برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی درمورد خط تولید فیلتر هوا(با تضمین خرید)

HosseinQ1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احتمالا تو قراردادشون برای خودش راه فرار میزارن و اگر با یه وکیل مشورت کنی و بخوای محتوای قراردادشون رو تغییر بدی باهات کار نمی کنن

والا کلا اساس کارشون با این توصیفات و حرف های دوستان به نظرم خیلی مشکوکه
الان یه شرکتی هست به نام آرامکو تو کرج نمیدونم شنیدین یا نه .... با شرایطی که داره و اون چیزی که پرسیدم ازشون 25 تومن پول دستگاه تزریق میگیرن بعدش میان 12 میل پول تضمین خرید میگیرن با یه قرارداد محضری که جنس هارو میخرن.....یعنی انگار 37 تومن پول میدی بهشون بعد اونا روزی 2000 تا فیلتر ازت میخرن یعنی هفته ای میشه 12000 فیلتر تو 6 روز کاری که اینارو بهت موادشو میدن تو فقط کار مونتاژ میکنی بعد به ازای هر فیلتر 400 تومن کارمزد میدن یعنی هفته ای میشه 4 میلیون و 800 هزار تومن که البته فیلترهای زایدت رو پول موادشو میگیرن که کلا با هزینه حمل و نقل و اینا خودشون گفتن میتونه هفته ای بالای 2 میل بمونه سود خالص یعنی حدود 8 میل درآمد تو 1 ماه :|||||||||||||||||||||||||
این حرف هم وسوسه کنندست هم اینکه با عقل سالم جور در نمیاد آخه......چطور یه کار به این صورت بعد از هرکس میپرسی میگه نکن .... البته شرایط کاملا مشکوکه که 37 تومن پول بدی بعد بیای ماهی 8 تومن پول دربیاری....خب معلومه این امکان نداره .....
نظرتون چیه؟

miladfighter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
من دوسال پیش 2 میلیون و پانصد دادم اولین تولیدی که بردم براشون ده تا شو بیشتر برنداشت و همش ایراد الکی ميگرفتن
نگیر.نکن که حسابی ضرر میکنی

miladfighter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
احتمالا تو قراردادشون برای خودش راه فرار میزارن و اگر با یه وکیل مشورت کنی و بخوای محتوای قراردادشون رو تغییر بدی باهات کار نمی کنن
دقیقا تو قرارداد مینویسم هر عدد فیلتر سالم n قیمت کارمزد
حالا سالم از نظر اونا باید خدا خلقش کنه که سالم باشه وگرنه فیلتری ما از نظر اونا استاندارد نیست

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438
درود بر همه دوستان
من چندجا زنگ زدم واسه این دستگاه قیمتش حدود 1350(یک میلیون و سیصدو پنجاه) هستش. و گفتن که شما در روز حدود 300 تا میتونی تولید کنی و ما بابت هرکدوم 350 تومن به شما کارمزد میدیم.
گفتن ما خودمون توزیع کننده هستیم و محدودیتی تو خرید نداریم.
.البته اگر روزی 300 تارو بشه زد درامدش بد نیست...
دوستان اگر کسی اطلاعاتی دراین باره داره لطفا راهنمایی کنه...
سپاسگزارم

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
دوست عزیز اگر دستگاه را خریدی و شروع به تولید کردی و اونا ازت برنداشتن، برو و ویزیتور بگیر به این صورت که در روزنامه اگهی بده تا چندتا جون با ماشین بیان برات این محصول را مراکز مصرف مثل تعویض روغنیهای کل شهر پخش کنن و به ویزیتورها به ازای هر تعداد فروش مبل مشخصی رو بده. قبلش از چندتا فروشگاه چند مدل فیلتر بخر تا قیمتاشون دستت بیاد.یک دستگاه بسته بندی که فیلتر را داخل پلاستیک میپیچه بخر که قیمتی نداره. در کل هزینه بسته بندی و ویزیتور را حساب کن و بکش روی قیمت تمام شدهی محصولت و اونو بفروش . به نظرم 1.5 میلیون برای سرمایه گزاری کار کم ریسکی هست.

