برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی درمورد خط تولید فیلتر هوا(با تضمین خرید)

cyrusz

Registered User
لایک‌ها
20
درود بر همه دوستان
من چندجا زنگ زدم واسه این دستگاه قیمتش حدود 1350(یک میلیون و سیصدو پنجاه) هستش. و گفتن که شما در روز حدود 300 تا میتونی تولید کنی و ما بابت هرکدوم 350 تومن به شما کارمزد میدیم.
گفتن ما خودمون توزیع کننده هستیم و محدودیتی تو خرید نداریم.
.البته اگر روزی 300 تارو بشه زد درامدش بد نیست...
دوستان اگر کسی اطلاعاتی دراین باره داره لطفا راهنمایی کنه...
سپاسگزارم

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

cyrusz

Registered User
لایک‌ها
20
کسی نیست مارو واسه یه کار تولیدی راهنمایی کنه؟

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
يه نصيحت دوستانه دارم از كساني كه كاري رو بهت پيشنهاد ميدن كه بايد ماده اوليه رو از خودشون بگيري و ميگن محصولتو خودمون ميخريم دوري كن

aidin23771

Registered User
لایک‌ها
105
يه نصيحت دوستانه دارم از كساني كه كاري رو بهت پيشنهاد ميدن كه بايد ماده اوليه رو از خودشون بگيري و ميگن محصولتو خودمون ميخريم دوري كن
اقا من هر کی رو دیدم کلاهبردار بوده مثلا اگر میگه 300 تا مطمئن باش حتما نمیشه با یک دستگاه به 300 تا در روز برسی. اینا اصولا سیستمشون اینطوری که میخوان دستگاهشون روبهت بفروششون. وتاجایی که من دیدم بعد از خرید دستگاه میپیچوننت. یکسری کلاسم اینطوری هست مثلا میگه بیا من پرده بافی یادت بدم بعد پرده ها رو خودم میخرم ازت یکی نیست بگه شما اگر هدفت تولید برای چی شهریه کلاس میگیری؟

cyrusz

Registered User
لایک‌ها
20

مرسی عزیز
حرفتون کاملا تایید میشه

mehran_mo

Registered User
لایک‌ها
146
برای شروع . انجام هر کاری به ویژه کا رتولیدی و خدماتی نیاز به یه طرح توچیهی هست تا بشه بر اساس اون تصمیم گیری درست کرد. مقیاس کار مهم نیست چه در مقیاس صنعتی و برزگ باشه و چه در مقیاس کارگاهی خانگی و کوچک باشه، حتما باید طرح توجیهی ارائه بشه.

توی طرح توچیهی به هیچ عنوان به قول و وعده استناد نمیشه و بازار مستفیم و... در نظر گرفته میشه.

این شرکت هایی که دستگاه میفرشون همونطور که دوستان گفتند هویت و فعالیتشون واضجه اما پنانچه خرید این دستگاه شخصی بهتون پیشنهاد شده یا ... حتما از شخصی که این جرف را میزنه طرح توجیهی کارشناسی شده بخواین.
چنانچه هم خودتون شخصا تصمیم دارین که دستگاه را بخرین و کار کنین باز هم باید یه طرح تویهی کارشناسی شده تهیه کنید تا بتونید با خیال راحت و با ریسک پایین روی کار تولیدی سرمایه گذاری کنید ( هر چند سرمایه گذاری در حد اندک باشه )

دلیل شکست اکثر واحد های تولیدی و صنعتی کشور نبود همین طرح های توجیهی و شروع کار به صورت غیر کارشناسی هست.

cyrusz

Registered User
لایک‌ها
20
برای شروع . انجام هر کاری به ویژه کا رتولیدی و خدماتی نیاز به یه طرح توچیهی هست تا بشه بر اساس اون تصمیم گیری درست کرد. مقیاس کار مهم نیست چه در مقیاس صنعتی و برزگ باشه و چه در مقیاس کارگاهی خانگی و کوچک باشه، حتما باید طرح توجیهی ارائه بشه.

توی طرح توچیهی به هیچ عنوان به قول و وعده استناد نمیشه و بازار مستفیم و... در نظر گرفته میشه.

این شرکت هایی که دستگاه میفرشون همونطور که دوستان گفتند هویت و فعالیتشون واضجه اما پنانچه خرید این دستگاه شخصی بهتون پیشنهاد شده یا ... حتما از شخصی که این جرف را میزنه طرح توجیهی کارشناسی شده بخواین.
چنانچه هم خودتون شخصا تصمیم دارین که دستگاه را بخرین و کار کنین باز هم باید یه طرح تویهی کارشناسی شده تهیه کنید تا بتونید با خیال راحت و با ریسک پایین روی کار تولیدی سرمایه گذاری کنید ( هر چند سرمایه گذاری در حد اندک باشه )

دلیل شکست اکثر واحد های تولیدی و صنعتی کشور نبود همین طرح های توجیهی و شروع کار به صورت غیر کارشناسی هست.
حرفتون کاملا درسته.
سپاسگزارم.

