برگزیده های پرشین تولز

راهنمائی برای ارتقاع لپ تابHP2570P

rzah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
باسلام وتبریک سال نو خدمت همه دوستان
حدوددوسال پیش یه لپ تاب 2570تمیزیکی ازدوستان داشت چون لپ تاب جمع وجوری بودخریدمش وویندوزآن را پاک کردم وویندوزسون ریختم روش
تواین مدت هم فقط گاه گاه روشن کردم تاباطریش خراب نشه ولی حالا لپ تاب که برای کارم استفاده می کردم مشکل پیداکرد ومی خواهم ازاین
لپ تاب استفاده کنم ولی کمی بایستی ارتقاع بدم تا راحت ازان استفاده کنم اگردوستان عزیزمحبت کنند من راهنمائی کنند ممنون می شوم
چون خودم واردنیستم
مشخصات
CPU:core i5 3320M(3rd generation)Ivy bridge 3mb cache
RAM:4GB lll (max 16GB
Hard Disk: 320GB(max 1TB
Graphic: Intel HD 4000 upto 1.7GB
Display: 12.5inch 16:9 1366*768 Pixel
ممنون می شوم چه قسمتهای را برای کارتانیم سنگین نهایت وکمی حجم اطلاعات درحافظ لبته الان هم کار من راجواب می دهدولی گاه باکمی کندی ازهمه عزیزان ممنون هستم

amirmail

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
637
سلام
چنین سیستمی باید اکثر برنامه ها عالی جواب بدهد
در صورت نیاز صرفا رم خوب تهیه و ارتقا بدین(بلد نبودین توسط متخصص کار بلد که قبلا سابقه ارتقا (املای ارتقاء) رم داشته باشه انجام بدین

harajiha.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47
درود
دوستان لبت تاب همه قطعاتش قابل ارتقا هست؟

Gesher

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
794
باسلام وتبریک سال نو خدمت همه دوستان
حدوددوسال پیش یه لپ تاب 2570تمیزیکی ازدوستان داشت چون لپ تاب جمع وجوری بودخریدمش وویندوزآن را پاک کردم وویندوزسون ریختم روش
تواین مدت هم فقط گاه گاه روشن کردم تاباطریش خراب نشه ولی حالا لپ تاب که برای کارم استفاده می کردم مشکل پیداکرد ومی خواهم ازاین
لپ تاب استفاده کنم ولی کمی بایستی ارتقاع بدم تا راحت ازان استفاده کنم اگردوستان عزیزمحبت کنند من راهنمائی کنند ممنون می شوم
چون خودم واردنیستم
مشخصات
CPU:core i5 3320M(3rd generation)Ivy bridge 3mb cache
RAM:4GB lll (max 16GB
Hard Disk: 320GB(max 1TB
Graphic: Intel HD 4000 upto 1.7GB
Display: 12.5inch 16:9 1366*768 Pixel
ممنون می شوم چه قسمتهای را برای کارتانیم سنگین نهایت وکمی حجم اطلاعات درحافظ لبته الان هم کار من راجواب می دهدولی گاه باکمی کندی ازهمه عزیزان ممنون هستم
بستگی به کار شما و برنامه هایی که قراره نصب کنین داره که اشاره ای بهش نکردین ولی در قدم اول هارد 320 بهتره با SSD جایگزین بشه

درود
دوستان لبت تاب همه قطعاتش قابل ارتقا هست؟
بستگی به مدل لپتاپ داره
بعضی لپتاپهای خاص کارت گرافیک مستقل و قابل ارتقا دارند
مابقی هم اکثر قطعاتشون (رم، هارد، درایو نوری، پردازنده، و ...) کم و بیش قابل تعویضه

