برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای راه اندازی سوپرمارکت

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
سلام

برای راه اندازی سوپرمارکت پندتا سوال دارم :

به جز هزینه مکان ، چقدری سرمایه میخاد؟

اینکه یه سوپر مارکت آماده اجاه کنم بهتره یا از صفر راه بندازمش؟
مجوز از کجا بگیرم؟

fereydoon1

Registered User
لایک‌ها
895
بالای 10 تومن بستگی به مکانی که بخوای بزنی داره
در نظر داری کجا بزنی

تو محل یا فروشگاه سره راهی ؟

VB.NET

Registered User
لایک‌ها
86
سرمایه که میزاری بستگی به ابعاد مغازه داره

من خودم از سال 85 تا 90 سوپرمارکت داشتم کلا 2 تا مغازه عوض کردم

جای اول 25 متر بود با گذر خوب سال 85 که تحویل گرفتم 15 تومن جنس داشت سال 88 که تحویل دادم 50 تومن جنس توش بود(گرونی شدن جنس ها تو این چند سال رو هم در نظر بگیر)

جای دوم 25 مت بود ولی محلی بود سال 88 که تحویل گرفتم 13 تومن جنس داشت سال 90 که تحویل دادم 20 تومن جنس داشت البته دخلش پایین بود

برادرانه بگم سوپر مارکت اگه جاش خوب نباشه فقط وقت و پولتو هدر دادی الان با این اوضاع جایی که میگیری باید حداقل 800 تومن دخل بده به نظر من با این گرونی جنس

برای 800 تومن دخل باید 25-30 تومن سرمایه داشته باشی

موفق باشی

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
سرمایه که میزاری بستگی به ابعاد مغازه داره

من خودم از سال 85 تا 90 سوپرمارکت داشتم کلا 2 تا مغازه عوض کردم

جای اول 25 متر بود با گذر خوب سال 85 که تحویل گرفتم 15 تومن جنس داشت سال 88 که تحویل دادم 50 تومن جنس توش بود(گرونی شدن جنس ها تو این چند سال رو هم در نظر بگیر)

جای دوم 25 مت بود ولی محلی بود سال 88 که تحویل گرفتم 13 تومن جنس داشت سال 90 که تحویل دادم 20 تومن جنس داشت البته دخلش پایین بود

برادرانه بگم سوپر مارکت اگه جاش خوب نباشه فقط وقت و پولتو هدر دادی الان با این اوضاع جایی که میگیری باید حداقل 800 تومن دخل بده به نظر من با این گرونی جنس

برای 800 تومن دخل باید 25-30 تومن سرمایه داشته باشی

موفق باشی

حدودا چند درصد درخل سوده ؟ میانگین ،

VB.NET

Registered User
لایک‌ها
86
بستگی به جاش داره

جایی که مردمش از لحاظ مالی وضعشون خوب باشه 25-30%

ولی یه جای معمولی 15-20%

بیشترین سود رو جنس خارجی هست که مشخصا جایی که وضعشون خوب باشه فروشش بیشتره

جنس ایرانی سودش کمه مثلا لبنیات و بستنی 8-12% سود داره

saeed0345

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
یعنی با دخل 800 تومن برات 250 میندازه دیگه ؟ این که عالیه حتی اگه 2 نفرم بیاری کمکت بهشون حقوق اداره کارو بدی و کرایه مغازه و برق و مالیات و ... باید تقریبا ماهی 5 تومن بندازه با 30 تومن سرمایه یعنی ظرف 6 ماه سرمایت برمیگرده ، واقعا همینطوره ؟

nadis_market

Registered User
لایک‌ها
22
یعنی با دخل 800 تومن برات 250 میندازه دیگه ؟ این که عالیه حتی اگه 2 نفرم بیاری کمکت بهشون حقوق اداره کارو بدی و کرایه مغازه و برق و مالیات و ... باید تقریبا ماهی 5 تومن بندازه با 30 تومن سرمایه یعنی ظرف 6 ماه سرمایت برمیگرده ، واقعا همینطوره ؟
سوال بنده هم هست !

