برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای خرید wii

biautiful_2012

Registered User
لایک‌ها
230
میشه راهنمایی کنین؟
دیسکاش دی وی دی 9 هست یا بلوری؟

pm1371

Registered User
لایک‌ها
47
hdmi میخوره؟
هارد داره؟
حافظیه داخلی نداره ولی هارد و فلش و میکرو رم رو ساپرت میکنه بازیه جالب زیاد داره ولی کیفیت از 480 بیشتر ازش انتظار نداشته باش مبدلای هستن که میشه باهاشون HDMI وصلش کنی ولی پیدا کردنش پدر ادمو درمیاره بازیاشم اکثرا میشه رو DVD 4.7 رایت کنی ولی من همون فلش و هاردو توصیه میکنم اگه پول داری WIIU بگیر چون بازی های WII و 3DS م ساپرت میکنه کیفیتشم بالاتره البطه پیدا کردنشم سختره . همچنان میگم اگه دنبال کیفیتی دنبال WII نرو ولی نه اگه دنبال بازی کردنی مثل من حتما یه WII بگیر همین که فک و فامیل میان میگن این چیه میگی وی خودش اخره کلاسه :D

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
دیسک dvd معولی هستن
دیگه میخوای کنسولی بخری که تمیز در حد اک با جعبه و وسایل کاملش 200 هزار تومنه - میخوای با 200 هزار تومن کنسول پورت hdmi و hard دار بخری؟
با 200 هزار تومن گوشی ساده نوکیا میدن بهت

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
حافظیه داخلی نداره ولی هارد و فلش و میکرو رم رو ساپرت میکنه بازیه جالب زیاد داره ولی کیفیت از 480 بیشتر ازش انتظار نداشته باش مبدلای هستن که میشه باهاشون HDMI وصلش کنی ولی پیدا کردنش پدر ادمو درمیاره بازیاشم اکثرا میشه رو DVD 4.7 رایت کنی ولی من همون فلش و هاردو توصیه میکنم اگه پول داری WIIU بگیر چون بازی های WII و 3DS م ساپرت میکنه کیفیتشم بالاتره البطه پیدا کردنشم سختره . همچنان میگم اگه دنبال کیفیتی دنبال WII نرو ولی نه اگه دنبال بازی کردنی مثل من حتما یه WII بگیر همین که فک و فامیل میان میگن این چیه میگی وی خودش اخره کلاسه :D

خیر بازیا 3ds اجرا نمیکنه بازیا ds اجرا میکنه
این 3ds خودمه

4z5_photo_2017-06-22_11-20-01.jpg

بالا