برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای خرید پرینتر نو یا استوک وارد شده از اروپا ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
سلام خدمت همه دوستان
ما برای دفتر کارمون نیاز به یک پرینتر 4 کاره با کارایی نسبتا سنگین داریم
در حال حاظر از پرینتر پاناسونیک 2025 استفاده میکنیم که چهار سالی هست کار میکنه و تا الان خوب بوده ولی دیگه سرعت اسکنش کمه و زود هم شارژ پرینتش تموم میشه
بنده خیلی توی نت گشتم و بررسی کردم بین پرینتر hp mfp 426fdn با قیمت 1.320.000 هزار تومن که قیمت نوی ان هست
و مدلی دیگه از پرینتر هم پیدا کردم hp mfp m525 که قیمت نوی ان 9.200.000 هزار تومن که نه برابر قیمت پرینتر بالا هست ولی استوک وارد شده انرا پیدا کردم با قیمت 1.200.0000 الان موندم کدوم رو بخرم پرینتر نو یا استوک وارد شده ؟
ممنون میشم راهنماییی کنید

msorena

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
پرینتر چهارکاره می خوای بگیری به نظر من Brother بخر. بخصوص مدل mfc-7360 یا mfc-l2700dw. چون درام دستگاه درام کپیه عمر بالاتری نسبت به درام پرینتر های معمولی داره. مثلا درام پرینتر های معمولی توی برند اچ پی 2500 الی 4000 برگ پرینت طول عمر دارن ولی عمر درام دستگاه هایی که گفتم حداقل 12000 برگ پرینته. بعدش adf پر قدرتی دارند که سریع می تونی اسنادتو اسکن کنی. تازه کارتریج مدل mfc-7360 طوری طراحی شده که خود کاربر هم میتونه شارژش کنه. اگه دستگاه رو با گارانتی شرکت نیکاسا بگیری 3 سال گارانتی داره. خودم مدل mfc-7360 رو از سال 92 دارم. دستگاهش فوق العادست

Sent from my HTC One X9 dual sim using Tapatalk

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
پرینتر چهارکاره می خوای بگیری به نظر من Brother بخر. بخصوص مدل mfc-7360 یا mfc-l2700dw. چون درام دستگاه درام کپیه عمر بالاتری نسبت به درام پرینتر های معمولی داره. مثلا درام پرینتر های معمولی توی برند اچ پی 2500 الی 4000 برگ پرینت طول عمر دارن ولی عمر درام دستگاه هایی که گفتم حداقل 12000 برگ پرینته. بعدش adf پر قدرتی دارند که سریع می تونی اسنادتو اسکن کنی. تازه کارتریج مدل mfc-7360 طوری طراحی شده که خود کاربر هم میتونه شارژش کنه. اگه دستگاه رو با گارانتی شرکت نیکاسا بگیری 3 سال گارانتی داره. خودم مدل mfc-7360 رو از سال 92 دارم. دستگاهش فوق العادست

Sent from my HTC One X9 dual sim using Tapatalk
سلام ممنون از راهنماییتون یعنی شما می فرمایید پرینتر های برادر کیفیت بالاتری نسبت به اچ پی دارند ؟ ایا از لحاظ امکانات به پای پرینتر های اچ پی می رسند ؟

msorena

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام دوست عزیز، ببین من خودم توو بازار ماشین های اداری هستم توو خیابون ایرانشهر، هر برند پرینتر مدل خوب و بد داره، من پیشنهادهایی که دادم توی رنج قیمت 900 تا 1100 بود و اون مدل ها توی بازار ایران توری اون رنج قیمتی به نظر من بی رقیبا، من هم با دستگاه های چند کاره اچ پی کار کردم هم Canon، ولی انصافا این مدل هایی که گفتم خیلی خوبن
از لحاظ امکانات چیزی از دستگاه های اچ پی کم ندارن که هیچ بلکه خیلی هم بهترن، مثلا اپلیکیشن مدیریت دستگاهش خیلی قوی تره سازگاریش با سیستم عامل های مختلف تقریبا واسه همه ویندوز ها ، لینوکس و مک درایور داره
وضوح اسکن سخت افزاریش هم تا 2400dpi هست که واسه یه دستگاه چهارکاره خیلی عالیه

ali.67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز فکر میکنم پرینتر HP LaserJet Enterprise MFP M725dn مناسب شما باشه.
میتونید مشخصات بیشترش رو اینجا بخونید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا