برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای مهاجرت و اقامت

Broken Heart

Registered User
لایک‌ها
122
دوستان من به همراه خانواده قصد مهاجرت به هند رو داریم و میخوایم اقامت بگیریم
از دوستان کسی هست در این مورد راهنمایی کنه مارو؟

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
دوستان من به همراه خانواده قصد مهاجرت به هند رو داریم و میخوایم اقامت بگیریم
از دوستان کسی هست در این مورد راهنمایی کنه مارو؟

اقلیت مذهبی هستید؟
قصد ادامه تحصیل یا سرمایه گذاری دارید؟

Broken Heart

Registered User
لایک‌ها
122
قصد سرمایه گذاری داریم
خیر اقلیت نیستیم مسلمان هستیم منتها همراهان جزء دروایش هستند

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
قصد سرمایه گذاری داریم
خیر اقلیت نیستیم مسلمان هستیم منتها همراهان جزء دروایش هستند

خوب اونا که جزو اقلیت ها محسوب نمیشن , اگر اقلیت زرتشتی بودید راحت میشه از طریق راهکاری از طرف پارسیان هند اقامت بگیرید
هزینه زندگی تو هند حدود 300 دلار برای هر نفره - البته بسته به خودتون این مبلغ بالاتر میره
درباره سرمایه گذاری هم شرایط سختی داره و مبلغ بالایی داره اگر اشتباه نکنم سال پیش تو یه خبر خوندم شرایط سرمایه گذاری تو هند باید 1.5 میلیون دلار داشته باشید یعنی آمریکا با این عظمتش 500 هزار دلار میخواد

اگر میخواید شهروند شید :
در هند متولد شده باشید
پدر، مادر و یا اجدادتان هندی باشند
و نهایتا اینکه با یک شهروند هندی ازدواج کنید

Last edited:

Broken Heart

Registered User
لایک‌ها
122
خوب اونا که جزو اقلیت ها محسوب نمیشن , اگر اقلیت زرتشتی بودید راحت میشه از طریق راهکاری از طرف پارسیان هند اقامت بگیرید
هزینه زندگی تو هند حدود 300 دلار برای هر نفره - البته بسته به خودتون این مبلغ بالاتر میره
درباره سرمایه گذاری هم شرایط سختی داره و مبلغ بالایی داره اگر اشتباه نکنم سال پیش تو یه خبر خوندم شرایط سرمایه گذاری تو هند باید 1.5 میلیون دلار داشته باشید یعنی آمریکا با این عظمتش 500 هزار دلار میخواد

اگر میخواید شهروند شید :
در هند متولد شده باشید
پدر، مادر و یا اجدادتان هندی باشند
و نهایتا اینکه با یک شهروند هندی ازدواج کنید

شهروند نمیخوام بشم
فقط میخوایم اونجا زندگی کنیم
راحت ترین مسیر چیه؟

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
سلام قصد سفر به برزیل رو دارم....پرتغالی رو یا ندارم و مقصدم هم استان امازینگ شهرستان مانائوس هست ....در اونجا مکان برای اقامت و ماشین...خورد خوراک وجود داره برام اونجا...فقط برای تفریح میخوام برم نمیخوام با تور برم دستو پا گیره ...فقط هزینه ویزا توریستی رو میخواستم بدون کسی که دستش تو کاره
از امنیت و دزدی های اونجا هم خبر دار هستم ....ومیدونم شجای جالبی نیست اما بهترین گزینه برای رفتن به جنکل آمازونه و عموی من اونجاست ....میخوام بدونم تعرفه ویزا تورستی چقدره؟
و تعرفه بلیط هواپیما چقدره ؟ آیا باید رفت و برگشت خرید کنم یا میشه از اونجا هم برای برگشت خرید کنم .؟ و آیا حتما باید وکیل بگیرم برای دریافت ویزا از کنسولگری؟ یا شخص هم میتونه ؟ لطفا راهنمایی کنید بزرگوار اواخر شهریور قصد رفتن دارم و دارم همه چیز رو میسنجم

