برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای کنکور کارشناسی ارشد برق

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از ashena55 :
میگم حالا به نظر شما برای ما ( دانشجوهای قدرت ) ، ارشد چه مزایایی داره؟ و ممکنه چه عیب هایی داشته باشه؟
یعنی ممکنه ارشد رو بخونم ، مدرک رو هم بگیریم، بعد از کاری که کردیم پشیمون بشیم؟

یعنی چی ؟ ;)
خود مقطع ارشد یا کلاس های کنکور ارشد ؟
اگه منظورت خود مقطع ارشد باشه منظورت رو نمی فهم
یعنی شما مثلاً 2 سال زحمت بکشی و فوق قدرت رو بگیری بعد پشیمون شی ؟ آخه چرا ؟ :(

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از Electronics Art :
یعنی چی ؟ ;)
خود مقطع ارشد یا کلاس های کنکور ارشد ؟
اگه منظورت خود مقطع ارشد باشه منظورت رو نمی فهم
یعنی شما مثلاً 2 سال زحمت بکشی و فوق قدرت رو بگیری بعد پشیمون شی ؟ آخه چرا ؟ :(
اگه قبل از ورود و بعد از خروج از ارشد بازار كار براي تو ارزشي به اندازه زحمتي كه كشيدي قائل نباشه اونوقت....

ashena55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از daftarekhaterat :
اگه قبل از ورود و بعد از خروج از ارشد بازار كار براي تو ارزشي به اندازه زحمتي كه كشيدي قائل نباشه اونوقت....
منظور من هم همین بود یعنی برای بازار کار مدرک ارشد همون ارزشی رو داشته باشه که مدرک کارشناسی داره
و خوب آدم با خودش بگه به جای زحمت کشیدن برای ارشد می تونست از همون اول دنبال کار بره

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از ashena55 :
منظور من هم همین بود یعنی برای بازار کار مدرک ارشد همون ارزشی رو داشته باشه که مدرک کارشناسی داره
و خوب آدم با خودش بگه به جای زحمت کشیدن برای ارشد می تونست از همون اول دنبال کار بره
سواد
سواد
سواد
اینو داشته باشی همه چی دنبالش میاد.
من یکی رو می شناسم تو مخابرات انگشت رو هر چی بذاره براش فراهم می کنن فقط از ترس اینکه طرف ول نکنه بره یه شرکت خصوصی.مهندس یعنی این.

ashena55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از electronic :
سواد
سواد
سواد
من یکی رو می شناسم تو مخابرات انگشت رو هر چی بذاره براش فراهم می کنن فقط از ترس اینکه طرف ول نکنه بره یه شرکت خصوصی.مهندس یعنی این.

آره یکی از اساتیدمون هم همین رو می گفت.
اگه این طور باشه ، من که تو درس ها چندان قوی نیستم باید ارشد رو هم بخونم ، اینطوری شاید به سطح یه مهندس برسم! نظرتون چیه؟
ضمنا تا پارتی نباشه که کسی رو ما انگشت نمیذاره ، میشه از مدرک ارشد به عنوان پارتی استفاده کرد؟

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از ashena55 :
آره یکی از اساتیدمون هم همین رو می گفت.
اگه این طور باشه ، من که تو درس ها چندان قوی نیستم باید ارشد رو هم بخونم ، اینطوری شاید به سطح یه مهندس برسم! نظرتون چیه؟
ضمنا تا پارتی نباشه که کسی رو ما انگشت نمیذاره ، میشه از مدرک ارشد به عنوان پارتی استفاده کرد؟
البته من جسارت نمی کنم.
تو ارشد درسها بیشتر وارد تئوریات میشه و مسلما کسی که می خواد بخونه باید پایه ی قوی داشته باشه.
95 درصد ماجرا رو عرض کردم حالا اگه کسی این شرایط رو نداشته باشه خوب طبیعتا کارش با پارتی و ابر و باد و مه و کواکب! گره می خوره.
پارتی اگه پارتی باشه تابع مدرک نمیشه!هر چند که داشتنش توجیه کننده تره.تو ادارات دولتی امکانش هست منتهی بعید می دونم یه کارفرمای خصوصی پول الکی به کسی بده.

