برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی درمورد مغازه کلوب

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
نظرتون درمورد مغازه کلوب چیه؟
هنوز مغازه های کلوب وجود دارن ولی برای من تصورش سخته یکی بیاد dvd فیلم و... بخره
خب میره با اینترنت دانلود میکنه
دستگاه vcd دیگه وجود نداره کسی هم از dvd استفاده کنه روی کامپیوتر میزاره پس اینترنت هم داره
نهایتش یکی بیاد آهنگ بخواد روی فلش مموری تحویل بگیره
بنظرتون درآمد داره یا اینم بدرد نمیخوره؟
تاپیک قبلی گفتم شاید مردم خورد و خوراکشون رو مجبور باشن تهیه کنن ولی طرف میومد شیر بخره که ماستش کنه پول ماست نده! مردم در این حد فقیر شدن
از همین الان ورشکست شدیم :confused:

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
الان این مغازه ها دارن فیلم های فروشی ایرانی رو با قیمت 1 پنجم میفروشن و نقض کپی رایت میکنن در واقع طرف بجای اینکه هر قسمت سریالو 5 تومن بخره 5 قسمتش میده 5 تومن بعد آهنگ هم معمولا خوبه چون بحث گلچین و دسته بندی و اینا هست بزرگترین مشکل این کار اینه که امکان و اینا گیر میدن

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
داداش دنبال اینکارا نباش
فقط تخصصی
دوره این کارا تموم شده دیگه
کافی نت ، گیم نت و این چیزا مال نسل قبل بود

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
یه کلوپ توی محل ما بود از زمانی که من یادم میاد تا پارسال که بالاخره تعطیل کرد :D
این 10 سال آخر من هر موقع از جلوش رد میشدم به این فکر میکردم که این چیکار میکنه,همیشه هم بی مشتری بود :دی

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
لبنیاتی چی شد پس؟نشد؟
از صبح تا شب سه نفر مشتری میاد که شیر میخوان! میشه روزی 12 هزار تومن درآمد و چهار پنج هزار تومن سود!
اونم فقط شیر میخوان که خودشون ماست درست کنن پول بیشتر ندن! حالا از اینا میشه سود داشت؟!

hexman

Registered User
لایک‌ها
761
از صبح تا شب سه نفر مشتری میاد که شیر میخوان! میشه روزی 12 هزار تومن درآمد و چهار پنج هزار تومن سود!
اونم فقط شیر میخوان که خودشون ماست درست کنن پول بیشتر ندن! حالا از اینا میشه سود داشت؟!
یعنی رفتی کل دم و دستگاه و یخچال و ..اینا خریدی برا مغازه ات؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,909

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
چندتا صاحب کلوب یا کلوپ میشناختم که یه جورایی تا الان دوام آورده بودن این چند ماه که به خاطر کرونا تعطیل کردن دیگه برای همیشه تعطیل کردن رفتن در افق محو شدن. از این به بعد هم کنسول های نسل بعد میاد ولی خدا تومن پول خودشون و گیم هاشون هست.
در رابطه با کلوب صوتی و تصویری هم دیگه فیلم و سریال تو اینترنت و بخصوص تلگرام راحت میشه پیدا کرد مگر اینکه با هزینه کم کپی کنید که اون هم مغزهای متفکر که درونشون پهن هست میان گیرمیدن که نقض کپی رایت شده در حالی که کلا ایران قانون کپی رایت نداره! اگه داشت صدا و سیمان 40 سال فیلم و سریال کپی خارجی پخش نمی کرد.
موسیقی هم همینطور، دیگه قدیم نیست و اون آدما نموندن که مثل اندی 20 تا آلبوم بدن. الان یه خواننده داخلی یه ترک با موسیقی کاملا کپی و در منزل صدای قارقار میده و میده بیرون دو روز ملت باهاش خاطره میسازن و میره تو زباله دان.
چندتاا تاپیک مشابه بود ولی پاسخ همه اشون همینجا دادم، دیگه اون دوره و اون نیازها تموم شده.
همین کاری که دارید بهتره، مردم از هرچی بگذرند از شکم نمیزنن.

us12

Registered User
لایک‌ها
410
برو تو کار مرغ و ماهی
از همان یخچال و وسایل لبنیاتی هم میتونی استفاده کنی .

seomanager

Registered User
لایک‌ها
179
آره . یخچال و همه چی موجود هست تقریبا 30 میلیون خرج شد با اینکه دسته دوم هستن
فست فودش کن. حالا چجوری؟
اینجوری که فقط 3 تا غذا داشته باش اما با کیفیت و پر بزار.
بندری - هات داگ - فلافل
هر 3 تاش رو پر پیمون بزار و قیمت نصف جاهای دیگه بده.
طرف وقتی میاد میخوره اگر پر پیمون باشه و حسابی سیر بشه و پول کم بده میره فک و فامیلش رو هم میاره
سر 6 ماه میری کانادا

ziro00

Registered User
لایک‌ها
582
الان فقط قدیمیاش موندن که دارن به مرور کارشونو تغییر میدن . مثلا طرف کلوب بوده الان هفتاد درصد مغزش شده لوازم جانبی کامپیوتر . ولی هنوز همون تابلو محصولات فرهنگی رو داره . اونم یکی دو سال دیگه عوض میشه .

