برگزیده های پرشین تولز

رام ويندوز موبايل 6 براي اتم و اتم پيور

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
بالاخره اي كي يو نهايي ويندوز موبايل 6 براي اتم رسيد. البته من 3-4 روزه كه نصبش كردم. تو اين مدت خواستم تست كنم كه اگه مشكلي داشت همينجا اعلام كنم اما خوشحالم كه چيزي تا بحال پيدا نكردم:happy:. اين رام به شدت استيبل سريع و كم مصرفه و به لطف كوكرش با پيج پول هاي 4 و 6 و8 مگابايتي ساخته شده. من از 4 استفاده مي كنم كه به اضافه آپتيمايزشن مموري و غير فعال كردن سرويس هاي غير ضروري الان 32 مگابايت رم خالي دارم:eek: مطمئنم اين بالاترين رقم رم براي اتم تا به حال بوده و همينطور 40 مگابايت رام خالي هم خودش غنيمتيه.

تجربه با اين رام در اين مدت + ايكس سي پيو اسكيلر نظر من رو در مورد خريد يه پاكت پي سي قويتر كاملا عوض كرده. با اوركلاك 500 مگاهرتز و اين مقدار رم و رام و اين استيبليتي در بنچ مارك ها اين دستگاه اكثر پي پي سي ها رو جا مي زاره و بدون اوركلاك سرعت براي كارهاي روزمره عاليه و باطري هم مناسب. حالا تنها نقاط ضعف دستگاه يو اس بي 1.1 و وي جي اي نبودنه كه اولي برام زياد مهم نيست و در مورد دومي هنوز دستگاهي كه وي جي اي سريع و قيمتي عادلانه داشته باشه و كوچيك هم باشه پيدا نكردم شايد 1 سال ديگه پيدا كنم و نظرم عوض بشه اما در حال حاظر زنده باد اتم:p:p

به شدت توصيه مي كنم اونهايي كه اتم دارن چه رام قبلي رو امتحان كردن و چه رام هاي قبل تر و حتي اگر رام آفيشيال دارن اين رام رو امتحان كنن. پشيمون نخواهند شد. حتي اي تو دي پي هم مثل بنز كار مي كنه:p و سرعت اين رام در بنچ ماركها از رام آفيشيال بالاتره:happy:

لينك پيج پول 4 مگ
لينك پيج پول 6 مگ
لينك پيج پول 8 مگ

اگه نمي تونين همه رو دانلود كنين و ميخواين همه رو داشته باشيد خبرم كنين تا نحوه تغيير پيج پول رو براتون توضيح بدم.

از اتم لذت ببريد;)

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
بالاخره اي كي يو نهايي ويندوز موبايل 6 براي اتم رسيد. البته من 3-4 روزه كه نصبش كردم. تو اين مدت خواستم تست كنم كه اگه مشكلي داشت همينجا اعلام كنم اما خوشحالم كه چيزي تا بحال پيدا نكردم:happy:. اين رام به شدت استيبل سريع و كم مصرفه و به لطف كوكرش با پيج پول هاي 4 و 6 و8 مگابايتي ساخته شده. من از 4 استفاده مي كنم كه به اضافه آپتيمايزشن مموري و غير فعال كردن سرويس هاي غير ضروري الان 32 مگابايت رم خالي دارم:eek: مطمئنم اين بالاترين رقم رم براي اتم تا به حال بوده و همينطور 40 مگابايت رام خالي هم خودش غنيمتيه.

تجربه با اين رام در اين مدت + ايكس سي پيو اسكيلر نظر من رو در مورد خريد يه پاكت پي سي قويتر كاملا عوض كرده. با اوركلاك 500 مگاهرتز و اين مقدار رم و رام و اين استيبليتي در بنچ مارك ها اين دستگاه اكثر پي پي سي ها رو جا مي زاره و بدون اوركلاك سرعت براي كارهاي روزمره عاليه و باطري هم مناسب. حالا تنها نقاط ضعف دستگاه يو اس بي 1.1 و وي جي اي نبودنه كه اولي برام زياد مهم نيست و در مورد دومي هنوز دستگاهي كه وي جي اي سريع و قيمتي عادلانه داشته باشه و كوچيك هم باشه پيدا نكردم شايد 1 سال ديگه پيدا كنم و نظرم عوض بشه اما در حال حاظر زنده باد اتم:p:p