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از electronic :
سواد
سواد
سواد

خوب این عاملی که گفتی خیلی خوبه و هر فارغ التحصیلی مهندس نمیشه چون خیلیا صرفاً دروس رو پاسیدن :(
ولی شاید تعداد انگشت شماری اینجوری آدم وجود داشته باشه
اونوقت تکلیف بقیه چیه ؟
ولی من فکر میکنم تو ایران مدرک هم خیلی مهمه ;)

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
خوب این عاملی که گفتی خیلی خوبه و هر فارغ التحصیلی مهندس نمیشه چون خیلیا صرفاً دروس رو پاسیدن :(
ولی شاید تعداد انگشت شماری اینجوری آدم وجود داشته باشه
اونوقت تکلیف بقیه چیه ؟
قبلش سلام.
البته همه اینجوری نیستن اما خوب یه حداقل هایی هم در این زمینه هستش که اگه پایین تر بریم میشه همین وضع فعلی که می گن برق بازار کار نداره.به نظر من اگه کسی تو یه رشته ی فنی مثل برق درس خونده و شدیدا" با مشکل کار مواجه شده باید به خودش برگرده و ببینه که طی این مدت داشته چی کار می کرده.یا به اندازه ی کافی زحمت نگشیده یا اینکه توقعش بالاست.
نمی گم همه ی اونایی که کار دارن لایقن اما کسی که سواد داشته باشه کف بازار نمی مونه.

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از electronic :
قبلش سلام.
البته همه اینجوری نیستن اما خوب یه حداقل هایی هم در این زمینه هستش که اگه پایین تر بریم میشه همین وضع فعلی که می گن برق بازار کار نداره.به نظر من اگه کسی تو یه رشته ی فنی مثل برق درس خونده و شدیدا" با مشکل کار مواجه شده باید به خودش برگرده و ببینه که طی این مدت داشته چی کار می کرده.یا به اندازه ی کافی زحمت نگشیده یا اینکه توقعش بالاست.
نمی گم همه ی اونایی که کار دارن لایقن اما کسی که سواد داشته باشه کف بازار نمی مونه.

آخ یادم رفت سلام :blush:

من گفته های شما رو تایید مکنم :happy:
ولی خیلی دوست دارم یه شرکت خصوصی هم بغل حرفات اضافه کنم
یعنی یه آدم تاپ با یه شرکت خصوصی ماله خودش :D چه شود :D فکر کنم بترکونه :lol:

ashena55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
الان تو بازار کار چقدر به مدرک اهمیت میدن؟

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از ashena55 :
الان تو بازار کار چقدر به مدرک اهمیت میدن؟

خوب البته همون طور که پیمان گفت سواد خیلی مهمه و آدم باشواد رو زمین نمی مونه
ولی مثلاً تو مراکز دولتی تفاوت حقوق بین مدارک وجود داره
مثلاً تو پالایشگاه که من رفته بودم یه لیسانس 600 تومن میگرفت ولی فوق دیپلم 300 تومن ( البته شرایط دیگه ای هم داشت ) ولی برعکسش هم صادق بودن فوق دیپلمی بود که 1.5 میلیون میگرفت به خاطر سواد و سابقه اش :wacko:

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
خوب البته همون طور که پیمان گفت سواد خیلی مهمه و آدم باشواد رو زمین نمی مونه
ولی مثلاً تو مراکز دولتی تفاوت حقوق بین مدارک وجود داره
مثلاً تو پالایشگاه که من رفته بودم یه لیسانس 600 تومن میگرفت ولی فوق دیپلم 300 تومن ( البته شرایط دیگه ای هم داشت ) ولی برعکسش هم صادق بودن فوق دیپلمی بود که 1.5 میلیون میگرفت به خاطر سواد و سابقه اش :wacko:
بله اینو یادم رفته بود سابقه تو ادارات دولتی خیلی مطرحه و گاهی وقتها از مدرک هم بیشتر سنگینی می کنه.
در ضمن اونایی که مثل من پارتی ندارن باید قید ادارات دولتی رو بزنن مگر در شرایطی که اونا بیان سراغ آدم!

