برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای انتخاب فریم ورک مناسب PHP

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
باسلام به دوستان،
از بین فریم ورک های PHP یادگیری کدام یک آسان تر و سریع تر هست؟ و البته از لحاظ کارآیی هم در حدی باشه که بشه از اون به عنوان یک ابزار جامع در پروژه ها استفاده کرد.

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,683
باسلام به دوستان،
از بین فریم ورک های PHP یادگیری کدام یک آسان تر و سریع تر هست؟ و البته از لحاظ کارآیی هم در حدی باشه که بشه از اون به عنوان یک ابزار جامع در پروژه ها استفاده کرد.
Laravel بهترین گزینه هست براتون
یادگیری آسان + منابع آموزشی گسترده + سرعت مناسب و...
همچنین yii هم میتونید بررسی کنید

hosein_nm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
باسلام به دوستان،
بنظر من لاراول کار کنید
کیک پی اچ پی و yii هم خوبه

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
Laravel بهترین گزینه هست براتون
یادگیری آسان + منابع آموزشی گسترده + سرعت مناسب و...
همچنین yii هم میتونید بررسی کنید
بنظر من لاراول کار کنید
کیک پی اچ پی و yii هم خوبه
تو سایت های خارجی وقتی داشتم مقایسه فریم ورک ها رو نگاه می کردم لاراول واقعا رشد خوبی داشته. به احتمال زیاد همین لاراول رو یاد بگیرم.
yii رو خیلی وقت پیش خواسته بودم امتحان کنم و خب اون موقع برای ورژن جدیداش نتونستم آموزش پیدا کنم برای همین بیخیال شدم. ولی از لحاظ سرعت مثل اینکه نسبت به لاراول خیلی بهتر است

ali_chegini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بنده فریم ورک لاراول رو پیشنهاد میکنم البته قبلش باید به پی اچ پی مسلط باشید

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
بنده فریم ورک لاراول رو پیشنهاد میکنم البته قبلش باید به پی اچ پی مسلط باشید
ظاهرا لاراول خیلی خوب هست!
من حتی یک پکیچ آموزشی هم براش گرفتم ولی با اینکه آموزش با نسخه 4 بود تا اینجا تمامی کدها رو تونستم تو ورژن خودم که 5.2 هست اجرا کنم و مشکلی پیش نیومده.
درکل از دوستان که این فریم ورک رو معرفی کردن سپاس گذارم، فکر کنم همون نیمه گم شده خودم رو پیدا کردم :general606:

ali_chegini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ظاهرا لاراول خیلی خوب هست!
من حتی یک پکیچ آموزشی هم براش گرفتم ولی با اینکه آموزش با نسخه 4 بود تا اینجا تمامی کدها رو تونستم تو ورژن خودم که 5.2 هست اجرا کنم و مشکلی پیش نیومده.
درکل از دوستان که این فریم ورک رو معرفی کردن سپاس گذارم، فکر کنم همون نیمه گم شده خودم رو پیدا کردم :general606:
خب خدارو شکر که به مقصود رسیدید - فقط یادتون باشه لاراول هنوز تکمیل نشده و کاهی تغییرات کوچیکی توش صورت میگیره - موفق باشید

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
خب خدارو شکر که به مقصود رسیدید - فقط یادتون باشه لاراول هنوز تکمیل نشده و کاهی تغییرات کوچیکی توش صورت میگیره - موفق باشید
می تونید این مورد رو کمی توضیح بدید که منظورتون از تکمیل نبودن و اعمال تغییرات چی هست؟

ali_chegini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
منظورم اینه که گاهی ی دستوری تو مثلا ورژن 4 وجود داره که وقتی ورژن 5 میاد اون دستور رو حذف میکنن یا سینتکسشو تغییر میدن - البته مثال زدما
این موضوع تو تمام فریم ورکا هست مگه اونایی که دیگه کاملا تسبیت شدن مثل کدیکنایتر - اگه بروز باشی مسئله مهمی نیست

aordibehesht

Registered User
لایک‌ها
90

Hossein_Gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سعی نکن خودتو محدود کنی فریم ورک های مختلف بسته به پروژه و سایزش میتونن متغییر باشن مطلب جدیدی در این باره تو سایتم هست خواستی اونم مطالعه کن شاید بدردت خود

موفق باشید
www.HosseinGH.ir

Grand

Registered User
لایک‌ها
7
انتخاب فریمورک مناسب بستگی به عوامل مختلفی داره که یکیش یادگیری آسان و مستندات خوبه.
بطور کلی یک نسخه رو نمیشه برای همه پیچید.

بالا