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
در مورد لاتاری قرعه کشی واقعی انجام میشه یا انتخاب ها گزینشیه? کسی تجربه برنده شدن داشته? لطفا بگه با چ شرایطی ثبت نام کرده

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
مهاجرت بدون پول یا پول کم کدوم کشور بهتره؟ کجا راحتر میشه وقف پیدا کرد؟ـ
جایی آروم و ساکت باشه بهتره

akbaraaaaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بهتره از فکر امریکا بیای بیرون به جاهای دیگه فکر کنی بازم بهتره
چه کسانی قادر به اخذ اقامت آمریکا هستند؟

ایالات متحدهٔ آمریکا (United States of America به اختصار: USA) کشوری در آمریکای شمالی، و به پایتختی شهر واشنگتن DCاست. آمریکا سومین کشور پرجمعیت و چهارمین کشور پهناور جهان است، و از لحاظ نژادی و گوناگونی مردم، متنوع‌ترین کشور جهان شناخته می‌شود. آمریکا با تولید ناخالص داخلی بیش از ۱۳٬۰۰۰ میلیارد دلار در سال و ۱۹٪ قدرت خرید جهان، بزرگترین اقتصاد در میان کشورهای جهان را دارا است.

**** حکومتی آمریکا در چارچوب قانون اساسی، و بر اساس سیستم جمهوری فدرال بنا شده‌است. این کشور در سال ۱۷۷۶ میلادی (۱۱۵۵ ه.خ.)، در پی اعلام استقلال و اتحاد ۱۳ مستعمرهٔ سابق بریتانیا به وجود آمد.

کشور آمریکا از شرق با اقیانوس اطلس، در غرب با اقیانوس آرام، از شمال با کشور کانادا، و از جنوب با مکزیک مرز مشترک دارد. این کشور از راه پایگاه دریایی گوانتانامو نیز مرز مشترک اندکی با کوبا دارد. آمریکا همچنین از طریق آلاسکا با روسیه مرز آبی دارد. علاوه این، مجموعه‌ای از جزیره‌ها، ناحیه‌ها، و مناطق متعلق به آمریکا در سراسر جهان پراکنده‌اند.

برای دیدن شرایط مهاجرت و اقامت در آمریکا در سال 2017 می توانید ببا زدن کلمه اقامت به صفحه مورد نظر منتقل بشید

اقامت

Last edited:

akbaraaaaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چه کسانی قادر به اخذ اقامت آمریکا هستند؟

ایالات متحدهٔ آمریکا (United States of America به اختصار: USA) کشوری در آمریکای شمالی، و به پایتختی شهر واشنگتن DCاست. آمریکا سومین کشور پرجمعیت و چهارمین کشور پهناور جهان است، و از لحاظ نژادی و گوناگونی مردم، متنوع‌ترین کشور جهان شناخته می‌شود. آمریکا با تولید ناخالص داخلی بیش از ۱۳٬۰۰۰ میلیارد دلار در سال و ۱۹٪ قدرت خرید جهان، بزرگترین اقتصاد در میان کشورهای جهان را دارا است.

**** حکومتی آمریکا در چارچوب قانون اساسی، و بر اساس سیستم جمهوری فدرال بنا شده‌است. این کشور در سال ۱۷۷۶ میلادی (۱۱۵۵ ه.خ.)، در پی اعلام استقلال و اتحاد ۱۳ مستعمرهٔ سابق بریتانیا به وجود آمد.

کشور آمریکا از شرق با اقیانوس اطلس، در غرب با اقیانوس آرام، از شمال با کشور کانادا، و از جنوب با مکزیک مرز مشترک دارد. این کشور از راه پایگاه دریایی گوانتانامو نیز مرز مشترک اندکی با کوبا دارد. آمریکا همچنین از طریق آلاسکا با روسیه مرز آبی دارد. علاوه این، مجموعه‌ای از جزیره‌ها، ناحیه‌ها، و مناطق متعلق به آمریکا در سراسر جهان پراکنده‌اند.

