برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای خرید یخچال فریزر

mahdi-mo

Registered User
لایک‌ها
21
سلام دوستان
راستش نمیدونستم این سوالمو دقیقا کجا بپرسم جای مناسبش رو پیدا نکردم
اما سوالم
دوستان قصد خرید یخچال فریزر دارم اما نمیدونم دقیقا چه مدل و مارکی رو بگیرم؟
2-3 تا از وسایل رو بوش گرفتم با خودم گفتم این رو هم بوش بگیرم یه مدلشو دیدم گفتش 4 و خورده ای
اما با 1 تومن هزینه کمتر میتونم ال جی و سامسونگ با سایز بزرگتر بگیرم موندم چکار کنم؟؟
منتظر پیشنهاداتتون هستم
بین ال جی و سامسونگ کدوم بهتره؟؟؟

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
بر اساس تجربه هر چی میگیری فقط ایرانی نگیر خارجی هم میگیری منتاژ داخل نباشه ما خودمون سامسونگ داریم 5 ساله بدون مشکل کار میکنه ال جی هم داریم بیش از 10 ساله بدون مشکل کار میکنه این دو برند خیلی با هم تفاوت ندارند در کل هر چقدر پول بدی آش میخوری جنس بهتر از این دوتا پول بیشتر میخواد

mahdi-mo

Registered User
لایک‌ها
21
ممنون دوست عزیز
منتظر نظر بقیه دوستان هستم

ultraviolet90

Registered User
لایک‌ها
87
شما اکه بخای ساید چه سام چه ال جی بخری مینیم باید ۶ تومن بدی با بازار الان شایدم بیشتر
شما اول باید بگی میخای چند فوت بخری؟
مارک زیاده بوش و دلمونتی و الکترولوکس اما قیمتشون برای یک یخچال فریز معمولی فریز پایین ۲۷فوت تقریبا همین ۶ میلیونه
ایرانی هم الکترو استیل نسبت به قیمتش کارای خوبی داره در عوض قیمتش هم از ۱/۵ شروع میشه
اوضاع بازار خیلی داغونه و کاریش هم نمیشه کرد

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
یه سوال برای من پیش اومده چطور اینجا تاپیک زدید ؟
127fs4573872.gif

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
الجی بی همتاس
در ضمن ١٠ سال گارانتی داره

پ ن: اینجا رییس من هستم.هرچی من میگم من هستم

madareto.com

Registered User
لایک‌ها
51
فریزر ایستاده دو متری
فریزر ایستاده دو متری

frizer2metri.jpg

فریزر ایستاده صنعتی شرکت آرمان فیدار مهام
فریزر 1 درب تمام استیل

فریزر تجهیزات آشپزخانه صنعتی
frizer-2metri.jpg

فریزر 1 درب تمام استیل قابل استفاده برای هتل‌ها، رستورانها، فست فودها، بیمارستانها و تالار‌های پذیرایی
تعداد طبقات فریزر با توجه به سفارش شما ساخته خواهد شد و تعداد طبقات استاندارد فریزر ایستاده دو متری آرمان 5 یا 6 طبقه می باشد

فریزر صنعتی
frizer2meteri.jpg

مجهز به الکتروموتور:1 یا 2 یا 3 اسب بخار با توجه به سفارش مشتری

فریزر تک صنعتی
ferizer-2metri-dakhel.jpg

صنایع برودتی آرمان فیدار مهام تولید کننده و عرضه کننده انواع یخچال صنعتی ایستاده ، فریزر درب شیشه ای محدب ، یخچال و فریزر صنعتی ،یخچال نوشیدنی، تجهیزات آشپزخانه های صنعتی ، فر ساندویچی ، فریزر صندوقی ، یخچال سوپرمارکت

سایت فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی
WWW.ARMAN-MAHAM.IR

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

noaross

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز متاسفانه خرید یخچال فریزر با مارک های LG و سامسونگ تقلب زیادی داره و در عین حال با این تحریم ها قطعاتش هم گیر نیامد و خدمات پس از فروش هم نداره اتفاقاً قیمت یخچال فریزر ایرانی نسبت به کیفیت و کارایی می ارزه و هم خدمات پس از فروش خوبی داره! من خودم یکی از بهترین مارک یخچال فریزر دوقلو ایرانی خریدم با برند فادر موتورش اتریشی و تمام قطعاتش هم با کیفیت از لحاظ جادار بودن در یخچال و فریزر هم فوق العاده است. فقط در فریزرش 9 تا کشو داره و آبسرد قابل اتصال به آب شهری - درب بار و یخ ساز که برای خانم ها ضروری به همراه کلی امکانات دیگه! ضمانت هم تا 40 ماه داره من که راضی بودم البته یخچال فریزر بالاپایین از همین برند با همین ویژگی ها تولید میشه اما من یخچال فریزر دوقلو فادر را گرفتم و خیلی ام راضی ام! امیدوارم شما انتخاب خوبی داشته باشید و پولتون را الکی به هدر ندید!

بالا