برگزیده های پرشین تولز

راهنماي ثبت نام واستفاده ازسايت سرمايه گذاري گلدن استار(معتبرترين سايت سرمايه گذاري)

نظر شما در مورد این تاپیک

• Total voters
    14

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Goldenstar

معرفي اولين و يكي از بهترين سايتهاي سرمايه گذاري hyip​

در پلان يک ( SELEVER)اين سايت روزانه 1% سود به سرمايه شما ميدهد

100$ سرمايه =ماهيانه 26$ ( به روزهای تعطيل يکشنبه ها سود تعلق نميگيرد)

در پلان دو (طلايي ) 2% سود روزانه پرداخت مينمايد

توجه: در گولدن استار از هر رایانه فقط يکبار عضو شويد در غير اين صورت سرمايه تان را از دست خواهید داد​

اولاً براي آن دسته از عزيزاني كه با اين گونه سايتها آشنايي چنداني ندارند عرض كنم كه اينطور سايتها با دريافت سرمايه اوليه كاربران به آنها روزانه سود ميدهند .
اما نكته اي كه اينجا بايد به آن توجه كرد اين است كه كدام سايت معتبر است ؟! چون خياي از سايتها بعد از جذب سرمايه هاي فراوان معلوم نيست کجا رفتند و به کلاه برداري ميپردازند.

همه ما اگر كمي دقت كنيم و روي سايت ها وقت بگذاريم به اين نكته پي خواهيم برد كه كدام سايت اعتبار دارد و كداميك فاقد اعتبار است .
مثلاً سايتي كه روزانه 1 درصد سود ميدهد ميتواند مورد اعتماد باشد . ولي خب بايد جوانب ديگرش را هم در نظر داشت .
مثالي از يك سايت سرمايه گذاري مورد اعتماد :
1 - داراي سيستم امنيتي مناسب باشد ( SSL )
2 - حداقل روزهاي فعاليتش 365 روز شده باشد .
3 - سود روزانه اش بيشتر از 5 درصد نباشد .
4 - تعداد كاربرانش مورد قبول باشد .
5 - پرداخت واقعي به كاربرانش داشته باشد .
6 - درصورت لزوم آدرس و شماره تلفني از مركز فعاليت خود ارائه دهد كه كاربر بداند با چه سايتي و از كدام كشور فعاليت ميكند .
مواردي كه ذكر كردم همه از ملزومات يك سايت سرمايه گذاري خوب ميباشد ... اما بعضي از سايتهاي سرمايه گذاري همه اين موارد را ندارند كه من به شما توضيح خواهم داد كه چطور به آنها ميشود اعتماد كرد
با توجه به نكاتي كه گفته شد اولين و يكي از بهترين سايتهايي كه من در آن فعاليت كردم و همچنان هم ميكنم را به شما معرفي ميكنم . البته شما بايد خود نيز به مطالعه درباره اين سايت بپردازيد و آگاهانه ثبت نام کنيد. زيرا مسئوليت سرمايه ما تنها بر عهده خودمان است. و هيچ کس را نميتوانيم به خاطر از دست دادن سرمايه مذمت نماييم زيرا سود سرمايه فقط به جيب خودمان ميرود اینجاست که بتيد مواظب باشيم و از کساني که تجربه دارند نهايت استفاده را ببريم.

گلدن استار

اين سايت داراي سيستم امنيتي SSL ميباشد كه هم امنيت را تامين ميكند و هم يك سيستم گران قيمت است . در زیر تصویر از نمای صفحه اول سایت را می بینید

home.gif

سود روزانه اين سايت 1 درصد موجودي شما هست 100$ (8800تومان)داشته باشيد روزي 1$ (880 تومان) سود ميبريد يعني ماهيانه 26$ ( 22880 تومان)این سایت یک شنبه ها سودی پرداخت نمیکیند که در ماه 4 روز میشود.

ثبت نام در اين سايت مجاني است اما براي اينکه سود به شما تعلق گيرد بايد سرمايه گذاري کنيد حداقل آن هم 10$ است.
اين پلان نقره اي ( silver) از پلان ديگر ( gold) بهتر است زيرا هر روز درآمدتان را ميتوانيد انتقال دهيد از طرفي بعد از 30 روز ميتوانيد سرمايه اوليه خود را برگردانيد البته قبل از 30 روز هم ميشود اما 25% سرمايه شما كسر ميشود.
مزاياي پلان نقره اي :
سود را حتي 1 دلار باشد ميتوانيد به ايگولدتان انتقال دهيد.
بعد از 30 روز اگر دوست نداشتيد سرمايه گذاري کنيد مي توانيد سرمايه خود را پس بگيريد. اما در پلان نقره اي اينگونه نيست مدت سرمايه گذاري 90 روز است و سود و سرمايه بعد از نود روز عودت داده ميشود . در عوض 2% سود روزانه به اين پلان تعلق ميگيرد.

