برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای خرید یکی از مدل های HTC

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
سلام به همگی دوستان عزیز
میخواستم یک مدل تلفن HTC بگیرم که خودم Hd2 رو در نظر داشتم ولی وقتی کیفیت صفحه نمایشش رو با تلفن هایی مثل ایفون یا Google Nexus One و یا Desire مقایسه میکنم برتری کامل با این مدل هاست و HD2 با وجود صفحه نمایش 4.3 اینچی عملکرد خوبی نسبت مدل هایی که خدمتتون عرض کردم نشون نمیده بخصوص در مقابل نور خورشید در روز .

میخواستم نظر شما رو بدونم به نظر شما کدوم یکی از مدل های زیر رو بگیرم HD2 انقدر خوب هست که من این ضعفش رو نادیده بگیرم ؟ اگه مدل بهتر سراغ دارین هم معرفی کنید ممنون میشم .

از بینه گزینه های زیر انتخاب کنم یا یه مدت صبر کنم Wildfire جدید اچ تی سی رو بگیریم ؟

Google Nexus One
Desire
Hd2

نظر شما چی ؟

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
حالا چرا فقط HTC?
تو گزینه های بالا نکسوس از دو مورد دیگه بهتره.
البته نکسوس سیستم عاملش آندروید هست و دو مورد دیگه ویندوز موبایل

کلا شما چه استفاده ای از گوشی دارید؟
چون اگه پاکت پیسی ها نسبت به قیمتی که دارن امکانات بالاتری رو نسبت به اسمارت فون ها ارائه نمیدن.و در بعضی موارد مثل دوربین , پخش موسیقی و این موارد در سطح خیلی پایینتری هم هستن.
کلا اگه استفادشو نداشته باشین پاکت پیسی بدردتون نمیخوره.

در مورد مدل بهتر هم شما بهتره اول انتاظاراتی که از یه گوشی دارید بفرمایید تا راهنمایی کنیم .

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
به نظر من بین این 3 مدل desire بگیری بهتره....

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
حالا چرا فقط HTC?
تو گزینه های بالا نکسوس از دو مورد دیگه بهتره.
البته نکسوس سیستم عاملش آندروید هست و دو مورد دیگه ویندوز موبایل

کلا شما چه استفاده ای از گوشی دارید؟
چون اگه پاکت پیسی ها نسبت به قیمتی که دارن امکانات بالاتری رو نسبت به اسمارت فون ها ارائه نمیدن.و در بعضی موارد مثل دوربین , پخش موسیقی و این موارد در سطح خیلی پایینتری هم هستن.
کلا اگه استفادشو نداشته باشین پاکت پیسی بدردتون نمیخوره.

در مورد مدل بهتر هم شما بهتره اول انتاظاراتی که از یه گوشی دارید بفرمایید تا راهنمایی کنیم .

سلام
ممنون از راهنماییت .
فرمودین چرا اچ تی سی ؟ خوب چون تا حالا از این برند تلفن نداشتم و به غیر از این طراحی اچ تی سی به نسبت سایر تلفن های هوشمند واسم جالبتره .
دوست دارم تلفنم یه صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت داشته باشه . و چون زیاد اینترنت کار میکنم پشتیبانی کاملی از سایت ها و فلش داشته باشه .
که اچ تی سی و ایفون فکر میکنم از این نظر به هم نزدیک باشن .

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
من می گم نکسوس... از لحاظ مشخصات تفاوت زیادی ندارن ... به خاطر قیافش می گم

راستی ! آیفون فلش ساپورت نمی کنه !

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
سلام
ممنون از راهنماییت .
فرمودین چرا اچ تی سی ؟ خوب چون تا حالا از این برند تلفن نداشتم و به غیر از این طراحی اچ تی سی به نسبت سایر تلفن های هوشمند واسم جالبتره .
دوست دارم تلفنم یه صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت داشته باشه . و چون زیاد اینترنت کار میکنم پشتیبانی کاملی از سایت ها و فلش داشته باشه .
که اچ تی سی و ایفون فکر میکنم از این نظر به هم نزدیک باشن .
خوب بجز htc الان سامسونگ و موتورلا هم دیوایس های با سیستم عامل آندروید خوبی معرفی کردن.
مثلا موتورلا مایلستون ,....
یا سامسونگ گالکسی

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
خوب بجز htc الان سامسونگ و موتورلا هم دیوایس های با سیستم عامل آندروید خوبی معرفی کردن.
مثلا موتورلا مایلستون ,....
یا سامسونگ گالکسی

بله صحبت شما درسته ولی سامسونگ و موتورولا در حد اچ تی سی فعالیت نمیکنن البته معیار عملکرد هر کدوم از این شرکت ها متفاوته مثلا سامسونگ صفحه نمایش های بارزولوشن بالا و دوربین های قدرتمندی واسه گوشی میزاره و MILESTONE هم کیفیت ساخت خوبی داره .
اما ،های تک کامپیوتر یا همون HTC خلاق ترین سازنده تلفن های همراه هوشمنده هست .
MILESTONE پشتیبانی خوبی از مرورگرهای اینترنتی و فلش نداره به اضافه یه سری معایبه دیگه البته اونا زیاد واسه من مهم نیستن مثلا پشتیبانی نکردن از دایویکس و ایکس دی وی دی و یا کیفیت نامطلوب عکس های دوربین و ... اون گزینه اول با معیار های انتخاب من همخوانی نداره .

