برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی جهت نصب و شرایط و درامد دستگاه خودپرداز

mokujin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام وقت بخیر
بنده میخوام تو یه روستا با 700 خانوار که البته روستاهای زیادی وابسته به این روستا هستن یه دفتر پیشخوان دولت باز کنم
حالا تصمیمم اینه که یه دستگاه خودپرداز هم اونجا بذارم،ولی اطلاعات خاصی در این مورد ندارم
1-بانکها این دستگاه رو اجاره میدن؟اگه اره شرایطشون چیه؟
2-این دستگاه واسه فروش هم موجوده؟اگه اره قیمتش؟
درامد این دستگاه برای منی که میخوام بذارمش چطوره؟این درامد بسته به دو مورد بالا فرق میکنه؟ینی اگه اجاره ای بیارم درامدش کمتره؟
3-اگه بخوام این دستگاه رو بخرم بهم وام میدن؟بازپرداختش چطوریه؟
4-پولگذاری داخل دستگاه به عهده ی منه؟روزانه چقد باید پولگذاری کنم؟

ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام وقت بخیر
بنده میخوام تو یه روستا با 700 خانوار که البته روستاهای زیادی وابسته به این روستا هستن یه دفتر پیشخوان دولت باز کنم
حالا تصمیمم اینه که یه دستگاه خودپرداز هم اونجا بذارم،ولی اطلاعات خاصی در این مورد ندارم
1-بانکها این دستگاه رو اجاره میدن؟اگه اره شرایطشون چیه؟
2-این دستگاه واسه فروش هم موجوده؟اگه اره قیمتش؟
درامد این دستگاه برای منی که میخوام بذارمش چطوره؟این درامد بسته به دو مورد بالا فرق میکنه؟ینی اگه اجاره ای بیارم درامدش کمتره؟
3-اگه بخوام این دستگاه رو بخرم بهم وام میدن؟بازپرداختش چطوریه؟
4-پولگذاری داخل دستگاه به عهده ی منه؟روزانه چقد باید پولگذاری کنم؟

ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن
دوست عزیز بهتره تماس بگیری با شعب مرکزی بانکها و ازشون سوال کنی چون بانکها قوانینشون متفاوته
به نظرم بهتره از بانکهای خصوصی استفاده کنی

babak13633

Registered User
لایک‌ها
737
بانک های خودشون دستگاه ها رو پشتیبانی میکنن با شعب بانک ها در تماس باش

mokujin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز بهتره تماس بگیری با شعب مرکزی بانکها و ازشون سوال کنی چون بانکها قوانینشون متفاوته
به نظرم بهتره از بانکهای خصوصی استفاده کنی
چرا بانکهای خصوصی بهتره؟اگه توضیح بدین ممنون میشم،اگه بانک خاصی رو هم مد نظر دارین لطفا با دلیل بگید که چرا بهتره؟

mokujin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بانک های خودشون دستگاه ها رو پشتیبانی میکنن با شعب بانک ها در تماس باش
یعنی پولگذاری داخل دستگاه به عهده خودشونه؟یعنی واسه منی که میخوام تو روستا این دستگاهو بذارم اونا روزانه میان پولگذاری میکنن؟
در مورد درامدش اطلاعی ندارین؟

mokujin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
معمولا تو روستاها ،پست بانک فعالیت میکنه و دفاتر ict روستایی
http://www.postbank.ir/tab-236/دفاتر-خدمات-بانکی-روستایی.aspx

