برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای خرید تلویزیون پلاسما

el_1362

Registered User
لایک‌ها
30
سلام دوست عزیز
ما خودمون تو خونه 5 سال هست که پلاسمای پاناسونیک داریم که فول اچ دی هم هست اگر پاناسونیک پیدا کنید خیلی خوبه چون ژاپنی هست و پلاسما هم تصاویر واقعی تری رو برای شما به ارمغان خواهد آورد و بخصوص در مورد تصاویر متحرک و اکشن برتری قابل توجهی نسبت به ال ای دی ها داره. ما هم که ابتدا گرفته بودیم همه میگفتن پلاسما چیه؟ ولی وقتی یک مستند bbc رو با این دستگاه و ال ای دی های خودشون دیدند تفاوتش و طبیعی بودن رنگها رو متوجه شدند.
فقط دقت کنید که اگز میخواههید روزی 10 ساعت از تلویزیون پلاسما استفاده کنید توصیه نمیشه

shm744

Registered User
لایک‌ها
168
من 2 ساله پلاسما سامسونگ دارم ...
فوق العاده با کیفیته ....
بهتون پیشنهاد می کنم حتما برید طرف پلاسما ...
طبق همون چیزی که گفتین درسته مصرف برقش بالاتره اما نسبت به هزینه led جبران می شه ...
تفاوت پولی LED رو می تونین بدین حداقل 20 سال پول برق پلاسما !!!
تنها مشکلی که پلاسما داره اینه که به مدت طولانی نباید تصویر ثابت باشه چون برای تلویزیون مشکل پیش میاد که البته خود تلویزیون ها تنظیمات دارن واسه این مشکل که پس از چند دقیقه خودشون یه حرکتی به تصویر می دن ...
بازم می گم پیشنهادم بلا استثنا پلاسماست چون کیفیت واقعا عالی داره ...

porya7847

Registered User
لایک‌ها
21
پلاسما گزینه خیلی خوبی برای تلویزیون خونگی هستش...ولی فقط و فقط پاناسونیک...اصلا دنبال مارکهای دیگه نباشید..خودتونم میتونید ببینید

arashmidos

Registered User
لایک‌ها
46
اگه از من بپرسی میگم اصلا" پلاسما نگیر ولی اگه تصمیمت روی خرید پلاسما قطعیه فقط پاناسونیک بگیر.

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
سلام دوست عزیز
چند ماه پیش منم قصد خرید تلوزیون رو داشتم . محدودیت مالی هم چندان نداشتم و با هزینه ای که کناز گذاشته بودم می تونستم هم ال سی دی بگیریم هم ال ای دی و هم پلاسما.
اما سراغ پلاسما رفتم :
این دلایل نتیجه سلیقه و تجربه من بعد از حدودا 1 ماه گشت و گذار داخل مغازه ها بود و اصلا دلیل نمی شه که درست باشه! نظر شخصی بنده هست.
تصاویر ال ای دی بسیار پر رنگ هست و البته این پر رنگی جذاب هم هست. اما به نظر من این رنگ ها زیادی نقاشی شدن و واقعی نبودن. درسته که تصویر پلاسما یه کم کم رنگ تره اما رنگ تصویر واقعی تره.
عمر پلاسما بسیار بیشتر از اا ای دی و ال سی دی هست.
در برابر ضربه مقاوم تر هست.
مصرف برقش البته بیشتره.
اگر اهل بازی و یا دیدن فوتبال و یا مسابقات ورزشی هستی باید بگم پلاسما باید اولویت اولت باشه. یه کم اگر توی اینترنت بگردی می فهمی که تصاویر در ال ای دی و ال سی دی در مسابقات ورزشی و کلا هر تصویری که مثل مسابقات ورزشی تحرک داشته باشه دارای سایه هست. اگر دو تصویر رو در کنار هم ببینی و به توپ مسابقه دقت کنی می بینی که توپ در ال سی دی و ال ای دی شبه داره اما پلاسما اینجوری نیست.
اما خوب مدل های پلاسما محدود تره و من روشون آندروید ندیدم که البته به نظرم اصلا مهم نیست.
بهترین مدل پلاسما در دنیا ظاهرا برای پاناسونیک هست. اما توی تهران خیلی کمه و اونهایی که میفروشند با قیمت کذایی می فروشند! پایونیر هم ظاهرا حرف های زیادی داره که من اصلا توی ایران ندیدم.
اما تا چند ماه پیش سامسونگ دو مدل 43 اینچ پلاسما داشت. یکیش سه بعدی بود و اون یکی ساده.
پیشنهاد من هم به شما پلاسما هست.
در هر صورت موفق باشید

Finjan1989

Registered User
لایک‌ها
276
ممنون عزیز بابت اطلاعاتتون .
یه سوال ازتون داشتم :
میگن تو تلویزیون پلاسما رو نباید تو اتاق روشن بذارین . منظور اینه که نباید نور مستقیم بهش تابیده بشه یا کلا نباید نور اتاق زیاد باشه ؟
یه سوال دیگه .
اگه مشکلی برای این تلویزیون ها پیش بیاد تعمیر کارها میتونن درستش کنن یا نه ؟
فکر کنم تعمیرش سخت تر از ال ای دی و ال سی دی باشه .

compusan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ممنون عزیز بابت اطلاعاتتون .
یه سوال ازتون داشتم :
میگن تو تلویزیون پلاسما رو نباید تو اتاق روشن بذارین . منظور اینه که نباید نور مستقیم بهش تابیده بشه یا کلا نباید نور اتاق زیاد باشه ؟
یه سوال دیگه .
اگه مشکلی برای این تلویزیون ها پیش بیاد تعمیر کارها میتونن درستش کنن یا نه ؟
فکر کنم تعمیرش سخت تر از ال ای دی و ال سی دی باشه .

