برگزیده های پرشین تولز

راهنمايي در مورد نحوه ارتباط با اينترنت از طريق GPRS

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
.

چه جوري مي شه با كامپيوتر و از طريق موبايل (البته GPRS) به اينترنت وصل شد؟

كاري كه من ميكنم اينه كه اول مودم گوشي ام رو براي كامپيوتر تعريف ميكنم ( و كامپيوتر هم اون رو ميشناسه) بعد يه Connection جديد درست ميكنم. حالا اينجا دو تا راه رو امتحان ميكنم: اوليش از طريق تنظيمات درون گوشي، Setup كردن يه اکانت GPRS و ارتباط از طریق شماره a*99***1# . كه خب كار نميكنه.
دوميش هم مثل اولي ولي با Username ,Password يه اكانت واقعي و از طريق شماره تلفن يه ISP . كه اين يكي بلافاصله بعد از وصل شدن (البته از طريق گوشي) قطع ميشه.

حالا تكليف چيه؟ مشكل از تنظيمات منه يا اصلا به سيستم هاي مخابراتي مربوط ميشه؟

.

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نقل از xPlod :
.

چه جوري مي شه با كامپيوتر و از طريق موبايل (البته GPRS) به اينترنت وصل شد؟

كاري كه من ميكنم اينه كه اول مودم گوشي ام رو براي كامپيوتر تعريف ميكنم ( و كامپيوتر هم اون رو ميشناسه) بعد يه Connection جديد درست ميكنم. حالا اينجا دو تا راه رو امتحان ميكنم: اوليش از طريق تنظيمات درون گوشي، Setup كردن يه اکانت GPRS و ارتباط از طریق شماره a*99***1# . كه خب كار نميكنه.
دوميش هم مثل اولي ولي با Username ,Password يه اكانت واقعي و از طريق شماره تلفن يه ISP . كه اين يكي بلافاصله بعد از وصل شدن (البته از طريق گوشي) قطع ميشه.

حالا تكليف چيه؟ مشكل از تنظيمات منه يا اصلا به سيستم هاي مخابراتي مربوط ميشه؟

.
دوست عزيز

- در ايران هنوز سرويس GPRS ارائه نميشه ولي شما ميتوني با استفاده از سرويس وپ با استفاده از گوشي موبايل به اينترنت متصل بشي ( البته با سرعت كم و هزينه خيلي زياد)
- وپ نياز به شماره گيري داره و نهايت سرعتش 9600 بيت بر ثانيه است ( در نسخه دوم تا 14400 بيت برثانيه امكان پذيره) ولي GPRS نياز به شماره گيري نداره و نرخ تبادل اطلاعاتش تا 50 كيلوبيت بر ثانيه است.
- براي استفاده از سرويس وپ بايد سرويس ديتاي خط رو مشترك بشي بعد از سرويس دهنده هايي كه امكان وپ دارند يك اكانت وپ بگيري كه به نظر من اصلا به صرفه نيست.
- دليل قطع شدن ارتباط فعال نبودن سرويس ديتاست.

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
.

مرسي از شما آقا عطا و مرسي از شركت مخابرات كه واقعا با اين سرويس هايي كه ارائه ميده واقعا هميشه يك گام جلوتر از نيازهاي جامعه قدم بر ميداره.

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از xPlod :
.

مرسي از شما آقا عطا و مرسي از شركت مخابرات كه واقعا با اين سرويس هايي كه ارائه ميده واقعا هميشه يك گام جلوتر از نيازهاي جامعه قدم بر ميداره.

:D :D :D

واقعا اين مخابرات اينقدر كارش درسته كه من بعضي وقتا خدا رو شكر ميكنم كه همين چند قطره اينترنتم رو جلوشو نگرفته.

بالا