دفاتر خدمات روستایی
http://www.rict.ir/
خب بله منم عرض کردم که میخوام دفتر پیشخوان بزنم اونجا(مگه دفتر پیشخوان دولت همون ict نیست؟؟؟)
لینک ها رو هم دیدم چیز خاصی دستگیرم نشد،بازم اگه راهنمایی دارید برام خیلی خوشحال میشم استفاده کنم

mokujin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا بنده در اولین فرصت با مراکز بانکها حرف میزنم ولی اینجا کسی در مورد هزینه هاش اطلاعی نداره؟یعنی برا من چقد هزینه برمیداره این پروسه؟
برداشت من از راهنماییهاتون این بود که خود بانک خودپرداز رو بهم میده و پولی هم دریافت نمیکنه،پولگذاری هم به عهده ی خودشون هست،پس وظیفه ی من این وسط فقققط مواظبت از دستگاه هستش؟

ahangha89

Registered User
لایک‌ها
399
مگه اصلا بانک دستگاه خود پرداز به شخص هم میده؟! من فکر نمیکنم اصلا همچین کاری بکنن و خود بانک فقط مالکیت داره و میذاره و پولم داخلش میذاره

mokujin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان امروز زنگ زدم پشتیبانی بانک ملت یارو برداشته همین مونده بود قاه قاه بهم بخنده...میگفت همچین چیزی تا حالا نشنیده،میگفت بانک اصن همچین کاری نمیکنه،منم گفتم شاید راست میگه معذرت خواهی کردم گفتم خدافظ
اصن مطمئنید که همچین چیزی ممکنه؟

mardekohan

Registered User
لایک‌ها
40
نه تنها هست بلكه حتي منتتون رو هم ميكشن و وام هم براي خريدش بهت ميدن
كافيه سرچ كني خريد اقساطي ATM .
بانك ها معمولا بانك هاي كوچيك هستن كه بهشون اعلام ميكني دستگاه رو داري و ميخواي نرم افزار اون ها رو روي ماشين خود پرداز نصب كني مثل قوامين ، شهر ، آينده
بايد به كارمزي كه از هر تراكنش ميگيري توجه كني چون بعضي از بانك ها درصدي كه به تو ميدن فرق ميكنه
البته خود PSP ها هم بعضي وقتا دستگاه ميفروشن چون تو اين شاخه معمولا اونها دست بالا رو دارن نه بانك ها . مثلا يادم هست GSS چندماه پيش فراخوان داده بود براي فروش دستگاه هاش

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
فکر میکنم قیمتش 30 - 35 میلیون باشه نوش ... دست دوم هم هست ...
در جای پر تردد باشه میشه رو ماهی 4 تومن حساب کرد ... عمدتاً در روستا ها من دیدم تو دفتر پست بانک یا پیشخوان یه دستگاه POS دارند ، کارت شما را میکشند و خودشان پول نقد میدهند 2 تومن یا 5 تومن هم کارمزد میگیرند

mokujin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنااازم این مدل راهنمایی رو ....فقط دوست عزیر اگه میشه یکم کاملتر راهنمایی کنید،به طور میانگین سودش واس من چطوی حساب میشه؟یعنی هررر نوع تراکنشی که باشه سودش یکیه؟مثلا برداشت و کارت به کارت و ....همش یه کارمزد داره یا فرق میکنه؟میخوام جوری راهنمایی کنید که بتونم الان سود تقریبی ای که عایدم میشه رو حساب کنم که ببینم میصرفه یا نه
بعدشم اگه پیشنهاد خاصی دارید بگید مثلا از چه بانکی بگیرم بهتره و ....
راستی من نمیدونم psp و gss چی هستش اگه وقت شد یه توضیحی بده
نه تنها هست بلكه حتي منتتون رو هم ميكشن و وام هم براي خريدش بهت ميدن
كافيه سرچ كني خريد اقساطي ATM .
بانك ها معمولا بانك هاي كوچيك هستن كه بهشون اعلام ميكني دستگاه رو داري و ميخواي نرم افزار اون ها رو روي ماشين خود پرداز نصب كني مثل قوامين ، شهر ، آينده
بايد به كارمزي كه از هر تراكنش ميگيري توجه كني چون بعضي از بانك ها درصدي كه به تو ميدن فرق ميكنه
البته خود PSP ها هم بعضي وقتا دستگاه ميفروشن چون تو اين شاخه معمولا اونها دست بالا رو دارن نه بانك ها . مثلا يادم هست GSS چندماه پيش فراخوان داده بود براي فروش دستگاه هاش
در کل ممنون از وقتت

