برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای برند سازی

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,016
نظرتون درمورد ایجاد برند به اسم " ارزانکده " چی هست؟ یه حجم زیادی سایت به این اسم ارزانکده هست و این کلمه سرچ هم دارد ، برای این کلمه رتبه 5 بودم و عنوان سایت رو داخل هدر قالب اچ یک کردم برای این کلمه به کلی پنالتی شدم بعد از چندین ماه دیگه هم برنگشت ، انگار که پنالتی شدن با تگ اچ از هر بکلینک اسپمی بدتره ! ، حالا میخوام اسم برند رو بزارم ارزون کده چون اسم خود دامنه همینه ولی کسی سرچ کنه ارزون کده گوگل میگه منظورتان ارزانکده بود؟ و صفحه رو خودکار به سرچ ارزانکده تغیر میده ، ترجمه گوگل زدم قسمت صوتی ببینم این اسم دامنه arzunkadeh رو چی تلفظ میکنه گوگل این کلمه رو ارزانکده تلفظ میکنه بجای ارزون کده ترجمه متنی هم میزنه ارزانکده ، نظرتون چی هست؟ میشه به گوگل فهموند که این کلمه به اسم ارزون کده هست؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
نظرتون درمورد ایجاد برند به اسم " ارزانکده " چی هست؟
به نظرم جالب نیست به دلیل :
آدم یاد مغازه هایی میوفته که همه جنسها رو مثلا میدن 5 تومن یا شاپ های ماهواره ای و ...
دامنه های مختلفی میتونه داشته باشه : arzankade - arzankadeh-arzunkade-arzunkadeh

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,016
به نظرم جالب نیست به دلیل :
آدم یاد مغازه هایی میوفته که همه جنسها رو مثلا میدن 5 تومن یا شاپ های ماهواره ای و ...
دامنه های مختلفی میتونه داشته باشه : arzankade - arzankadeh-arzunkade-arzunkadeh
الان مشکل گوگل هست که ارزون کده رو کلمه املایی غلط شناسایی میکنه و سرچ ارزانکده رو میاره
من میخوام با کلمه ارزون کده شناخته بشم با کلمه ارزانکده به کلی پنالتی شدم با هشتگ و برند سیگنال هم درست نشد

Tgplus.ir

Registered User
لایک‌ها
166
به دلیل این هست که هنوز سایت یا صفحه قوی برای این کلمه کلیدی (ارزونکده) وجود نداره و بعد از مدتی که سایت رو زدید و روش لینک سازی کردید و شناخته شد همه چی اوکی میشه و دیگه نمیگه منظورتون این هست یا نه...

برای دامنه صفر فکر کنم بیش از 3 ماه طول بکشه (اگه خیلی جامع باشه)

بالا