به شدت توصيه مي كنم اونهايي كه اتم دارن چه رام قبلي رو امتحان كردن و چه رام هاي قبل تر و حتي اگر رام آفيشيال دارن اين رام رو امتحان كنن. پشيمون نخواهند شد. حتي اي تو دي پي هم مثل بنز كار مي كنه:p و سرعت اين رام در بنچ ماركها از رام آفيشيال بالاتره:happy:

لينك پيج پول 4 مگ
لينك پيج پول 6 مگ
لينك پيج پول 8 مگ

اگه نمي تونين همه رو دانلود كنين و ميخواين همه رو داشته باشيد خبرم كنين تا نحوه تغيير پيج پول رو براتون توضيح بدم.

از اتم لذت ببريد;)
و انطور که خبر دارم،روی رام اتم اگزک کار نکردن،اگر ارو اتم اگزک کار می کردن،من هم دست به کار می شدم؛

vocian

Registered User
لایک‌ها
4

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشید :):)

آقا چند تا سوال::eek::eek:

1) این رام جدید با اون رام آخری که گفته بودید فرق داره ؟؟؟؟(آخه من 5 روزه اون رام رو نصب کردم):eek::eek:

2) چه فرقی بین این رام جدید و اون رام قبلی هستش؟؟؟؟؟(تفاوتهاش):(

3)آیا از نظر ظاهری نسبت به قبلی فرقی کرده ؟؟؟؟(مثلا دیال پد اچ تی سی اون یا غیره...):wacko::wacko:

4)بهترین و مناسب ترین و با سرعت ترین رام برای اتم پیور کدام است : پیج پول 4 ------ پیج پول6-------- پیج پول 8 :(

5) پیشنهاد خود شما، در مورد کدام رام بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:wacko::wacko:

با تشکر

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام و خسته نباشید :):)

آقا چند تا سوال::eek::eek:

1) این رام جدید با اون رام آخری که گفته بودید فرق داره ؟؟؟؟(آخه من 5 روزه اون رام رو نصب کردم):eek::eek:

2) چه فرقی بین این رام جدید و اون رام قبلی هستش؟؟؟؟؟(تفاوتهاش):(

3)آیا از نظر ظاهری نسبت به قبلی فرقی کرده ؟؟؟؟(مثلا دیال پد اچ تی سی اون یا غیره...):wacko::wacko:

4)بهترین و مناسب ترین و با سرعت ترین رام برای اتم پیور کدام است : پیج پول 4 ------ پیج پول6-------- پیج پول 8 :(

5) پیشنهاد خود شما، در مورد کدام رام بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:wacko::wacko:

با تشکر

بله فرق داره . اما اگه با رام قبلی هیچ مشکلی ندارین یا مشکل عدیده ای ندارین نصب این ورژن توصیه نمی شه چون ورژن تاچ تو راهه!!
فرق های عمده استیبلیتی بالاتر نسبت به نسخه قبل سرعت کمی بالاتر مصرف باطری کمی کم تر. رفع مشکل ای تو دی پی و رفع مشکل رم های بالاتر از 2 گیگه و البته بعضی ها با دیال پد و دوربین و ترنسکریبر مشکل داشتن که اونا م رفع شده.

از نظر ظاهری هیچ فرقی نکرده و نباید منتظر تغییر باشین.ویندوز موبایل همین شکله که هست یا تحملش کنین یا اسکین نصب کنین!!

پیج پول بالاتر سرعت بالاتر و پیچ پول پایین تر رم بیشتر رو برای شما داره . خودتون باید انتخاب کنین که کدوم رو میخواین. من 4 مگی رو انتخاب کردو چون رم برای من خیلی مهمه 100 کیلوبایتش هم ارزش داره چه برسه به 4 مگ در اصل هر مگ که به پیج پولتون اضافه میشه 1 مگ از فری پروگرام مموریتون کم میشه و این یعنی در مواقع لزوم زودتر دستگاهتون کمبود رم پیدا می کنه. اما اگه شما مثل من شیره دستگاه رو بیرون نمی کشید و ازش انتظار آبمیوه و شیر موز درست کردن ندارین میتونین پیچ پول 8 مگی رو انتخاب کنین و از سرعت بالا در مورد کارهای روزمره و برنامه های متوسط لذت ببرین.

