برگزیده های پرشین تولز

رام ويندوز موبايل 6 براي اتم و اتم پيور

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
سلام عزیزان. چنتا نکته تو این دوروز کار بگم. سرعت خیلی خیلی بالاس. من قبلا هندزفری بلوتوس رو وصل میکردم فلج میشد دستگاه ولی الان خیلی اوضاع بهتره. نصب برنامه. عکس العمل ها خیلی سریع هستند. چت استایل رو غیرفعال کرده از مسیج که خوب ترفند رجیستری داره که من فعال کردم. برنامه های اکولایزر و نرم افزارهای O2 رو نداره.
مصرف باطری هم هنوزم نمیتونم کامل نظر بدم ولی ظاهرا بد نیست یا لااقل از رام قبلی (kumara 6) بدتر نیست.
اکسین های دیال پد و مدیا پلیر خوشگل هستند(Aero ). پلاگین HTC Home Plugin رو داره که خیلی شیک و بدرد بخوره.
اون تسک منجر(فکنم htc task manager) که تو رام قبلی بود رو حذف کرده که خیلی کمک میکرد و باید خودتون نصب کنید.
فعلا همینا....

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
--------------------------------------------------------------------------------

با سلام وخسته نباشید خدمت تمامی عزیزان و با تشکر از زحمات شما دوستان

سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیزم امپراطور جان و vocian عزیز که چند وقتیه افتخار نمیدند .....

داشتم کم کم نا امید میشدم آخه خیلی وقت بود خبری نبود تا اینکه امپراطور جان طلسم رو شکست ....

رام 6.1 فاینال رو دانلود کردم ولی دو دلم آپدیت کنم منتظر میشم تا امپراطور جان یه خبری بده !!!!

راستی به غیر از اون رامی که امپراطور جان معرفی کرد ....

یه رام دیگه هم تو developer دیدم (PDAVIET ATOM WM 6.1 OS 5.2.19199 The Final by Medkid.rar)

نظره اساتید در مورد این رام چیه و کدوم بهتره ؟؟؟؟؟؟

با تشکر

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
سلام شایان جون و دوستان . در مورد رام که شایان گفت نظری ندارم . من بازم با این رام کار کردم(6.1 کومارا) .ظاهرا مشکلی نیست و مثل بنز داره کار میکنه فعلا. سرعت در حد تیم ملی. مصرف باطری هم به نظر میاد خوبه و بدتر که نیست شایدم بهتر باشه. کلا راضی کنندس رامش و پیشنهاد میکنم امتحانش کنید اگر حوصلشو دارید

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام شایان جون و دوستان . در مورد رام که شایان گفت نظری ندارم . من بازم با این رام کار کردم(6.1 کومارا) .ظاهرا مشکلی نیست و مثل بنز داره کار میکنه فعلا. سرعت در حد تیم ملی. مصرف باطری هم به نظر میاد خوبه و بدتر که نیست شایدم بهتر باشه. کلا راضی کنندس رامش و پیشنهاد میکنم امتحانش کنید اگر حوصلشو دارید

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان

امپراطور جان سلام

این رامی که من گفتم (PDAVIET ATOM WM 6.1 OS 5.2.19199 The Final by Medkid.rar) رو فکر میکنی ارزش داره

یه امتحانی کرد یا نه؟؟؟؟؟ قربونت یه نظری بده دیگه !!!!!

راستی گفتی تو اون رام 6.1 کومارا : 1) چت استایل رو غیرفعال کرده از مسیج که خوب ترفند رجیستری داره که من

فعال کردم این چی هستش و چه طوری فعال کنم اگه به درد من میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2) گفتی اکولایزر نداره خودت از چی استفاده کردی SRS WOW ??????

ما دوست داریم ......

با تشکر

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
راستش من حال تست اون رام رو ندارم. خدارو چه دیدی. شاید به سرم زد تو عید تستش کردم. اگر شماها زودتر تست کردید بگید . چت استایل که گفتم مسیج رو شبیه چت میکنه. یهنی داری با یکی مسیج بازی میکنی همش تو یک صفحه(مسیج) ثبت میشه و زیر هم. یعنی من هزارتا مسیج هم برات بفرستم تو یک مسیج زیر هم با فاصله و تاریخ ثبت میشه. من خوشم اومده و فعالاش کردم از رجیستری. اکولایزر هم من وقتی اون SRS Wow رو نصب میکنم هندزفری بلوتوسم قاطی میکنه. (رام قبلیم همینجور بود). بخاطر همین نصب نمیکنم کلا ولی گرمین هم srs WOW رو پیشنهاد داده .

