برگزیده های پرشین تولز

راهنمايي در مورد يك بازي ديگر!!!

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
من براي بازي Tom Clancy's splinter cell كارت گرافيكي 32مگ ميخوام كارت فعلي ام 16 مگه بعدش دوتا كارت تا حالا امتحان كردم يكيش Gforce 64M بود. یکیش هم TNT2 32M. عرضم به حضورتون كه هيچ كدومشون كار نكردن!
خلاصه ... آها mother board ام هم ASUS - P3BF هه خلاصه اگه ميدونين چي به اين لعنتي ميخوره رحمتتون رو دريغ نكنين تنكس!!!

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
من درست نفهميدم...منظورت چيه.
اما اين بازيه splinter cell خيلي سنگينه و رو هر كارتي خوب جواب نميده.
من خودم با Geforce4 MX 64MB ميتونم اجراش كنم.
اما بعيد ميدونم روي TNT2 درست اجرا شه.چون TNT2 ديگه يه كارت خيلي قديمي و رده خارج محسوب ميشه و تو 90% بازيهاي جديد جواب نميده.
بهرحال تا اونجا كه من شنيدم اين بازيو با Geforce2 هم ميشه اجراش كرد.

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
اممم

عجيبه !!!

چه GeForce اي ؟ 2 يا 4 ؟
2 بود

من خودم با Geforce4 MX 64MB ميتونم اجراش كنم.
اما بعيد ميدونم روي TNT2 درست اجرا شه.چون TNT2 ديگه يه كارت خيلي قديمي و رده خارج محسوب ميشه و تو 90% بازيهاي جديد جواب نميده.
بهرحال تا اونجا كه من شنيدم اين بازيو با Geforce2 هم ميشه اجراش كرد.
مادر بردتون ASUS - P3BF ه؟ :?:

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من براي بازي Tom Clancy's splinter cell كارت گرافيكي 32مگ ميخوام كارت فعلي ام 16 مگه بعدش دوتا كارت تا حالا امتحان كردم يكيش Gforce 64M بود. یکیش هم TNT2 32M. عرضم به حضورتون كه هيچ كدومشون كار نكردن!
خلاصه ... آها mother board ام هم ASUS - P3BF هه خلاصه اگه ميدونين چي به اين لعنتي ميخوره رحمتتون رو دريغ نكنين تنكس!!!

ببين بهار خانوم اين كامپوتر ها يه مشكل اساسی دارن و اون هم اينه كه اطلاَ قابل پيش بيني نيستن، بعید میدونم کسی بتونه آدرس دقیقه یه گافیک کارت که به سیستمت بخوره رو بده اما از اونجا که سیستمت جدیده برام عجیبه که گرافیک کارتهای قبلی رو نگرفته! چون معمولاً سیستمهای جدید از اینجور جنقولک بازی ها سر آدم در نمیارن.

ببین به نظر من موقع نصب گرفیک کارتها یه جایی اشتباه کردی، من توصیه میکنم بایس سیستم رو قبل از نصب گرافیک کارد دیس ایبل کنی. این رو امتحان کن ببین جواب میده یا نه.

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
خب مشكل منم دقيقا همينه ديگه!
مادر بوردم زيادي لوسه! هر كارتي بهش نميخوره ):

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
خب مشكل منم دقيقا همينه ديگه!
مادر بوردم زيادي لوسه! هر كارتي بهش نميخوره ):
والا من خيلي كم بازي مي كنم يعني در واقع زمان جوونيام بازي مي كردم(الان فقط هر از گاهي برا دوستان نصب مي كنيم) خلاصه اينكه من اين بازي رو نه ديديم و نه جايي شنيدم ولي:
فكر كنم مشكلت اينه كه درايور كارت گرافيكت رو نصب نكردي يعني ويندوز خودش كارت گرافيكت رو مي شناسه و شما هم يادت رفته نصبش كني مخصوصا اون كارت Geforce. احتمالا بايد رو كارت Geforce جواب بده.

