برگزیده های پرشین تولز

راهنمايى براى بوتيك كفش فروشى

pouria_63

Registered User
لایک‌ها
24
باسلام خدمت دوستان عزيز .

ميدونم اينجا جاش نيست ولى اصلاً نميدونستم تو اينترنت چى رو سرچ كنم.

دوستان من ميخوام تو بندرعباس يه بوتيك بزنم و 
كفش و كيف و كمربند زنونه و مردونه مارك Lacoste روبيارم البته جنساى اصل و حدوداً ٤٠ تومن هم سرمايه دارم ولى نه سابقه كار تو بازار رو دارم نه سابقه واردات كالا البته قبلاً يصورت تكى لپتاب ميفروختم.
حالا سوالم اينه كه از كجا وارد كنم از تركيه يا چين و اينكه روش وارد كردنش چجوريه و كلاً گمرك قضيش چيه اصلاً اجازه وارد كردن ميده يا بايد بصورت قاچاق وارد كنم.

دوستان ممنون ميشم راهنماييم كنيد . 
با تشكر از همتون.

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
باسلام خدمت دوستان عزيز .

ميدونم اينجا جاش نيست ولى اصلاً نميدونستم تو اينترنت چى رو سرچ كنم.

دوستان من ميخوام تو بندرعباس يه بوتيك بزنم و 
كفش و كيف و كمربند زنونه و مردونه مارك Lacoste روبيارم البته جنساى اصل و حدوداً ٤٠ تومن هم سرمايه دارم ولى نه سابقه كار تو بازار رو دارم نه سابقه واردات كالا البته قبلاً يصورت تكى لپتاب ميفروختم.
حالا سوالم اينه كه از كجا وارد كنم از تركيه يا چين و اينكه روش وارد كردنش چجوريه و كلاً گمرك قضيش چيه اصلاً اجازه وارد كردن ميده يا بايد بصورت قاچاق وارد كنم.

دوستان ممنون ميشم راهنماييم كنيد . 
با تشكر از همتون.
ببین در مورد وارد کردن مارک مثلا لاگوست شما باید از چین یا امارات وارد کنی که بسته به درجش داره چینی درجه 1 تا ...
برای واردات شما اگر میخوای از چین وارد کنی باید حد اقل یه کانتینر 40 فوت بخری که تعداد کفشها خیلی میره بالا و قیمتش هم میره بالا .
بهترین راه اینه که از امارات بخری اما کم درسته قیمتش از چین بالاتره اما ریسکش برای شما که تو بازار کار نکردی کمه
اینم بگم این که میگن باید تو بازار باشی فقط یه سری چیزای کلی رو یاد میگیری مثلا خرید اعتباری همکاری چکی و ... ولی برای اینکه بتونی موفق باشی باید تو همون زمینه شغلی مهارت پیدا کنی + آدمهای مربوط به اون شغل پس فکر نکن که مثلا وارد کننده لپ تاپ هستی دیگه فوت بازاری و همه شغلی میتونی کار کنی و فقط نحوه واردات و اینا رو یاد میگیری و چیزای کلی اما برای یه شغل دیگه باید براش زمان بذاری واسه همین میگم اول از امارات بیار تا دستت راه بیوفته راه و چاه رو یاد بگیری و بتونی فرق جنسای درجه یک و دو رو تشخیص بدی
یه سفر برو امارات اونجا میتونی هم با لنجی ها حرف بزنی برای قاچاق هم توی ایران با ترخیص کارها صحبت کنی برای واردات قانونی

Last edited:

pouria_63

Registered User
لایک‌ها
24
يعنى از تركيه ارزش نداره. چون بنا به تجربه جنسهايي كه از تركيه وارد ميشه از نظر مد و كيفيت از امارات بهترن.
و اينكه وارد كردن از امارات برام مشكلى نيست ولى تركيه يكم گيج كنندست.
خودم فكر ميكنم از تركيه خريد كنم و با هواپيما بفرستم امارات اونجا براى ترخيص كالا ٨٠ دلار بيشتر نميگيرن
و از اونجا با لنج بفرستم بندر.
البته خودم نميتونم از ايران خارج شم بخاطر خدمت. و درست نميدونم فروش عمده تو امارات كجاست ولى نمايندگياشونو بلدم.

frog

Registered User
لایک‌ها
36
توی دبی که نمایندگی ها به شما در حالت عادی عمده نمی دن . اونا خودشون فروشگاه تک فروشی هستند .

بازار عمده دبی هم بازار مرشد هست که یه سری جنس درجه 10 چینی می فروشند . ( البته نه اینکه نشه گیر اورد ولی جنست جور در نمیاد)

اگه می خوای باید از چین، تایلند، اندونزی و .... بیاری .

لزومی هم نداره کانتینر بیاری ، هر چند جفت که خواستی میشه اورد .

فقط مشکل اصلی اینه که شما نمی تونی از ایران خارج بشی ، پس به نظر من فکر خرید از خارج رو فعلا از سرت بیرون کن .

اگه بخوای هم نمایندگی رسمی بگیری ، که توی بندرعباس اصلا ارزشش رو نداره . تا دلت بخواد جنس ارزون و ریمارک هست و انقدر آدم نداره که بخواد بیاد و کار مارک بخره .

کسی هم دلش برای کس دیگه ای نمی سوزه که بتونی بگی کسی به جات خرید کنه که البته اشتباهترین کار هست .

حالا چه اصراری هست که کار مارک بزنی ؟

اگه بندرعباسی برو ستاره شهر ببین کیف و کفش هرمس چه فروشی می کنه ! همش رو هم از تهران میاره . فقط با تبلیغات خودش رو جا انداخت ، توی 5 ماه بیشتر از کل پاساژ فروش داشت .

Last edited:
بالا