برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی درباره گزینش دانشگاه ها (مصاحبه عقیدتی)

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
مرسی از اطلاعاتت ولی اینجوری برم قطعا رد میشم چون دختر ام

(157).gif

حتما چادر بــپــوش ولی این کافی نیست؛ فقط دماغت باید از چادر بیرون باشه با یه چشمت. ترجیحا یه خال برجسته رو دماغت باشه.

سعی کن کمی سیبیل داشته باشی خیلی مؤثره!
150fs464885.gif

می تونی تقاب بزنی اما اونوقت خال روی دماق و سیبیل بی اثر میشه!!!
jei6lsrtzg483la8a0di.gif

بگو من با مصاحبه کننده مرد صحبت نمی کنم؛ باید زن باشه اونم تو اتاقی که درش باز باشه.

هر سوالی که پرسید اول یه سوره دو صفحه ای بخون بعد جواب بده

برو تو می تونی بــــــــــرو
smilie_girl_111.gif

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
jتو که می گفتی روحیم بسیجیه ؟!!!:(
یعنی همش دروغ بود ؟ همه حرفات ؟ همه وعده هات ؟!:(:eek:

Celine

Registered User
لایک‌ها
4
شوخی نکنید بزارید ببینم چه غلطی باید بکنم:eek:

mahmahot

Registered User
لایک‌ها
1,094
من گزینش استخدامی رفته ام سوالات عجیب نمی پرسن مثلا شک بین سه و چهار حکمش چیه؟ دی: روزنامه فلان مال کیاس؟ دستشویی با پای راست می ری تو یا چپ؟ دی : البته این بخشی از گزینشه قسمت اصلی گزینش از محل و مدرسه و دانشگاه و جد و ابای آدمه.

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
اینو راست میگه . مهم اینه که میان از در و همسایه میپرسن این دختره چطور میگرده یا مثلا اعتقاداتشون چیه . حالا اگه اونا بگن مانتو میپوشه . تو توی 6 تا گونی هم که بری میفهمن همش فیلم بازی کردنه .

Celine

Registered User
لایک‌ها
4
محبوبه جدی تو دانشگاه ما یه دختره هست با روبند میاد.
فک کنم اگه بتونی یدونه از این رو بندا جور کنی ردیف شه
نه میگن باید دروغهات قابل باور باشه.... چند روز قبل با دوستم رفتم سر زدم جوش رو ببینم به خاطر مانتو کوتاه راهش ندادند از خودم هم با کلی خواهش یه کارت شناسایی گرفتند...بعد اون وقت برم پوشیه بزنم!فکر کن!
من گزینش استخدامی رفته ام سوالات عجیب نمی پرسن مثلا شک بین سه و چهار حکمش چیه؟ دی: روزنامه فلان مال کیاس؟ دستشویی با پای راست می ری تو یا چپ؟ دی : البته این بخشی از گزینشه قسمت اصلی گزینش از محل و مدرسه و دانشگاه و جد و ابای آدمه.
:blink:
شک بین سه و چهار چه صیغه ایه؟:wacko:
اینو راست میگه . مهم اینه که میان از در و همسایه میپرسن این دختره چطور میگرده یا مثلا اعتقاداتشون چیه . حالا اگه اونا بگن مانتو میپوشه . تو توی 6 تا گونی هم که بری میفهمن همش فیلم بازی کردنه
:(

Last edited:

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
ببخشيد شوخي ميشه كرد؟يا تاپيك جديه؟:دي

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
نه میگن باید دروغهات قابل باور باشه.... چند روز قبل با دوستم رفتم سر زدم جوش رو ببینم به خاطر مانتو کوتاه راهش ندادند از خودم هم با کلی خواهش یه کارت شناسایی گرفتند...بعد اون وقت برم پوشیه بزنم!فکر کن!