راستي چه جالب مادر بردت مثل مادر برد منه

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16

ببين بهار خانوم اين كامپوتر ها يه مشكل اساسی دارن و اون هم اينه كه اطلاَ قابل پيش بيني نيستن، بعید میدونم کسی بتونه آدرس دقیقه یه گافیک کارت که به سیستمت بخوره رو بده اما از اونجا که سیستمت جدیده برام عجیبه که گرافیک کارتهای قبلی رو نگرفته! چون معمولاً سیستمهای جدید از اینجور جنقولک بازی ها سر آدم در نمیارن.

ببین به نظر من موقع نصب گرفیک کارتها یه جایی اشتباه کردی، من توصیه میکنم بایس سیستم رو قبل از نصب گرافیک کارد دیس ایبل کنی. این رو امتحان کن ببین جواب میده یا نه.

من آخر نفهميدم كارته نصب نمي‌شه يا بازيه؟! :?:
پست قبلي من براي اجرا نشدن بازي بود ولي اگر كارت گرافيكت نصب نمي‌شه اين را بخوان:

مادر برد من Asus P3BF هستش و كارت گرافيكم هم TNT 32MB هستش و مشكلي نداره.شايد لازم باشه بيشتر توضيح بدي؟

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
راستي يك نكته الان يادم افتاد كه شايد به درد بخوره:
همونطور كه ميدونيم ويندوز XP اكثر كارتهاي گرافيكي رو خودش ميشناسه.اما بعضي از كارتها و مخصوصا TNT2 رو حتما بايد با اينكه ويندوز XP خودش ميشناسه,از روي درايور خود كارت مجددا آپ ديتش كرد.
خصوصا كارت TNT2 در صورتيكه اينكارو نكنيم,توي خيلي از بازيها مشكلات فراووني خواهد داشت اما با آپ ديت كردن درايور از روي درايور شركت سازنده درست ميشه.

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
اصلا اين بازيو فراموش كنين!
من وقتي كارت رو نصب ميكنم (يعني ميذارمش رو مادربورد) و كامپيوتر رو روشن ميكنم اصلا مانيتور هيچ چيز رو نشون نميده كاملا سياهه يعني ديگه به مرحله ي نصب درايور نميرسم!

مادر بورد من شايد پير شده ... :rolleyes:

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
من وقتي كارت رو نصب ميكنم (يعني ميذارمش رو مادربورد) و كامپيوتر رو روشن ميكنم اصلا مانيتور هيچ چيز رو نشون نميده كاملا سياهه يعني ديگه به مرحله ي نصب درايور نميرسم!

ببينم شما مطمئني كه كارته سالمه؟
اگه كارته سالمه و اينطور ميشه ,با يك كارت ديگه هم امتحان كن.بعضي از مادربوردهاي نه چندان خوب مثل همين ايسوس P3BF با بعضي كارتها ميتونن مشكل داشته باشن.

احتمالشم هست كه خود مادر بوردتون مشكلي داشته باشه.

بهرحال كلا مادر بورد ايسوس P3BF تا اونجا كه من برخورد داشتم مادر بورد اذيت كن و بد غلقي (درست نوشتم؟ )هست.

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
ببینم یه سوال، کارت گرافیک قبلیت چه مدلیه؟

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16

اگه كارته سالمه و اينطور ميشه ,با يك كارت ديگه هم امتحان كن.بعضي از مادربوردهاي نه چندان خوب مثل همين ايسوس P3BF با بعضي كارتها ميتونن مشكل داشته باشن.

بهرحال كلا مادر بورد ايسوس P3BF تا اونجا كه من برخورد داشتم مادر بورد اذيت كن و بد غلقي (درست نوشتم؟ )هست.
همون طور كه گفتم مادر برد من P3BF هستش و كارت گرافيكم هم TNT مشكلي هم نداره؟ (فكر نكنم gforce رو p3bf جواب بده)
تنها چيزي كه به ذهنم مي رسه اينه كه شايد بهار كارت گرافيكش رو شل مي زنه سر جاش آخه اگه كارت گرافيك شل با شه مانيتور هيچ چيزي نشون نمي ده

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6

همون طور كه گفتم مادر برد من P3BF هستش و كارت گرافيكم هم TNT مشكلي هم نداره؟ (فكر نكنم gforce رو p3bf جواب بده)
تنها چيزي كه به ذهنم مي رسه اينه كه شايد بهار كارت گرافيكش رو شل مي زنه سر جاش آخه اگه كارت گرافيك شل با شه مانيتور هيچ چيزي نشون نمي ده

:shock: شل؟ نه بابا! تازه من با گوشتكوب هم كوبيدم توش محكم شه!
s2.gif

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12

:shock: شل؟ نه بابا! تازه من با گوشتكوب هم كوبيدم توش محكم شه!
s2.gif
پس همون ...

