برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی جهت صرف 50 تومن برای یک17 ساله

Elmalish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام.
من 17 سال سن دارم ، 50 میلیون سرمایه بنظرتون کدوم یک از این راه ها میتونه برای من مفیدتر باشه:
1-بزارمش بورس یه ساله بکنمش حدود 100 تو این مدت که به سن قانونی برسم برم تخصصم رو در شبکه بیشتر کنم یا برم کارمندشم از صفر کار کنم.
2-با برادرم و دوست برادرم شرکت خدمات it بزنیم (البته من نمی تونم عضو هئیت مدیره باشم) 50 تومن رو اونجا صرف کنم و تجربه کاری شبکه رو از اونجا شروع کنم.
3-فقط درس رو بچسبم با تخصص ، دست به سرمایه ام نزنم
4-بزنم تو کار دیگه (شما پیشنهاد بدید)
لازم به ذکر هست که درسم عالیه ، ولی هیچ علاقه ای بهش ندارم ، کارمندی هم اصلا دوست ندارم بلکه بیشترین علاقه من به بازار های مالی و فعالیت اقتصادی هستش.

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
1. اینکه در بورس 50 تومنت بشه 100 تومن تضمینی وجود نداره.
فعلا کارمند شدن در دوره فعلی کنسل شده.
2. جایی که هستید را بسنجید ببینید امکان انجام اون کار هست و چند رقیب دارید.
3. حتما، با اینکه عاقبت درس خوندن تو این کشور بدون پارتی هیچ هست اما اگر استعداد دارید حتما تحصیلات عالی داشته باشید.

به دلیل اینکه که نزدیک به دو دهه از شما بزرگترم و میدونم آینده اینجا روز به روز بدتر میشه به نظرم بعد از دیپلم از ایران برو به کانادا یا اروپای شمالی و اونجا در یک دانشگاه ادامه تحصیل بده و زندگی کن. اگر هم تونستی به آمریکا بری که عالی میشه. البته این موضوع نیاز به صرف هزینه بسیار بیشتری داره که وضع مالی خوبی طلب میکنه.

rittux

Registered User
لایک‌ها
710
آب دستت هست بذار زمین برو زبان انگلیسی رو فول تقویت کن که 2 سال دیگه نشده پشیمون میشی. فول که میگم نه اینکه بگی فیلم و سریال که میبینم میفهمم و میتونم بخونم و حرف میزنم و نمیدونم 504 کلمه ضروری و فلان و بهمان رو بلدم، نه، یعنی اگر قرار به آزمون رسمی بود با مدرک معتبر زبان حرفی برای گفتن داشته باشی. اگه میخوای شبکه کار کنی، زبانت رو فول کن. اگه میخوای تو بازار سرمایه کار کنی، زبانت رو فول کن. اگر میخوای تا آخر عمر هم تو خونه بشینی بازم زبانت رو فول کن. اصلا اگر میخوای در بلند مدت خودکشی هم بکنی بازم مهم نیست، زبانت رو فول کن. زبان، زبان، زبان...

منم با دوستمون موافقم. اگر از همین الان پلنی برای مهاجرت اصولی تنظیم کنی آینده ات تضمین شده است. به خصوص که ظاهرا تجربه شبکه داری و آشنایی. حالا تو این فاصله پولت رو هم راکد نذار. یه بخشی بورس، یه بخشی همون کاری که بلدی، یه بخشی بانک یا صندوق های سرمایه گذاری و خلاصه هرطور که خودت فکر میکنی بهتر جواب میده. چون از شرایط اون شرکتی که میگی بقیه خبر ندارن.

Elmalish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
آب دستت هست بذار زمین برو زبان انگلیسی رو فول تقویت کن که 2 سال دیگه نشده پشیمون میشی. فول که میگم نه اینکه بگی فیلم و سریال که میبینم میفهمم و میتونم بخونم و حرف میزنم و نمیدونم 504 کلمه ضروری و فلان و بهمان رو بلدم، نه، یعنی اگر قرار به آزمون رسمی بود با مدرک معتبر زبان حرفی برای گفتن داشته باشی. اگه میخوای شبکه کار کنی، زبانت رو فول کن. اگه میخوای تو بازار سرمایه کار کنی، زبانت رو فول کن. اگر میخوای تا آخر عمر هم تو خونه بشینی بازم زبانت رو فول کن. اصلا اگر میخوای در بلند مدت خودکشی هم بکنی بازم مهم نیست، زبانت رو فول کن. زبان، زبان، زبان...

