برگزیده های پرشین تولز

راهنمايي براي حذف كامنت‌ها در ام‌تي 2.63

ahmadi_ws

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان و اساتيد عزيز
من يه سايتي رو مي‌خوام مطالبش رو بردارم و روي يه جاي ديگه كه ام‌تي 3.2 نصب كردم ايمپورت كنم. اما مشكلي كه وجود داره اينه كه سايت قبلي كه با ام‌تي 2.63 هست حدود 100 هزار تا كامنت اسپم داره و اين تعداد زياد كامنت‌ها باعث مي‌شه كه موقعي كه مي‌خوام ازش اكسپورت بگيرم مطالب رو به طور كامل اكسپورت نمي‌كنه.
حالا سوال اينجاست كه چطور مي‌تونم مطالب رو اكسپورت كنم به طور كامل و آيا راهي براي حذف دسته‌جمعي كامنت‌ها توي ام‌تي 2.63 وجود داشته يا نه؟
خلاصه يه راهنمايي بفرماييد كه شديدا گير كردم:wacko:

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از ahmadi_ws :
سلام دوستان و اساتيد عزيز
من يه سايتي رو مي‌خوام مطالبش رو بردارم و روي يه جاي ديگه كه ام‌تي 3.2 نصب كردم ايمپورت كنم. اما مشكلي كه وجود داره اينه كه سايت قبلي كه با ام‌تي 2.63 هست حدود 100 هزار تا كامنت اسپم داره و اين تعداد زياد كامنت‌ها باعث مي‌شه كه موقعي كه مي‌خوام ازش اكسپورت بگيرم مطالب رو به طور كامل اكسپورت نمي‌كنه.
حالا سوال اينجاست كه چطور مي‌تونم مطالب رو اكسپورت كنم به طور كامل و آيا راهي براي حذف دسته‌جمعي كامنت‌ها توي ام‌تي 2.63 وجود داشته يا نه؟
خلاصه يه راهنمايي بفرماييد كه شديدا گير كردم:wacko:
ميتوني تو صفحه کامنتها جوري تنظيم کني که تو هر صفحه مثلا 100 تا کامنت نشون بده !
همشونو انتخاب کني پاک کني !

ahmadi_ws

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Shahedr :
ميتوني تو صفحه کامنتها جوري تنظيم کني که تو هر صفحه مثلا 100 تا کامنت نشون بده !
همشونو انتخاب کني پاک کني !
من متاسفانه بخش مديريت كامنت رو توي ام‌تي 2.63 يادم رفته كجاست.
مي‌شه بگي بايد تو قسمت برم؟؟؟؟

ahmadi_ws

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از public_html :
البته میشه به طور دستی کاری کرد که فقط مطالب رو اکسپورت کنه یه چیزی مثل ایمپورت از بلاگر
مثلا چطوري؟ مي‌شه بيشتر راهنمايي بفرماييد؟

بالا