برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی درمورد کپی کردن و بازی ریختن ps4 ورژن 7.02

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
سلام دوستان به تازگی یه ps4 خریدم ورژن 7.02
صاحب قبلیش مثل اینکه اکانت هکی زده و روش و مقداری هم بازی روشه
میخواستم کپی خورش کنم آموزششم دیدم البته هنوز انجام ندادم
چند تا سوال دارم:
۱.همه جا نوشته که برای کپی خور کردن باید به نت وصل شی و مرورگرو فلان کنی خب من الان به نت وصل شم اکانت هکی روش باعث بن شدن دستگاه نمیشه؟
۲‌.قبل کپی خور کردن بهتر نیس اکانت روشو حذف کنم؟اگه اره چجوری؟
۳.فرض بر این که با موفقیت کپی خورشم کردم چه بازی هایی روش میاد؟بعد فرق داره مثلا god of war که هک شده برای ورژن 6.72 با 7.02 ?
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,704
سلام دوستان به تازگی یه ps4 خریدم ورژن 7.02
صاحب قبلیش مثل اینکه اکانت هکی زده و روش و مقداری هم بازی روشه
میخواستم کپی خورش کنم آموزششم دیدم البته هنوز انجام ندادم
چند تا سوال دارم:
۱.همه جا نوشته که برای کپی خور کردن باید به نت وصل شی و مرورگرو فلان کنی خب من الان به نت وصل شم اکانت هکی روش باعث بن شدن دستگاه نمیشه؟
۳.فرض بر این که با موفقیت کپی خورشم کردم چه بازی هایی روش میاد؟بعد فرق داره مثلا god of war که هک شده برای ورژن 6.72 با 7.02 ?

سلام , من برای دوستم ورژن 6.72 رو کپی خور کردم , چیز خاصی نداره و با چند کلیک کپی خور میشه

ضمنا تقریبا یک هفته میشه که ورژن 7.55 کپی خور شده و تمامی بازیهای جدید مثل فیفا 21 نسخه کپی خورش اومده
البته هنوز یکمی باگ داره ولی تا یه مدت دیگه قطعا مشکلاتش برطرف میشه

برای کپی خور کردن میتونی از ویدئوهای این کانال استفاده کنی

من برای دوستم تمامی بازیهایی که روی کنسول بود پاک کردم
به قسمت تنظیمات , استورج برو و بازیهای نصب شده رو پاک کن

بله , وقتی قصد دارید بازی دانلود کنید باید نسخه کپی خور شده بازی با فرم ور کپی خور دستگاهتون یکی باشه

برای نصب بازی هم نیاز به یک هارد اکسترنال دارید , اگر اشتباه نکنم باید هارد رو بصورت exFAT فرمت کنید
بعد نسخه کپی خور شده بازی رو دانلود میکنید و به هارد انتقال میدید , هارد اکسترنال رو به کنسول وصل میکنید و بازی رو نصب میکنید
نصب هر بازی حداقل 20 دقیقه زمان میبره

جزییات دقیق تر در همون کانال یوتیوب که دادم هست

Last edited:

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
سلام , من برای دوستم ورژن 6.72 رو کپی خور کردم , چیز خاصی نداره و با چند کلیک کپی خور میشه

ضمنا تقریبا یک هفته میشه که ورژن 7.55 کپی خور شده و تمامی بازیهای جدید مثل فیفا 21 نسخه کپی خورش اومده
البته هنوز یکمی باگ داره ولی تا یه مدت دیگه قطعا مشکلاتش برطرف میشه

برای کپی خور کردن میتونی از ویدئوهای این کانال استفاده کنی

من برای دوستم تمامی بازیهایی که روی کنسول بود پاک کردم
به قسمت تنظیمات , استورج برو و بازیهای نصب شده رو پاک کن

بله , وقتی قصد دارید بازی دانلود کنید باید نسخه کپی خور شده بازی با فرم ور کپی خور دستگاهتون یکی باشه

