برگزیده های پرشین تولز

رام ويندوز موبايل 6 براي اتم و اتم پيور

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام و خسته نباشید و با عرض تشکر از راهنمایی خوبتون

1)خرید یا فروشش به خودم مربوطه!!!

2) بده آدم 4 تا اطلاعات راجع به یه نوع گوشی دیگه بگیره ؟؟؟

3)نمیخوام دخالت کنم ولی کاش در مورد سوالم راهنمایی میکردید!!!

4) بازم دم آقای vocian گرم......

با تشکر

من فقط منظورم این بود که حالا که دارین میفروشینش, بهتره (!) به ریسک احتمالیه بریک شدن دستگاه توجه کنین. چون ممکنه بعدا گرون تموم شه.
به هرحال معذرت میخوام اگه ناراحتتون کردم.
اساتید مثل اقا علیرضا و بچه ها هرجا تونستند بهم کمک کردن . با این لحن کاری میکنید کسی جوابتونو نده .
ارادت داریم امپراتور جان.

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من فقط منظورم این بود که حالا که دارین میفروشینش, بهتره (!) به ریسک احتمالیه بریک شدن دستگاه توجه کنین. چون ممکنه بعدا گرون تموم شه.
به هرحال معذرت میخوام اگه ناراحتتون کردم.

ارادت داریم امپراتور جان.

با سلام و خسته نباشید و با عرض پوزش

شرمنده که لحن صحبتم بد بود ، از اینکه به فکر ما هستید کمال تشکر را دارم ...

بازم ببخشید

راستی پستم هم پاک کردم...

با تشکر

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان این رام اخری 6.1 رو من نصب کردم. به نظر من یکم دست نگه دارید برا نصبش. من چنتا مشکل دارم به شخصه( ممکنه راه حلی براش باشه ) . یکی کار نکردن صحیح a2dp هست. بطوریکه من هدنزفریم پیر میشه و سرویسش هم میده ولی فقط میتونم تماش باش بگیرم و موقع پخش موزیک چیزی پخش نمیکنه. در صورتی که تو رام قبلی کار میکرد. کلیپ هم پخش نمیکنه تو مدیا پلیرش (3gp تست کردم). در ضمن از نظر گرافیکی و ظاهر و برنامه های توش واقعا عالیه.
فقط باگ نداشته باشه حرف نداره. سرعت هم عالی

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
آقا صلوات بفرستید . به خدا ارزششو نداره . هر کسی اینجا میاد برای کمک میاد و جو صمیمیه اینجا . روبوسی کنید دست بدید همه چی تموم بشه.

من به شخصه از هر طرف کدورتی پیش اومده معذرت میخوام:)

در مورد ویندوز موبایل 6.1 هم علیرضا جان قبلا تو همین تاپیک نوشتن . یه تاپیک هم به همین اسم در گفتگوی آزاد هستش که یه خورده توضیح داده . فکر نکنم نیاز به توضیح اضافه ای باشه

-------

امپراتور جان شنیدم باگ خیلی زیاد داره . نه تنها این قضیه ای تو دی پی و فیلم

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا صلوات بفرستید . به خدا ارزششو نداره . هر کسی اینجا میاد برای کمک میاد و جو صمیمیه اینجا . روبوسی کنید دست بدید همه چی تموم بشه.

من به شخصه از هر طرف کدورتی پیش اومده معذرت میخوام:)

در مورد ویندوز موبایل 6.1 هم علیرضا جان قبلا تو همین تاپیک نوشتن . یه تاپیک هم به همین اسم در گفتگوی آزاد هستش که یه خورده توضیح داده . فکر نکنم نیاز به توضیح اضافه ای باشه

-------

با سلام وخسته نباشید خدمت آقای vocian عزیز

آقا خدایی پست آقای امپراتور در جواب منو دیدید ،خدایی خیلی تند نوشته بود من از دست ایشان هم ناراحت نیستم

فقط انتقاد کردم ، در هر صورت بازم شرمنه ......

