برگزیده های پرشین تولز

راهنمايي براي خريد تردميل

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
سلام
دوستاني كه در مورد تردميل و انواع اون و قيمت ها اطلاع دارند لطف كنند بگن .
ترجيحا جمع و جور باشه و قيمت مناسبي هم داشته باشه .
با تشكر

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
تردميل ها دو گروه هستند

1- تردميل باشگاهي: كه واسه كساني خوب است كه روزي بيشتر از 2-3 ساعت يكسره ورزش مي كنند و هزينه بالايي هم داره كه جنس خوبش حدودا 4-5 ميليون است و مصرف برق بالايي هم داره و داري اسكلت محكم تري است نيست به تردميل خانگي

2- تردميل خانگي: قيمتش هم حدودا 1-2 ميليون است البته متناسب با وزن 150 كيلو

من هم 1 سال پيش تردميل خريدم كه امكانات خوبي هم داره

ميزان سوخت كالري
تايم
سرعت بين 1 كيلومتر الي 20 كيلومتر
تنظيم شيب تا 15 درجه

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
تردميل ها دو گروه هستند

1- تردميل باشگاهي: كه واسه كساني خوب است كه روزي بيشتر از 2-3 ساعت يكسره ورزش مي كنند و هزينه بالايي هم داره كه جنس خوبش حدودا 4-5 ميليون است و مصرف برق بالايي هم داره و داري اسكلت محكم تري است نيست به تردميل خانگي

ميزان سوخت كالري
تايم
تنظيم شيب تا 15 درجه

دستت درد نكنه ولي مطمئني اين قيمت هاست ... من مدل هايي رو ديدم كه بين 700 تا 900 تومن قيمتشه ولي واقعا نمي دونم كارايي شون خوبه يا نه ... حتي يه مدل خيلي جمع و جور ديدم كه فكر نكنم بالاي 500 تومن قيمتش باشه .
امكانات عجيب و غريب زياد مهم نيست ( فكر كنم يه مدلي بود كه ال سي دي هم داشت)
يه مدل مي خوام در حد متوسط

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
حسام جان اول از همه چند چيز رو بايد در نظر داشته باشي ... اينكه چند كيلويي ؟ اين خيلي مهمه

چون اگر وزنت بالا باشه بايد ترد ميلي بگيري كه هم مستحكم باشه و هم اينكه صفحش خوب بازي كنه تا به زانوت

فشار نياره ... و موتورش توان كشيدنت رو داشته باشه تا بعد از 4 ماه نسوزه يا از كار نيفته

تريد ميل هاي باشگاهي از 4.5 تا 13 ميليون هست ... مدل لايف فيتنس الان با فن و پرينتر و اينا زده

نزديك 13 ميليون ... اما خونگي خوب ( اگر وزنت بالاي 110 هست ) زير 2 ميليونيش رو نگير به نظر من ;)

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
دستت درد نكنه ... فكر كنم بايد قيدش رو بزنم ... از سر سپه تا جمهوري كه مي رفتم تعدادي از اين مغازه ها تردميل داشتند و قيمت هم رويشون گذاشته بود كه از 700 ، 800 تومن شروع مي شد به بالا ... مي خواستم ببينم جنس شون چه جوريه كه احتمالا با توجه به صحبت ها خوب نيست . 800 تومن هم پول كمي نيست كه بعد از 4 ماه بخواد سوخت بشه

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
تردميل ها دو گروه هستند

ميزان سوخت كالري
تايم
تنظيم شيب تا 15 درجه
شما که استفاده کردی واقعا روت تاثیر داشته و تاثیرش رو رو عضلات و اندامت احساس میکنی یا نه؟
میخوام بدونم اگه به طور منظم استفاده کنی واقعا اثر میذاره یا سرکاریه.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
من هم پارسال میخواستم بخرم ولی یکی از دوستان میگفت اکثرا میخرن ولی فقط چند روز استفاده میکنن و بعد میشه جزو وسایل کنار اتاق! چون جذابیت نداره و خسته کننده هست. باز اگر توی باشگاه و کنار بقیه باشه خوبه ولی تنها توی یه اتاق چند ساعت تمرین کردن خیلی خسته کننده هست. برای همین نخریدم و بجاش شروع کردم به طناب زدن!

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
من هم پارسال میخواستم بخرم ولی یکی از دوستان میگفت اکثرا میخرن ولی فقط چند روز استفاده میکنن و بعد میشه جزو وسایل کنار اتاق! چون جذابیت نداره و خسته کننده هست. باز اگر توی باشگاه و کنار بقیه باشه خوبه ولی تنها توی یه اتاق چند ساعت تمرین کردن خیلی خسته کننده هست. برای همین نخریدم و بجاش شروع کردم به طناب زدن!

كاملا صحبت شما درسته ... توي خونه كسل كنندست اما تو باشگاه بر عكسه ... براي همينم براي خونه نخريد

اون دوستي هم كه در باره تاثيرش پرسيدن مثل انداختن كره روي آتيش ميمونه ... اونجوري تاثير ميزاره

بالا