برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای مهاجرت و اقامت

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از SherlockHolmes :
راستی این ها رو ندیدم!!
اولا که من دشمنی خاصی با تو ندارم!!دوستی خاصی ندارم!!حداکثر یکی دو تا خط رو [...] انداختم که مال خودمو بشناسم!!شما هم ناراحت نشو بچه بودی دیگه!!
در ضمن خوشحال میشم بری!!اگر هم نری خودم میفرستمت!!
23.gif

شرلوک کبیر ناراحت نشو شاهنشاها
282.gif

استوراغین گاباغیندا سیشماسان دیر به گوتون یوخدی
305.gif

( کپی رایت آقا رضای عزیز :happy: )

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
چخ گت ورن دی الکترونیک جان!! :d :d :d

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
دییر بس کی اورا دا بورا کیمی دی
بیر سیکی یوغونن الی نه توش سه اوندا بولر کی بیز نه دییرخ
243.gif

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان خداييش خوب نيست به هم اينطوري نگين بابا اين فيفتي بنده خدا حق داره خوب طفلك قاط زده توي اين مملكت والا منم اعصابم توي اين مملكت ديگه نميكشه . آخه چقدر .... ، چقدر ...... و.... توي دانشگاه كه بوديم همه چيز ارزش داشت جز دانشجو حتي مستخدم دانشگاه هم براي دانشجو دم در مياورد . توي محل كار هم كه از همه بدتر يارو دو قرون سواد نداره دكترا داره حالا اين دكترا رو از كجا آورده خدا ميدونه يكي نيست بگه يارو بلد نيست حرف بزنه چطور شده مدير يك اداره يا مدير دانشگاه . بخدا اين رو كه ميگم راسته مدير اداره ما اومد سخنراني كنه (هميشه ريپ ميزنه ) يعني اومد دعاي عيد رو بخونه همه رو با هم قاطي كرد نميدونيد چه خنده بازاري بود خودشم فكر كرد درست خونده .بسه بابا زياد حرف زدم .. ولي خداييش هواي همديگه رو بايد داشته باشيم ، فيفتي جان شما هم يه خورده به خودت مسلط باش اينطور اعصابت خراب باشه موفق نميشي اين رو به عنوان يه داداش بزرگتر كه كوچيك شماست قبول كن.

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
به نقل از Electronics Art :
دییر بس کی اورا دا بورا کیمی دی
بیر سیکی یوغونن الی نه توش سه اوندا بولر کی بیز نه دییرخ
243.gif
ها! غارداش سن ترك سان؟
گوزلريم سن قربان.

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از david_sh :
دوستان خداييش خوب نيست به هم اينطوري نگين بابا اين فيفتي بنده خدا حق داره خوب طفلك قاط زده توي اين مملكت والا منم اعصابم توي اين مملكت ديگه نميكشه . آخه چقدر .... ، چقدر ...... و.... توي دانشگاه كه بوديم همه چيز ارزش داشت جز دانشجو حتي مستخدم دانشگاه هم براي دانشجو دم در مياورد . توي محل كار هم كه از همه بدتر يارو دو قرون سواد نداره دكترا داره حالا اين دكترا رو از كجا آورده خدا ميدونه يكي نيست بگه يارو بلد نيست حرف بزنه چطور شده مدير يك اداره يا مدير دانشگاه . بخدا اين رو كه ميگم راسته مدير اداره ما اومد سخنراني كنه (هميشه ريپ ميزنه ) يعني اومد دعاي عيد رو بخونه همه رو با هم قاطي كرد نميدونيد چه خنده بازاري بود خودشم فكر كرد درست خونده .بسه بابا زياد حرف زدم .. ولي خداييش هواي همديگه رو بايد داشته باشيم ، فيفتي جان شما هم يه خورده به خودت مسلط باش اينطور اعصابت خراب باشه موفق نميشي اين رو به عنوان يه داداش بزرگتر كه كوچيك شماست قبول كن.

گفته شما متین :)
ولی این دلیل نمیشه که من به کسی که نمیشناسم بپرم ;)
کسایی که اولاً بزرگتر از خودم هستند ثانیاً خودشون خیلی چیزا حالیشون هست و خیلی جاها رو دیدن :eek:
و به زور معده حرف نمیزنن :)

پس قضاوت زود هرگز :happy: ( کپی رایت فرید )

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از shazdeh kocholo :
ها! غارداش سن ترك سان؟
گوزلريم سن قربان.