:blink:
شک بین سه و چهار چه صیغه ایه؟:wacko:

:(

رکعت 3 و 4

Solarist

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
10
عزیز من بورسیه شرکت ملی نفتکش ایران هستم و خدا رو شکر درسم تموم شد. ما کنار بچه های نیرو دریایی درس میخوندیم ولی بعد دانشگاه لباس **** رو در آوردیم و شخصی هستیم(خدا رو شکر)
واسه ورود باید یه چند صد تا مرحله رو رد میکردیم که یک قسمتش عقیدتی سیاسی بود و البته حفاظت
قسمت حفاظت که ازت میپرسن جزو حزبی هستی یا نه؟ فامیل تو خارج داری یا نه؟ به چه گروهی علاقه مندی ؟ چه روزنامه هایی رو میخونی؟ و از اینجور حرفا
تو این قسمت تا میتونی خودت رو بزن به نفهمی ( یعنی اینکه همینی که هست رو بهش اعتماد داری و زیاد فعالیت سیاسی یا دنباله رو نیست. واسه روزنامه هم چندتا مثل جام جم و همشهری رو که عمومی هستن بگو)

واسه بخش عقیدتی هرچی بیشتر جواب بدی سوالای سختتری ازت میپرسن. ظاهرت رو مرتب کن(شلوار پارچه ای و پیرهن بهتره با کفش ساده) در حد یه بسیجی باید بلد باشی که البته من رد شدم و با وساطت شرکت با دادن یه تعهد (که عقیدتیم رو بهتر میکنم) قبول شدم. از من اصول و فروع دین رو پرسید. طریقه خواندن نماز جمعه( حتما باید بلد باشی) میپرسن در نماز جمعه شرکت میکنی یا نه؟ شاید هم بخشی از خطبه ها رو ازت خواستن. یه صفحه از قرآن رو باز میکنن که روخونیت رو تست کنن اگه صوت بلدی حتما با صوت بخون. حواست به آیه یک سوره مریم باشه (همش از این حروفهای مخفف باشه)
من تو همین قسمت به چیز رفتم.
جالب اینکه دفعه بعد به من گفت یه نماز الکی بخون که اونم به چیز دادم ولی چون نظامی نبودیم یه جوری گذاشتن بریم.
البته من دفعه اول با یه تیپ افتضاح رفتم و کسی نبود بهم اطلاعات بده.

صحبت های این دوستمون بشدت تایید میشه.
من خودم چند سال پیش برای گزینش نیروی دریایی ارتش رفتم(اون زمان کله مون داغ بود) تمام مراحل اعم از تست پزشکی، تست ورزشی و... رو رد کردم اما سر همین سوال های عقیدتی به F رفتم.

کلاً اگه طرف گیر باشه بخواد ردت کنه هیچ راه چاره ای نداری ولی امیدوار باش همه چی به امید بسته است.
چیزی رو که از ته دل بخوای بهش میرسی.
توصیه هایی که بچه ها گفتن رو انجام بده(خوندن رساله و بالا بردن اطلاعات مذهبی)، طرف مقابل هم شاید آدم حسابی بود/
موفق میشی.

Last edited:

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
البته یه نکته هم داره ، اینکه چقدر هوش داشته باشید !
اونجایی که من قدیم ها جو داشتم و می خواستم برم ، یارو خیلی تیز بود لعنتی ! فرض حتی یوزر های پی تی رو هم می شناخت ، دیدم دارم کم می یارم ! شروع کردم با یارو بحث رو مخی کردن ! مثلا راجع به اینکه آقا خوب هست یا خوبتر بحث کردیم ! یارو رو کلی خرکیف کردم از خریت خودم !
البته خدا رو شکر یه مسئله ایی پیش اومد کنسل شد ! واقعا خدا خواست !

Celine

Registered User
لایک‌ها
4
ببخشيد شوخي ميشه كرد؟يا تاپيك جديه؟:دي

جدیه !
اوهوم
صحبت های این دوستمون بشدت تایید میشه.
من خودم چند سال پیش برای گزینش نیروی دریایی ارتش رفتم(اون زمان کله مون داغ بود) تمام مراحل اعم از تست پزشکی، تست ورزشی و... رو رد کردم اما سر همین سوال های عقیدتی به F رفتم.