سلام
دوست عزیز
من در سایت نارنجی یا زومیت خوندم، صفحه پلاسماهای جدید، مات هستند تا مشکل انعکاس نور پیش نیاد
تلویزیون خریدید؟ اگه پلاسما خریدید میشه نظرتونو بگین؟
بنده قصد خرید samsung plasam ps43f4950 دارم. مثل اینکه توی مدلهای موجود از همه شون بهتره.
ممنون میشم اگه جواب بدی.

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
آقا به نظرم سری که درد نمیکنه دستمال نبندین. کل دنیا دارن ال ای دی میخرن شما هم همونو بخرین

compusan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا به نظرم سری که درد نمیکنه دستمال نبندین. کل دنیا دارن ال ای دی میخرن شما هم همونو بخرین
حرف شما درسته، ولی نظرات خوب در مورد پلاسما نسبت به ال ای دی می چربه ضمن اینکه، کم قیمت ترین ال ای دی 3 بعدی 2.400.000 پولشه.

compusan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حالا چرا پلاسما میخوای بگیری ؟
قیمتش خیلی خوبه، من با میز میخوام کلا حدود 2200 هزینه کنم و البته تعریف از واقعی بودن رنگها در پلاسما و شبح نداشتن تصویرهای پرتحرک شنیدم

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
حرف شما درسته، ولی نظرات خوب در مورد پلاسما نسبت به ال ای دی می چربه ضمن اینکه، کم قیمت ترین ال ای دی 3 بعدی 2.400.000 پولشه.
والا پلاسما اگه کارش درست بود شرکتهای بزرگ کنار نمیذاشتنش

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

compusan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
والا پلاسما اگه کارش درست بود شرکتهای بزرگ کنار نمیذاشتنش

پرفروش بودن ال ای دی ها و توقف تولید پلاسما دلیل بر بدبودن پلاسما نیس. مثلن شما اگه جایی باشید که گلابی بیشتر دوس دارن، کاشت سیبو متوقف می کنی و گلابی میکاری. سیب خیلی خوبه ولی گلابی پرفروشتره!
اتفاقن اگه توی سایتا بچرخین مثل زومیت و نارنجی می بینید که انتخاب خیلی از حرفه ای ها پلاسماست.

compusan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
ببخشید منظورتون از جمله آخر ( روزی 10 ساعت ) بخاطر مصرف برقشه یا چیز دیگه؟
به جواب این سوال بسیار نیازمندم!

compusan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوست عزیز
ما خودمون تو خونه 5 سال هست که پلاسمای پاناسونیک داریم که فول اچ دی هم هست اگر پاناسونیک پیدا کنید خیلی خوبه چون ژاپنی هست و پلاسما هم تصاویر واقعی تری رو برای شما به ارمغان خواهد آورد و بخصوص در مورد تصاویر متحرک و اکشن برتری قابل توجهی نسبت به ال ای دی ها داره. ما هم که ابتدا گرفته بودیم همه میگفتن پلاسما چیه؟ ولی وقتی یک مستند bbc رو با این دستگاه و ال ای دی های خودشون دیدند تفاوتش و طبیعی بودن رنگها رو متوجه شدند.
فقط دقت کنید که اگز میخواههید روزی 10 ساعت از تلویزیون پلاسما استفاده کنید توصیه نمیشه

سلام
ببخشید منظورتون از جمله آخر ( روزی 10 ساعت ) بخاطر مصرف برقشه یا چیز دیگه؟
به جواب این سوال بسیار نیازمندم!

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
پرفروش بودن ال ای دی ها و توقف تولید پلاسما دلیل بر بدبودن پلاسما نیس. مثلن شما اگه جایی باشید که گلابی بیشتر دوس دارن، کاشت سیبو متوقف می کنی و گلابی میکاری. سیب خیلی خوبه ولی گلابی پرفروشتره!
اتفاقن اگه توی سایتا بچرخین مثل زومیت و نارنجی می بینید که انتخاب خیلی از حرفه ای ها پلاسماست.
اینا فکر کنم مصرف برق500 وات هستند نه؟ همینش کم عیبی نیست

compusan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اینا فکر کنم مصرف برق500 وات هستند نه؟ همینش کم عیبی نیست

خیر حدود 200 تا 300 وات. البته این مدل سامسونگ 210 وات. پول بیشری که بابت ال ای دی میدین همون پول 10سال برقر پلاسماست

بالا