((بنده به شخصه پلان نقره اي selever را سفارش ميکنم))
اين شركت يك شركت دلال عتيقه جات هست كه در آلمان فعاليت ميكند و جديدا به انگلستان رفته. و از سال 2003 تا كنون فعاليتي صادقانه و منصفانه داشته است .
خود من الان در اين سايت ۳۰۰ دلار سرمايه گذاري كرده ام كه روزي 1 درصد موجودي ام يعني ۳ دلار سود (Profit) ميگيرم .... بديهي هست كه هر چه بيشتر سرمايه گذاري كنيد سود روزانه بيشتري خواهيد گرفت . البته من اوايل با 10 دلار سرمايه گذاري شروع كردم .
يكي از خوبيهاي اين سايت اين است كه وقتي سود روزانه را به شما داد هر وقت كه تقاضاي انتقال پولتان را به حساب ايگولدتان كرديد آنرا در حدود 10 ساعت به ايگولدتان ميفرستد .
البته گاهی مثلا پنجشنبه ها را همراه درخواست روز جمعه شما در روز شنبه واریز می کند اگر به صفحهای درخواست و فیشهای دریافتی من توجه کنید می بینید که گاهی البته به ندرت ۴ روز طول می کشد ولی در عوض چند درخواست آخر را همراه یکدیگر ارسال می کند
حق کميسيون به شما :

سايت گولدن استار 5% ميزان سرمايه گذاري( پلان نقره اي) زير مجموعه ها ي مستقيم ( فقط مستقيم) را به شما ميدهد مثلا اگر يک نفر از لينک شما عضو شود و 1000 دلار سرمايه گذاري کند . گولدن استار 50 دلار به ميزان سود شما واريز مي کند اگر در پلان نقره اي عضو باشيد ميتوانيد آن را به ايگولدتان واريز نماييد. اين يکي از مزاياي خوب سايت گولدن استار ميباشد خصوصا براي کساني که ميتوانند زير مجموعه هاي فراوان کسب کنند.

زودتر عضو شويد و دوستانتان را به عضويت دعوت كنيد

براي افتتاح حساب ايگولد روي لوگوی زير کليک نماييد اگر براي افتتاح حساب نياز به راهنمايي داريد از لينك تاپيك زير لوگو استفاده كنيد

تاپيك راهنماي افتتاح حساب ايگولد http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=340206#post340206

براي عضويت در گولدن استار بر روي لينك پايين كليك نماييد

بعد از آن به قسمت Register سايت رفته و فرم را پر كنيد . ( يادتان باشد اطلاعات را دقيق وارد كنيد )
در قسمتي كه شماره حساب ر از شما ميخواهد شماره حساب ايگولد خود را وارد كنيد .

reg.gif

پس از آنكه عضويتتان تكميل شد ايميلي براي شما ارسال خواهد شد سپس وارد سايت شده و وارد قسمت كاربري خود شويد
__tn_tozeh.gif

و به قسمت Deposit برويد . در اين قسمت ميتوانيد 10 دلار يا بيشتر را از حساب ايگولد خود به اين سايت منتقل كنيد . نمونه صفحه واریز کردن سرمایه به این سایت به شکل زیر است
deposit.gif