rzah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
با سلام وتشکربسیارازدوستان عزیز
کارمن نرم افزار اداری دارم که روش هست ودربیشترروزبااین نرم افزاربه کل سیستم شرکت وصل هستم وکارمی کنم بیشترثبت اطلاعات کاری وگاهی کارهای فتوشاپ انجام داده می شود
دیدن فیلم وگوش کردن به آهنگ هم هست می خواستم بدانم این لپ تاب چه قسمتهایش رامی شود ارتقاء دادوهرقسمت چه مدلی وتاچه ظرفیتی رابفرمائید مثل دوست بسیارعزیزفرمودن
برای ارتقاء هاردازssd استفاده شودبهتراست تا چه ظرفیتی را این لپ تاب ساپورت می کند مدل خاصی هست بازهم تشکرمی کنم ازهمه دوستان که به من محبت داردمی خواهم یه اطلاعات
جامعی داشتم باشم بعدببینم کدام روش مناسب هست چه ازنظرهزینه وچه ارزش کاری لب تاب

amirmail

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
637
من با سیستمی به مراتب پایینتر هم کارهای فتوشاپی انجام میدم
یعنی شما قبل ارتقا حتما موارد نرم افزاری
یک ویندوز خوب
نرم افزارهای مناسب و آنتی ویروس رو مطمئن بشین

rzah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
باسلام خدمت دوستان
دوست عزیز ازشما برای لطفی که به من می کنیدممنون هستم درموردویندوز تاز ریختم سون و فقط چندتا برنامه مثل مرورگرکرم و نرم افزارصدورفاکتورکه برنامه سبکی است ویکی دوتای دیگرهنوزنرم افزار
شرکت که نرم افزارقدیمی وکمی هم سنگین است نریختم زمانی که لپ تاب راروشن می کنم باکمی کندی بالا می آید حالا اگربرنامه شرکت بریزم روش وحجم قابل توجه اطلاعاتم را بایستی
نهگدارم ممکن است به مشکل بربخورم ازطرف این لب تاب هنوزبوی نوئی می دهدواقعا درحدصفراست وبسیارخوش دست وسبک که دل نمی آیدردش کنم ازشما بزرگواران ممنون می شوم
راهنمائی کنید چه قسمتهای رامی شودارتقاع داداین لب تاب تامی دانم مدلcpu core i7 هم دارد وچون این لب تاب لوازم استوک به شرط سلامت هم برایش هست مثلآ می شود cpu آن را
ارتقاء داد یاکارت گرافیک و.... ازراهنمای شماممنون هستم

Gesher

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
794
دوست عزیز دوران هارد مکانیکی برای نصب سیستم عامل گذشته
چون بهترین پردازنده و رم و ... همواره تحت تاثیر هارد دیسک که یک گلوگاه پردازشی هست قرار می گیرند
قبلا هم گفتم قدم اول برای ارتقای این سیستم نصب یک SSD بجای هارد هست. نوع و ظرفیت هم بسته به بودجه ی شماست و خودتون برآورد و و دربارش تحقیق کنین

rzah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام
تشکرمی کنم ازپاسخگویتان

rzah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
باسلام
دربعضی لب تاب ها امکان این است هارداس اس دی رادرکنارهاردقبلی اضافه کرددرمورداین لب تاب چنین امکانی داردیابایستی هاردقبلی رابردارم درمورد هارداس اس دی برای خرید مارکها ومدلهای زیادی هست
فرقی نمی کندهرکدام رابخرم اگرمواردی رابرای خریدبایستی دقت کنم ممنون می شوم راهنمائی کنید