این رام 6.1 که خودتان معرفی کردید(2 مورد ) هر دو مشکل دارن ؟؟؟؟

ما دوست داریم ....

با تشکر

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان وبا تشکر از زحمات دوستان

رام 6.1 اتم پيور / بلك تهيه شده توسط مراكلينكس (PDAVIET ATOM WM 6.1 CE OS 5.2.19716 build 19716.1.1.0

رو نصب کردم :

1)مشکل صدا داره !!!

2)مشکل پخش ویدئو (3gp) نداره !!!

3)سرعته خوبی داره !!

4)فضای خالی رم خوبه (22 مگ )

5)کمبود زیاد داره از نظر نرم افزار ....

به نظر من ارزش نصب نداره و باید صبر کرد تا مشکلاتش بر طرف بشه...

من دوباره رام Kumara_FINAL رو نصب کردم خیلی بهتره ......

با تشکر

taghdir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
استارت پروگرام اكسسريز ديفاين سافت كي

راستي از همه چي بك آپ نگير اگه ميخواي رام جديد بريزي. چون خيلي از اين رامها توييك رجيستري دارن ! با اين كار اون توييك ها ميپره . خيلي هم احتمال كرش دستگاه وجود داره . سعي كن بي خيال رجيستري شي (ريسكش پاي خودته!!)

سلام

من هم همین مشکل رو دارم ولی با سافت کی وقتی phone رو تعریف می کنم ازم مسیر میخواد چه مسیری باید بهش بدم ؟

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
بله استاد . من از دیروز نصب کردم باگ داره و اگر رفع نکنه مجبور میشم دانگرید کنم.
306.gif

آقا خدایی پست آقای امپراتور در جواب منو دیدید ،خدایی خیلی تند نوشته بود من از دست ایشان هم ناراحت نیستم
شایان جان من فدات بشم. معذرت میخام ولی بخدا منظورم این نبود. اتفاقا گفتم جبهه نگیرید که کدورتی پیش نیاد. فکر نمیکردم باعث بشه شما از دست من دلخور بشید. بازم شرمنده. من چاکرتم. بیا اینم ماچ :
kiss1[1].gif

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله استاد . من از دیروز نصب کردم باگ داره و اگر رفع نکنه مجبور میشم دانگرید کنم.
306.gif

شایان جان من فدات بشم. معذرت میخام ولی بخدا منظورم این نبود. اتفاقا گفتم جبهه نگیرید که کدورتی پیش نیاد. فکر نمیکردم باعث بشه شما از دست من دلخور بشید. بازم شرمنده. من چاکرتم. بیا اینم ماچ :
kiss1[1].gif

با سلام وخسته نباشید خدمت دوسته عزیزم آقای emperatour

به خدا اگه از دستت ناراحت باشم .....

ما دوست داریم

با تشکر

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
306.gif

با سلام و خسته نباشید خدمت emperatour عزیز

این رام 6.1 که من نصب کردم :

رام 6.1 اتم پيور / بلك تهيه شده توسط مراكلينكس (PDAVIET ATOM WM 6.1 CE OS 5.2.19716 build 19716.1.1.0

هم مشکل زیاد داره از جمله همین مشکل صدا و ...... برای همین مجبور شدم دوباره رامه kumara_final رو بریزم

فقط من قبل از آپدیت رام یه بک آپ گرفتم (با spy backup) بعد از آپدیت به رام 6.1 و دانگرید به همونkumara _final

وقتی back up رو restore کردم همه چیز مثل قبل شد ولی دوربین مشکل داره یعنی تو برنامه مخصوص دوربین میره

ولی صفحه سیاهه حتی تو صفحه منو تنظیمات دوربین هم میره ولی وقتی دوباره به قسمت دوربین میرم صفحه

سیاهه ... میدونم که مشکل از back up و restore هستش ولی حوصله هارد ریست و دوباره برنامه نصب کردن

ندارم.....

با تشکر از همه دوستان........