در اين قسمت در جلوي عبارت dposit in: پلاني را كه مي خواهيد سرمايه گذاري كنيد طلايي يا نقره اي انتخاب كنيد و در جلوي عبارت Deposit Amount: مقدار مبلغي را كه مي خواهيد سرمايه گذاري كنيد وارد كنيد و در جلوي عبارت Form Account : شماره حساب ايگولد را وارد نماييد (البته به طور اتوماتيك شماره حساب ايگولد شما كه هنگام ثبت نام وارد نموده ايد موجود است) بعد از آنكه پولتان را به حساب اين سايت منتقل كرديد بايد منتظر اين باشيد كه روزانه 1 درصد سود به شما تعلق گيرد . هر وقت هم كه پشيمان شديد و خواستيد پول خود را به حساب ايگولد برگردانيد بايد به قسمت Witdrow برويد .... اما يادتان باشد كه اگر 30 روز از زمان انتقال پولتان از ايگولد به اين سايت نگذشته باشد و بخواهيد پولتان را برداشت كنيد 25 درصد از اصل سرمايه تان كسر خواهد شد . اما اگر 30 روز از زماني كه پول خود را وارد اين سايت كرده ايد (Deposit) گذشته ميتوانيد به راحتي و بدون هيچ كسري پولي (Fee) پول خود را به ايگولد بريزيد .
من به شخصه اين سايت را قبول دارم و در موردش هم كلي تحقيق به عمل آورده ام ... من مدت دو ماه است كار با اين سايت را شروع كرده ام حال كه از پرداخت آن صددرصد مطمئن شده ام آن را به دوستان توصيه مينمايم

به نظر من اونهايي كه ميخواهند تو اين سايت 500 دلار سرمايه بريزند كمي اهل ريسك بالا هستند اگر از 100 دلار شروع كنيم خيلي عاليه بعد كه مطمئن شديم موجودي را بيشتر كنيم . شما ميتوانيد تا هر مقدار بخواهيد سرمايه خود را افزايش دهيد.

درآمد به ريال --------------سود به دلار( 880 تومان) بدون حق------------ مدت زمان -------------- مبلغ سرمايه گذاري
----------------------------كميسيون معرفي ديگران كه آن هم---------------------------------------در پلان سيلور
----------------------------ميتوانند بيشتر از اين مقدار باشد.

228800 ------------------------------------ 26 دلار ----------------------- 30 روز ------------------ 100 دلار

457600 ------------------------------------ 52 دلار ----------------------- 30 روز ----------------- 200 دلار

1144000-----------------------------------130 دلار ----------------------- 30 روز ---------------- 500 دلار

2288000 ---------------------------------260دلار ------------------------ 30 روز ------------------ 1000 دلار

عضويت در سايت گلدن استار ( Golden-star )

براي عضويت كليك كنيد ===> عضويت

ايميل سايت گولدن استار هم [email protected] و همچنين [email protected] ميباشد.

هنگامیکه شما می خواهید وارد قسمت درخواست سودتان شوید یک صفحه باز می شود و سوال سری را که در هنگام ثبت نام شما خود طرح می کنید و جواب می دهید را از شما سوال می کند.
secutity.gif

دوستان اين ديگه نه فال است نه تماشا دريافتهاي من در مدت ۳۸ روز از سايت گولدن استار من از ۱۹ می با 1۹۵ دلارشروع کردم و حالا( 16 جولاي 2005) برابر با (25 تیرماه 1384 ) 309 دلار در سايت دارم.
قبلآ ۱۹۵ دلار بود بتدریج به آن اضافه کردم​

request.gif

پندینگ بدین معنا است که در حال انجام است شاید برایتان جالب باشد که آخرین درخواست من به تاریخ ۱۲ جولای ۲۰۰۵ در کمتر از نیم ساعت به حساب پرداخت شد و گاهي هم مانند سه درخواست آخر در طول دو روز پرداخت نشد و يكجا پرداخت شد با فیش دریافتی آن در ایگولد مقایسه کنید و ببینید​

و این هم نمونه فیشهای دریافتی من در ایگولد فیشها را با صفحه بالا مقایسه نمایید​
براي بهتر ديدن فيشها آنرا در كامپيوتر خود ذخيره نماييد بعد ببينيد يا در آدرس http://iran-golden-star.blogfa.com ببينيد
fish1721997.gif

fish2188668.gif

fish2197259.gif

همانطور که متوجه شدید این سایت مرتبا شماره ایگولد خود را برای جلوگیری از حک شدن عوض می کند​

سود يا زيان تنها به شما مربوط خواهد شد در عضويت هيچ گونه اجباري نيست خودتان تصميم بگيريد

شما با داشتن 500$ در اين سايت ماهي نزديک به 130دلار سود خواهيد کرد .
توجه: در گولدن استار از هر رایانه فقط يکبار عضو شويد در غير اين صورت سرمايه تان را از دست خواهید داد​

براي عضويت كليك كنيد ===> عضويت

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
به نقل از princekin :
قابل توجه دوستان لطفا تقاضاي تعطيلي تاپيك را نفرماييد قبلا از مديريت اجازه باز كردن اين تاپيك را گرفته ام
لطف نماييد مطالبي را عنوان بفرماييد كه در راستاي ارتقا سطح كيفي تاپيك و يادگيري مطالب باشد
با تشكر پرنس كين
:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
ممنون از آموزشت

mansori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جالب بود خوشمان آمد

reza_ballack

Registered User
لایک‌ها
6
سلام .
توضیحاتتون جالب بود .
باید عرض کنم من بسیار بسیار تازه کارم . چه شما و چه کس دیگری اگر بتونن منو بیشتر راهنمایی کنن ممنون میشم .
خیلی دوست دارم این نوع کارو هم تجربه کنم .
ممنون .