برای نصب بازی هم نیاز به یک هارد اکسترنال دارید , اگر اشتباه نکنم باید هارد رو بصورت exFAT فرمت کنید
بعد نسخه کپی خور شده بازی رو دانلود میکنید و به هارد انتقال میدید , هارد اکسترنال رو به کنسول وصل میکنید و بازی رو نصب میکنید
نصب هر بازی حداقل 20 دقیقه زمان میبره
جزییات دقیق تر در همون کانال یوتیوب که دادم هست
من از کجا باید بدونم کپی خور 7.02 شامل چه بازی هایی میشه؟

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,704
من از کجا باید بدونم کپی خور 7.02 شامل چه بازی هایی میشه؟
لیست خاصی که نداره یا من سراغ ندارم .ولی چند راه برای فهمیدن هست

راه اول

به این سایت برید
( این سایت فقط جنبه اطلاع رسانی داره و هیچ لینک دانلودی ارائه نمیکنه )

بازی مورد نظرتون رو سرچ کنید , مثلا من بازی Yakuza 4 رو سرچ کردم
بر روی لینک بازی مورد نظرم کلیک میکنم وارد صفحه ای میشه که اطلاعات نسخه عرضه شده و اینکه بر روی چه فرم وری قابل اجرا هست رو نشون میده
c90fd3b2-2.png

یا مثلا بازی فیفا 21 رو سرچ میکنم , همونطور که می بینید فرم ور رو زده 7.55
c90fd3b2-2 (1).png

راه دوم

استفاده از سایتهای ایرانی

مثلا سایت دانلودها داخل صفحه بازی مورد نظر بشی بعد از توضیحات بازی درج کرده که برای اجرای بازی حداقل چه فرم وری نیاز هست
Untitled-1.jpg

نکته بعدی وقت فرم ور 7.55 عرضه شده چرا قصد دارید 7.02 بریزید ؟ 7.55 بریزید که اکثر بازیهای جدید رو ساپورت میکنه

حتی cyberpunk هم نسخه کپی خورش اومده

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
لیست خاصی که نداره یا من سراغ ندارم .ولی چند راه برای فهمیدن هست

راه اول

به این سایت برید
( این سایت فقط جنبه اطلاع رسانی داره و هیچ لینک دانلودی ارائه نمیکنه )

بازی مورد نظرتون رو سرچ کنید , مثلا من بازی Yakuza 4 رو سرچ کردم
بر روی لینک بازی مورد نظرم کلیک میکنم وارد صفحه ای میشه که اطلاعات نسخه عرضه شده و اینکه بر روی چه فرم وری قابل اجرا هست رو نشون میده
مشاهده پیوست 1230933

یا مثلا بازی فیفا 21 رو سرچ میکنم , همونطور که می بینید فرم ور رو زده 7.55
مشاهده پیوست 1230934

راه دوم

استفاده از سایتهای ایرانی

مثلا سایت دانلودها داخل صفحه بازی مورد نظر بشی بعد از توضیحات بازی درج کرده که برای اجرای بازی حداقل چه فرم وری نیاز هست
مشاهده پیوست 1230935

نکته بعدی وقت فرم ور 7.55 عرضه شده چرا قصد دارید 7.02 بریزید ؟ 7.55 بریزید که اکثر بازیهای جدید رو ساپورت میکنه

حتی cyberpunk هم نسخه کپی خورش اومده
اره دانلودها خیلی خوبه ولی مثلا واسه bloodborn نوشته نسخه 4 به بالا یعنی هرچی از 4 به بالا؟
یا واسه red dead زده 6.72 یعنی رو مال من نمیاد درسته؟

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,704
اره دانلودها خیلی خوبه ولی مثلا واسه bloodborn نوشته نسخه 4 به بالا یعنی هرچی از 4 به بالا؟
یا واسه red dead زده 6.72 یعنی رو مال من نمیاد درسته؟
وقتی شما به 7.02 کپی خور میکنی یعنی هرچی زیر 7.02 باشه قابل بازی کردن هست به شرطی که نسخه کپی خور شده بازی اومده باشه
پس red dead که 6.72 هست هم قابل اجرا هست

