برگزیده های پرشین تولز

راهنماي درباره save كردن تعداد زيادي وب پيج

kodakk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام خدمت دوستان عزيز

من ميخام تعداد زيادي صفحه وب پيج رو save كنم(حدود 5000 صفحه),هركدوم از اين صفحات يك سوال تستي به همراه جواب سول هستش.
با توجه به تعداد زياد صفحات انجام اينكار بصورت دستي خيلي طول ميكشه براي همين ميخام بصورت اتوماتيك اينكارو بكنم.ولي مشكلي كه دارم اينه كه براي دسترسي به صفحاتي كه ميخام save كنم بايد حتما log in كنم و در ضمن آدرس صفحات ثابت نيست و هر بار تغيير ميكنه و هر بار فقط براي همون session اعتبار داره(چون سايت براي استفاده online طراحي شده), پس بنابراين نميتونم از برنامه هاي دانلودر مثل teleport pro يا offline explorer استفاده كنم.
براي همين ميخام از يه برنامه automation استفاده كنم به اسم "perfect keyboard" كه بجاي اينكه من صفحات رو يكي يكي دانلود كنم و بعد save كنم اين برنامه اين كارو برام انجام ميده,يعني بجاي من موس رو حركت ميده و دكمه هاي كيبورد رو فشار ميده.در ضمن اين برنامه از جاوا و ويژوال بيسيك هم پشتيباني ميكنه.
:( اما مشكلي كه من دارم اينه كه بايد يه جوري به اين برنامه بفهمونم كه تا وقتي كه دانلود يه صفحه تموم نشده كار بعدي رو انجام نده.
+++در واقع سوال من اينه كه چه جوري ميشه با استفاده از جاوا يا ويژوال بيسيك يا هر روش ديگه اي پايان دانلود يه وب پيج رو مشخص كنم(وقتي كه done پايين صفحه مياد) و اونو به صورت يه متغير تعريف كنم؟
در ضمن عنوان صفحه وب پيج هميشه ثابت هستش(exam...)
يعني به برنامه بگم كه صبر كنه تا وب پيج با عنوان "exam" بصورت كامل دانلود بشه بعد حركت بعدي رو انجام بده.
در ضمن من به جاوا و ويژوال بيسيك تسلط زيادي ندارم پس لطفا در حد مبتدي و با ذكر جزييات منو راهنمايي كنيد.
پيشاپيش از كمك و راهنماييتون متشكرم. :)

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
نميتوني از webzip استفاده كني؟ شايد كارتو راه بندازه. باهاش ميتوني كل لينكهاي يه صفحه رو drag گني توي browser خود برنامه و بهمين صورت دانلود كني. يا اينكه يه آدرس بهش بدي بگي تا عمق n لينك برات save كنه.

اين برنامه رو من باهاش كار نكردم ولي مطمئنا اين امكان رو داره كه بين كارهاش يه delay بزاري. از همون ميتوني استفاده كني كه توي delay پيج هات save شن.

حالا سوالاي چه امتحاني هست؟ شايد جاي ديگه گير بياد.

kodakk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از sefrvayek :
نميتوني از webzip استفاده كني؟ شايد كارتو راه بندازه. باهاش ميتوني كل لينكهاي يه صفحه رو drag گني توي browser خود برنامه و بهمين صورت دانلود كني. يا اينكه يه آدرس بهش بدي بگي تا عمق n لينك برات save كنه.

اين برنامه رو من باهاش كار نكردم ولي مطمئنا اين امكان رو داره كه بين كارهاش يه delay بزاري. از همون ميتوني استفاده كني كه توي delay پيج هات save شن.

حالا سوالاي چه امتحاني هست؟ شايد جاي ديگه گير بياد.

نه webzip هم فايده نداره به 2 دليل:
اولا اينكه همونطور كه گفتم آدرس صفحات ثابت نيستش يعني اينكه فقط در همون لحظه ميشه ازش استفاده كرد.
دوما اينكه توي صفحه يه لينك هستش كه بصورت جاوا هستش و اين مدل لينك رو نميشه با اين برنامه ها دانلود كرد.
سوما اينكه صفحه ها به ترتيب ميان يعني اينكه تا صفحه اول نياد آدرس صفحه دوم معلوم نميشه كه بخوام اون آدرسو بذارم توي webzip .خلاصه اينكه با برنامه هاي دانلودر نميشه.

سوالاي امتحان پزشكي هستش و متاسفانه جاي ديگه پيدا نميشه.

در هر صورت مرسي از كمكت. :)

kodakk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يعني هيچكس نيست كه بدونه؟؟؟ :( :( :(

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من هم میخواستم Teleportpro رو معرفی کنم که با این توضیحات که دادی بعیده... مگه اینکه یه نظم خاصی داشته باشه لینک ها
حالا یه تستی کن. شاید جواب داد.

بالا