شما میتونین هر کدوم از پیج پول ها رو نصب کنین و ببینین کدوم بدردتون می خوره . و البته اگه نمی تونین هر 3 تا رو دانلود کنین میتونم بهتون نحوه تغییر رو یاد بدم.

در نهایت نظر شخصی من در حال حاظر اینه که پیج پول 4 مگی بهترین گزینه است. ترکیبی از سرعت و رم آزاد بسیار عالی ولی این نظر شخصی من و با توجه به نیاز های منه.

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

از راهنماییهای شما کمال تشکر را دارم ...:happy:

فقط یه سوال : اینکه ورژن تاچ چه جوریه؟؟؟؟؟؟؟؟:wacko:

من پیج پول 6 را انتخاب میکنم نظرتون چیه؟:blink:

با تشکر
:happy:

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام

از راهنماییهای شما کمال تشکر را دارم ...:happy:

فقط یه سوال : اینکه ورژن تاچ چه جوریه؟؟؟؟؟؟؟؟:wacko:

من پیج پول 6 را انتخاب میکنم نظرتون چیه؟:blink:

با تشکر
:happy:

ورژن تاچ قابلیت های اچ تی سی تاچ رو به اتم استفاده می کنه که برای استفاده آسان تر از پی پی سی بدون استایلوس و با انگشت شصته. میتونین بگردین ببینین چه برنامه هایی برای این منظور اچ تی سی تاچ داره و اگه اینا رو اتم داشته باشه چقدر زندگی راحت تر میشه

من قرار نیست راجع به انتخاب پیچ پول شما تصمیم بگیرم . شما باید خودتون پیج پول های مختلف رو نصب کنین و تصمیمتون رو بگیرین . بعضی ها حتی با پیج پول 12 به سر می برن و بعضی ها هم حتی حاظرن پیچ پول 2 داشته باشن (که شاید من هم به جمعشون پیوستم) خودتون امتحان کنین ببینین با کدوم راحت ترین. فقط اینو بدونین که پیج پولی که تا بحال داشتین چه رام آفیشیال چه ویندوز موبایل 6 قبلی 8 مگ بوده و 6 مگ از اون کمتره ولی 2 مگ فری مموری بیشتر دارین.

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اينم لينك براي اتم اگزك
http://rapidshare.com/files/59065990/ATOM_EXEC_WM6.0_AKU0.7_WWE.zip.html

براي مشكلات و ايراداتش هم ميتوني يه سري به ايكس دي اي دولوپرز بزني . ;)

دو سه روز پیش سر زدم؛اکثرا" از مشکلاتی صحبت می کنند که من ترجیح می دم گرفتارش نشم؛اما اگر رامشون مثل این رام اتم که معرفی کردید؛باگها و ایراداتش برطرف بشه؛قطعا" اشتفاده خواهم کرد؛

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
بالاخره نسخه نهایی رام اتم هم اومد. منظورم از نهایی نه تنهای بالاترین ای کی یو که همون 0.7 خودمونه هستش بلکه دیگه بتا هم نیست. بلوتوث که مشکلش حد شد. پن هم مشکلش در این نسخه حل شده باطری هم مصرفش کمتر شده مشکل ناسازگاری با بعضی برنامه ها که من ازشون استفاده هم نمی کردم از بین رفته ارتباط با اس اس ال هم برای اونایی که سایت های اس اس ال می رن حل شده . البته پن و اس اس ال مشکل من نبوده و بعید میدونم مشکل کس دیگه ای هم باشه برنامه ها هم همینطور . البته هیچ مشکلی هم با کارت های اس دی اچ دی وجود نداره و باطری بهتر هم از مزایای این رامه.

تنها خبر بد اینه که این رام چینیه و باید منتظر ترجمه اش بمونیم و خبر خوب اینه که داره روش کار میشه و بزودی نسخه نهایی در دست همه ما خواهد بود .
تا حالا که این رام ها از رام اریجینال بهتر بوده. مطمئنا این یکی کاملا محشره!! مثل اینکه او2 باید حمایت از مشتری رو از این چینی ها یاد بگیره.

