظره این رام جدیدیم.........

راستی خوده شما این رام رو نصب میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
استاد وسین عزیز من چن روزه مشکل باطری پیدا کردم که یهو خالی میشه. نمیدونم مال رامه یا نه ولی با هارد ریستم حل نشد. رام من 20060927b2wwe هست. این رام اقای گرمین چطوره؟ ایا بهترین رام موجوده؟ ظاهرا اپ کرده. من نصبش میکنم. اگر رام بهتری هست معرفی کنید ممنون.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=348789

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان من رام گرمین رو نصب کردم. چن ساعته دارم ور میرم. نسبت به رام قبلی که تو پست بالا گفتم بهتر به نظر میرسه. بخصوص تمهای زیبایی داره . استیبل تر به نظر میرسه و رم خیلی بهتری میده .اولش که نصب کردم 25 مگ تقریبا رم ازاد داشتم و بهد نصب برنامه ها الان حدود 23 مگ. حافظه داخلی ازاد هم 39 مگ بمن داد اول کار.امیدوارم مشکلاتی که با رام قبلی داشتم پیدا نکنم. مثل خالی شدن باطری یا قاط زدن دوربین و گاها خاموش شدن خود بخود.

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
استاد وسین عزیز من چن روزه مشکل باطری پیدا کردم که یهو خالی میشه. نمیدونم مال رامه یا نه ولی با هارد ریستم حل نشد. رام من 20060927b2wwe هست. این رام اقای گرمین چطوره؟ ایا بهترین رام موجوده؟ ظاهرا اپ کرده. من نصبش میکنم. اگر رام بهتری هست معرفی کنید ممنون.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=348789

شما كه نصب كردي بايد نظر بدي. تا آخرين باري كه من اومدم آپ نكرده بود. اما اگه واقعا مشكلاتي كه گفته بود رو رفع كرده باشه بايد رام بي نقصي باشه . يه نظري در موردش بده شايد من هم رفتم واسه نصبش.

راستي فعلا 2-3 تا از كوكرا دارن روي رام ويندوز موبايل 6.1‌كار ميكنن. شايد من ديگه رامي نصب نكردم تا اين رام بياد. ولي مثل اينكه به جز سرعت آنچنان تفاوتي نداره!!

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
شما كه نصب كردي بايد نظر بدي. تا آخرين باري كه من اومدم آپ نكرده بود. اما اگه واقعا مشكلاتي كه گفته بود رو رفع كرده باشه بايد رام بي نقصي باشه . يه نظري در موردش بده شايد من هم رفتم واسه نصبش.

راستي فعلا 2-3 تا از كوكرا دارن روي رام ويندوز موبايل 6.1‌كار ميكنن. شايد من ديگه رامي نصب نكردم تا اين رام بياد. ولي مثل اينكه به جز سرعت آنچنان تفاوتي نداره!!

تفاوتهای اصلیش اینا هستن گویا:
1) Threaded SMS
2) if u set up a mail, u automatically get a signature :Sent from my WIndows Mobile Device
3) in contacts u have birectional arrows, to easy contact look up
4) getting started Module.
5) Go to activesync, and set up a exchange server, it offers u to configure the server settings automatically​

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
من رام htc atom رو نصب کردم. باگهاش رفع شده نسبت به رام خودم. برنامه های او2 رو حذف کردن و نرم افزار کمتر داره خود رام . ولی در مجموع راضی کنندس و باگی توش ندیدم من. احتمالا رام جدیدشم نصب کنم ببینم اون چطوره.

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
اوه اوه. الان رام جدید kumara رو نصب کردم
f_aeqjgserm_f0281a9.gif
. اگر توش باگی پیدا نشه در ادامه که بعیده بهترین رام موجود میتونم بگم هست
f_crazyminifrm_0d668cf.gif
. از نظر قیافه که خیلی دستکاری کرده ایکونها و صداها و... رو.
chojinfc.gif
از نظر سرعت بی نظیره و دستگاه تبدیل به نهنگ شده که نمیدونم علتش پیج پول هست یا چیز دیگه .
w00t1[1].gif
تازه فکر کن اور کنم چی میشه
156.gif
. از نظر رم ازاد الان یسری برنامه هم تازه نصب کردم 25 مگ رو راحت ابتدای استارت میده. حافظه داخلی اولش 41 مگ میده. سرعت لود ویندوز از ابتدای استارت تا لود کامل 30 تا 35 ثانیه هست. احساس میکنم صدای اسپیکر 5% ای اضافه شده. شایدم محیط ساکته من اینطور احساس میکنم. طبق معمول برنامه های O2 رو حذف کرده و یسری برنامه خورده ریز خودش ریخته توش. در کل اگر باگی پیدا نشه در ادامه بی نظیره. شدیدا توصیه میکنم امتحانش کنید
40.gif