کلاً اگه طرف گیر باشه بخواد ردت کنه هیچ راه چاره ای نداری ولی امیدوار باش همه چی به امید بسته است.
چیزی رو که از ته دل بخوای بهش میرسی.
توصیه هایی که بچه ها گفتن رو انجام بده(خوندن رساله و بالا بردن اطلاعات مذهبی)، طرف مقابل هم شاید آدم حسابی بود/
موفق میشی.
امیدوارم!
البته یه نکته هم داره ، اینکه چقدر هوش داشته باشید !
اونجایی که من قدیم ها جو داشتم و می خواستم برم ، یارو خیلی تیز بود لعنتی ! فرض حتی یوزر های پی تی رو هم می شناخت ، دیدم دارم کم می یارم ! شروع کردم با یارو بحث رو مخی کردن ! مثلا راجع به اینکه آقا خوب هست یا خوبتر بحث کردیم ! یارو رو کلی خرکیف کردم از خریت خودم !
البته خدا رو شکر یه مسئله ایی پیش اومد کنسل شد ! واقعا خدا خواست
من خونه آخرش بتونم حقیقت رو انکار کنم...دروغ سازیم چندان قوی نیست... آدم رو به چه کارهایی وا میدارن!

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
چطور میتونی جایی بری که با دروغ شروع میشه؟ :( حق میدم بهت ولی من نمی تونم

اگه من بودم بکل بیخیال میشدم ولی خب واسه همین هیچی نشدم دیگه :lol:

Celine

Registered User
لایک‌ها
4
چطور میتونی جایی بری که با دروغ شروع میشه؟ :( حق میدم بهت ولی من نمی تونم

اگه من بودم بکل بیخیال میشدم ولی خب واسه همین هیچی نشدم دیگه :lol:

بخوام بیخیالش بشم باید کلاً درس خوندن رو بیخیال شم...چاره ای نیست. خودشون دوست دارند دروغ بشنوند...

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
چادر حتما بزار (بی شوخی):eek:

اسمتم که خوبه عربیه (با شوخی):happy:

mahmahot

Registered User
لایک‌ها
1,094
سعی کن تو محل با همسایه هایی که فکر می کنی سراغشون بیان گرم بگیر و دمشونو ببین
ممکنه ازت بخوان سه چهار نفر از کسایی که میشناسندت رو معرفی کنی تا ازشون سوال کنن.اگه آدم سپاهی و دم کلفت تو فامیل دور داری اونها رو معرفی کن

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
سعی کن تو محل با همسایه هایی که فکر می کنی سراغشون بیان گرم بگیر و دمشونو ببین
ممکنه ازت بخوان سه چهار نفر از کسایی که میشناسندت رو معرفی کنی تا ازشون سوال کنن.اگه آدم سپاهی و دم کلفت تو فامیل دور داری اونها رو معرفی کن

صد در صد تایید میشه.
به همسایه هایی که اعتماد داری قضیه رو بگو و بسپار ازت تعریف کنن
اگر هم فامیل دولتی به هر نحو داری حتما بهشون بگو البته خودشون معمولا فرم میدن. نظامی باشه بهتره.
در مورد خودم اومدن از همسایه های آپارتمان پرسیدن ماهواره دارن یا نه؟ نماز جمعه میره یا نه؟ تو تظاهراتها شرکت میکنه؟ مسجد میره؟ و هزار تا ک س ش ر دیگه.:wacko:
خواستی منم معرفی کن

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
واقعا آدم میمونه چی بگه!!
عجب اوضاعیه!
با همین روش ها کم کم همه رو آلوده دروغ و ریا و... میکنن تا همه مثل خودشون شن بعد هیچ کس دیگه جرات اعتراض کردن پیدا نمیکنه چون خودش آلوده شده!

بالا