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از reza_ballack :
سلام .
توضیحاتتون جالب بود .
باید عرض کنم من بسیار بسیار تازه کارم . چه شما و چه کس دیگری اگر بتونن منو بیشتر راهنمایی کنن ممنون میشم .
خیلی دوست دارم این نوع کارو هم تجربه کنم .
ممنون .

سلام دوست عزيز در اولي مرحله اگر حساب ايگولد نداري به تاپيك زير برو و مطابق راهنمايي هايي كه كرده ام در آنجا ثبت نام كن بعد در همين سايت هم به همين شكل كه در بالا گفتم ثبت نام كن بعد در خدمت شما هستم
اگر سوالي هم داري بپرس تا جواب دهم من بين ساعت 3 - 5 بعدازظهر ان لاين هستم مي توانم سريع به شما جواب دهم
http://forum.persiantools.com/t22479.html

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان اگر نظري دارند بفرمايند

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shervinrv :
من رو گلدن خيلي حساب باز کردم. بخ نظرت تا چقدر ميشه روش حساب کرد؟

عقيده من اينه كه تمام مالت رو روش نذار به گونه اي عمل كن كه علاوه بر اينكه سود خوبي نصبيت بشه ضرر هم نكني چون يك واقعيت را نمي شود انكار كرد سايت گلدن استار را كه همه و همه ازش تعريف مي كنند و تا حالا كسي ازش بد نگفته اگر نگيم 40 يا 30 درصد بلكه بگوييم 10 درصد احتمال جمع كردنش هست عقل سالم ميگه كاري كن كه ضرر نكني مثلا تا 1000 دلار كه بذار معادل ريالشي ميشه 1 ميليون اگر ضرر كني خيلي به جايي بر نمي خوره اگر چه اين هم ضرر برزگي است اما براي بالاتر از اين مبلغ اگر خودت داري سرمايه گذاري كن ولي اگر نداري نرو قرض كن يا وام بگير به حساب سود بالايي كه مي ده چون همانطور كه در بالا هم گفته م اگر 10 درصد و يا حتي 5 درصد هم احتمال ريسك داشته باشه اگر چه نرخ خوبي است ولي بعدش تو مي ماني و قسط و قرض
بنابراين اگر داري هر چه قدر مي خواهي سرمايه گذاري كن ولي اگر نداري خودت به آب و اتش نزن
حال تصميم با خود شماست چون تا حالا اين سايت كاري نكرده كه باعث عدم اعتماد شود چرا كه حتي اگر يكمورد عدم پرداخت داشت حالا تو تمام سايتها پخش مي شد روش حساب كن ولي خودت تصميم بگير بعدا نگي سرم كلاه كذاشتند

