برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی خرید لپتاپ IPS-Full HD

masoudjr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
کسی لپتاپ Full HD با صفحه IPS با قیمت حداکثر 3.6 سراغ داره؟ زاویه دید واسم خیلی مهمه واسه همین دنبال IPS میگردم.
اولویتم با IPS و ّّFull HD بودن صفحه نمایشه ولی ترجیح میدم آپشن های زیر رو هم داشته باشه:
1- ترجیحا i7
2- رم DDR4 باشه یا اینکه SSD داشته باشه یا اینکه هارد 7200RPM باشه - واسه داشتن سرعت بالا ترجیح میدم لااقل یکی از این دوتارو داشته باشه،چون میدونم وجود اینها درکنارهم قیمت رو بالا میبره- حجم رم خیلی مهم نیست هرچی بالاتر بهتر ولی اولویت با SSD
3- گرافیک خوب کافیه. حتی خیلی خوب هم نمیخوام
4- نور پس زمینه کیبورد - مهمه
5- پورت های کافی

ممنون میشم اگه توی این رنج قیمت بهترین مدلی که سراغ دارید راهنمایی کنید.
سپاس از همگی

kayvannet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام شما باید لپ تاپ های هایند از ایسوس یا لنوو که توی بازار ایران بیشتر هستن رو انتخاب کنین
مثل سری N یا G ایسوس که بک لایت دارن
یا سری Y از لنوو
مثلا N552 ایسوس
یا G550 ایسوس
از لنوو هم Y700 که الان خیلی رو بورس است
هارد 7200 هم خیلی کم پیدا میشه و باید مشتریش باشه
لپ تاپ های سری N
لپ تاپ های سری G
لپ تاپ لنوو Y700

پیشنهاد میکنم به جاهایی مثل مشهد کالا که نماینده لنوو و ایسوس توی شرق کشور هستن زنگ بزنین چون میتونن براتون کالاهای خاص رو پیدا کنن و الکی نیاز
نیس بگردین اگر توی ایران نباشه میگن نیس وگرنه هم براتون پیدا میکنن

masoudjr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام شما باید لپ تاپ های هایند از ایسوس یا لنوو که توی بازار ایران بیشتر هستن رو انتخاب کنین
مثل سری N یا G ایسوس که بک لایت دارن
یا سری Y از لنوو
مثلا N552 ایسوس
یا G550 ایسوس
از لنوو هم Y700 که الان خیلی رو بورس است
هارد 7200 هم خیلی کم پیدا میشه و باید مشتریش باشه
لپ تاپ های سری N
لپ تاپ های سری G
لپ تاپ لنوو Y700

پیشنهاد میکنم به جاهایی مثل مشهد کالا که نماینده لنوو و ایسوس توی شرق کشور هستن زنگ بزنین چون میتونن براتون کالاهای خاص رو پیدا کنن و الکی نیاز
نیس بگردین اگر توی ایران نباشه میگن نیس وگرنه هم براتون پیدا میکنن

ممنون از زحمتتون واسه راهنمایی
اکثر لپتاپ های ASUS سری N , G نمایشگر 4K دارن که به کار من نمیان. بخاطر نمایشگر 4K پول اضافی باید بدم. بینشون چندتا مدل Full HD IPS پیدا کردم ممنون
سایت های فروشنده مثل دیجی و مشهد کالا بخاطر افزایش قیمت، همه مدلهارو ناموجود زدن تا شاید بتونن با قیمت بیشتر بفروشن. این خیلی بی انصافیه. وقتی قیمت بالا ثابت بشه همشون موجود میشن متاسفانه. قیمتهای مشهد کالا هم که کلا تخیلیه و فوق العاده نجومی.
باز هم ممنون از راهنمایی و کمکتون

بالا