آژانس هواپیمایی
pop up

راهنمايي براي تغيير ip توي اينترنت (شديدا فوري)

شروع موضوع توسط SNo ‏12 دسامبر 2007 در انجمن شبکه

1. SNo

SNo Registered User

سلام
    من براي انجام كاري احتياج دارم كه ip رو عوض كنم. اونم هر چند دقيقه يك بار.
    در ضمن نميخوام رنج ip يكسان باشه يعني بايد حتي رنج ip هم تغيير كنه.

برنامه HideIpPlatinum رو دانلود كردم ولي بايد ده دقيقه باهاش ور بري تا آخر سر ip رو عوض كنه، تازه اكثرا هم همون ip كه قبلا داده رو دوباره ميده.

سراغ پ.ر.و.ك.س.ي رفتم ولي چيز بدرد بخوري پيدا نكردم، يكي دو تا پيدا كردم كه به صورت anonymous بودن و فقط ip رو مخفي ميكردن ولي بازم ip قابل تشخيص بود. تازه url صفحه هم تغيير ميكنه كه نميخوام اين جوري بشه. يعني بازم يه مشكل ديگه.

يه مرورگر پيدا كردم به اسم touchnet browser كه ميگفتن ip رو عوض ميكنه و ... كه اونم هيچ كدوم از لينك‌هايي كه برا دانلود گذاشته بودن كار نميكرد. حتي توي سايت سازندش هم نتونستم دانلود كنم.

الآنم موندم كه چيكار كنم. اگه كسي راهي، برنامه‌اي، چيزي سراغ داره لطف كنه بگه. بد جوري گير كردم.

راستي ميشه از *** استفاده كرد؟ يعني *** كشورهاي مختلف رو بگيرم و بعد ... . اينجوري هم رنج ip متغيره و هم ip عوض ميشه و ip قبلي قابل تشخيص نيست، و هم بلايي سر url نمياد.
    البته اگه بغير از *** راهي هست بگيد چون با *** خرجم خيلي ميره بالا. چون حداقل بايد 20 يا 30 تا *** بگيرم.

2. makintach

makintach Registered User

سلام
    از نرم افزار Hide my ip هم می تونید استفاده کنید
    ولی یه بدی داره و اون اینه که کرکش به سختی گیر میاد
    ولی میتونید از سایتش دانلود کرده و چند روز استفاده کنید
    یکی از خوبیهایی که این نرم افزار داره اینه که هر وقت بخواهید می تونید آی پی خود را تغییر بدید
    اینم آدرس دانلودش:
    دانلود