برگزیده های پرشین تولز

راهنمايي در مورد مادر بردMSI K72 Delta-ILSR

mohsen@mohsen

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
من يك سي پي يو AMD Athlon XP 2800 را روي مين بردMSI K72 Delta-ILSR بستم و با اينكه بايوسش را آپديت كردم و فركانس را روي 166 تنظيم كردم و جامپرها هم طبق دفترچه مرتب كردم...CPU را 1250MHz مي شناسه:(
خواهش مي كنم دوستاني كه تجربه اي در اين مورد دارند به من كمك كنند:happy:

perham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
agha systemet moshkel nadare . in khososiyate amd hast ke soratesho bar hasb moadel pentium minevise yani frequency cpu shoma 1250 mhz ama ba 2800 intel barabari mikone.

mohsen@mohsen

Registered User
لایک‌ها
0
agha systemet moshkel nadare . in khososiyate amd hast ke soratesho bar hasb moadel pentium minevise yani frequency cpu shoma 1250 mhz ama ba 2800 intel barabari mikone.

دوست عزيز ممنون از پاسختان:happy:
درسته در اين حالت بايد 2040 بشناسه يعني روي مين قبلي ام كه گيگابايت 7N400 بود اين طور بود

mohsen@mohsen

Registered User
لایک‌ها
0
يك مشكل ديگه !!!
موقع نصب ويندوز XP هنگ مي كنه

nsba

Registered User
لایک‌ها
21
با سلام
من يك سي پي يو AMD Athlon XP 2800 را روي مين بردMSI K72 Delta-ILSR بستم و با اينكه بايوسش را آپديت كردم و فركانس را روي 166 تنظيم كردم و جامپرها هم طبق دفترچه مرتب كردم...CPU را 1250MHz مي شناسه:(
خواهش مي كنم دوستاني كه تجربه اي در اين مورد دارند به من كمك كنند:happy:

سلام
اگه اشتباه نکنم و درست یادم مونده باشه فرکانس کاری اتلون اکس پی ۲۸۰۰ پلاس تقریبا ۲۰۸۳ مگاهرتزه . و اگر این درست باشه به این معنیه که یه جای کار مشکل داره .

۱۲۵۰ مگاهرتز خیلی کمه حتی کمتر از یه اتلون اکس پی ۱۵۰۰

mohsen@mohsen

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
اگه اشتباه نکنم و درست یادم مونده باشه فرکانس کاری اتلون اکس پی ۲۸۰۰ پلاس تقریبا ۲۰۸۳ مگاهرتزه . و اگر این درست باشه به این معنیه که یه جای کار مشکل داره .

۱۲۵۰ مگاهرتز خیلی کمه حتی کمتر از یه اتلون اکس پی ۱۵۰۰

درسته دوست من حق باشماست:eek: روي 2083 كار مي كنه ولي نمي دونم كجاي كار گير داره كه 1250 مي شناسه:(

nsba

Registered User
لایک‌ها
21
درسته دوست من حق باشماست:eek: روي 2083 كار مي كنه ولي نمي دونم كجاي كار گير داره كه 1250 مي شناسه:(

خب اگر روی 2083 گار کنه شما کجای سیستم رو میگی ۱۲۵۰ میشناسه ؟ یعنی متوجه منطورتون نمیشم دقیقا ؟

روی همین سیستم با ۲۰۸۳ کار میکنه ؟ یا طبق مشخصات میفرمایید؟

mohsen@mohsen

Registered User
لایک‌ها
0
خب اگر روی 2083 گار کنه شما کجای سیستم رو میگی ۱۲۵۰ میشناسه ؟ یعنی متوجه منطورتون نمیشم دقیقا ؟

روی همین سیستم با ۲۰۸۳ کار میکنه ؟ یا طبق مشخصات میفرمایید؟

روي مين قبلي كه گيگا بود اين طور كار مي كرد اما روي اين MSI با 1250 مياد بالا:wacko:

بالا