ها ! قارداش من ده آذریم :happy:
منده سنه قوربان کسیم منیم عزیز قارداشیم :)
شاد اول همیشه و شاد یاشا هر زامان :happy:

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من هم اضافه کنم که:

نخست

از دوستانی که ترکی پست میزنن خواهش میکنم این کارو نکنن! اینجا یک انجمن همگانی است و ترکی پست زدن درست نیست. وقتی در یک محیط همگانی قرار می گیرید نباید به زبانی اظهار نظر کنید که دیگران نمی فهمند. این بی احترامی به دیگران است. علاوه بر این نام این فروم پرشین تولز هست نه ترکین تولز!:D

در مورد موضوع تاپیک هم باید بگم که رفتن از ایران در شرایط کنونی همانقدر شیرین است که دوری از ایران تلخ است. در این که زندگی در ایران یا همان برره با دردهای بسیار همراه است تردیدی نیست و خواست کوچیدن از ایران کنونی امری طبیعی به نظر می رسد. اما از سوی دیگر هم رفتن از این کشور در حالی که ایران به فرزندان خود نیازمند است دردناک است.

در مورد زندگی در آمریکا هم من فکر می کنم کار و پشت کار همه دشواریها را به کنار خواهد زد. در آمریکا بر خلاف ایران کار برای انجام دادن و بستر فرهنگی و اقتصادی مناسب برای درست زندگی کردن فراهم است. کیفیت زندگی فقط در پول خلاصه نمی شود. شما در آمریکا باید پول داشته باشی و اگر با پشت کار دنبالشو بگیری بهش میرسی. در ایران زحمت کشیدن لزوما آدم رو به جاهای دلخواهش نمی رسونه در حالی که در آمریکا شانس برای رسیدن به هدف زیاده.
بقیه گفتنی ها رو هم اگه شد بعدا میگم.

Haamed

Registered User
لایک‌ها
8
چه جالب شد رفت کانال آذربایجان....

حداقل شما به ترکی بگید شاید این دوستمون متوجه بشه....

به فارسی که چیزی متوجه نشد

124.gif

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
مشکل من با این آقا اینه که نمیفهمه!!از اون بد تر فکر میکنه میفهمه!!
این فرد رو باید *ید بهش تا آدم بشه!!بفهمه وقتی کسی داره راهنماییش میکنه بهتر درست صحبت کنه!!

Haamed

Registered User
لایک‌ها
8
این فرد رو باید *ید بهش تا آدم بشه!!بفهمه وقتی کسی داره راهنماییش میکنه بهتر درست صحبت کنه!!

یعنی با کیانوش نسبتی داره ؟:lol:

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
ولش كنيد خب. فايده نداره. اينجوري داري اعصاب خودت رو خراب ميكني. ميدوني من فكر ميكنم هر كسي يه لياقتي داره و بايد اندازه اون باهاش برخورد كرد. اين جناب هم همونطور كه شما گفتي فكر ميكنه خيلي ميدونه و به نظر خودش ديگه همه چي تمومه. بذار به حال خودش ول بچرخه.

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
همين جا لازم ميدونم از راهنمايي هاي حسام و بهنام و آقا رضا و بابا برقي و بقيه دوستان كه بدون هيچ چشم داشتي اطلاعاتشون رو در اختيار بقيه گذاشتن تشكر كنم.

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
همين جا لازم ميدونم از راهنمايي هاي حسام و بهنام و آقا رضا و بابا برقي و بقيه دوستان كه بدون هيچ چشم داشتي اطلاعاتشون رو در اختيار بقيه گذاشتن تشكر كنم.

من به نمایندگی دربار شرلوک کبیر از شما جوان برومند کمال تشکر و قدردانی رو دارم
305.gif

arian-host

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا چرا بعضی ها میگن ما نمی تونیم ایران بمونیم ، اینجا جای ما نیست ، باید بریم اونور آب، اینا چشونه و چی می خوان ؟

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
به نقل از arian-host :
آقا چرا بعضی ها میگن ما نمی تونیم ایران بمونیم ، اینجا جای ما نیست ، باید بریم اونور آب، اینا چشونه و چی می خوان ؟
خب يكيش بيكاريه.
ديگري احساس اينه كه داره اينجا تلف ميشه.
ديگه اينكه فكر ميكنه اونور خبريه!
و ....

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
جا داره من هم به عنوان خادمی از دربار شرلوک شاه کبیر مراتب تشکر رو به جا بیارم
305.gif

کاشکی به جای اینکه نام من حقیر رو اول بیاری نام ذات مقدس شرلوک شاه رو میزاشتی
241.gif

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از IcedAngel :
جا داره من هم به عنوان خادمی از دربار شرلوک شاه کبیر مراتب تشکر رو به جا بیارم
305.gif

کاشکی به جای اینکه نام من حقیر رو اول بیاری نام ذات مقدس شرلوک شاه رو میزاشتی