• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

راهنمایی برای راه اندازی مجله

sfa0731

Registered User
لایک‌ها
136
دوستان برای راه اندازی مجله(هفته نامه یا ماهنامه) نیاز به راهنمایی شما دارم.
من شرایط کلیش رو خوندم و همه شرایط مجوز رو دارم منتهی میخوام یه سری فوت و فن رو از کاربران پی تی بگیرم.مثلا مشکلاتی که تو گرفتن مجوز میتونه باشه,مشکلات خود کار,هزینه ها و سرمایه و در نهایت درامد

ممنون میشم کمک کنید

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
دوستان برای راه اندازی مجله(هفته نامه یا ماهنامه) نیاز به راهنمایی شما دارم.
من شرایط کلیش رو خوندم و همه شرایط مجوز رو دارم منتهی میخوام یه سری فوت و فن رو از کاربران پی تی بگیرم.مثلا مشکلاتی که تو گرفتن مجوز میتونه باشه,مشکلات خود کار,هزینه ها و سرمایه و در نهایت درامد

ممنون میشم کمک کنید
ماشالله به شما
همه کاری دارین انجام میدین
فکر نمی کنین از این شاخه به اون شاخه پریدن انرژیتونو میگیریه؟

sfa0731

Registered User
لایک‌ها
136
ماشالله به شما
همه کاری دارین انجام میدین
فکر نمی کنین از این شاخه به اون شاخه پریدن انرژیتونو میگیریه؟
والا ما فعلا کار زیادی انجام ندادیم اما همه کارهایی که تو ذهنم هست در یک مسیر هستن.مجله با موضوع ایده باران خواهد بود.یعنی مجله ای پر از ایده

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
داداشه من یه چیزی بگم ناراحت نشید.نمیخوام انگیزتون رو بگیرم ولی خوب این نظره منه:
این بحث ایده رو من بیشتر بین وبمستر ها میبینم و توی دنیای حقیقی ( حداقل توی ایران!) 99% مطرح نیست و اصلا برای کار آفرینان و سرمایه گذاران ایده مهم نیست . مهم اینه که به سود بشینه.ایده همیشه نباید جدید باشه اینی که شما بخواید یه مجله بزنید و توش ایده های جدید رو معرفی بکنید به نظر من اصلا به صرفه نیست . آخه وقتی یه کاری رو مثلا با 100 میشه شروع کرد که بازده سالیانه 25% داشته باشه (فقط یه مثال بود) و این سود هم اثبات شدست چه باید بریم سمت کاری که با 100 تومن سالیانه 80% سود داشته باشه و این سود فقط روی کاغذ باشه!
البته این شاید به این دلیل باشه که من ریسک بالا برام توجیه پذیر نیست ولی مطمئن باش 90% سرمایه گذار ها دنبال کاری هستن که اثبات شده باشه و فقط با مدیریت صحیح بتونن موفقیتشون رو بیشتر بکنن.
اون 10% هم به همین راحتی ها سرمایه گذاری نمیکنن.تازه اگه بتونید پیداشون بکنید.
بگذریم
اگه بخواید مجله ایده باران بزنید به نظر من توی دکه های روزنامه فروشی مشتری جذب نمیکنید! آخه کدوم سرمایه گذاری میاد از دکه روزنامه فروشی خرید میکنه . اونی که سرمایه گذار باشه اینقد کمبود وقت داره که نمیاد اونجا و یا اشتراک روزنامه داره و یا آبدارچی شرکتشون هر روز میره روزنامه رو میخره و میزاره تو شرکت . پس شما باید مجله خودتون رو جایی در معرض فروش بگذارید که سرمایه دار ها از اونجا رد شن.
ولی بازم میگم دنبال مجله نرید و کسی واسه فهمیدن ایده های جدید مجله نمیخره.اگه روی سایت خودتون تبلیغ بکنید فکر کنم بهتر باشه.
درضمن میخواید مجله بزنید :confused:
زدن قهوه خونه مشکل دار و سر و کله زدن با اماکن آسون تر از دردسر های بعد از افتتاح رسمی اینکاره!

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
راستی یه مشکل امنیتی توی سایت ایده باران بود که براتون پ.خ کردم . هرچه زودتر حلش کنید

sfa0731

Registered User
لایک‌ها
136
از دوستان کسی کار مشابه انجام نداده؟اطلاعی راجع به گرفتن مجوز مجله نداره؟

بالا