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از princekin :
عقيده من اينه كه تمام مالت رو روش نذار به گونه اي عمل كن كه علاوه بر اينكه سود خوبي نصبيت بشه ضرر هم نكني چون يك واقعيت را نمي شود انكار كرد سايت گلدن استار را كه همه و همه ازش تعريف مي كنند و تا حالا كسي ازش بد نگفته اگر نگيم 40 يا 30 درصد بلكه بگوييم 10 درصد احتمال جمع كردنش هست عقل سالم ميگه كاري كن كه ضرر نكني مثلا تا 1000 دلار كه بذار معادل ريالشي ميشه 1 ميليون اگر ضرر كني خيلي به جايي بر نمي خوره اگر چه اين هم ضرر برزگي است اما براي بالاتر از اين مبلغ اگر خودت داري سرمايه گذاري كن ولي اگر نداري نرو قرض كن يا وام بگير به حساب سود بالايي كه مي ده چون همانطور كه در بالا هم گفته م اگر 10 درصد و يا حتي 5 درصد هم احتمال ريسك داشته باشه اگر چه نرخ خوبي است ولي بعدش تو مي ماني و قسط و قرض
بنابراين اگر داري هر چه قدر مي خواهي سرمايه گذاري كن ولي اگر نداري خودت به آب و اتش نزن
حال تصميم با خود شماست چون تا حالا اين سايت كاري نكرده كه باعث عدم اعتماد شود چرا كه حتي اگر يكمورد عدم پرداخت داشت حالا تو تمام سايتها پخش مي شد روش حساب كن ولي خودت تصميم بگير بعدا نگي سرم كلاه كذاشتند
ممنون از راهنماييت.
من خودم سعي ميكنم كاري كنم كه نه سيخ بسوزه نه كباب. الان 500 دلار گذاشتم 10 روزه شده610 دلار تا 90 روز تموم بشه ميشه 3000 بعد تصميم دارم 1000 تاشو بردارم و 2000 بزارم بشه 10000. از اون به بعد به هر 10000 هر سه ماه 55000 ميده همه ي اين برنامه تا آخر اسال انجام ميشه. واسه اينكه اگه خدايي نكرده جمع كرد رفت همه برنامه هام به هم نريزه سعي كردم چند تا سايت خوبو مطمئن مثل خودش گير بيارم كه فقط رو يكي سرمايه گزاري نكرده باشم. نظرت چيه؟

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين فكري كه داري فكر خوبيست به شكل فكر نمي كنم مشلكي پيش بيايد ولي در جريان باش كه در پلان طلائي گلدن استار فقط سه بار مي تواني سرمايه گذاري كني نه بيشتر و هر بار حداكثر 10000 دلار

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از princekin :
اين فكري كه داري فكر خوبيست به شكل فكر نمي كنم مشلكي پيش بيايد ولي در جريان باش كه در پلان طلائي گلدن استار فقط سه بار مي تواني سرمايه گذاري كني نه بيشتر و هر بار حداكثر 10000 دلار
سه بار همزمان؟ يا کلا سه بار؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
ميشه با ip proxy توش دوباره عضو شد؟ واقعا گير ميده؟ فقط عضويت مهمه ديگه؟ يني من برم با يه کامپيوتر ديگه عضو بشم بعد تو خونه باهاش کار کنم که مشکل نداره نه؟

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shervinrv :
ميشه با ip proxy توش دوباره عضو شد؟ واقعا گير ميده؟ فقط عضويت مهمه ديگه؟ يني من برم با يه کامپيوتر ديگه عضو بشم بعد تو خونه باهاش کار کنم که مشکل نداره نه؟

در جواب سوال اول شما كلا سه بار
اما در جواب دوم شما
از هر كامپيوتر فقط يكبار عضو شو ولي يك راهنمايي مي تونم بهت بكنم انهم اينكه يك مودم غير از مودم اوليه با چيپستي متفاوت روي كامپيوتر نصب كن با ويندوز اكس پي از طريق يك مودم و حتما و حتما ويندوز 98 از طريق يك مودم ديگر حواستت و جمع در هر ويندوز مودم ديگر را از كار بيندازي ميتوانم بهت مودمهاي كريتيو و زولتريكس را معرفي كنم و بعد دو كارت اينترنت از دو اي اس پي متفاوت كاملا متفاوت كه اينهم ميتونم البرز و داتك را معرفي كنم
توجه داشته باش كه بعضي از اي اس پي ها عليرغم اينكه متفاوت هستند و لي اي پي مشتركي مي دهند و شما اگر مثلا همين البرز و داتك را استفاده كني متوجه مي شودي كه از اي پي هاي متفاوتي استفاده مي كنند (غير از اي پي دستگاه شما) و اگر در خانه دو خط تلفن داري كه ديگر چه بهتر هر مودم از طريق يك خط تلفن در انصورت ردگيري مشكلتر ميشه و معمولا انها هم يك چنين كاري نمي كنن
اما يك توصيه مهم اگر سرمايه گذاري با مبلغ بالا انجام مي دهي هرگز چنين كاري نكن چون اگر متوجه بشن كل پولت پريده و به هيچ وجه از برنامه هاي تغيير دهنده اي پي هم استفاده نكن چون سرورها بلافاصله انها را شناسايي مي كنند

يك كار ديگر هم مي تواني بكني يك دستگاه پنيوم 2 بدون كي بورد و موس و مونيتور تقريبا 70 تا 80 هزار تومان مي باشد بخر و از طريق ان و همان خط تلفن خودت ثبت نام كن