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
سر 6 ماه میری کانادا
ezgif-1-cb5a099a2513-gif.1176735

sunset-man

Registered User
لایک‌ها
766
برو آرایشگری یاد بگیر نونت تو روغنه
یکی از دوستان دور آرایشگاه داشت میگفت از بس ایستاده کار انجام داده زانو و کمرش آسیب دیدن
امتیازشو فروخته و رفته توی کار وارد کردن لباس بچه و زنونه

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
ولی هنوز همون تابلو محصولات فرهنگی رو داره . اونم یکی دو سال دیگه عوض میشه .

اون از زرنگ های روزگار هست :D
محصولات فرهنگی معافیت مالیاتی داره

آریامهر1368

Registered User
لایک‌ها
1,249
من بعد از 5 سال با اینکه مغازم لب خیابونه تو پاساژهای کور نیست بازم نمیتونم بگم جا افتادم ,مغازه داری یعنی صبر تازه از سال دوم به بعده که میتونی کم کم به درامد برسی,برای نمونه یه چند بار شیر گرفتم ماست بزنم ارزون تر بشه یه بار خراب شد یه بار خونه ریخت و پاش شد دیگه الان ماست آماده میخرم یا دوغ اتفاقا لبنیاتی های غیر پاستوریزه فروش خوبی دارن حالا صبر کن و یکم تبلیغ خدا بزرگه

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
نظرتون درمورد مغازه کلوب چیه؟
هنوز مغازه های کلوب وجود دارن ولی برای من تصورش سخته یکی بیاد dvd فیلم و... بخره
خب میره با اینترنت دانلود میکنه
دستگاه vcd دیگه وجود نداره کسی هم از dvd استفاده کنه روی کامپیوتر میزاره پس اینترنت هم داره
نهایتش یکی بیاد آهنگ بخواد روی فلش مموری تحویل بگیره
بنظرتون درآمد داره یا اینم بدرد نمیخوره؟
تاپیک قبلی گفتم شاید مردم خورد و خوراکشون رو مجبور باشن تهیه کنن ولی طرف میومد شیر بخره که ماستش کنه پول ماست نده! مردم در این حد فقیر شدن

کلوب درامد خوبی داره . من 100% تضمین میکنم که درآمدت سر به فلک بکشه بشرط اینکه کلوبی که میزنی علاوه بر دوره روزانه دوره شبانه هم داشته باشه . الان نون تو کلوب شبانست

داداش طرف میره تو سایت آپارات با کیفیت 240P سریالو فیلمو هرچی که بگیو توی موبایل یا تبلتش میبینه اونم با تعرفه داخلی یک چهارم که نهایت ترافیکش برای یه فیلم یک ساعتو نیمه میشه 20 مگابایت ترافیک بین الملل یا اگرم خواست تو مانیتور کامپیوتر ببینه کیفیتو میزاره روی 480P و تعرفه اینترنت بین المللش میشه 40 مگابایت که اگر این 40 مگابایتو بخوای حساب کنی ببینی چقدر از مقدار پولی که برای تعرفه یک ماهه اینترنت ADSL خونه داده میشه میرسی به مبلغ پنجاه یا صدتا تک تومنی
با احتساب این داستان چرا یکی باید زحمت پوشیدن لباس و بیرون اومدن از خونه و دادن کارت ملی و شناسنامه و تحویل گرفتن یه دیسک از شما و بردنو برگردوندنشو بده
الان با این شبکه های داخلی مثل ifilm و تماشا و نسیم و ... و کانالای ماهواره مثل GEM و MBC و Manoto و ... سایتهایی مثل آپارات و فیلیمو و نماوا و .... دیگه کسی دیسک نمیخره . من خودم نزدیک 10 ساله که هیچی روی دیسک رایت نکردم . الانم که اکثرا بچه هارو میشونن پای این شبکه های کارتون ماهواره

آخرین فیلمی که بیست سال پیش از کلوب گرفتم فیلم عروسک شیطانی و Blade 2 بود

راستی لبنیاتی که خیلی خوبه
من دیگه از سوپری لبنیات نمیگیرم . یدونه شیر 1 لیتری عالیس صورتی کم چرب شده 12 تومن ولی لبنیاتی یه لیترو میده 6 تومن یعنی نصف اون و همینطور قیمت کره و پنیر و ماست هم ارزونتر از مغازست . حالا اگر طرف از شما شیر میخره که خودش پنیر یا ماست درست کنه ایرادی نداره که باز همینکه شما همون شیرم میفروشی خوبه چیزی که مهمه اینه که حجم فروشت چقدره . به قول این دوست قبلی باید جا بیوفتی
راستی این جایی که من ازش شیر میخرم نون جو هم داره که من همیشه یه بسته میخرم . سعی کن محصولاتتم بیشتر کنی مثلا همین نون جوهارو بیار یا چیزایی که فکر میکنی شاید بخرن . ببین میتونی دوغ کفیر درست کنی شاید خریدن . یه بابایی اینجا بود نمیدونم هنوزم هست یا نه کلی قارچ کفیر فروخت فقط به این خاطر که توی تاپیکش خوب تعریف کرده بود که این قارچ کفیر همه بیماریهارو خوب میکنه حتی سرطان سینه . اگه فقط توی تاپیکش مینوشت قارچ کفیر موجوده شاید فروشش یک صدم الان هم نبود
یه LED برای سردر مغازه بگیر که توش اینارو به مردم تو خیابون نشون بده که چه محصولاتی داری و فوایدشون چیه یا با برگه پشت شیشه مغازه بچسبون
من فکر کنم اگر مردم توی LED بالای مغازه ببینن که شیر لیتری 6 تومن دیگه از سوپری شیر نخرن

بالا