نحوه فعال کردن چت استایل: با یک رجیستوری ادریتور برو به این مسیر
Hkey current user/ software/microsoft/inbox/setting/OEM/
smsinboxthreading رو باز کن و مقدارشو بزار 0
(قبلش اگر میتونی یک بکاپ بگیر که خدای نکرده مشکلی پیش نیاد

فدای تو شایان جان
ارادتمندت سعید

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان اگر 6.1 رو نصب نکردید دست نکه دارید. من مشکلی پیدا کردم که باطری زود خالی میکنه یکدفه. اولش اینطوری نبدو البته. منم دانگرید کردم به 6 . اگر فرضت بشه رامی که شایان گفت رو امتحان میکنم

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان اگر 6.1 رو نصب نکردید دست نکه دارید. من مشکلی پیدا کردم که باطری زود خالی میکنه یکدفه. اولش اینطوری نبدو البته. منم دانگرید کردم به 6 . اگر فرضت بشه رامی که شایان گفت رو امتحان میکنم

با سلام و خسته نباشید و عرض تبریک سال نو خدمت تمامی عزیزان

امپراطور جان و vocian عزیز سلام انشاالله سال خوبی داشته باشید

بابت مشکل رام 6.1 (باطری) که گفتی دمت گرم من میخواستم نصب کنم که به موقع خبر دادی بازم ممنون...

حالا منتظر میشم تا این رام دومی رو امتحان کنی البته شرمنده که صبر میکنم تا اول شما امتحان کنی.....

با تشکر

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
من امروز رام که گفتی رو نصب کردم شایان mekid? . از نکات بسیار خوبش مالتی تب کردن برنامه ها بود. مثل نوار استارت ویندوز که برنامه های درحال اجرا رو نشون میده اون پایین اینم اومده همچین چیزی رو ویندوز موبایل اجرا کرده که فوق العاده کاربردی هست. میتونی راستی کلیک کنیو ببندی و مینیمایز و.. . فضای خالی رم 27 مگ . فضای خالی دیسک (رام) 38 مگ . سرعتش متوسط هست. به کومارا 6.1 نمیرسه ولی راضی کنندس. مصرف باطریش در حد همونه تقریبا . من نصف روز بیشتر باهاش کار نکردم و چون با هندزفری من سازگار نبود و صداش درنمیومد پاکش کردم. و دوباره 6.1 رو ریختم و هارد ریست کردم که ببینم اون مشکل باطری مال برنامه ای بوده یا چیز دیگه. فعلا بای

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
اقا رام 6.1 کومارا دوباره نصب کردم دو سه روزه. فکنم مشکل نرم افزاری چیزی بود که باطری خالی میشد. مشکلی نیست الان. حله :دی

taghdir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
اتم اگزک دارم میخوام دانگرید کنم به wm5 چه رامی رو پیشنهاد می کنید ؟

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
اینجا بعید میدونم کسی اتم اگزک رو به غیر از رام اوریجینال دانگرید کرده باشه . فقط مواظب باشین. 1-2 مورد بریک داشتیم.

تا جایی که یادمه رام 3.3b برای اتم اگزک بهترین بود. اما مطمئن نیستم . جوابش رو تو ایکس دی ای میگیرین

taghdir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اینجا بعید میدونم کسی اتم اگزک رو به غیر از رام اوریجینال دانگرید کرده باشه . فقط مواظب باشین. 1-2 مورد بریک داشتیم.

تا جایی که یادمه رام 3.3b برای اتم اگزک بهترین بود. اما مطمئن نیستم . جوابش رو تو ایکس دی ای میگیرین

ممنون از راهنمائیت ، با یه رم دیگه آپگرید کردم مشکلات گوشیم ( دوربین-وایرلس-اینترنت ) برطرف شد . فعلا که نیازی به دانگرید نیست .

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان

خوب من از وقتی که اتم رو فروختم و آیفون خریدم دیگه تو این فروم (بخش پاکت پیسی ) نمیام .. میدونم جایه مناسبی برای گفتن این حرف نیست پیشاپیش از مدیریت فروم عذز خواهی میکنم ...

میخواستم از آقایه vocian عزیز بابت تمامی زحماتشان تشکر کنم چون خیلی در باره اتم به من کمک کردم ، گفتم جا داره از ایشان تقدیر و تشکر کنم .

امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشید.

Last edited:

djbehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان .شاید این پستی که دارم میدم اشتباه هست ! نمیدونم دیگه کسی رو این بخش کار می کنه یا نه ,ولی یه سوال دارم اونم اینه که وقتی ویندوز موبایل من 6 هست و روش 6.1 نصب کردم اگه حالا بخوام برگردم به همون 6 باید چه جوری دانگرد کنممم؟؟؟؟:wacko: تو رو خدا یکی راجع به دانگرد و برگشت به عقب توضیح بده.در ضمن من نمی دونم چرا ویندوز 6 رو نصب کردم رو اتم خودم صدا نداره ! اون تنظیمات همه درسته ولی وقتی رادیو رو روشن می کنم صدای مدیا پلیر هم میاد ولی وقتی رادیو رو کامل stop می کنم صدا ندارم دیگه گوشی و تو مکالمه هم صدا نه میاد نه میره ! یکی کمک کنه !

بالا