برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای راه اندازی شغل

soheil368

Registered User
لایک‌ها
67
سلام دوستان با توجه به اوضاع بد اقتصادی مردم و همینطوری گرونی دلار و اجناس و کاهش توان خرید مردم شما با نهایتا 80 میلیون تومن راه اندازی چه شغلی رو در یه شهر با جمعیت 40 هزار نفری که با روستاهاش 80 هزار نفر جمعیت داره و وضعیت اقتصادی مردم اکثرا متوسط و یا پایین هست پیشنهاد میدین که ریسکش کم باشه. الان کارمون دکوراسیون هست ولی با توجه به اوضاع اقتصادی کمتر جواب میده/
شما تجربه ی چه کاری رو دارین که مردم بهش نیاز دارن و درامدش خوبه

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
سلام دوستان با توجه به اوضاع بد اقتصادی مردم و همینطوری گرونی دلار و اجناس و کاهش توان خرید مردم شما با نهایتا 80 میلیون تومن راه اندازی چه شغلی رو در یه شهر با جمعیت 40 هزار نفری که با روستاهاش 80 هزار نفر جمعیت داره و وضعیت اقتصادی مردم اکثرا متوسط و یا پایین هست پیشنهاد میدین که ریسکش کم باشه. الان کارمون دکوراسیون هست ولی با توجه به اوضاع اقتصادی کمتر جواب میده/
شما تجربه ی چه کاری رو دارین که مردم بهش نیاز دارن و درامدش خوبه
والا دقیقق نگفتید کجایید؟
من به شخصه با شرایط شما اگه توی روستاها و بخش های روستا بودم و دسترسی به راه هم خوب بود میرفتم سراغ طیور.چون وام4درصدی خوبی میدن بشرطی که بازدهی طرح خوب باشه و تعدادی از اهالی رو استخدام کنید.

soheil368

Registered User
لایک‌ها
67
وام میدن درسته ولی من فعلا برنامه م بر اینه با همین پولم کار راه بندازم تو این مرحله. غرب کشورم

omidkade

Registered User
لایک‌ها
48
دوستانی که چند میلیارد سرمایه دارند و نمی دانند کجا سرمایه گذاری نمایند با من تماس بگیرید
@frvip تلگرام

بالا