راستی خبر خوب برای اگزک دارها که موارد بالا برای اگزک هم صادقه:happy:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
راستی خبر خوب برای اگزک دارها که موارد بالا برای اگزک هم صادقه:happy:
تا کی باید برای این رام صبر کنیم؛(رام اتم اگزک)؟
لینکی اگر دارید محبت فرموده و در اختیار قرار دهید؛اگر از ایکس دی ای هست که بگید تا پیگیر بشم؛
مرسی

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
تا کی باید برای این رام صبر کنیم؛(رام اتم اگزک)؟
لینکی اگر دارید محبت فرموده و در اختیار قرار دهید؛اگر از ایکس دی ای هست که بگید تا پیگیر بشم؛
مرسی

اگه لينك چيني به كارت مياد دارم:happy: متاسفانه تا كي رو نميدونم اما همين روزاست كه ترجمه شده اش براي آزمايش بيرون بياد. اما متاسفانه رام كوكر اگزك يه خورده كنده احتمالا بيشتر از اتم بايد منتظر اگزك بمونين. اگه قرار باشه مثل قبل باشه احتمالا حداقل 2 هفته.

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان :happy:

من رام جدید 6 رو با پیج پول 8 نصب کردم .... همه چیز نرماله و حتی اون یکی دو تا مشکل رام قبلی هم اصلاح شده ...:happy:

ولی متاسفانه من یه مشکل دارم و همین باعث شده اعصابم بهم بریزه...........
:eek::eek::eek::eek::(:(:(
موضوع از این قراره:

وقتی contact (دفترچه تلفن) رو میزنم صفحه مخصوص شماره تلفن ها می آید اگر صفحه رو minimize کنم که خوب

مشکلی نیست ولی اگر صفحه رو close کنم ودوباره بخوام برای بار دوم یا سوم صفحه contact رو باز کنم دستگاه هنگ

میکنه و صفحه سیاه میشه انگار گوشی رو خاموش کردی و هیچ کاری نمیشه کرد فقط باید گوشی رو ریست کنم ، ولی گفتم اگر

صفحه رو close نکنم مشکلی نیست .

ولی خوب بلاخره این یه مشکل هستش دیگه!!!!!!!!!!!!!!1

تو رو خدا راهنماییم کنید که مشکل از کجاست آخه کلافم کرده...................

با تشکر ....

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
منم یه مشکل با ویندوز مدیا پلیر دارم وقتی اهنگ پخش میکنه 10 ثانیه بعد یا میره اهنگ بعدی یا اخطار میده که حافظه کمه و قطع میشه اهنگ:( در صورتی که 20 مگ حدودا برا رم و پروگرام حافظه خالی دارم!!

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان :happy:

من رام جدید 6 رو با پیج پول 8 نصب کردم .... همه چیز نرماله و حتی اون یکی دو تا مشکل رام قبلی هم اصلاح شده ...:happy:

ولی متاسفانه من یه مشکل دارم و همین باعث شده اعصابم بهم بریزه...........
:eek::eek::eek::eek::(:(:(
موضوع از این قراره:

وقتی contact (دفترچه تلفن) رو میزنم صفحه مخصوص شماره تلفن ها می آید اگر صفحه رو minimize کنم که خوب

مشکلی نیست ولی اگر صفحه رو close کنم ودوباره بخوام برای بار دوم یا سوم صفحه contact رو باز کنم دستگاه هنگ

میکنه و صفحه سیاه میشه انگار گوشی رو خاموش کردی و هیچ کاری نمیشه کرد فقط باید گوشی رو ریست کنم ، ولی گفتم اگر

صفحه رو close نکنم مشکلی نیست .

ولی خوب بلاخره این یه مشکل هستش دیگه!!!!!!!!!!!!!!1

تو رو خدا راهنماییم کنید که مشکل از کجاست آخه کلافم کرده...................

با تشکر ....

اچ تي سي ديالر رو نصب كردي؟ يا ديالر خود ويندوزه؟

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
منم یه مشکل با ویندوز مدیا پلیر دارم وقتی اهنگ پخش میکنه 10 ثانیه بعد یا میره اهنگ بعدی یا اخطار میده که حافظه کمه و قطع میشه اهنگ:( در صورتی که 20 مگ حدودا برا رم و پروگرام حافظه خالی دارم!!