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
اينجوري صحبت نكنين لطفا ;)
بر حسب اينكه مادربوردت از AGP پشتیبانی می کنه یا نه کارت گرافیک بخر.
در ضمن ببین از چه نوع AGP پشتیبانی می کنه مثلا: APG2x,4x و یا 8x !
اینطور که من از مشخصات مادربوردت فهمیدم باید AGP 2x پیدا کنی!
ببین این مشخصات مادربوردته درسته؟
[left:09cf94cbbc]Processor Intel® Pentium® III/ II 233MHz~933+MHz
or CeleronTM SEPP (Singled-Edge) Processor

Chipset

Intel® 440BX AGPSet Support and PIIX4E South Bridge

Bus Architecture

AGP / PCI / ISA

AGP Connector

Accelerated Graphics Port Connector Supports
AGP 66MHz / 133MHz (Sideband) 3.3V Device

AGP Slot

Supports 2X Mode AGP 66/133MHz (Sideband) 3.3V Device

On Board IDE & Floppy Connectors

2 x UltraDMA/33 Bus Master IDE Ports (Up to 4 IDE Devices). Support UltraDMA/33 : 33MB/Sec (Max)
ATAPI IDE CD-ROM & LS-120 Supported
1 x Floppy Port (3 Mode, up to 2.88MB)

PC Health Monitoring

PC Health Monitoring ASIC Supports CPU Voltage, Fan Status, and System Temperature Detection
Intel® LDCM S/W and ASUS PC Probe Utility Bundled

Smart Slots for Expansion Flexibility*

6 Pure PCI Slots* compliant with PC ' 99 Requirement
6 PCI Slots* and 1 ISA Slot Provides Greatest Expansion
5 PCI Slots* and 2 ISA Slots Ensures Legacy Compatibility
Provide 4 DIMM Slots for Greatest Memory Capacity

System Bus

Intel 440BX AGPset Supports 100MHz Front Side bus

System Memory

4 x 168-pin DIMMs Sockets Support 8MB to 1024MB Memory Capacity.
PC100 SDRAM 8/16/32/64/128/256MB 168-pin SDRAM, ECC supported

PC ' 99 Compliant Colorful I/O

1 x PS/2 Keyboard Port
1 x PS/2 Mouse Port
1 x Parallel Port (ECP, EPP Port)
2 x USB Ports
2 x Serial Ports

On Board PCI IDE

Dual UltraDMA/33IDE Ports Support Greater Than 8.4GB HDD,ATAPI IDE CD-ROM & LS-120
WOL Header Onboard

ATX Power Connector

3V, 5V and 12V 20-pin ATX Power Connector, Soft Power Off Supported

Smart BIOS

Allow Vcore Voltage and System Frequency Adjustable in BIOS without using traditional Jumper
Provide Safe Limit for Dangerous Settings such as Vcore to prevent System Crash
Bootup Block Write Protection against Virus Infection
Support Suspend-To-RAM Function to Save Power
IDE/SCSI HD/MO/ZIP/CD ROM/Floppy Bootup supported
Still Keep Traditional DIP Adjustment

Other Advanced Features

Message LED as a reminder to user not to plug or pull up add-on Cards while SB Power is on
Fan Status/Temperature/Voltage Monitoring and Alert
PS/2 Mouse/Keyboard/Modem Power Up Supported

Package Contents

P3B-F Motherboard x 1
Universal Retention Module x 1
User's Manual x 1
Driver CD x 1
IDE Cable x 1
Floppy Cable x 1

Board Size

ATX Form Factor with size : 19.2cm x 30.4cm (7.55" x 12.0")[/left:09cf94cbbc]

ali