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
البته این معایب که گفتید با نصب نرم افزار میشه یجورایی برطرفش کرد.
از اون لجاظ من میگم مثلا گالکسی یا x10 چون میتونید از سایر موارد گوشی هم استفاده کنید اما مثلا در گوشی های htc اکثرا دوربین کارایی نداره چون عکس هایی که میندازه اصلا کیفیت خوبی ندارن.

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
البته این معایب که گفتید با نصب نرم افزار میشه یجورایی برطرفش کرد.
از اون لجاظ من میگم مثلا گالکسی یا x10 چون میتونید از سایر موارد گوشی هم استفاده کنید اما مثلا در گوشی های htc اکثرا دوربین کارایی نداره چون عکس هایی که میندازه اصلا کیفیت خوبی ندارن.

سیاست های کاری شرکت های بزرگ مانع این مسئله شده که تلفن های همراهی که تولید میکنند خالی از عیب باشه .
برای مثال همین اچ تی سی به جرئت میتونم بگم تیم طراحی این شرکت یکی از بهترین تیم های طراحی تلفن همراه دنیا هست و شاید بهترین ! اگر توجه کرده باشید تلفن هایی که تولید میکنند با هم دیگه از نظر شکل ظاهری تفاوت دارن برعکس سامسونگ و سونی اریکسون که تمام مدل ها شکل همدیگه هستن .
به نظرتون یه شرکت بزرگی مثل اچ تی سی نمیتونه یه دوربین خوب واسه تلفنش بزاره ؟ مسلمه که میتونه ولی همین کار باعث افزایش قیمتش میشه و افزایش قیمت سبب کم شدن میزان فروش میشه .
مثلا همین نکسوس در هفته اول معرفی 80 هزار دستگاه بیشتر فروش نکرد دلیل قیمت بالاش بود که گوگل مجبور شد قیمتش رو پایین بیاره و سیاست های فروشش رو تغییر بده که دیدیم هم قیمت اومد پایین و هم تبلیغات بیشتر شد . حالا اگه یه لنز خوب داشت که دیگه بدتر میشد ! در حالی که اپل فروش 3Gs رو در هفته اول 600 هزار دستگاه اعلام کرده بود .
البته از نظر بنده نباید از یک اسمارت فون انتظار یک دوربین خوب رو داشت .
سونی اریکسون و سامسونگ نه تجربه اچ تی سی رو دارن و نه خلاقیتش رو جدای از این موضوع کیفیت ساختشون هم خیلی با همدیگه تفاوت داره بخصوص سونی اریکسون البته این موضوع در خاورمیانه و کشورهای جهان سوم به چشم میخوره در بازار اروپا و امریکا سونی ارکسون های سوئدی / ژاپنی با کیفیت خیلی بهتر و قیمت پایین تر عرضه میشن .

saeid_maniac

Registered User
لایک‌ها
5
دوست عزیز به نظر بنده از خرید hd2 صرف نظر کنید چون ویندوز فون 7 برای این گوشی به طور رسمی ارائه نخواهد شد.
سامسونگ Galaxy s هم انتخاب خبلی خوبی هستش! درسته سامسونگ تجربه ی اچ تی سی رو نداره در زمینه ی گوشی هوشمند، اما سامسونگ با سرعت باورنکردنی ای در حال پیشرفته و گوشی galaxy s هم بدون شک از بهترین های 2010 خواهد بود.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
بنده هم اعتقاد دارم desire بهترین انتخابه اگر میخوای اندروید کار کنی......trackball sucks

پ ن:الان موقع مناسبی برای خرید گوشی با سیستم عامل اندرویده!!!!!!

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
در مورد گوشی های سامسونگ، من چیزی به ذهنم رسید. من یکی از طرفداران گوشی های سامسونگ هستم، اما بعضی مشکلاتی که گزارش شده (پریدن حافظه 16GB امنیا2 و امنیا1 که عده زیادی دچارش شدن) ضریب اطمینان آدم رو تا حدی کاهش میده...
برای همین موضوع، من بودم فکر می کنم Desire برمیداشتم

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
ممنون از راهنمایی همگی خودم هم بیشتر به desire فکر میکردم .

MorningStar

Registered User
لایک‌ها
127
دوست عزیز دیزایر بخرید و یک لحظه هم شک نکنید.

من بی دلیل و از روی هوا نمیگم.

سخت افزار بهتر نسبت به رقبا.

اندروید 2.2 هم بزودی روش میاد.

و مزیتش نسبت به نکسس هم اینه از چیپست گرافیکی برای بازیهای خیلی گرافیک بالا بهره میبره.

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
دوست عزیز دیزایر بخرید و یک لحظه هم شک نکنید.

من بی دلیل و از روی هوا نمیگم.

سخت افزار بهتر نسبت به رقبا.

اندروید 2.2 هم بزودی روش میاد.

و مزیتش نسبت به نکسس هم اینه از چیپست گرافیکی برای بازیهای خیلی گرافیک بالا بهره میبره.

ممنون از راهنمایی شما

MorningStar

Registered User
لایک‌ها
127
ممنون از راهنمایی شما

خواهش میکنم.

بنده به شخصه آدمی نیستم که گوشی رو روی کاغذ بررسی کنم.

و به نظر من مهمترین مزیت دیزایر و نکسس به HD2 اینه که از سیستم عامل اندروید بهره میبرند.

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
خواهش میکنم.

بنده به شخصه آدمی نیستم که گوشی رو روی کاغذ بررسی کنم.

و به نظر من مهمترین مزیت دیزایر و نکسس به HD2 اینه که از سیستم عامل اندروید بهره میبرند.

اتفاقا بنده هم اندرویید رو بیشتر از ویندوز موبایل میپسندم .

بالا