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
نمیدونم والا شیان جان. یبار دیگه میخای هارد ریست کن. بکاپ که داری. هزینش فقط یک کلیک هست برای ریستور. بازم دوستان وارد ترن. منم دانگرید کردم فعلا به همون کومارا فاینال. منتظرم نسخه فیکس شده 6.1 رو بده ببینیم چی میشه.

پ ن : مخلصیم شایان جان.
62izy85.gif
از دست ماکه دلخور نیستی خدای نکرده؟
150fs46144.gif

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمیدونم والا شیان جان. یبار دیگه میخای هارد ریست کن. بکاپ که داری. هزینش فقط یک کلیک هست برای ریستور. بازم دوستان وارد ترن. منم دانگرید کردم فعلا به همون کومارا فاینال. منتظرم نسخه فیکس شده 6.1 رو بده ببینیم چی میشه.

پ ن : مخلصیم شایان جان.
62izy85.gif
از دست ماکه دلخور نیستی خدای نکرده؟
150fs46144.gif

با سلام وخسته نباشید خدمت دوسته عزیزم امپراطور جان

حقیقتش هارد ریست کردم ولی وقتی دوباره بکاپ رو RESTORE میکنم همون مشکل رو دارم ....

بیخیال زیاد مهم نیست فکر کنم 3 ماه یه بار هم از دوربین استفاده نمیکنم ....

در هر صورت ما چاکریم ، دوست داریم

با تشکر

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
ما بیشتر

منتظر نسخه جدید هستم.

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان و با تشکز از زحمات شما

آقا نظرتون راجع به این رام چیه؟؟؟؟

Atom WM6 0.7.2 01172008C1WWE 6MBPP

با تشکر

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
نظری ندارم. ولی فکنم صبر کنیم فاینال 6.1 بیاد بهتر باشه. من که خسته شدم از عوض کردن رام.
ارادتمند ت سعید

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
نسخه فیکس شده 6.1 کومارا امروز ریلیز شد. فعلا نصب کردم و مشغول تست های مختلف هستم. نکته اینکه سرعتش وحشتناکه. از قبلیا هم بیشتز. محیط خوشگل و جذاب. فضای خالی رم 24 مگ ابتدا. حافظه داخلی اولیه 42 مگ.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
نسخه فیکس شده 6.1 کومارا امروز ریلیز شد. فعلا نصب کردم و مشغول تست های مختلف هستم. نکته اینکه سرعتش وحشتناکه. از قبلیا هم بیشتز. محیط خوشگل و جذاب. فضای خالی رم 24 مگ ابتدا. حافظه داخلی اولیه 42 مگ.

از مصرف باطریش بگو :wacko:چیزی که من عذاب میده راستی لینک یادت نره :)

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
مصرف باطری که حسین جان تاره نصب کردم. اما ظاهرا بد نیست اول کاری. باز تست میکنم میگم.

اینم لینک
http://rapidshare.com/files/98269716/Kumara_WM_6.1_Last_Present_FINAL.rar.html
یا

http://www.mediafire.com/?hz2tzd4mazt

دست گلت درد نکنه ولی من منتظر تست شما میمونم تا شما ok بدی من اون موقع آپگرید میکنم:)

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام وخسته نباشید خدمت تمامی عزیزان و با تشکر از زحمات شما دوستان

سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیزم امپراطور جان و vocian عزیز که چند وقتیه افتخار نمیدند .....

داشتم کم کم نا امید میشدم آخه خیلی وقت بود خبری نبود تا اینکه امپراطور جان طلسم رو شکست ....

رام 6.1 فاینال رو دانلود کردم ولی دو دلم آپدیت کنم منتظر میشم تا امپراطور جان یه خبری بده !!!!

راستی به غیر از اون رامی که امپراطور جان معرفی کرد ....

یه رام دیگه هم تو developer دیدم (PDAVIET ATOM WM 6.1 OS 5.2.19199 The Final by Medkid.rar)

نظره اساتید در مورد این رام چیه و کدوم بهتره ؟؟؟؟؟؟

با تشکر

بالا