منم با دوستمون موافقم. اگر از همین الان پلنی برای مهاجرت اصولی تنظیم کنی آینده ات تضمین شده است. به خصوص که ظاهرا تجربه شبکه داری و آشنایی. حالا تو این فاصله پولت رو هم راکد نذار. یه بخشی بورس، یه بخشی همون کاری که بلدی، یه بخشی بانک یا صندوق های سرمایه گذاری و خلاصه هرطور که خودت فکر میکنی بهتر جواب میده. چون از شرایط اون شرکتی که میگی بقیه خبر ندارن.
اول از همه خییییلی ممنون
دوم اینکه من پلن دارم ، زبان مشکلی اصلا ندارم ، 3 ماه هم هست دارم چینی رو بصورت تخصصی میخونم چون مقصدم شنژن چین هست که هم برای تجارت و هم برای تخصص شبکه خوبه ، ولی همه این ها به کنار خارج رفتن هزینه می خواد که تا حدودی خانواده تقبل میکنن ولی بازم اونجا بهت فشار میاد برای همین سعی من برین هست که بتونم یه منبع درامدی از ایران داشته باشم که حداقل پشتم گرم باشه.
به هر حال تشکر خیلی ممنون⁦

Elmalish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
1. اینکه در بورس 50 تومنت بشه 100 تومن تضمینی وجود نداره.
فعلا کارمند شدن در دوره فعلی کنسل شده.
2. جایی که هستید را بسنجید ببینید امکان انجام اون کار هست و چند رقیب دارید.
3. حتما، با اینکه عاقبت درس خوندن تو این کشور بدون پارتی هیچ هست اما اگر استعداد دارید حتما تحصیلات عالی داشته باشید.

به دلیل اینکه که نزدیک به دو دهه از شما بزرگترم و میدونم آینده اینجا روز به روز بدتر میشه به نظرم بعد از دیپلم از ایران برو به کانادا یا اروپای شمالی و اونجا در یک دانشگاه ادامه تحصیل بده و زندگی کن. اگر هم تونستی به آمریکا بری که عالی میشه. البته این موضوع نیاز به صرف هزینه بسیار بیشتری داره که وضع مالی خوبی طلب میکنه.
تشکر درست می فرمایید⁦ ، حداقلش در کشور های خارجی ثبات بیشتری وجود داره

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,810
سلام.
من 17 سال سن دارم ، 50 میلیون سرمایه بنظرتون کدوم یک از این راه ها میتونه برای من مفیدتر باشه:
1-بزارمش بورس یه ساله بکنمش حدود 100 تو این مدت که به سن قانونی برسم برم تخصصم رو در شبکه بیشتر کنم یا برم کارمندشم از صفر کار کنم.
2-با برادرم و دوست برادرم شرکت خدمات it بزنیم (البته من نمی تونم عضو هئیت مدیره باشم) 50 تومن رو اونجا صرف کنم و تجربه کاری شبکه رو از اونجا شروع کنم.
3-فقط درس رو بچسبم با تخصص ، دست به سرمایه ام نزنم
4-بزنم تو کار دیگه (شما پیشنهاد بدید)
لازم به ذکر هست که درسم عالیه ، ولی هیچ علاقه ای بهش ندارم ، کارمندی هم اصلا دوست ندارم بلکه بیشترین علاقه من به بازار های مالی و فعالیت اقتصادی هستش.

من تو سن شما بودم وقتم رو فقط برای یادگیری تخصصم میذاشتم
زبان که دوستمون گفت واقعا از نون شب واجب‌تره، هر فیلدی باشی کلی کلیپ و فیلم آموزشی هست 3 سوت کارت رو راه میندازه، واقعا هم بهتر از کلاسای آنلاینی هست که اینترنت تبلیغش رو میبینم
در مورد سرمایه‌گذاری من پیشنهادم اینه هر کاری میکنی چون اولین سرمایه‌گذاریت هست 10 درصد از سرمایت رو بذار

ali.bu7808

Registered User
لایک‌ها
63
سلام من سن زیادی ندارم که بگم تجربه کردم یا چیز دیگه. اما بعنوان پیشنهاد ( شما جدی تر بهش فکر کنید) میگم که از الان به زندگی در کشوری دیگر فکر کنید.نه هر کشوری.کشوری که انتخاب میکنید باید زبانش رو کامل بلد باشی .چون هر چقدر هم تخصص داشته باشی بدون زبان اونجا لال هستی و به یه لال کار نمیدن.
شرایط زندگی و هزینه ها رو حتما چک کنید. پولتون هم با آگاهی و اطلاعات کامل بذارید تو بورس که بشه هزینه زندگی اولیه تون تو کشور بعدی.و علاقه تون رو دنبال کنید تا جایی که در اون متخصص بشید. مثلا در کشور آلمان به افرادی تو حوزه آی تی نیاز دارند و میتونید در اونجا دوره حرفه ای ببینید .