mohsenpour

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بنده هم چندسال پیش داشتم تو دام این کلاهبردار ها می افتادم اونموقع ی جوان 18ساله بودم که میخواستم پول قرض کنم و این کارو شروع کنم
اونموقع 1/5میلیون پول میخواست و دونه ای 500میخرید پیشنهادشون وسوسه کننده بود
اونموقع یکی باهاشون قرارداد بست و به قول خودشون خط تولید رو گرفت
منم طرفو ی گوشه خفت کردم و ازش شماره گرفتم
مشکل اساسی اینجا بود که سود اونا از فروش همین خط تولید بود نه فروش فیلتر هایی که شما تواید میکنید و دستگاه دست سازی درست کرده بودن با وسایل کولر که سرجمع 15هزار تومن میشد و به مردم قالب میکردن(خدا نگذره ازشون)و به قول خودشون مجوز داشتن و قرارداد محذری مینویسن(آره جون عمشون)
بعد ها به اون بنده خدا زنگ زدم و گفت فقط 400تومن از پولی که داده رو تونسته پس بگیره و شرکت گفته که مواد اولیه سخت گیر میاد در کل میگفت مواد اولیه ای که میدادن کیفیت خوبی نداشت و تموم ورق هاش پاره بود و شرکت پولشو از ما میگرفت و در کل فقط 400تومن از پول خودش بهش داده بودن بابت کارمزدش و بقیه رو بالا کشیده بودن

N.fth

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب ببینید
الان من با یه شرکت حرف زدم مکانش هم تو کرجه بعد یه دستگاه اتومات کامل دارن حدود 25 میلیون .... بعدش اینا میان 12 میلیون تضمین میگیرین برای خریدن جنس ما یعنی مواد اولیه میده و بعد برای مونتاژ هر فیلتر کارمزدی میده بهمون که اگر هم خراب کنیم هر فیلترو پول موادشون رو میگیرن .... بعد اون 12 تومن هم که گفتم بعد از اتمام زمان قرارداد پس میدن به خودمون.....خودشونم میگن قرارداد محضریه دیگه نمیدونم الان به نظرتون چه کنم؟؟؟؟

N.fth

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب ببینید
الان من با یه شرکت حرف زدم مکانش هم تو کرجه بعد یه دستگاه اتومات کامل دارن حدود 25 میلیون .... بعدش اینا میان 12 میلیون تضمین میگیرین برای خریدن جنس ما یعنی مواد اولیه میده و بعد برای مونتاژ هر فیلتر کارمزدی میده بهمون که اگر هم خراب کنیم هر فیلترو پول موادشون رو میگیرن .... بعد اون 12 تومن هم که گفتم بعد از اتمام زمان قرارداد پس میدن به خودمون.....خودشونم میگن قرارداد محضریه دیگه نمیدونم الان به نظرتون چه کنم؟؟؟؟

Last edited:

N.fth

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز بین شما کسی هست که دستگاه تولید فیلتر هوای اتومات خریده باشه؟ اگر هست ٬آیا واقعا بازار فروش داره؟ و ضمانت شرکت های فروشنده دستگاه ها درست است یا نه ؟
توروخدا اگر کسی هست کمک کنه . چون دارم میرم که بخرم دستگاهو

N.fth

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما نتیجه کارتون چطور شد ؟ آیا رفتین توی این راه ؟ موفق بودین ‍؟

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
چرا راه دور بریم همین بالای انجمن دقیقا به همین روش تبلیغ کردن فقط برای خط تولید چی چیه ماشین . اونم زده مواد اولیه با ما و + تضمین خرید
اینم یعنی کلاهبرداریه ؟
مرسی از انجمن که همچین تبلیغ هایی برامون میزاره که بره تو پاچمون :general703:

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
یه دستگاه لیوان یه بار مصرف هست
میگین 49 میلیون
میگن ساعتی 3000 تا میزنه ، ماهی یه میلیون هم ازت میخره...
این تایپیکو دیدم..کلا ریختم پایین !