kittleboy_87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همهی بچه های گل این بخش و مهندسین آینده
من قدرت می خونم
در باره ی بازار کار،من عاشقه ساخت نیروگاه و دکلهای انتقال قدرت(توی کویر زیباییشونو نشون میدن)هستم،به نظر من وقتی اینجوری چیزیو دوست داشته باشی و البته در حد اون هم باید سوادتو ببری بالا(دارم این کارو میکنم)به اون میرسی
درضمن من یکی از جزوه های پارسه رو از یکی از بچه های خیلی باحال:D کپی کردم:cool: یعنی با 3500 تومان جزوه مدارشو گرفتم،ولی... جزوه نبود که یه کتاب 400 صفحه ای اونم فقط مدار 2.که گذاشتمش کنار چون همون ترم هم مدار 2 داشتم وقت نمی شد بخونم(شاید آینده استفاده کنم)
واقعا از بحثهای خوبی که میشه ممنونم از همه

Msc-Rostami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اطلاعات جامع آزمون کارشناسی ارشد مهندسی برق دانشگاه آزاد اسلامی
در وب سایت: www.msc-rostami.blogfa.com
نمونه کارنامه،تدریس خصوصی،مشاوره،منابع و ....

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
با درود به دوستان

من میخواستم بدونم بری کارشناسی ارشد دانشگاهای تهران شریف امیرکبیر و علم و صنعت و خواجه نصیر چقد ظرفیت پذیرش دارن؟

میخوام شروع کنم به خوندن برای قدرت...کتابهای گاج یا پارسه چطوره؟؟؟ من اصلا ندیدمشون! دنبال کتابی هستم که کامل به صورت جزوه گفته باشه و تست هم داشته باشه! مثل کتابهای کنکور بعد از دیپلم! ...

دوستانی که قدرت قبول شدن درصد هاشون چی بوده؟؟؟؟؟

بعد اینکه معدل لیسانس چجوری بر نتیجه آزمون اثر داره؟؟؟ مثل درسها ضریب داره؟؟؟؟؟

با سپاس

Msc-Rostami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تدریس خصوصی ترم تابستانه دروس دانشگاهی(در مقطع کاردانی و کارشناسی برق) و کنـکور کارشناسی ارشد مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی سال ۱۳۸۹

تدریس خصوصی ترم تابستانه شامل دروس دانشگاهی(در مقطع کاردانی و کارشناسی برق) و کنـکور کارشناسی ارشد مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی سال ۱۳۸۹.

الف: دروس تدریسی دانشگاهی شامل:

1- الکترونیک II,I
۲- الکترونیک صنعتی
۳- مدارهای الکتریکی II,I
۴- ماشین های الکتریکی
۵- بررسی سیستم های قدرت
۶- سیستمهای کنترل خطی

ب: دروس تدریسی کنـکور کارشناسی ارشد مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی شامل:

۱- مدارهای الکتریکی II,I
۲- ماشین های الکتریکیII,I
۳- بررسی سیستم های قدرتI

بانضمام تدریس تضمینی ۱۰۰٪ .

Point: سقف پذیرش دانشجو بسیار محدود می باشد.

Point: تدریس دروس فوق منحصرا در استانهای تهران،مازندران،گلستان و اردبیل می باشد.

برای توضیحات بیشتر به وب سایت ذیل رجوع کنید
http://msc-rostami.blogfa.com/

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
توی تبلیغ یکی از موسسات زده بود

یک نفری با درصدهای حتی منفی و صفر فقط زبان و مدار رو 40 زده بود ارشد تبریز قبول شده بود! وقعا؟؟

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
حداقل درسها رو چه درصدی باید زد تا روزانه دولتی تهران قبول شد؟؟؟ ( تهران خواجه نصیر علم و صنعت شریف و امیرکبیر برای گرایش ارشد کنترل)

بالا