mokujin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در جای پر تردد باشه میشه رو ماهی 4 تومن حساب کرد ... عمدتاً در روستا ها من دیدم تو دفتر پست بانک یا پیشخوان یه دستگاه POS دارند ، کارت شما را میکشند و خودشان پول نقد میدهند 2 تومن یا 5 تومن هم کارمزد میگیرند
بله خودمم به این فکر بودم (دستگاه pos)...راستی جای پرتردد ...مثلا چقد پرتردد...جوری که من حساب کردم اگه فقققط برداشت یارانه رو حساب کنم ماهی 200 میلیون تومن یارانه از خودپردازم برداشت میشه...تو این حول حوش چقدر درامد داره برام؟
ممنون از وقتتون

mokujin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی دوستان یادتون رفت بفرمائید که پولگذاری در دستگاه به عهده ی بانکه یا من؟به چه صورت هستش؟روزانه میان یا...؟
در کل این روستا که عرض کردم مرکز روستاهای زیادیه...شاید 10 روستا روش باشه....پس با توجه به اینکه مجوز دفترخدماتی هم میخوام بگیرم اگه مورد خاصی برای کسب درامد بیشتر به ذهنتون رسید ممنون میشم راهنمایی کنید
دروووووود

mokujin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
??????????????????????
کمککککککک لطفاً

mardekohan

Registered User
لایک‌ها
40
پول گذاري و امنيت دستگاه به عهده ي خودتون هست ( توي يوتيوب ميتونيد فيلمش رو ببينيد كه دستگاه رو با لودر از جاش در مي آرن و ميدزدن )
كارت به كارت معمولا پونصد تومن كارمزد داره كه بخشيش به شما ميرسه ( دقيق نميدونم چون درصد بانك هايمختلف فرق ميكنه )
برداشت نقدي هم حدود دويست و پنجاه تومن

شركت هاي PSP همون شركت هايي هستن كه مجوز پرداخت الكترونيك رو دارن و در حقيقت بانك ها فقط ظاهر قضيه هستن
اين ليست PSP ها
http://www.shaparak.ir/content?id=290

اينكه برات صرف ميكنه يا نه ، اگه فقط روي درآمد اين حساب كردي بايد بگم نه . معمولا فروشگاه ها يا مراكزي كه ATM نصب ميكنن روي درآمدهاي جانبي اين سرمايه گذاري حساب ميكنن (چون علاوه بر قيمت خود دستگاه ، بايد مثلا ده ميليون هم نقد داشته باشي كه توي دستگاه بزاري )
مثلا مشتري ها ميدونن كه فلاني هم دستگاه ATM داره هم فرم يارانه پر ميكنه ، هم اظهارنامه ي مالياتي و هر جور چيز ديگه اي كه مربوط به خدمات الكترونيك باشه هم دستگاه فتوكپي داره و ...
در مورد بانك بايد ببينيد كدوم بانك تو استان شما بيشتر شعبه داره ، يا كارت هايي كه توي دست مردم هست بيشتر مال كدوم بانك هست . چون اگه دستگاه همون بانك رو نصب كني احتمال تراكنش هاي ناموفق پايين مياد

mokujin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه جا دیدم گفته بودن که با ضمانتنامه ی بانکی میشه پولی رو که واسه داخل دستگاه لازمه از بانک گرفت بدون بهره
در این مورد اطلاعی ندارین؟

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
من دستگاه پوز دارم کارم تو منطقه ای از شهره که دوروبرش عابر بانک نیست روزی یک تا دو میلیون برا مردم کارت میکشم یه تومن هم کارمزد نمیگیرم تازه خیلیارو جواب میکنم:Dاگه دستگاه ATM داشته باشم راحت درحالت عادی روزانه 10 تومن یا بیشتر میتونه دریافتی داشته باشه.نه تنها من اغلب مغازه دارا درگیر این معضل هستن:p

بالا