برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی درباره ساخت سایت فیلم(به روشی عجیب)

ATH24

Registered User
لایک‌ها
12
دوستان اگر میشه در این مورد کمکم کنید خیلی خیلی ممنون میشم حداقل هرچقدرم میدونید بگید ممنون میشم.
فکر کنید یک سایت دارم و سایت تفریحی،درسی یا... می باشد.
در این سایت توضیحی درباره ای یک فیلمی دادم و میخواهم لینک دانلودشو بزارم.به طوری که یکی دو تا فیلم نیستش بخوام لینک دانلودشو بزارم حدودا 1 تا 3 ترابایت هستش باید چیکار کنم.بنده مبتدی هستم و این یک سوال بود.
اگر بخوام لینک دانلود فیلم رو توی یک سایتی با موضوع دیگه بزارم اونم حدودا 3 ترابایت یا بیشتر اول باید چیکار کنم چقدر هاست بگیرم و هزینه های ماهیانه اش چقدر میشه کامل لطفا راهنمایی کنید

hharddy

Registered User
لایک‌ها
25
یک هاست جدا از هاست میزبانی سایت تهیه کنید برای قرار دادن دیتا فقط (هاست دانلود) و یا از VPS استفاده کید و اینکه با این مقدار حجم هزینه کمی هم رو دستتون نخواهد گذاشت.

ATH24

Registered User
لایک‌ها
12
ممنون از راهنمایتون
بعد اینکه نمیونید مثلا بخوام یک ترا باشه کلا تا دو ترا (فوقش دو ترا) حدودا ماهی چقدر باید پول vps یا هاست بدم

ATH24

Registered User
لایک‌ها
12
دوستان اگر کسی میدونه بگه
---------
اگر بخوام یکی دو ترا هاست جداگانه بگیرم چقدر در میاد ماهی

hharddy

Registered User
لایک‌ها
25
ممنون از راهنمایتون
بعد اینکه نمیونید مثلا بخوام یک ترا باشه کلا تا دو ترا (فوقش دو ترا) حدودا ماهی چقدر باید پول vps یا هاست بدم
قیمت ها متفاوت هست میتونید نگاه کنید سایتای مختلف ولی حداقل تا اونجایی که من اطلاع دارم سرویس با کیفیت از جای معتبر برای یک ترابایت از 200 هزارتومان ماهی تقریبا شروع میشه استفاده از VPS هم به مراتب هزینه بیشتری داره که باید لایسنس بخرید و هزینه کانفیگ و... پرداخت کنید

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
چند تا سوال دارم :
داداش میخوای 3 ترابایت آپلود کنی ؟ o_O
فیلم ها قابلیت فروش دارن ؟
فیلم ها تا چ اندازه اختصاصی هستن ؟

توضیحات کلی :

اگر فیلم ها زیاد ارزشی نیستن میشه تو aparat.com اپلود کرد (ولی نه سه ترابایت !) ، اگر میخواید هاست به هاست کنید آپلود سنتر های زیادی هستن که به ازای هر دانلود یه پولی هم بهتون میدن !

برای سه ترابایت بخواید سرور بگیرید خدا تومن هزینه اش میشه ....

حالا این هزینه ماهانه است هزینه کانفیگ و نگهداری ... هم هست

ATH24

Registered User
لایک‌ها
12
والا سه ترابایت که نه ولی یکی دو ترابایت چرا اپلود میکنم بعد همینطوری زیادش میکنم

توی ماه های اول که درجا سه ترابایتش که نمیکنم ببینم تقاضا چقدره بعد

بعد میشه یک نمونه آپلودسنتر نام ببرید که برای دانلود پول بده (اپلودبوی و ترین بیت رو میدونم)

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
والا سه ترابایت که نه ولی یکی دو ترابایت چرا اپلود میکنم بعد همینطوری زیادش میکنم

توی ماه های اول که درجا سه ترابایتش که نمیکنم ببینم تقاضا چقدره بعد

بعد میشه یک نمونه آپلودسنتر نام ببرید که برای دانلود پول بده (اپلودبوی و ترین بیت رو میدونم)

منم همین دو تا آپلود سنتر رو میدونم ، فیس نما هم آپلود سنتر داره از اون هم میشه استفاده کرد
آپارات هم من یکی از دوستان کار میکرد برای یه اپلیکشین شنیدم محدودیت داره و بعد از یک حجم مشخص اخطاریه میده !
کار سختی در پیش گرفتید

ATH24

Registered User
لایک‌ها
12
اگر سایت vip بشه که بحث اینها نیست میخوام اگر شد اون بخش (بخش دانلود که میخوام اضافه کنم) رو با هزینه اندکی vip کنم
نمیدونم با اپلودسنترهای که به ازای دانلود پول میدن کار کنم که یک پولی هم بگیرم ولی به جاش ip نکنم که خیلی بد میشه (چون جاهای دیگه هم توی سایت هست ارزش vip کردن داشته باشه)
یا ip کنم و هاست بگیرم
خودم والا ماندم

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
اگر سایت vip بشه که بحث اینها نیست میخوام اگر شد اون بخش (بخش دانلود که میخوام اضافه کنم) رو با هزینه اندکی vip کنم
نمیدونم با اپلودسنترهای که به ازای دانلود پول میدن کار کنم که یک پولی هم بگیرم ولی به جاش ip نکنم که خیلی بد میشه (چون جاهای دیگه هم توی سایت هست ارزش vip کردن داشته باشه)
یا ip کنم و هاست بگیرم
خودم والا ماندم

از درآمد زایی مطمئن نیستی سرور نگیر بتونی از آپلود سنتر ها یه پولی در بیاری بهتره

ATH24

Registered User
لایک‌ها
12
اینم حرفیه درسته
همون سمت اپلودسنترها برم بهتره

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
آپلود سنتر ها یه مزیتی که دارن اینه که شما هر وقت بخوای میتونی طرح vip رو روی سایتت اجرا کنی ! هم از آپلود سنتر درآمد داشته باشی هم vip سایت

با این حجم اطلاعات اگر دانلودی سایت بالا باشه و شما نیاز داشته باشی هاست دانلودی رایگان بهتون میدن ، هاست دی ال فکر کنم اینکارو میکنه ولی اول باید اثبات کنی ، ولی چه لزومی میتونه داشته باشه وقتی درآمد رو بیشتر کردی !

ATH24

Registered User
لایک‌ها
12
درسته
البته تقاضا زیاد بشه vip اش میکنم که فکر نکنم بشه

بالا