nadis_market

Registered User
لایک‌ها
22

VB.NET

Registered User
لایک‌ها
86
آماده بهتره شما اگه بخوای تازه راه بندازی 1-2 ماه طول میکشه راه بیافته علاوه بر این هزینه یخچال و قفسه و...... باید بدی

در مورد سود هم توضیح کافی دادم به جات بستگی داره جایی که درصد سودش بالاس اجارشم بیشتره

شما میانگین بگیر 20% دوست من الان سوپرمارکت داره شبی 1200 دخلشه ماهی 2000 اجاره میده

پول برق و مالیات و آب و خرابی جنس رو هم حساب کنید

اینم بگم اول کار بهت نه نسیه میدن نه چکی کار میکنن یه مدت باید کار کنی تا بشناسنت بعد میتونی فاکتور به فاکتور یا چکی کار کنی

سوپرمارکت<=> وقت اضافه

کسی رو نمیتونی پشت دخل بذاری/شریک به هیچ عنوان به درد این کار نمیخوره/کارگر فقط اونور دخل باید باشه/نسیه تا جای ممکن نباید بدی

رفیق بازی ممنوع و .......................

VB.NET

Registered User
لایک‌ها
86
یه چیزی یادم رفت بگم

فقط اولین بار از عمده فروش برای پر کردن مغازه جنس بگیر بعدا با شرکت کار کن

چون اولین بار میخوای سوپرمارکت بزنی حواست باشه برای اولش فقط جنسای ضرروری رو بیار

بعد از یه مدت لم کار میاد دستت اگه اولش جنسای لوکس بیاری میمونه رو دستت

اگه مغازه با جنس میگیری موقع تحویل جنسا حواست به تاریخ جنسا باشه حداقل 6 ماه تاریخ داشته باشه

هر جنسی رو شرکتا مرجوع نمیکنن حواست باشه جنس به درد نخور و بنجل نباشه

اقلامی مثل کتاب و دفتر و پوشه و لوازم خرازی فقط برای جوری جنسه زیاد لازم نیست بخری

ali__amiri

Registered User
لایک‌ها
42
یه چیزی یادم رفت بگم

فقط اولین بار از عمده فروش برای پر کردن مغازه جنس بگیر بعدا با شرکت کار کن

چون اولین بار میخوای سوپرمارکت بزنی حواست باشه برای اولش فقط جنسای ضرروری رو بیار

بعد از یه مدت لم کار میاد دستت اگه اولش جنسای لوکس بیاری میمونه رو دستت

اگه مغازه با جنس میگیری موقع تحویل جنسا حواست به تاریخ جنسا باشه حداقل 6 ماه تاریخ داشته باشه

هر جنسی رو شرکتا مرجوع نمیکنن حواست باشه جنس به درد نخور و بنجل نباشه

اقلامی مثل کتاب و دفتر و پوشه و لوازم خرازی فقط برای جوری جنسه زیاد لازم نیست بخری
با سلام دوست عزیزم با تشکر از راهنمایی های بسیار ارزندت داداش
چون ت کار سابقه زیاد داری می پرسم داداش نظرت درباره بازاریابی و ویزیتوری واسه شرکت های پخش چیه ؟ کاره خوبیه ؟ اینده کاریش درامدش و کلا چیزایی که در بارش می دونی چیه داداش میشه راهنمایی کنی .
با تشکر

VB.NET

Registered User
لایک‌ها
86
با سلام دوست عزیزم با تشکر از راهنمایی های بسیار ارزندت داداش
چون ت کار سابقه زیاد داری می پرسم داداش نظرت درباره بازاریابی و ویزیتوری واسه شرکت های پخش چیه ؟ کاره خوبیه ؟ اینده کاریش درامدش و کلا چیزایی که در بارش می دونی چیه داداش میشه راهنمایی کنی .
با تشکر

