برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی جهت خرید ps4 pro .ممنون اگر راهنمایی کنید

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دوستان من می خوام ps4 pro بگیرم اما تا شما راهنماییم نکنید نمیتونم خرید کنم پس ممنون میشم کمکم کنید

1- ps4 pro ورژن 1 بهتره یا 2 و چرا ؟

2- جعبه دستگاه باید پلمپ باشه ؟ و کلا چه چیزهایی تو جعبه اش هست ؟

3- آیا دسته تقلبی براش اومده که ممکن باشه عوض کنن یا وسایل دیگه ی توی جعبه رو ؟

4- اختلاف قیمت مغازه ها توی توپ خانه برای ورژن های مشابه زیاده دلیلش چیه ؟

5- بازی فیزیکی براش بخرم یا پول هدر دادن هست و از اول برم سراغ بازی های هکی ؟؟

6- بعد از عید ممکنه چقدر قیمت پایین تر بیاد ؟ ارزش داره تا اون موقع صبر کنم ؟

7- خرید پلی استیشن پلاس حتما لازمه ؟ ( برای بازی آنلاین )

8- اکانت های هکی و بازی های غیر فیزیکی چه محدودیت هایی نسبت به بازی فیزیکی دارن ؟ و ممکنه باعث بن شدن بشن ؟ و میشه باهاشون با خیال راحت آنلاین بازی کرد ؟

9-هدفون پلاتنیوم برای ps4 که حدود 800 قیمت داره واقعا ارزش خرید داره ؟

10- جای خیلی مطمئن هم برای خرید میشناسید ممنون میشم در پیغام خصوصی معرفی کنید

ممنون اگر راهنمایی بفرمایید و ببخشید سوال زیاد پرسیدم ولی کامل جواب بدید بقیه هم استفاده میکنن

Last edited:

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
دوستان من می خوام ps4 pro بگیرم اما تا شما راهنماییم نکنید نمیتونم خرید کنم پس ممنون میشم کمکم کنید

1- ps4 pro ورژن 1 بهتره یا 2 و چرا ؟

2- جعبه دستگاه باید پلمپ باشه ؟ و کلا چه چیزهایی تو جعبه اش هست ؟

3- آیا دسته تقلبی براش اومده که ممکن باشه عوض کنن یا وسایل دیگه ی توی جعبه رو ؟

4- اختلاف قیمت مغازه ها توی توپ خانه برای ورژن های مشابه زیاده دلیلش چیه ؟

5- بازی فیزیکی براش بخرم یا پول هدر دادن هست و از اول برم سراغ بازی های هکی ؟؟

6- بعد از عید ممکنه چقدر قیمت پایین تر بیاد ؟ ارزش داره تا اون موقع صبر کنم ؟

7- خرید پلی استیشن پلاس حتما لازمه ؟ ( برای بازی آنلاین )

8- اکانت های هکی و بازی های غیر فیزیکی چه محدودیت هایی نسبت به بازی فیزیکی دارن ؟ و ممکنه باعث بن شدن بشن ؟ و میشه باهاشون با خیال راحت آنلاین بازی کرد ؟

9-هدفون پلاتنیوم برای ps4 که حدود 800 قیمت داره واقعا ارزش خرید داره ؟

10- جای خیلی مطمئن هم برای خرید میشناسید ممنون میشم در پیغام خصوصی معرفی کنید

ممنون اگر راهنمایی بفرمایید و ببخشید سوال زیاد پرسیدم ولی کامل جواب بدید بقیه هم استفاده میکنن
سلام...
1-ریجن دستگاه چه یک باشه چه 2 هیچ فرقی نداره
2-جعبه دستگاه که معمولا پلمپ نیست..یه چسب روشه که به راحتی میشه باز کرد بستش دوباره عینه روز اولش
3-دسته تقلبی زیاده..و فرقش با دسته فابریک از نظر من که خیلی رو انالوگ استیک حساسم زیاده..ممنکه خیلی های متوجه نشن ولی من 1 دقیقه فقط با انالوگش کار کنم سریع میفهمم...دقت انالوگ تو نشونه گیری خیلی مهمه که دستهای تقلبی دقت پایینی دارن..مثل موس های خرفه ای گیمینگ با معمولی تو نشونه گیری.
4-توپ خونه 1 هفته پیش قیمت ها از 1930 تا 1830 در نوسان بود.
5-از نظز من فقط بازی فیزیکی بخر..بازی فیزیکی رو راحت میتونی آب کنی بره..من خودم هر بازی رو خواستم به راحتی تونستم بفروشم....سونی آپدیت جدید داده دیگه استفاده از بازی های هکی ریسک بسیار داره و ممکنه اکانت و بازی شما بن بشه.
6-کلا قیمت هارو نمیشه پیش بینی کرد ولی احتمالا مقداری پایین تر بیاد.
7-برای بازی های آنلاین شما حتما نیاز به اکانت پلاس دارید مگر یه سری از بازی های خاص که تعدادشون خیلی خیلی کمه.
8-خیر..هر لحظه ممکنه یه اتفاق بی افته..مثل بن شدن اکانت یا قفل شدن بازی.
9-به شخصه تست نکردم ولی گلد رو دارم و راضیم...به نظر من ارزش 800 نداره..بعدا ارزونتر میشه.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دوستان چند سوال داشتم چون دارم میرم همین دو سه روزه بخرم

1- بازی فیزیکی دست دوم که کلا مشکلی رو ایجاد نمیکنه و فقط باید خط و خش نداشتنش رو بررسی کنم ؟ و اصلا قیمت گزاری بازی دست دوم بر چه اساسیه ؟