Hamed.Madadi

Registered User
لایک‌ها
208
دوست عزیز یه نصیحت بهت میکنم ، البته گوش نمیکنی البته پشیمون هم میشی ، برو استخدام **** شو ، به خصوص پلیس راهنمایی و رانندگی ، استخدام 30 ساله ، چون حتی اگر لیسانس هم بگیری هیچ کاری پیدا نمیکنی ، الان بدنت داغه متوجه نمیشی

engmrmz

Registered User
لایک‌ها
55
همونطور که بقیه گفتن، برای مهاجرت پلن بچین. مهاجرت هم یه مربع میخواد که هر کدوم از ضلع هاش نباشه، به در بسته میخوری...

1. مدرک تحصیلی
  2. تخصص تو یه زمینه ای که جای کار داشته باشه
  3. زبان
  4. پول

دوست عزیز یه نصیحت بهت میکنم ، البته گوش نمیکنی البته پشیمون هم میشی ، برو استخدام **** شو ، به خصوص پلیس راهنمایی و رانندگی ، استخدام 30 ساله ، چون حتی اگر لیسانس هم بگیری هیچ کاری پیدا نمیکنی ، الان بدنت داغه متوجه نمیشی

این چه پیشنهادیه بزرگوار؟
هیچ جا هم نه، راهنمایی رانندگی که ستوان رو (تو آفتاب و برف و مهمتر از اون این هوای آلوده) میذارن تو خیابون ماشین جریمه کنه؟!

Elmalish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
همونطور که بقیه گفتن، برای مهاجرت پلن بچین. مهاجرت هم یه مربع میخواد که هر کدوم از ضلع هاش نباشه، به در بسته میخوری...

1. مدرک تحصیلی
  2. تخصص تو یه زمینه ای که جای کار داشته باشه
  3. زبان
  4. پول

این چه پیشنهادیه بزرگوار؟
هیچ جا هم نه، راهنمایی رانندگی که ستوان رو (تو آفتاب و برف و مهمتر از اون این هوای آلوده) میذارن تو خیابون ماشین جریمه کنه؟!
تمثیل جالبیه
ممنون

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
خرید و فروش بیت کوین و باقی ارزهای دیجیتال
ترید کردن بهترین راه افزایش پول و سرمایست
البته یادت نره اول کامل همه چیشو یاد بگیر بعد وارد شو

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
یعنی چی ترید کردن؟
دوستمون زحمت کشید توضیح داد
این بازار سودش فوق العادست ولی به شرط اینکه با آگاهی واردش بشی
مقالات زیادی هست بخون آموزش ببین و بعد واردش شو
حتی تو این بازار سرمایتو میتونی تو یک هفته چند برابر کنی ولی خوب باید خیلی حرفه ای باشی و بتونی از نوسانات قیمتی نهایت استفادرو کنی

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
دوستمون زحمت کشید توضیح داد
این بازار سودش فوق العادست ولی به شرط اینکه با آگاهی واردش بشی
مقالات زیادی هست بخون آموزش ببین و بعد واردش شو
حتی تو این بازار سرمایتو میتونی تو یک هفته چند برابر کنی ولی خوب باید خیلی حرفه ای باشی و بتونی از نوسانات قیمتی نهایت استفادرو کنی
فایده نداره
یک بار پول فیشینگ بزنن از کل زندگیت پشیمون میشی
قانون بی قانونیه ، یکی دیگه دزده میان یقه ما رو میگیرن چون پول به حساب ما واریز کرده

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
فایده نداره
یک بار پول فیشینگ بزنن از کل زندگیت پشیمون میشی
قانون بی قانونیه ، یکی دیگه دزده میان یقه ما رو میگیرن چون پول به حساب ما واریز کرده
ترید کردن فرق داره با این مدلی که میگی
ترید کردن اکثرا تو سایت های خارجیه ارز به ارز هست یعنی مثلا بیت کوین به اتریوم
بعد اینکه اینی هم که میگی سر من زیاد اومد تا فهمیدم باید چیکار کنم وقتی میخواد پول بزنه احراز میکنی کامل و اینکه پولو از اینترنت بانک میزنه چون برای داشتن اینترنت بانک فقط صاحب حساب بهش دسترسی داره
دیگه تمومم شد با اومدن رمز دوم بیشتر از 100 تومن نیاز به رمز دوم داره من الان حتی دیگه کارت ملی هم نمیگیرم میگم بزن

بالا