خدمتت عرض کنم بستگی به خودت داره چنتا از ویزیتورهای که پیش من میومدن هر وقت که می اومدن من ازشون جنس میخریدم

ولی یه سری دیگه حقیقتش از برخوردشون اصلا خوشم نمیومد

باید بلد باشی با زبون بازی جنسو بفروشی شرکتهای که جنسشون شناخته شدس درصدی که میدن کمه ولی فروشش راحتره(البته استخدام هم سخت تره)

شرکتهای هم که جنساشون کمتر شناخته شده درصد بالاتر میدن ولی باید رو فروشش بیشتر کا کنی البته شما که تازه کاری از همین جا بهتره شروع کنی

چون اکثرا خودشون کلاس آموزشی میزارن

من فیش حقوقی چنتاشونو دیدم یه حقوق ثابت داشتن مثلا 500 تومن بقیش رو درصد میگرفتن مثلا ویزیتور مهرام 0.5% میگرفت فیش حقوقیش

رو که دیدم 2 میلیون بود به جز محصولات مهرام کاتالوگ یه عمده فروشی رو هم گرفته بود برای اونام جنس میفروخت

خلاصه کارش خوب بود 100 البته تنها دلیل موفقیتش پشتکار و اخلاق خوبش بود برای 2 سال پیش خیلی حقوق بالایی بود بیمه هم داشتن

درمورد آینده هم بازم بستگی به خودت داره مثل هر کار دیگه زرنگ باشی بعد چن سال میشی سرپرست فروش

شرکتها الان بازاریاب با سابقه و حرفه ای رو رو هوا میزنن

موفق باشی

nadis_market

Registered User
لایک‌ها
22
راهنمایی ها واقعا عالی بود کمال تشکر از دوست عزیزم vb.net

hamed705

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خدمتت عرض کنم بستگی به خودت داره چنتا از ویزیتورهای که پیش من میومدن هر وقت که می اومدن من ازشون جنس میخریدم

ولی یه سری دیگه حقیقتش از برخوردشون اصلا خوشم نمیومد

باید بلد باشی با زبون بازی جنسو بفروشی شرکتهای که جنسشون شناخته شدس درصدی که میدن کمه ولی فروشش راحتره(البته استخدام هم سخت تره)

شرکتهای هم که جنساشون کمتر شناخته شده درصد بالاتر میدن ولی باید رو فروشش بیشتر کا کنی البته شما که تازه کاری از همین جا بهتره شروع کنی

چون اکثرا خودشون کلاس آموزشی میزارن

من فیش حقوقی چنتاشونو دیدم یه حقوق ثابت داشتن مثلا 500 تومن بقیش رو درصد میگرفتن مثلا ویزیتور مهرام 0.5% میگرفت فیش حقوقیش

رو که دیدم 2 میلیون بود به جز محصولات مهرام کاتالوگ یه عمده فروشی رو هم گرفته بود برای اونام جنس میفروخت

خلاصه کارش خوب بود 100 البته تنها دلیل موفقیتش پشتکار و اخلاق خوبش بود برای 2 سال پیش خیلی حقوق بالایی بود بیمه هم داشتن

درمورد آینده هم بازم بستگی به خودت داره مثل هر کار دیگه زرنگ باشی بعد چن سال میشی سرپرست فروش

شرکتها الان بازاریاب با سابقه و حرفه ای رو رو هوا میزنن

موفق باشی
آقا دمت گرم خیلی کامل و جامع بود به من خیلی کمک کرد

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
سوپری اگه کارش بگیره عالیه...منم چند وقتیه به فکرم میاد. ولی کار خیلی سختی هست. خیلی سخته

nadis_market

Registered User
لایک‌ها
22
سوپری اگه کارش بگیره عالیه...منم چند وقتیه به فکرم میاد. ولی کار خیلی سختی هست. خیلی سخته
شما از کجا میدونید که کارش عالیه ؟
درآمدش مثلا با چقدر سرمایه ماهی چقدر میشه سود داشت ؟

بالا