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
وقتی شما به 7.02 کپی خور میکنی یعنی هرچی زیر 7.02 باشه قابل بازی کردن هست به شرطی که نسخه کپی خور شده بازی اومده باشه
پس red dead که 6.72 هست هم قابل اجرا هست
بسیار ممنون از اطلاعات مفیدتون و در نهایت
امروز یکی از دوستانی که بازی میریزن پول میگیرن میگفت کپی خورش نکن سی پی یو دستگاه بهم میریزه و عمرش میاد پایینو اینا درسته؟
و نکته بعدی اینه اگر هک باشه میشه از دی وی دی گیم های دیگه استفاده کرد؟میشه به اینترنت کنسولو وصل کرد یا بن میشه؟

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,704
امروز یکی از دوستانی که بازی میریزن پول میگیرن میگفت کپی خورش نکن سی پی یو دستگاه بهم میریزه و عمرش میاد پایینو اینا درسته؟
تا اونجا که من اطلاع دارم کپی خور پلی استیشن نرم افزاری هست و هیچ ربطی به عملکرد سخت افزار نداره
تنها مواردی که ممکنه بعد از کپی خور شدن بوجود بیاد و تا امروز دیده شدن ریستارت شدن کنسول در حین بازی هست

ضمن اینکه شما هر زمان بخوای میتونی کنسول رو به آخرین فرم ور آپدیت کنی که با اینکار کنسول از حالت کپی خور در میاد و دوباره اورجینال میشه

و نکته بعدی اینه اگر هک باشه میشه از دی وی دی گیم های دیگه استفاده کرد؟میشه به اینترنت کنسولو وصل کرد یا بن میشه؟
من خودم تست نکردم ولی قاعدتا دیسک هایی که نیاز به آپدیت بالاتر از کپی خور شما نداشته باشند فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه

میشه به اینترنت کنسولو وصل کرد یا بن میشه؟
وقتی کنسول رو کپی خور میکنید باید تنظیماتی انجام بدید تا کنسول شما به سرور سونی وصل نشه و آپدیت نشه ,

حالا من در این مورد اطلاع ندارم که میتونید آنلاین بازی کنید یا خیر

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
تا اونجا که من اطلاع دارم کپی خور پلی استیشن نرم افزاری هست و هیچ ربطی به عملکرد سخت افزار نداره
تنها مواردی که ممکنه بعد از کپی خور شدن بوجود بیاد و تا امروز دیده شدن ریستارت شدن کنسول در حین بازی هست

ضمن اینکه شما هر زمان بخوای میتونی کنسول رو به آخرین فرم ور آپدیت کنی که با اینکار کنسول از حالت کپی خور در میاد و دوباره اورجینال میشه

من خودم تست نکردم ولی قاعدتا دیسک هایی که نیاز به آپدیت بالاتر از کپی خور شما نداشته باشند فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه

وقتی کنسول رو کپی خور میکنید باید تنظیماتی انجام بدید تا کنسول شما به سرور سونی وصل نشه و آپدیت نشه ,

حالا من در این مورد اطلاع ندارم که میتونید آنلاین بازی کنید یا خیر
یه سوال الان رو دستگاه من یک اکانت احتمالا هک شده هست که یه سری بازی ها توشه که بصورت افلاین بازی میکنم
خب حالا من میخوام دستگامو کپی خور کنم طبق آموزشا باید وصل شم به نت برم فلان ادرسو ...خب حالا اگر به نت وصل شم مشکلی واسه این اکانت هکیم که الان روی دستگاه هست پیش نمیاد؟دستگام بن نمیشه؟
یعنی میشه هم دستگاه کپی خور شه هم این اکانت هکیم رو داشته باشم؟
اخه یه چندتا بازی خوب روشه حیفه