Gesher

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
794
باسلام
دربعضی لب تاب ها امکان این است هارداس اس دی رادرکنارهاردقبلی اضافه کرددرمورداین لب تاب چنین امکانی داردیابایستی هاردقبلی رابردارم درمورد هارداس اس دی برای خرید مارکها ومدلهای زیادی هست
فرقی نمی کندهرکدام رابخرم اگرمواردی رابرای خریدبایستی دقت کنم ممنون می شوم راهنمائی کنید
HP Elitebook 2570p شیار خالی روی مادربورد نداره
پس یکی از اینکارها رو میشه کرد:
1.نصب SSD در اندازه ی 2.5 اینچی بجای هارد (راهنمای خرید SSD)
2.خارج کردن درایو DVD ROM از داخل لپتاپ و قرار دادن یک SSD اندازه ی 2.5 اینچی داخل یک HDD Caddy برای جا زدن در فضای خالی شده ی درایو DVD ROM . در این روش نیاز به خارج کردن هارد نیست
3.خارج کردن ماژول smart card و نصب یک عدد SSD از نوع msata بشرطی که اندازه ی ماژول با msata یکسان باشه. در این روش هم نیازی به خارج کردن هارد نیست
(توضیح : HP Elitebook 2570p دارای یک فقره ماژول کارت هوشمندخوان در لبه ی سمت چپش هست ، مطابق تصویر زیر)
1491270947017.jpg

kayvannet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اگر لپ تابتون گارانتی داره بدین خود شرکت گارانتی دهنده انجام بده که گارانتیش به هم نخوره
من یه لپ تاپ از مشهد کالا خرید کرده بودم خودشون برام کارهاشو انجام دادن.

rzah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
HP Elitebook 2570p شیار خالی روی مادربورد نداره
پس یکی از اینکارها رو میشه کرد:
1.نصب SSD در اندازه ی 2.5 اینچی بجای هارد (راهنمای خرید SSD)
2.خارج کردن درایو DVD ROM از داخل لپتاپ و قرار دادن یک SSD اندازه ی 2.5 اینچی داخل یک HDD Caddy برای جا زدن در فضای خالی شده ی درایو DVD ROM . در این روش نیاز به خارج کردن هارد نیست
3.خارج کردن ماژول smart card و نصب یک عدد SSD از نوع msata بشرطی که اندازه ی ماژول با msata یکسان باشه. در این روش هم نیازی به خارج کردن هارد نیست
(توضیح : HP Elitebook 2570p دارای یک فقره ماژول کارت هوشمندخوان در لبه ی سمت چپش هست ، مطابق تصویر زیر)
1491270947017.jpg
سلام وتشکرفراوان
درموردماژول کارت خوان که درعکس نشان دادید
ممنون می شوم کمی توضیح دهیدیعنی می توانم
ازآن برای نسب اس اس دی استفاده کنم به جای
درآوردن دیوید رایتل

rzah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
اگر لپ تابتون گارانتی داره بدین خود شرکت گارانتی دهنده انجام بده که گارانتیش به هم نخوره
من یه لپ تاپ از مشهد کالا خرید کرده بودم خودشون برام کارهاشو انجام دادن.
سلام وتشکرازتوجه شما
این لب تاب مال چندسال قبل است والان فقط
استوک آن پیدا می شود

Gesher

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
794
سلام وتشکرفراوان
درموردماژول کارت خوان که درعکس نشان دادید
ممنون می شوم کمی توضیح دهیدیعنی می توانم
ازآن برای نسب اس اس دی استفاده کنم به جای
درآوردن دیوید رایتل
همونطور که عرض شد بشرطی که طول و عرضش (طول عرض فضای نصب کردن) بتونه msata SSDهای رایج در بازار (تصویر زیر) رو در خودش جا بده . انواعی با طول کمتر هم وجود داره ولی رایج نیست

Productpic-mSATA-MSA370-INDUS.jpg

Specpic-mSATA3.jpg

Last edited:

rzah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
باسلام خدمت همه
فقط خواستم ازهمه دوستان که لطف کردن من راراهنمائی کردن تشکرکنم
دراین لب تاب دوتا خشاب برای رم بود که دریکی رم 4گیگ بودودیگری خالی که من یک رم 4 اضافه کردم ودرمورد هاردهم یک ssdسامسونگ250گیگ گرفتم وقتی لب تاب راروشن کردم سرعت آنقدرعالی شده
که دراین حدفکرنمی کردم عالی شود

بالا