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
اوه اوه. الان رام جدید kumara رو نصب کردم
f_aeqjgserm_f0281a9.gif
. اگر توش باگی پیدا نشه در ادامه که بعیده بهترین رام موجود میتونم بگم هست
f_crazyminifrm_0d668cf.gif
. از نظر قیافه که خیلی دستکاری کرده ایکونها و صداها و... رو.
chojinfc.gif
از نظر سرعت بی نظیره و دستگاه تبدیل به نهنگ شده که نمیدونم علتش پیج پول هست یا چیز دیگه .
w00t1[1].gif
تازه فکر کن اور کنم چی میشه
156.gif
. از نظر رم ازاد الان یسری برنامه هم تازه نصب کردم 25 مگ رو راحت ابتدای استارت میده. حافظه داخلی اولش 41 مگ میده. سرعت لود ویندوز از ابتدای استارت تا لود کامل 30 تا 35 ثانیه هست. احساس میکنم صدای اسپیکر 5% ای اضافه شده. شایدم محیط ساکته من اینطور احساس میکنم. طبق معمول برنامه های O2 رو حذف کرده و یسری برنامه خورده ریز خودش ریخته توش. در کل اگر باگی پیدا نشه در ادامه بی نظیره. شدیدا توصیه میکنم امتحانش کنید
40.gif

لینک بده برادر:)

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوستان یه سوالی دارم؛که ممکنه ابتدایی به نظر بیاد؛ برای دان گرید کردن از 6 به 5؛روش خاصی وجود داره،من جایی خوندم که حتما" باید دان گرید به رام ویندوز موبایل 5 باید از طریق مموری کارت صورت بگیره؛آیا من با داشتن ستاپ رام آفیشال ویندوز موبایل 5 می تونم دان گرید کنم؟

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
احساس میکنم صدای اسپیکر 5% ای اضافه شده.

5% رو چه طوری اندازه گرفتی امپراتور جان؟!:blush::D
احتمالا خطای شیب زمین بوده:D

دوستان یه سوالی دارم؛که ممکنه ابتدایی به نظر بیاد؛ برای دان گرید کردن از 6 به 5؛روش خاصی وجود داره،من جایی خوندم که حتما" باید دان گرید به رام ویندوز موبایل 5 باید از طریق مموری کارت صورت بگیره؛آیا من با داشتن ستاپ رام آفیشال ویندوز موبایل 5 می تونم دان گرید کنم؟
نه مجتبی جان واسه downgrade نمیتونی از setup خود رام استفاده کنی
باید اون فایل N0 رو بکشی بیرون از اون setup . مطمعن نیستم که با pc هم نشه این کارو کرد اما همه جا دیدم با sd این کارو میکنن.

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
تقریبی گفتم :دی . نه فکنم خونه ساکت بوده من حس کردم یکمی اضافه شده :دی گیر دادیا :دی. در کل نصب کنید حالشو ببرید. حتی روی p525 !!!! :دی

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
فکنم نسخه اولیش بلوتوسش مشکل داشته که تو لینک فاینالش حل شده. من مشکلی ندارم الان.

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان

سلام عرض میکنم خدمت آقای vocian عزیز

آقا دوباره 2 _ 3 تا رام جدید اومد !!!! باز دردسر شروع شدآدم نمیتونه جلوی خودشو بگیره و از خیر آپدیت کردن هم

بگذره!!!!

vocian جان یه لطف کن و یه راهنمایی کن که کدوم رو بهتره نصب کنم و کدوم از نظر خودت بهتره ؟؟؟؟؟

ما که غیر شما کسی رو نداریم .....

با تشکر

بالا