برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای فروش کالا در ebay

shevroletf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان من چجوری میتونم کالای خود را در سایت ebay برای فروش قرار دهم
یعنی شرایطش را بگویید از ایران قبول میکنن پول رو چجوری واسم پرداخت میکنند کلا تمام شرایط را اگر لطف کنید و یا اگر لینکی برای راهنمایی دارید لطفا کمک کنید
ممنون از همه شما

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اول از همه اگر اینگلیسی بلد نیستی که هیچی

دویم اینکه پول را به Paypal برات می فرستند

سیم اینکه یه کریدیت کارت می خوای برای ثبت کردن در ebay که هر قوچلی پا نشه بره اونجا کلاه برداری کنه

چهارم اینکه معلومه از ایران قبول نمی کنه

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
سلام

برای پرداخت پول راه های مختلفی هست ولی روش معمول بخصوص برای فروش به کشور های دیگه (مثلا یه آمریکایی به یه فرانسوی بفروشه) paypal هست. یعنی پول به حساب paypal شما اضافه میشه.
ولی فکر نمیکنم ایران رو قبول کنه. احتمالا باید اونور یه آشنا داشته باشید.

سلام
دوستان من چجوری میتونم کالای خود را در سایت ebay برای فروش قرار دهم
یعنی شرایطش را بگویید از ایران قبول میکنن پول رو چجوری واسم پرداخت میکنند کلا تمام شرایط را اگر لطف کنید و یا اگر لینکی برای راهنمایی دارید لطفا کمک کنید
ممنون از همه شما

shevroletf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز ما آلمان فامیل داریم از این بابت مشکلی نداره
فقط راهنمایی ثبت نام وباز کردن حساب و ... لطفا راهنمایی کنید

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به هر حال به جای My Location میخواهی چی بنویسی؟ ایران یا آلمان؟ اینقدرها هم الکی نیستا !

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
نه اتفاقا! من قبلا دیدم از ایران چیز گذاشتن برای فروش! مخصوصا توی تمبر و سکه ی عتیقه سرچ کنید زیاد هستن فروشنده از ایران.
راهش اینه که اکانت ای بی داشته باشی و ترجیحا پی پال چون چک های بانکهای خارجی ایران نقد نمیشه.

پیوست : الان چک کردم... جزو Item Location ها ایران هم هست... فکر نکنم مشکلی داشته باشی.

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
دوست عزیز ما آلمان فامیل داریم از این بابت مشکلی نداره
فقط راهنمایی ثبت نام وباز کردن حساب و ... لطفا راهنمایی کنید

ببین چیزی که من میتونم بگم اینه که کشورت رو اون کشوری انتخاب کن که فکر میکنی خریدار برای جنست اونجا بیشتره. چون مثلا کسی که از انگلیس میاد سرچ کنه ebay.co.ukرو سرچ میکنه اول بعد درجه ی دوم ebay.com رو.

البته اینجوری احتیاج به یک آدرس توی اون کشور پیدا میکنی که خب شاید پیدا کردنش آسون نباشه.

اما اصلش اینه که این آدرسی که اینجا میزنی و کشوری که انتخاب میکنی رو هیچ کسی نمیفهمه و نمیبینه- چون شما فروشنده ای نه خریدار. یعنی موقعی که آیتم رو لیست میکنی میتونی همه چیز رو عوض کنی... معمولا کشوری که ازش میفرستی رو باید درست بزنی - یعنی بزنی ایران- چون بالاخره تمبر هارو میببنن دیگه بعد اگر دروغ گفته باشی بدبختت میکنن.

بعد خلاصه خود ebay مشکلی نداره تا وقتی که تو سهمش رو بدی از فروش.

اما..........

اصل پی پاله. چون اگر شما کلاهبرداری کنه پی پاله که باید خسارت طرف رو بده ( مثلا یک دفعه من از کره یک ام پی تری خریدم که اومد و خراب بود... طرفم هم دیگه جواب مارو نداد... زنگ میزنی پی پال کل حساب طرف رو میبندن... کردیت کارتش رو بلوک میکنن و پول مارو هم پس دادن :lol: )

برای پی پال باید یک کردیت کارت و حساب بانکی قابل قبول داشته باشی و بچه های دیگه ی اینجا قوانین پی پال رو
بهتر وارد باشند.

و مشکل معمولا توی پی پال پیش میاد چون اونجاس که پول رو شما رد و بدل میکنید.

وقتی این دوتارو رجیستر کردی دیگه باید آیتم رو لیست کنی و منتظر باشی یکی بخره.

بالا