aligoogle1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام اگر واقعا این شرکت ارامکو کلاهبردار هست و دوستان وبلاگ زدن و گفتن 50 تا 100 تا شاکی داره یه سوال
پس چرا پرشین تولز بنرش رو قرار داده بالای فروم !!؟؟ مگه کلاهبردار نیستن !؟
چرا سایت دیوار و هزاران سایت دیگه تبلیغ ویژه این شرکت رو انجام میدن ؟!!!
بالاخره باید با یه مدرک محکی صحبت کنید الان فقط یه سری نوشته هست نه برگه ای نه قرار دادی هست ؟!! ایا عکسی از این قرار داد و دستگاه ها و فیلتر های رو دست منده دارید که
مشخص بشه ؟!!!!!

reza rezaei 2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز . من قصدم فقط اطلاع رسانی به هم وطن هام هست که بدونه تحقیق و اطلاع کاری را انجام ندهن که مثل بنده و 100 شاکی دیگر سرشون کلاه بره . میتونید پرونده های شاکیان این شرکت را در دادگاه هشتگرد تهران و گزارش های زیاد شاکیان را در پاسگاه هشتگرد تحقیق کنید .

aligoogle1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
میتونم بپرسم شما چه دستگاهی و به چه قیمتی از این شرکت خرید و شرایط چی بوده
و خریدتون از این ادرس جدیدشون بوده یا ادرس قبلی ؟
ایا قبل از قرارداد و خرید خودتون روفتین از نزدیک خط تولیدشون رو دید !؟
کل هزینه ای که از شما گرفتن چقدر بود ؟ و دستگاه رو تحویل دادن یا خیر ؟
چیزی تولید کردین یا خیر ؟

اگر به این سوالات پاسخ بدیدن ممنون میشم و حداقل بقیه کسانی که میان بفهمن که این شرکت چه طوری و به چه طریقی کلاهبرداری میکنه

reza rezaei 2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام . من دستگاه تزریق فوم سفارش دادم . در ادرس قدیمشون قرار داد بستم ولی یک ماه بعد جا به جا شدن . خط تولیدشون را دیدم ولی چه خط تولیدی , فقط چندتا دستگاه آماده اونجا بود و خبری از ساخت دستگاه نبود اونجا .و جز دروغ چیزی از پرسنل و رییس این شرکت نشنیدیم . من مبلغ 25700000 پرداخت کردم ولی هنوز دستگاهی تحویل نگرفتم و امثال من چندین نفر هستن از شهرستان های مختلف . اگه کسی شماره خواست میتونم بهشون بدم تا باهاشون صحبت کنن و ازشون سوال کنن تا ببینن این شرکت چه کار باهاشون کردن . حرف های مفصل تر رو تو ولاگ filterair.blogfa.com زدم و شکایت گروهی هم کردیم و داره پیگیری میشه

reza rezaei 2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شاکیان این پرونده فصدشون اطلاع رسانی به مردم هست , حالا اگه کسی حرف ما را باور نداره میتونه بره با این نوع شرکت ها قرارداد ببنده و بعد از چند ماه که همه چیز واسشون مشخص شد و سرشون کلاه رفت به جمع ما شاکیان تو دادگاه هشتگرد بپیونده تا ببینینم چی میشه .

aligoogle1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بله متشکر از پاسخگوییتون انشالله که شکایتتون به جایی برسه

kiachip

Registered User
لایک‌ها
100
يكى از اشناهاى ما توليد فيلتر به اين روش به فكرش زد و هرچى من بهش گفتم كلاهبردارى هست گوش نكرد،خلاصه با هم رفتيم باصطلاح شركت رو ديديم ولى چه شركتى ؟؟؟؟حالت بهم ميخورد از محيطش و يك قرارداد الكى هم اورد گذاشت جلومون امضا كرد و وعده وعيد داد كه روزى ١٠٠ تا ميزنى من ازت ميخرم همه رو.سرتون رو درد نيارم اين اشناى ما ازش دستگاه رو خريد و رفت و اولين بسته صدتايى رو وقتى فرستاد گفتن فقط ده تاش درسته،در صورتى كه اكثرا سالم بود. البته دستگاهش فقط يه ميكسر هست كه يك موتوره و دوتا مواد رو با هم مخلوط ميكرد،همين.در نهايت كار اشناى ما كشيد به شكايت.
ادرس اون شركته هم ميدون امام حسين هست.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

بالا