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,704
خب حالا من میخوام دستگامو کپی خور کنم طبق آموزشا باید وصل شم به نت برم فلان ادرسو ...خب حالا اگر به نت وصل شم مشکلی واسه این اکانت هکیم که الان روی دستگاه هست پیش نمیاد؟دستگام بن نمیشه؟
شما فقط برای چند لحظه به نت وصل میشید و بعد از تنظمیات لازم دسترسی کنسول به سرورهای سرونی از طریق اینترنت قطع میشه
ضمنا اگر بازیها هکی ظرفیت آنلاین هستن احتمال زیاد به محض کانکت شدن بازیها قفل میشن

اخه یه چندتا بازی خوب روشه حیفه
در این مورد زیاد مطمئن نیستم ولی فکر کنم امکان استفاده از این بازیها رو نداشته باشید چون لایسنس اورجینال دارند
شما باید بازیهایی که هک شده و مخصوص فرم ور کپی خور هستند رو روی کنسول نصب کنید

البته چون دقیق در این مورد اطلاع ندارم ممکنه اشتباه کنم

چه بازیهای روی کنسول هست ؟

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
شما فقط برای چند لحظه به نت وصل میشید و بعد از تنظمیات لازم دسترسی کنسول به سرورهای سرونی از طریق اینترنت قطع میشه
ضمنا اگر بازیها هکی ظرفیت آنلاین هستن احتمال زیاد به محض کانکت شدن بازیها قفل میشن

در این مورد زیاد مطمئن نیستم ولی فکر کنم امکان استفاده از این بازیها رو نداشته باشید چون لایسنس اورجینال دارند
شما باید بازیهایی که هک شده و مخصوص فرم ور کپی خور هستند رو روی کنسول نصب کنید

البته چون دقیق در این مورد اطلاع ندارم ممکنه اشتباه کنم

چه بازیهای روی کنسول هست ؟
والا از اون بنده خدایی که گرفتم جواب درست حسابی نداد ولی اکانته قطعا هکی هست تاکید کرد که به نت وصل نشم
بازی pes gtav fifa cod یه چند تا دیگه زیاد خفنم نیس
حالا این اکانتو نمیشه برداشت؟مثلا دادش به کسی یا برداشت واسه بعدا؟
بخوام پاکش کنم کلا باید دستگاه رو ریست کنم؟یا اکانتارو حذف کنم؟

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,704
والا از اون بنده خدایی که گرفتم جواب درست حسابی نداد ولی اکانته قطعا هکی هست تاکید کرد که به نت وصل نشم
بازی pes gtav fifa cod یه چند تا دیگه زیاد خفنم نیس
حالا این اکانتو نمیشه برداشت؟مثلا دادش به کسی یا برداشت واسه بعدا؟
بخوام پاکش کنم کلا باید دستگاه رو ریست کنم؟یا اکانتارو حذف کنم؟
اگه کپی خور ۷.۵۵ بزنی همه این بازیها رو میتونی نسخه کپی بزنی
اکانت ها مهم نیستن، فقط بازیهای نصب سده رو حذف کنی کفایت میکنه

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
اگه کپی خور ۷.۵۵ بزنی همه این بازیها رو میتونی نسخه کپی بزنی
اکانت ها مهم نیستن، فقط بازیهای نصب سده رو حذف کنی کفایت میکنه
عجب پنی خوردم بازی های خودمو پاک کردم رفتم هارد اضافم خریدم که بازی دانلود کنم دیدم ای داد بیداد بسته های نامحدودو حذف کردن

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,704
عجب پنی خوردم بازی های خودمو پاک کردم رفتم هارد اضافم خریدم که بازی دانلود کنم دیدم ای داد بیداد بسته های نامحدودو حذف کردن
بله , یکی دو ماه میشه بسته های شبانه نامحدود رو حذف کردن

بالا