cyrusz

Registered User
لایک‌ها
20
فقط حرف منو تایید نکردی :(

داداش گلم پستتو ندیدم یا این نشون نمیده.اخه با گوشیم میام این تالک پالک هم مشکل داره انگار رفرش نمیشه.:D
حرف شما خیلی بیشتر تایید میشه.
اتفاقا میخواستم بگم که چرا خیلیا میگن بیا پول بده واسه دوره مارو بگزرون ما تضمین میکنیم..
این تضمین یعنی چی؟ خیلی جاها دیدم نوشتن..اما تو لغت نامه ها هم نیست انگار،:D

Last edited:

fayag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عزیز در یک کلام کسی که تضمین خرید میده یعنی خودم با هفت پشتم کلاهبرداریم هر چیزی تولید میکنی حتی طلا باید خودت بفروش مطمعععععععععععععععععععععععن باش

hsoft

Registered User
لایک‌ها
88
عزیز در یک کلام کسی که تضمین خرید میده یعنی خودم با هفت پشتم کلاهبرداریم هر چیزی تولید میکنی حتی طلا باید خودت بفروش مطمعععععععععععععععععععععععن باش
تایید میشه

bahadur

Registered User
لایک‌ها
21
به طور کلی این قبیل کارها فقط برای اونی که مواد اولیه اش و دستگاهها و لوازمشو میفروشه سود داره

نه اونی که انجامشون میده !

301.gif

saeed044

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی رو مشناسین راجب این خط تولید فیلتر منو راهنمایی کنه؟ که صحت داره یا نه؟

HosseinQ1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا منم جدیدا یه شرکت پیدا کردم میخوام این کار رو راه بندازم.....ولی با حرفایی که زدین میترسم آخه

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157
کسی رو مشناسین راجب این خط تولید فیلتر منو راهنمایی کنه؟ که صحت داره یا نه؟

آقا منم جدیدا یه شرکت پیدا کردم میخوام این کار رو راه بندازم.....ولی با حرفایی که زدین میترسم آخه

تمام آنچه شما و دیگر افرادی که مایل به شروع کردن این کار هستند باید بدانند، در پست شماره 12 نهفته است
و دیگر هیچ! یا تقریبا هیچ

HosseinQ1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب ببینید
الان من با یه شرکت حرف زدم مکانش هم تو کرجه بعد یه دستگاه اتومات کامل دارن حدود 25 میلیون .... بعدش اینا میان 12 میلیون تضمین میگیرین برای خریدن جنس ما یعنی مواد اولیه میده و بعد برای مونتاژ هر فیلتر کارمزدی میده بهمون که اگر هم خراب کنیم هر فیلترو پول موادشون رو میگیرن .... بعد اون 12 تومن هم که گفتم بعد از اتمام زمان قرارداد پس میدن به خودمون.....خودشونم میگن قرارداد محضریه دیگه نمیدونم الان به نظرتون چه کنم؟؟؟؟

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
از این کارا چیزی در نمیاد...وقت و عمرتون رو تلف نکنید...
رو چیزای مهمتر و واقعی تر تمرکز کنید...

the_master

Registered User
لایک‌ها
259
من داداشم قبلا تجربه ی ورود به این کار رو داشته در یک کلام: سرمایتون رو هدر میدین. کسایی هم که تضمین خرید میکنن دروغ میگن. برای پخش و فروش عمده هم به مشکل بر میخورین. همه صحبت از کیفیت پایین این محصول میزنن.

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
کسی نیست مارو واسه یه کار تولیدی راهنمایی کنه؟
شما یه سرچ میکردی میدیدی که تاپیک مشابه هست
به طور کلی این قبیل کارها فقط برای اونی که مواد اولیه اش و دستگاهها و لوازمشو میفروشه سود داره

نه اونی که انجامشون میده !

301.gif
نظر این دوستمون و سایر اساتید که پست مشابه دارن صد درصد تایید میشه

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,657
خب ببینید
الان من با یه شرکت حرف زدم مکانش هم تو کرجه بعد یه دستگاه اتومات کامل دارن حدود 25 میلیون .... بعدش اینا میان 12 میلیون تضمین میگیرین برای خریدن جنس ما یعنی مواد اولیه میده و بعد برای مونتاژ هر فیلتر کارمزدی میده بهمون که اگر هم خراب کنیم هر فیلترو پول موادشون رو میگیرن .... بعد اون 12 تومن هم که گفتم بعد از اتمام زمان قرارداد پس میدن به خودمون.....خودشونم میگن قرارداد محضریه دیگه نمیدونم الان به نظرتون چه کنم؟؟؟؟
احتمالا تو قراردادشون برای خودش راه فرار میزارن و اگر با یه وکیل مشورت کنی و بخوای محتوای قراردادشون رو تغییر بدی باهات کار نمی کنن

بالا