2- ریجین 1 بگیرم که برای آمریکا هست مشکلی در بازی و دانلود DLC و خرید پلاس و کارت پلی استیشن استور ( برای خرید دیجیتالی بازی ها ) ندارم ؟

اگر بازی ریجن 2 بگیرم روی کنسول ریجن 1 هم اجرا میشه ؟ و میتونم آنلاین بزنم و DLC و آپدیت های بازی رو دریافت کنم براحتی ؟

3- کیفیت ساخت کنسول ریجن 1 و 2 دقیقا یکی هست ؟ چون یکی از فروشنده ها بهم گفت ریجن 1 چون برای آمریکا تولید میشه از ریجن 2 ها که به سفارش امارات تولید شده کیفیت ساخت بالاتری داره .... از اونور یکی از دوستان در جایی دیگه میگفت بعضی ها با ریجن 1 در PS4 معمولی مشکلاتی داشت ... ممنون توضیح بدید

4- دستگاه آک وقتی روشن میشه در ابتدا چیز خاصی می خواد ؟ ( مثلا صفحه ای بیاد تاریخ و ... بخواد )

5- خرابی و مشکل خاصی در PS4 PRO ها وجود داره که لازم باشه بهش دقت کنم ؟ یا کلا خرابی نداره خیالم راحت باشه ؟

6- و سوال بسیار مهم من اینه که تلویزیون در حال حاضر من یک سونی 40 اینچ هست که 1080i رو ساپورت میکنه . PS4 PRO مشکلی در اجرای بازی روی این تلویزیون نداره ؟ (( البته تلویزیون 4K هم چند ماه دیگه تهیه میکنم ))

ممنون از پاسختون و پیشاپیش عیدتون مبارک و سال خوبی داشته باشید

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
1-بازی دسته 2 هیچ مشکلی نداره فقط همون خطو خشو به پا که بعدا خواستی بفروشی بتونی راحت بفروشیش...قیمت ها هم اگر 1 2 ماه بعد از ریلیز جهانی بخری دسته دوشو میتونی با قیمت 140 150 بخری بعد با همون قیمت یا نهایت 10 20 تومن پایینتر بعد از یک هفته استفاده بفروشی.
2-ریجن دستگاه هیچ ارتباطی به دانلود dlc و.... نداره.شما فقط باید یه اکانت PSN ریجن 1 بسازی بعد که خواستی پلاس بگیری باید پلاس ریجن یک یا همون امریکارو بخری ( حتما ریجن یک بساز چون معمولا گیفت های اروپا خیلی کم پیدا میشه و همچنین قیمت اونها به یورو هست و باید پول بیشتری برای خرید بازیها از استور و پلاس بپردازید ).....اگر شما اکانت ریجن 1 بخری ولی بازی که میخری ریجن 2 باشه هیچ مشکلی در بازی کردن چه آفلاین و چه آنلاین نداری حتی میتونی آپدیت بازی هارم دانلود کنی..فقط نمی تونی از فروشگاه آیتمی برای بازی بخری و یا DLC بخری..اونجا باید ریجن اکانت و بازی یکی باشه.
3-کیفیت ریجن 1 و 2 هیچ تفاوتی نداره و این برای بازارگرمی فروشندهاست.
4-دستگاه اولش همون تنظیمات اولیه مثل تنظیم تاریخ ، زبان و.... چیزهای دیگه میاد.
5-من که فعلا خرابی مشاهده نکردم یا اگرم بوده برای کابل hdmi بوده.
6-شما هیچ مشکلی در وصل کردن تلویزیونتون به PS PRO ندارید.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دوستان یک پلاس 1 ساله می خوام بگیرم چند سوال داشتم
1- از اینترنت می خوام خرید کنم فروشنده فقط کد رو برام باید بفرسته ؟ یا اسکن کارت فیزیکی هم باید بفرسته ؟
2- از کجا بفهمم پلاس 1 ساله قانونی هست و هکی و ... نیست ؟
3- شنیدم اگر تا چند روز دیگه الکانت 1 ساله پلاس بخری 3 ماه هم اضافه میده ... آیا ار فروشنده ها بخرم و کد رو وارد کنم یک سال و سه ماه رو میده یا حتما باید از خود PSN باشه ؟
4- من قیمت پلاس 185 یکساله گیر آوردم قیمت بنظرتون مناسبه یا پایین ترم هست بگردم ؟
جایی میشناسید مطمئن و با قیمت خوب بهم معرفی کنید
ممنون از همگی

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
با سلام مجدد
دوستان من دوستی دارم در کانادا که ps4 pro داره و اکانت پلاس
تازه خودم ps4 گرفتم می خواستم بدونم میتونم مشخصات اکانت ایشون رو بگیرم و به کنسول خودم بزنم و از پلاس اش استفاده کنم ؟
2- از بازی هایی که خریده میتونم استفاده کنم ؟( چه آنلاین چه آفلاین ) یا ظرفیت دوم و سوم و... میشه ؟
3- میتونیم باهم اگر هر دو دیسک فیزیکی فیفا داشته باشیم آنلاین بزنیم با همدیگه ؟
4- ایشون مشخصات اکانتش مال آمریکای شمالی ( north america ) هست میشه همون ریجن 1 یا میشه ریجن 2 ؟ ( بخاطر بازی هایی که میخرم و می خوام dlc بگیرم میپرسم )

ممنون پاسخ بدید

بالا