برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برا بستن فقط کیس در حدود 1.200

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
سلام

برا یکی از دوستان میخوایم یدونه کیس ببندیم در حدود قیمت 1.200 تا 1.300
این دوستمون بازی هم انجام میده لطفا راهنمایی کنین چه قطعاتی ببندیم
ممنون

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
انتظار دوستتون از گیمینگ در چه سطحیه چون امکان داره در آینده از خرید سیستم با این بودجه پشیمون بشه.
ولی در کل سیستمی که تو این پست نوشتم : درخواست راهنمایی برای خرید سیستم تاسقف 1.800
نهایت به جای رم دوال هشت گیگ یه سینگل 4 گیگ و به جای هارد 1 ترا، 500 گیگ در نظر بگیرین.

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
دوستتون سپرده به شما،شما میسپارید به ما ما هم میسپاریم به خدمات کامپیوتری محلتون.پیشنهاد آقای molten خوبه دیگه همونو بگیر براش.

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
انتظار دوستتون از گیمینگ در چه سطحیه چون امکان داره در آینده از خرید سیستم با این بودجه پشیمون بشه.
ولی در کل سیستمی که تو این پست نوشتم : درخواست راهنمایی برای خرید سیستم تاسقف 1.800
نهایت به جای رم دوال هشت گیگ یه سینگل 4 گیگ و به جای هارد 1 ترا، 500 گیگ در نظر بگیرین.
انتظار از گیمینگ اینه که با این بودجه محدود بهترین قطعات رو که بشه باهاش گیم بازی کرد رو خرید مثل همین خرید هارد 500 بجای 1 ترا یا رم 4 بجای 8
واین که میگین در اینده ممکنه از خرید این سیستم پشیمون بشه یعنی چی ؟! o_O واضح تر بگین . من خودم تا قبل اومدن APU ها مشاوره میدادم اما با اومدن APU ها دیگه اطلاعتمو اپدیت نکردم :D

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
انتظار از گیمینگ اینه که با این بودجه محدود بهترین قطعات رو که بشه باهاش گیم بازی کرد رو خرید مثل همین خرید هارد 500 بجای 1 ترا یا رم 4 بجای 8
واین که میگین در اینده ممکنه از خرید این سیستم پشیمون بشه یعنی چی ؟! o_O واضح تر بگین . من خودم تا قبل اومدن APU ها مشاوره میدادم اما با اومدن APU ها دیگه اطلاعتمو اپدیت نکردم :D
منظورم از انتظار اینه که میخواد بازی هارو روی چه تنظیماتی بالا بیاره.
به عنوان مثال اگه دوستتون قصدش فقط گیمینگ روونه، صرف نظر از تنظیمات و رزولوشن، در این صورت با این سیستم مشکلی نخواهد داشت.
ولی اگر مثلا حتما باید رزولوشن، فول اچ دی باشه، یا طرف وسواس داره فریم ریت زیر 60 نره، و یا قصد داره از تمام پتانسیل موتور گرافیکی بازی بهره مند بشه و یا حتی قصد داره از این سیستم برای گیمینگ در دراز مدت استفاده کنه، در این صورت شاید تصور کنه کسی که بهش مشاوره داده یه آدم کاملا ناشی بوده و انتخاب های بهتری میتونست داشته باشه و .....

mnajafabadi

Registered User
لایک‌ها
8
اگه با AMD مشکلی نداری میتونم با این پول سیستم خوبی برات جمع کنم که برات بمونه
پ خ بزن تا بهت بگم چی بگیری!

mnajafabadi

Registered User
لایک‌ها
8
اگه با AMD مشکلی نداری میتونم با این پول سیستم خوبی برات جمع کنم که برات بمونه
پ خ بزن تا بهت بگم چی بگیری!