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
کسی که 5 میلیون تا 7 میلیون پول داره کجا میتونه بره ؟

Candyman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
1- فارغ التحصیل کارشناسی از دانشگاه علمی و کاربردی هستم مدرک موقت دارم - میخوام برم برای اصل مدرک ثبت نام کنم ولی میگن 1 سال طول داره تا اصل مدرک حاظر بشه
میخوام مهاجرا کنم - آیا میشه مدرک موقت ترجه کرد؟ یا راه حل دیگه ای داره؟

2- مراحل گرفتن پاسپورت برای بار اول چیه؟ پنجشنبه تا کی بازن؟ چقدر طول می کشه برسه درستمون؟

برای مهاجرت چه مدارکی لازمه ترجمه کنم و مراحلش چیه و کج باید برم؟ چقدر هزینه داره؟

1.اصل مدرک قابل ترجمه هست با مهر وزارت علوم

2.پلیس+۱۰ تشریف میبری راهنمایی میکنند.یک ماه الی ۴۵ روز

3.مهاجرت به چه روشی؟کشورهای انگلیسی زبان بااااید مدرک زبان تافل و ایلتس داشته باشی

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
1.اصل مدرک قابل ترجمه هست با مهر وزارت علوم

2.پلیس+۱۰ تشریف میبری راهنمایی میکنند.یک ماه الی ۴۵ روز

3.مهاجرت به چه روشی؟کشورهای انگلیسی زبان بااااید مدرک زبان تافل و ایلتس داشته باشی

1- مرحله اول چقدر زمان و هزینه میبره

2- رفتم گرفتم ممنون

3- مهارجت کشور ها نزدیک ارزون میخوام برم مثل تاجیکستان یا ارمنستان و ........ فقط از ایران خارج شم
البته الان بودجه کمی دارم

Nistama

Registered User
لایک‌ها
53
تقریبا 20 صفحه رو خوندم
چند تا نوشته و کلا نوشته های دوسه نفر جالب بود
سن این افراد به زور به20سال میرسه و سن عقلشون منفیه! و درمورد چند کشور بخصوص امریکا نظرات منفی دادن

+حتما سعی کنید توی فضاهای اجتماعی از کسایی که رفتن بپرسید اونجاها که گفتید چطوریه
+سایت های خبری و حرفای ساندیس خورا رو ب ههیچ وجه باور نکید یادتون نره شعاره احمقا مرگ بر یه کشور دیگست
و این رو همیشه مد نظر میگیرن و نوشته هاشون بر علیه یه ملت دیگه همیشه وجود داره با امارهای فاحش و زشت و البته دروغین
+بدون فکر کردن ننویسید و بدون خوندن و سنجیدن چند سرچ کپی پیست نکنید و صدالبته بعد بنام خودتون متن رو تموم نکنید-

من متاسفانه برای مشکلات زیادم نمیتونم برو سمت مهاجرت یا پناهندگی ...
وگرنه لحظه ی از وقتمو تو جمعهوری اسلامی هدر نمیدادم

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,010

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
دوستان قیمت تور ارزون برا صربستان چقدره؟ آژانس مطمعن و خوش قیمت سراغ دارید؟

آیا روسیه ویزا میخواد؟ قیمت تور روسیه ر کمترین حالت چقدره؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,010
دوستان قیمت تور ارزون برا صربستان چقدره؟ آژانس مطمعن و خوش قیمت سراغ دارید؟

آیا روسیه ویزا میخواد؟ قیمت تور روسیه ر کمترین حالت چقدره؟
کشور های زیر بدون ویزا هستن، در مورد تور گردشگری هم معمولا پولدار ها میرن سفر تفریحی خارج پس هزیه کار هم معمولا بالاست هر چند که بهای تمام شده کم باشه!
ردیف . کشور . مدت قانونی اقامت (روز)
۱ ترکیه ۹۰
۲ ارمنستان ۹۰
۳ دومینیکا ۲۱
۴ اکوادور ۹۰
۵ گرجستان ۴۵
۶ هائیتی ۹۰
۷ مالزی ۱۴
۸ ایالات فدرال میکرونزی ۳۰
۹ نیکاراگوئه ۹۰
۱۰ صربستان ۳۰
۱۱ ونزوئلا ۱۵