برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای رسیلر هاست

temper

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من یه مدته که دنبال یک شرکت خوب برای رسیلری هاست هستم ولی چند تا سوال برام پیش اومده :
1-دوستانی که با این کار آشنایی دارند لطفا بگن که درامد این کار چه طوره و آیا اصلا می صرفه یا نه ؟
2-اگر ریسلر رو از شرکت های ایرانی بخرم بهتره یا مستقیما از سایت ها و شرکت های خارجی ( چون از یکی شنیدم که اگه از سایتای خارجی ریسلری بگیری ممکنه در مورد پشتیبانی به مشکل بخوری .)
3 - لطفا اگه سایت ایرانی می شناسین که رسیلری با شرایط و قیمت خوب میده معرفی کنین
من با یه جا که صحبت کردم یه پلن ویژه به من پیشنهاد کرد : 10 GB سالیانه 110 هزارتومان با امکان ساب ریسلر
به نر شما این قیمت چه طوره ؟
با تشکر

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
همون مورد اول رو بگم که نه !

اصلا" نرو دنبالش . ریسلری هم که خیلی بدتر یه حساب کتاب کوچولو خودت انجام بده متوجه میشی داداش !

ariatech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
بدبختی زیاد داره، اگه سواد و توان پشتیبانی مشتریاتو داری برو دنبالش وگرنه بی خیالش شو ...
با ریسلری هم انتظار نداشته باش که کاسبی کنی، اگه خوب کار کنی میتونی پس از 2-3 سال پیشرفت خوبی داشته باشی + تنهایی هم فکر نکنم بتونی از پس پشتیبانی مشتریات بر بیای (اگه در آینده زیاد بشن)
به نظر من بهتره وقتتو بزاری رو کارای خدماتی خیلی بهتره ... مثلاً فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت و ...

amk

Registered User
لایک‌ها
9
به نظر من اگه بخوای الان شروع کنی به هیچ جا نمیرسی!!!

engineer_ict

Registered User
لایک‌ها
23
خوب اومدی ، اگه الان شروع نکنه ، پس کی ؟! :lol:
با پشتکار شروع به امید خدا موفق میشی;)

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
من یه مدته که دنبال یک شرکت خوب برای رسیلری هاست هستم ولی چند تا سوال برام پیش اومده :
1-دوستانی که با این کار آشنایی دارند لطفا بگن که درامد این کار چه طوره و آیا اصلا می صرفه یا نه ؟
2-اگر ریسلر رو از شرکت های ایرانی بخرم بهتره یا مستقیما از سایت ها و شرکت های خارجی ( چون از یکی شنیدم که اگه از سایتای خارجی ریسلری بگیری ممکنه در مورد پشتیبانی به مشکل بخوری .)
3 - لطفا اگه سایت ایرانی می شناسین که رسیلری با شرایط و قیمت خوب میده معرفی کنین
من با یه جا که صحبت کردم یه پلن ویژه به من پیشنهاد کرد : 10 GB سالیانه 110 هزارتومان با امکان ساب ریسلر
به نر شما این قیمت چه طوره ؟
با تشکر

درود ..

1. با اين بازار اشفته و داغون و رقابتي ديگه هيچ سودي نداره هاستينگ !
مگر اينكه با سرمايه بالا و پارتي در سازمان ها و نيروي كار خوبي وارد بازار بشيد !

2. اگه ميخواي بگيري از همين ايراني ها بگير اما از يه جاي معتبر..

3. اينو بگيم ميشه تبليغات ! بگردي هاستينگ خوب ايراني داريم تو همين فروم

از من ميشنويد از اين كار منصرف بشيد و سرمايه و قدرت خودتون را يه سايت و كار بهتري بذاريد تا اسوده خاطر باشيد !;);)

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
سلام در صورت تمایل میتونید از سرویس های ما استفاده کنید.
ما بر سر قیمت تحلیل انجام دادیم و برای پشتیبانی و کیفیت خوب این مقادیری که در سایت میبینید حاصل شده اند. پس دقت کنید که همه چیز یک سرویس قیمتش نیست و تمام پارامترای یک هاستینگ رو مقایسه کنید نه فقط قیمت و الا مقایسه منطقی نخواهد بود.
http://dreamdata.net/order/ Order bezarid در صوذت تمایل بعد از ثبت نام در قسمت سفارش -> از دسته بندی ها نمایندگی را انتخاب کنید ...

engineer_ict

Registered User
لایک‌ها
23
من مدتی است که با دریم دیتا آشنایی دارم و از این شرکت سرویس هم گرفتم و در این مدت ساپورت خوبی داشتن ;)

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
هر کس 4-5 سال پیش شروع کرد برد کرده. الان بدون سرمایه بالا و پارتی وارد شدن کار بسیار بیهوده ای هستش. وقتتون رو بگذارید روی فروشگاه اینترنتی خیلی خیلی بهتر نتیجه میگیرید.

بالا