من به همچين مشكلي نخوردم. احتمالا با يكي از برنامه هايي كه نصب كردي كانفليكت داره . بعد از هارد ريست هم همين مشكل رو داشت؟ اتم داري يا اتم پيور؟

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و تشکر:happy:

دیالر اچ تی سی رو نصب کردم ....:(

ولی به نظرتون به دیالر مربوط میشه؟ آخه اون هنگ کردن مربوط به صفحه contact (صفحه دفترچه تلفن ها ) هستش ، ولی صفحه دیالر که مربوط به شماره گیریه و مشکلی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(البته باید ببخشید )

ولی باز شما استادید و بهتر میدونید .............:blush:

ما منتظره جواب از سمت شما هستیم :(

با تشکر

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
والا حقیقتش شما اولین نفری هستی که این مشکل رو مطرح کردی. من کارایی که شما کردی بارها انجام دادم اما هیچ مشکلی بوجود نیومد. تنها چیزی که بهش شک دارم اینه که یه کانفلیکت بین برنامه های نصب شده شما موجود باشه. و یا اینکه از اونجایی که باگ قبلا در دیال پد وجود داشته الان هم کمی این باگ موجوده که به دلیل اینکه من اچ تی سی دیالر نصب کردم برطرف شده و برای شما برطرف نشده. درحقیقت خواستم رام شما رو به رام خودم نزدیک کنم تا ببینم بازم خطایی هست یا نه.

البته یه شک دیگه هم دارم اونم اینکه یکی از برنامه هایی که نصب کردین از این برنامه های مموری آپتیمایزر کوچولو باشه که برنامه ها رو می بنده و یه کم اون برنامه مشکل داره.

چیزی که مشخصه اینه که یه ایرادی در برنامه های نصبی یا تنظیمات دستگاه شما وجود داره که در بقیه دستگاهها نیست. متاسفانه تنها راهش هم سعی و خطاست. و راحت ترین راه برای پیدا کردنش یه هارد ریست و نصب نکردن هیچ کدوم از برنامه های اضافیه تا اینکه چک کنین همچین مشکلی باز وجود داره یا نه. علی القاعده باید این مشکل رفع بشه اگه نشه اونوقت یه فکر دیگه میشه کرد

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
من به همچين مشكلي نخوردم. احتمالا با يكي از برنامه هايي كه نصب كردي كانفليكت داره . بعد از هارد ريست هم همين مشكل رو داشت؟ اتم داري يا اتم پيور؟

اتم سفید خوشگل دارم! :happy:ولی دوباره چون برنامه های زیاد پزشکی رو نصب کردم دیگه حوصله دوباره کاری(البته با اومدن این رامها چند باره کاری!!!)رو ندارم!

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام وخسته نباشید:blush:

آقا من 2000 بار هارد ریست کردم و تا همین الان هیچ برنامه ای نصب نکردم ولی خوب مشکل حل نمیشه!!!!!!!!!:eek::wacko::(:(:(:(:(

تو رام قبلی با وجود اینکه دیالر اچ تی سی هم بود همچین مشکلی نداشتم.........

آقا ما رو دریاب محتاجه کمکیم!!!!!!!!!!!!!!!

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
اتم سفید خوشگل دارم! :happy:ولی دوباره چون برنامه های زیاد پزشکی رو نصب کردم دیگه حوصله دوباره کاری(البته با اومدن این رامها چند باره کاری!!!)رو ندارم!

فکر کنم مشکل اتم پیور باشه . قبلا توی ویندوز موبایل 5 هم مشکلاتی بود که بقیه نداشتن. مثل اینکه این دو دستگاه اتم بلک و پیور کاملا مثل هم نیستند. از اونجایی که حوصله دوباره کاری نداری توصیه میکنم از خیر مدیا پلیر بگذری !!(هرچند تا حالا اینکار رو کردی)و باز دندون روی جیگر بگذاری.

راستی یادم رفت بگم. توی استورج یه دایرکتوری به اسم cabs بسازید هر چی اونجا بگذارید بعد از هارد ریست به صورت اتوماتیک نصب می شه. من که زیاد این مدت هارد ریست کردم خیلی کارم آسون شده.

بالا