شرمنده كه زياد حرف زدم

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
اولا كه اي پي ما ايراني ها و كلا ديال اپ هر دفعه كه وصل ميشيم تغيير ميكنه !
و اين حرف كه از هر كامپيوتر يكبار عضو بشيم نميتونه درست باشه !
بيخودي هم بچه ملت رو به خرج ننداز مودم بخره !
شما براي اطمينان ديسكانكت كن بعد دوباره كانكت شو بعد به اون يكي اكانتت برو !(فقط برا اطمينان-كه اي پيت عوض بشه و نفهمن از يه اي پي به دوتا كامپيوتر لوگين شدي)
-------

36_33_6.gif

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
ميشه با اين سايتا که ip رو ميگن امتحان کرد؟چون من حالا حالا ها باهاش کار دارم. فکر نميکني بهتر اين باشه از خونه ي فاميل عضو بشم اونايي که مطمئنم اهل اين کارا نيستن؟ حرف mehdvius رو ميشه امتحان کرد. اون ساته که آي پي ر ميگفت چي بود؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
آقا رفتم چک کردم هيچ مشکلي نيست.هر بار يه آي پي ميده.البته شنيده بودم اينو ولي شک داشتم.فقط يه مسئله تو گلدن هم هر دفه آي پيم با دفه ي قبل فرق داره. اون مشکلي نداره که؟

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام شروين جان
به حرف اين دوستمان توجه نكن بنده يه چيزي ديده متوجه نشده
اگر حرف دوست ما درست بود در هر بار ورود ايگولد يك پين جديد ميخواست
مگر اينكه اين دوست ما هر بار كه وارد ميشه از طريق يك اي اس پي جداگانه اي وارد بشه
كه در انصورت بازهم قابل شناسايي است به هر حال اين ريسكو نكن

براي اينكه بهتر متوجه بشي شما اي پي را كه گلدن استار بهت نشون ميده به من بگو بعد چندين بار وارد وبلاگ من بشود فردا همين موقع بهت ميگم چي ساعت هايي وارد وبلاگم شدي ميگي نه امتحان كن

در ضمن ميتوني از فتوكپي هم بپرسي ايشان كاملا در جريان اين امر واقع هستند اگر فتوكپي از تاپيك ما ديدن فرمودند لطف كنند در اين مورد نظرشون بگن

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از princekin :
سلام شروين جان
به حرف اين دوستمان توجه نكن بنده يه چيزي ديده متوجه نشده
اگر حرف دوست ما درست بود در هر بار ورود ايگولد يك پين جديد ميخواست
مگر اينكه اين دوست ما هر بار كه وارد ميشه از طريق يك اي اس پي جداگانه اي وارد بشه
كه در انصورت بازهم قابل شناسايي است به هر حال اين ريسكو نكن

براي اينكه بهتر متوجه بشي شما اي پي را كه گلدن استار بهت نشون ميده به من بگو بعد چندين بار وارد وبلاگ من بشود فردا همين موقع بهت ميگم چي ساعت هايي وارد وبلاگم شدي ميگي نه امتحان كن

در ضمن ميتوني از فتوكپي هم بپرسي ايشان كاملا در جريان اين امر واقع هستند اگر فتوكپي از تاپيك ما ديدن فرمودند لطف كنند در اين مورد نظرشون بگن
ريسک نکنم بهتره. ولي مشکلي نيست. اولا ميتونم از يه سيستم ديگه عضو بشم.بعدش اينکه اصلا حسابو خالي نميکنم چون بعد از 90 روز ميشه پولو بر نداشت و گذاشت دوباره سود کنه. درسته ديگه؟ تازه من جايي خوندم که در هر دوره بشتر از 3 تا نميشه. يني اگه 3 تا گذاشتم يکيش تموم شد گرفتمش. ميتونم دوباره بزارم.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
هر دفعه که disconnect میشین آی پی تغییر میکنه ولی range آی پی ثابته

مگه اینکه آی اس پی رو عوض کنین

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از fotocopy :
هر دفعه که disconnect میشین آی پی تغییر میکنه ولی range آی پی ثابته

مگه اینکه آی اس پی رو عوض کنین
آي اس پي رو که عوض ميکنم کلا آيپي عوض ميشهبا همون آي اس پي قبلي دوتا اولي ثلبته دوتا دومي عوض ميشه تازه اينم مشکل نداره چون خيليا از آي اس پي هاي مشترک استفاده ميکنن. البته به قول پرنس ريسک نکنيم بهتره

بالا